Schiphol is helemaal niet klein.quote:Op vrijdag 19 september 2008 00:25 schreef wyccie het volgende:
Maar Schiphol is zo klein! Twee keer rondlopen en je kent alle medewerkers al.
Tja daar is het inderdaad niet zo heel groot.quote:Op vrijdag 19 september 2008 00:28 schreef wyccie het volgende:
Het gedeelte na de douane is wel klein. En dat is waar die twee zich bevinden. Mag ik hopen.
En B heeft vast langere benen dan A. Dus dan haalt B haar vast wel een keer in.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 00:21 schreef Nembrionic het volgende:
Serieus...als ik op een vreemd vliegveld zou staan dan zou ik ook wel weten wat ik moest doen.
Anekdote:quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]If all else fails, plekje vinden waar je rustig kan zitten en een kop koffie nemen
Het kan ook nog zo zijn dat er iets in je registry omgevallen is, waardoor alle gegevens verdwenen/niet meer oproepbaar zijn. Zie http://www.watchingthenet(...)er-answering-no.htmlquote:Op vrijdag 19 september 2008 09:15 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn computer logt me nog steeds bij alle sites uit
Word ik gehackt ofzo
Ah, dat .pwl ga ik eens uitproberenquote:Op vrijdag 19 september 2008 10:10 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Het kan ook nog zo zijn dat er iets in je registry omgevallen is, waardoor alle gegevens verdwenen/niet meer oproepbaar zijn. Zie http://www.watchingthenet(...)er-answering-no.html
Of je .pwl-bestand is misschien corrupt.
Zie http://en.allexperts.com/(...)sswords-webpages.htm
Ik was bezig om te zoeken naar de oorzaak van je password-problem...quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:10 schreef LadyBlack het volgende:
Nou, dan houdt Jack me wel gezelschap......![]()
[ afbeelding ]
Ik ben niet zo'n FF-kenner, dus beter dan Google kan ik je niet helpen...quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:17 schreef LadyBlack het volgende:
Hij vindt geen .pwl-bestanden
Zou dat een andere extensie hebben als je FF hebt?
Heb het met IE ook wel eens op bijv. Fok.quote:Op vrijdag 19 september 2008 10:27 schreef LadyBlack het volgende:
Nee, ikzelf dus ook niet
Maar ik vind het altijd verschrikkelijk frustrerend als mn computer ineens voor zichzelf beslissingen lijkt te nemenIk heb toch verdorie ingesteld dat ik ingelogd wil blijven?
Arrr! I be having plans to be visiting the pancake ship tonight and have meself some rum! Arrr!quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:29 schreef LadyBlack het volgende:
Aarrrrrrrr me hearties! Raise yer tankards o' grog an' don yer eyepatches!!!![]()
D'you lot know today's International Talk Like A Pirate Day ?
En de persoon om laten roepen. Als dat niet werkt, een taxi naar zijn/haar adres nemen en hopen dat het SMS-je aankomt.quote:Op vrijdag 19 september 2008 09:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]If all else fails, plekje vinden waar je rustig kan zitten en een kop koffie nemen
quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:28 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Arrr! I be having plans to be visiting the pancake ship tonight and have meself some rum! Arrr!
Volgend jaar februari waarschijnlijk dan tapas...quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:02 schreef LadyBlack het volgende:
[..]![]()
Pannenkoeken..... lekker!!
Ik ga vanavond met mijn moeder uit eten bij Cervantes, dat is een heel fijn tapasrestaurant in Groningen. Een aanrader voor wie er eens in Groningen is!!
Cervantes was ook een piraatquote:Op vrijdag 19 september 2008 12:02 schreef LadyBlack het volgende:
[..]![]()
Pannenkoeken..... lekker!!
Ik ga vanavond met mijn moeder uit eten bij Cervantes, dat is een heel fijn tapasrestaurant in Groningen. Een aanrader voor wie er eens in Groningen is!!
Is er dan weer een whiskey-event in Groningen?quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:02 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Volgend jaar februari waarschijnlijk dan tapas...
quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Is er dan weer een whiskey-event in Groningen?
26 Oktober pas, maar met de huidige stijging van de dollar (hoewel het de laatste dagen weer terug liep door ws. de financiële crisis in de USA), toch maar al wat zakgeld gehaald.quote:
Ligt er aan waar dat congres dan is, de meeste steden van de USA zijn enorm boring...quote:Ik hoop dat mijn vriend een keertje een congres in de USA moet gaan bijwonen ofzo, dan kan ik makkelijk mee![]()
Zijn reis wordt betaald, dus kunnen we de mijne dan delen en een weekje aan dat congres vastplakken ofzo
Dan moet je New York zeker doenquote:Op vrijdag 19 september 2008 13:07 schreef LadyBlack het volgende:
Ik wil vooral heel graag naar New York en Chicago vanwege de musea en de toffe gebouwen die in mijn colleges voorbij kwamen
Dat klinkt veelbelovendquote:Op vrijdag 19 september 2008 13:10 schreef iamredleader het volgende:gegroet tezamen op deze mooie vrijdag
Nog een paar uurtjes, en dan weekend
Morgen zijn PhysicsRules, DaviniaHR en Eli bij ons voor de lunch. Morgenavond heb ik een groep vrienden over voor een pokeravond, zondag is m'n middelste broer jarig, dus het wordt een leuk weekend
quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:55 schreef iamredleader het volgende:
Nu nog een paar uurtjes zien te doorstaan op werk...
Ik zit vandaag ziek thuis, we komen morgen wel, maar ik betwijfel of ik bij stem benquote:Op vrijdag 19 september 2008 13:10 schreef iamredleader het volgende:gegroet tezamen op deze mooie vrijdag
Nog een paar uurtjes, en dan weekend
Morgen zijn PhysicsRules, DaviniaHR en Eli bij ons voor de lunch. Morgenavond heb ik een groep vrienden over voor een pokeravond, zondag is m'n middelste broer jarig, dus het wordt een leuk weekend
Luisteren er op dat tijdstip op die dagen uberhaupt veel mensen naar de radio?quote:Op vrijdag 19 september 2008 15:13 schreef Irien het volgende:
Ik ga een raar weekend tegemoet.![]()
Ik ga morgen EN zondag om 05.30 werken. Radioregie Plaza van 06.00 tot 09.00. Ik neem collega's zaterdagshift over, zondag is mijn normale shuft. Maar ach, weekend erna neemt zij mij weer over dus dat is vrij![]()
Ondanks het debiele tijdstip dat ik ga opstaan, ga ik vanavond toch naar een vroeg concertje. 19.15 in Tivoli De Helling. Deense band Grand Avenue. Ik heb geen ideeee wat het is, maar ga mee met een vriend en vriendje S. Zorg dat ik 23.00 weer thuis ben. Het zou de nieuwe Coldplay moeten gaan worden![]()
http://www.myspace.com/grdavenue
We zien wel, en anders doe ik gewoon moesafquote:Op vrijdag 19 september 2008 15:13 schreef PhysicsRules het volgende:
Ik zit vandaag ziek thuis, we komen morgen wel, maar ik betwijfel of ik bij stem ben
we zien morgen wel, ik hou hoopquote:Op vrijdag 19 september 2008 15:18 schreef iamredleader het volgende:
[..]
We zien wel, en anders doe ik gewoon moesaf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |