Wat was er gister dan ?quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:37 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er alleen maar kwaliteitsuser itt gister.
idd.quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:37 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er alleen maar kwaliteitsuser itt gister.
Uhm allemaal gare wijven en bobbyb die even de kasthomo uithing. Oftewel verpaupering van de SC.quote:
welke wijven dan?quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:40 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Uhm allemaal gare wijven en bobbyb die even de kasthomo uithing. Oftewel verpaupering van de SC.
Leanne, fascinationing ofzo. En dan nog Allure ofzo?quote:
quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:44 schreef Paaskonijn het volgende:
Wat ben ik toch weer grofgebekt vandaag
December mss, hangt van de ¤ afquote:
Marc Overmars speelt er ookquote:Op vrijdag 19 september 2008 21:50 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Oja die 1e divisie kneuzen spelen vandaag he
Sterf.quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:50 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Oja die 1e divisie kneuzen spelen vandaag he
Doodverwensing ban.quote:
Succesquote:Op vrijdag 19 september 2008 21:56 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
December mss, hangt van de ¤ af
Er valt anders weinig te neuken in de SC.quote:Op vrijdag 19 september 2008 21:56 schreef Rhythm het volgende:
Neuken.
Het is dan ook internet gap. Probeer je lul maar eens in de disc drive te duwenquote:Op vrijdag 19 september 2008 22:06 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Er valt anders weinig te neuken in de SC.
Maar BK weet altijd dat die niet gemeend zijn. Wij wensen elkaar steeds doodquote:Op vrijdag 19 september 2008 22:04 schreef Rhythm het volgende:
[..]
Doodverwensing ban.
Onee, het is PK. Laat maar zitten, die ban
.;
Neuken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:06 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Er valt anders weinig te neuken in de SC.
Aan het topic nog wel. Denk je serieus dat het topic terug gaat praten dan?quote:
http://www.medienkunstnetz.de/works/fuck-u-fuck-me/quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:07 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Het is dan ook internet gap. Probeer je lul maar eens in de disc drive te duwen
Dat was ik hoor...quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Zeg, ben jij niet die user die mij pmde voor naaktfoto's?
Dat kan het maar beter doen jaquote:Op vrijdag 19 september 2008 22:12 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Aan het topic nog wel. Denk je serieus dat het topic terug gaat praten dan?

Lang wachten dan!quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:16 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Dat kan het maar beter doen ja [ afbeelding ]
Waar blijven die naaktfoto's
Sterf kankerlulquote:Op vrijdag 19 september 2008 22:08 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Maar BK weet altijd dat die niet gemeend zijn. Wij wensen elkaar steeds dood![]()
Zee-egels
Eerlijk gezegd, boeit..quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:35 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik heb er opeens weer een note bij?![]()
![]()
Goed nummerquote:Op vrijdag 19 september 2008 22:33 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik met m`n laptop op de bank, met Pendulum op staanquote:Op vrijdag 19 september 2008 23:00 schreef Triptamine het volgende:
Te relaxt zo'n laptop. Beetje op bed relaxen, beetje fokken en wat blowen
Klopt.quote:
Zó meid, Pendulum doe maar ruig hé!quote:Op vrijdag 19 september 2008 23:02 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik met m`n laptop op de bank, met Pendulum op staan
Ik luisterde net de cd reggatta de blanc van The Policequote:
Iddquote:
Geenstijl heeft een stuk meer diepgang dan de Telegraaf en Hart van Nederland, achter de vermakelijke manier van schrijven zit meer dan simpelweg alleen provoceren, beledigen en uitdagen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 22:45 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Ik meen het. Zegt al genoeg dat de oprichter van GS eerst bij de Telegraaf werkte.
Zou het niet weten, ik lees het nooit.quote:Op vrijdag 19 september 2008 23:38 schreef Emimich het volgende:
Nog even voor onze Ananas, een serieuze post in het KLB SC-topic
[..]
Geenstijl heeft een stuk meer diepgang dan de Telegraaf en Hart van Nederland, achter de vermakelijke manier van schrijven zit meer dan simpelweg alleen provoceren, beledigen en uitdagen.
De schandalen bereiken alleen de traditionele media, Geenstijl hakt vrijwel nooit zonder aanleiding op mensen of organisaties in. Ze pretenderen echter niet zo hypocriet 'objectief' te zijn zoals vrijwel alle oude media dat doen, ze komen er tenminste voor uit dat ze niet objectief zijn.quote:Op vrijdag 19 september 2008 23:41 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Zou het niet weten, ik lees het nooit.
De dingen die ik oa via Fok tegenkom zijn nou niet bepaald hoogstaand
Boeiend hoor iemand die 20 jaar geleden ergens haar handtekening onder heeft gezetquote:Op vrijdag 19 september 2008 23:58 schreef Emimich het volgende:
[..]
De schandalen bereiken alleen de traditionele media, Geenstijl hakt vrijwel nooit zonder aanleiding op mensen of organisaties in. Ze pretenderen echter niet zo hypocriet 'objectief' te zijn zoals vrijwel alle oude media dat doen, ze komen er tenminste voor uit dat ze niet objectief zijn.
Ik ga ook slapen, morgen ook voetballen tegen de tukkers uit enschedequote:Op zaterdag 20 september 2008 00:34 schreef Paaskonijn het volgende:
Ja, maar ik ga slapen. Morgen voetballen enzulks + hoofdpijn nu
Oh, hoi BK !quote:
Hihihi slaap lekker lieviequote:Op zaterdag 20 september 2008 00:35 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Oh, hoi BK !Sorry, maar ik ga slapen
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x2 = xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Het ging natuurlijk niet om de handtekening an sich maar om datgene wat het manifest verdedigde, de gewelddadige acties.quote:Op zaterdag 20 september 2008 00:16 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Boeiend hoor iemand die 20 jaar geleden ergens haar handtekening onder heeft gezet
En maar doen alsof het belangrijk is.
Zo moet je dat niet zijn, dat ze er trots op zijn dat ze niet objectief zijn maar meer dat ze er voor uitkomen het niet te zijn. Het is gewoon onmogelijk om objectief verslag te doen, er is niets mis met gekleurd nieuws zolang je daar maar openlijk voor uitkomt. Daarnaast zijn ze natuurlijk niet politiek correct maar daar heb ik sowieso het nut nooit van in gezien, mooi om te zien dat die denkwijze sowieso aan het uitsterven is.quote:Op zaterdag 20 september 2008 00:16 schreef De_Ananas het volgende:
En dat ze zelf zeggen dat ze niet objectief zijn is een non-argument. Past een beetje onder de Wilders-aanhang ''ik stem op hem omdat hij tenminste durft te zeggen waar het op staat''
Dus?quote:Op zaterdag 20 september 2008 01:54 schreef Maisnon het volgende:Net bij vrienden geweest, bijgekletst en film gekeken. "You kill me" met Ben Kingsley, voor de geinteresseerden.
Ik heb hongerquote:
Dus laat maar, ik probeer af en toe wat anders dan voetbal en tieten aan deze SC toe te voegen, maar dat heeft toch geen zin.quote:
Ja nog steedsquote:
Dit verklaart een boel!quote:Op donderdag 18 september 2008 00:55 schreef Dagonet het volgende:
Soms heb je van die users die in KLB wel heel eentonig posten en daar ook vooral mee doorgaan om een ban uit te lokken.
Dan ben ik ze graag terwille. Tard, Sack_Boy, Jordeeeh en kurk_droog zien we voorlopig even niet meer terug.
Hoiquote:
jaquote:Op vrijdag 19 september 2008 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
Hey Portmortum, wat zei ik je 2 0
Jij lurktquote:Op zaterdag 20 september 2008 09:42 schreef MLI het volgende:
Ik ben er ook maar ik heb nog nooit in deze SC gepost.
ja hebt zelfs nog nooit in klb gepostquote:Op zaterdag 20 september 2008 09:42 schreef MLI het volgende:
Ik ben er ook maar ik heb nog nooit in deze SC gepost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |