Ze zijn nu al mijn favoriet!quote:
Tja...quote:Op woensdag 24 september 2008 21:11 schreef babette21 het volgende:
de makers willen toch altijd zo lang mogelijk stil houden waar het Blok staat?
waarom dan die logo-vlaggen?!
Die Roek en Elenor: "ja hoor een zwart meisje en een blanke jongen, nou dan gaan we eruit."quote:
hij heeft ook wel een goeie uitstraling iddquote:Op woensdag 24 september 2008 21:06 schreef Sanne het volgende:
[..]
Voor zo'n jong ventje heeft ie wel behoorlijk overwicht. Ik zou ook naar hem luisteren.
Idd, want hij kan een oplevering de vernieling in helpenquote:Op woensdag 24 september 2008 21:16 schreef DarkElf het volgende:
[..]
hij heeft ook wel een goeie uitstraling idd
Mooi.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:29 schreef babette21 het volgende:
Eleanor dééd iets!!!!!!
te weten: bloemschikken
sowieso ligt de nadruk de laatste seizoenen meer op de mensen dan op het klussen. Ik weet een aantal seizoenen geleden nog die freak die echt 2 weken aan het schuren is geweest. Toen ging het nog om het klussen, nu staat er het ene moment een muurtje en het volgende moment is de kamer compleet af. Erg jammer.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:37 schreef RobertoCarlos het volgende:
Jammer dat je de laatste 10 uren haast niet ziet... dan juist wordt het een echte kamer
Ik kan die persoon meteen voor me halen, alleen weet zijn naam niet.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:43 schreef Shoombak het volgende:
[..]
sowieso ligt de nadruk de laatste seizoenen meer op de mensen dan op het klussen. Ik weet een aantal seizoenen geleden nog die freak die echt 2 weken aan het schuren is geweest. Toen ging het nog om het klussen, nu staat er het ene moment een muurtje en het volgende moment is de kamer compleet af. Erg jammer.
dat was een fout van gilbert, daar kunnen de koppels/ het koppel, niks aan doen.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:02 schreef Sanne het volgende:
Ja slim, waterleiding voor de muur aanleggen. Weet je zeker dat het lelijk wordt en het geen goed doet aan de waarde van je huis.
quote:Op woensdag 24 september 2008 21:45 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Ik kan die persoon meteen voor me halen, alleen weet zijn naam niet.![]()
Op zondagmiddag herhaalt Net5 trouwens altijd oude het blok seizoenen.![]()
Alleen vergeet altijd te kijken.
wat erg positief is aangezien ze een app bouwen om te verkopen, niet om er zelf te gaan wonenquote:Op woensdag 24 september 2008 23:15 schreef Angelof9 het volgende:
Die zolder is toch wel een stuk kleiner dan ik eerst dacht, maar ik vind qua stijl het bovenste koppel nog steeds het beste. De rest is mega-saai en weinig inspirerend.
Behalve dan dat ze ook beoordeeld worden op stijl en persoonlijkheid. Je zult zien dat Expat Prick en Jolly Jumper (quote:Op woensdag 24 september 2008 23:16 schreef DarkElf het volgende:
[..]
wat erg positief is aangezien ze een app bouwen om te verkopen, niet om er zelf te gaan wonen
Ik vond dit keer de kamer van Frits en Petra juist leuk! Ze hebben een kleine ruimte, dus ook al zouden ze er geen inbouwbank in hebben gebouwd, veel verplaatsen met je meubilair kun je toch niet.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:33 schreef babette21 het volgende:
zolderkamer begint steeds meer op een stacaravan te lijken (zal wel door die bank komen)
Helemaal mee eensch. Ik snap niet dat F&J er niet veel meer van hebben gemaakt, als ze toch zoveel tijd hadden..quote:Op donderdag 25 september 2008 10:01 schreef Nuna het volgende:
[..]
Ik vond dit keer de kamer van Frits en Petra juist leuk! Ze hebben een kleine ruimte, dus ook al zouden ze er geen inbouwbank in hebben gebouwd, veel verplaatsen met je meubilair kun je toch niet.
En die van Roek en Eleanor vond ik gewoon mooi! Stond er zelf van te kijken haha. Die woonkamer van Floortje en Jeroen was veels te kaal, gordijnen waren volgens mij ook te lang..
Is een cirkelzaagquote:Op woensdag 24 september 2008 21:51 schreef Shoombak het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Paulincl schuurapparaat.
Ja, zo fijn knusquote:Op donderdag 25 september 2008 17:56 schreef DarkElf het volgende:
echt? vinden jullie dat leuk?
ik vind het afschuwelijkTis niet zomaar een bank die je ff weg kan doen ofzo, het tekent nogal en buiten dat het zitkuilen tijdperk, waar dit aan doet denken, al járen voorbij is... ziet het er ook nog oncomfortabel uit..
Ik sta op dit punt helemaal achter jequote:Op donderdag 25 september 2008 17:56 schreef DarkElf het volgende:
echt? vinden jullie dat leuk?
ik vind het afschuwelijkTis niet zomaar een bank die je ff weg kan doen ofzo, het tekent nogal en buiten dat het zitkuilen tijdperk, waar dit aan doet denken, al járen voorbij is... ziet het er ook nog oncomfortabel uit..
Zodra dat op Fok bekend werd ben ik van de zomer eens gaan kijken in de Eerste Hugo de Grootstraat . Stonden containers voor de deur en zo'n wchuisje, overdag geen vlag of bewoner te zien. Nu maanden later is die straat nog steeds een puinhoop rond het Blok dat inmiddels al een tijd in de steigers staat.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:11 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Tja...
Maar dit jaar was het al voor de opnames door FOK bekend.
haha ja alles voor het beeld.quote:Op zaterdag 27 september 2008 11:12 schreef barman het volgende:
[..]
Als buurtbewoner is het wel grappig om te zien waar ze hun spullen halen: er is een eco-bouwmarkt in de buurt met veel sloophout en bamboe.
Lachwekkend om de presentator juist van het Blok weg te zien fietsen, die buurt uit (vanwege de zon/camerastandpunt?) als hij zegt dat hij even bij Het Blok gaat kijken.
Ghehe.quote:
Eensch! Ik snap niet anderen dit accepteren, want Frits bijv heeft alleen maar mss wat extra lawaai gemaakt. Maar Expat Prick en Jolly Jumper zaten continu regels te overtreden. En dan iedereen dezelfde boete geven....quote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:34 schreef dronkeykong het volgende:
500,- boete![]()
Voorheen was dat niet. Wat een BS
Was een citaat van Yarno, die trouwens wel heel erg keek alsof ie iemand ging vermoorden (zo dusquote:
Misschien hopen de producenten dat de bewoners nu meer over elkaar gaan klagenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:43 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Eensch! Ik snap niet anderen dit accepteren, want Frits bijv heeft alleen maar mss wat extra lawaai gemaakt. Maar Expat Prick en Jolly Jumper zaten continu regels te overtreden. En dan iedereen dezelfde boete geven....
Daarom passen die 2 zo goed bij elkaarquote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:51 schreef babette21 het volgende:
wat heeft Jeroen toch een enorme kutkop
uhuhquote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:52 schreef Piles het volgende:
[..]
Daarom passen die 2 zo goed bij elkaar
Dat dacht ik ookquote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:57 schreef VegaKip het volgende:
Op het laatste moment voor de oplevering natuurlijk
als ze het niet zouden menen, zijn idd een echt komisch duo. Je gelooft het bjina niet.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 21:12 schreef Kanariepietje78 het volgende:
muwha, er wordt gewoon gezweten tijdens een battle. nice! ben benieuwd...
ennem, ben ik de enige hier die jeroen en floor echt vet grappig vind?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |