Ligt er ook aan welke rollen ik toevoeg. Als er niet heel veel dorp is, doe ik de laatste rollen ook niet in het spel omdat dorp dan weer teveel voordeel zou krijgen. Zijn er bijvoorbeeld 10 mensen die meedoen, dan komen er ook geen 4 mafiaquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:24 schreef ItaloDancer het volgende:
Ligt er maar net aan hoeveel mafia je hebt. In het mafia dat ik het meeste speel mag de 'cop' elke nacht achter de identiteit van één speler komen (mafia of dorp). Die info kan hij dan posten, maar een mafia kan die info ook posten (en net doen alsof hij de 'cop' is). Maar dat is juist mooi, dan heb je twee verdachten en kun je doorvragen.
Als je de rollen wat verandert, kun je zonder hints een mooi psychologisch spel maken, ook op een forum. Dat is eigenlijk ook puzzelen hoorIk heb de vorige keer niet meegemaakt (heb je een linkje?), dus ik weet niet echt hoe het met hints is, maar het lijkt me wat suf.
			
			
			
			Alleen daarom kom je gewoon posten?quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:41 schreef Daywalk3r het volgende:
Hey m'n credits voor de header :$ ?
			
			
			
			Credits krijg je als je meedoet aan het spelquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:41 schreef Daywalk3r het volgende:
Hey m'n credits voor de header :$ ?
			
			
			
			Hehehe je bent goed bezig hèquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Credits krijg je als je meedoet aan het spel![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Ik wil je naam er best bij zetten hoor. Vind het alleen jammer dat je toen al, en nu weer alleen komt posten om je plaatje.quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik zag 'm in de actieve topics en zag geen naam bij m'n mooie header.
Weet je hoeveel moeite dat ding me heeft gekost! Ik als photoshop leek
't hoeft niet hoor.. wou 't gewoon even zeggen haha!
			
			
			
			Tuurlijk, ik moet ooit weer mafia met jou wordenquote:
			
			
			
			quote:Op vrijdag 19 september 2008 14:44 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik moet ooit weer mafia met jou worden
			
			
			
			Zo mooi, dat hadden we echt goed gespeeld toenquote:Op vrijdag 19 september 2008 15:58 schreef lynda het volgende:
[..]
![]()
Dit keer word ik niet burgemeester mafia hoor
Dat was gewoon TE makkelijk
Dat ligt er maar net aan. Wanneer we beginnen, hoeveel tijd we overal voor aanhouden, hoeveel er mee doenquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:00 schreef Burdie het volgende:
Hoe lang duurt het spel? Ik ga over twee weken op vakantie.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			My thoughtsquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:21 schreef -SG- het volgende:
We kunnen het wel eerste een aantal keer mét hints doen. Vinden de meeste het niet leuk kunnen we nog altijd voor het weerwolven van wakkerdam spel gaan.
			
			
			
			
			
			
			
			Spam het topic in MEM, daar zitten vast wel gasten die mee willen doenquote:Op vrijdag 19 september 2008 16:34 schreef Harajuku. het volgende:
Ik geloof trouwens dat 16 een mooi aantal is. En dan 4 mafia
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |