Inderdaad een geweldige film. Veel van de grappen spoken nog steeds door m'n kop en op de meest onverwachte moment drijft er weer een scene of quote naar boven en zit ik weer een kwartier te lachen.quote:Op maandag 29 september 2008 22:15 schreef Jeeh het volgende:
In Bruges
[ afbeelding ]
De beste zwarte comedy die ik in jaren heb gezien. Bovendien krijgt hij een welverdiend plaatsje bij mijn favoriete filmsHilarisch, leuk in elkaar gezet, mooi geacteerd, goede soundtrack en natuurlijk een prachtige stad. Geweldige film, heb me in tijden niet zo goed vermaakt
IMDb score: 8.1/10
Mijn score: 9/10
Je vergeet de mooiste!:quote:Op maandag 29 september 2008 23:22 schreef TJLinden het volgende:
[..]
Inderdaad een geweldige film. Veel van de grappen spoken nog steeds door m'n kop en op de meest onverwachte moment drijft er weer een scene of quote naar boven en zit ik weer een kwartier te lachen.
Heerlijke acteurs, heerlijke film, geniale humor...
quote:Op dinsdag 30 september 2008 12:46 schreef JelleS het volgende:
[..]
Je vergeet de mooiste!:
Ken: We shall strike a balance between culture and fun.
Ray: Somehow I believe, Ken, that the balance shall tip in the favor of culture, like a big fat fucking retarded fucking black girl on a see-saw opposite...a dwarf.
Sorority boys?quote:Op dinsdag 30 september 2008 12:40 schreef Reckstar het volgende:
okay wie kan me helpen:P
ik zoek de naam van die film waarin 3 gaste een weddenschap verliezen en zo terecht komen op die meide afdeling van die school
en het is niet she's all that
thanxx
quote:Op dinsdag 30 september 2008 15:03 schreef Gillingham het volgende:
8. Rushmore (Wes Anderson, 1998) 7+
De mijne Nude on the Moon.quote:Op dinsdag 30 september 2008 15:13 schreef Mainport het volgende:
Mijn hippe foreign snob-tip van de maand is Mio Fratello è Figlio Unico.
Nah, deze is gewoon de Indiana Jones reeks niet waardig. Ik heb de DVD-Box gekocht, expres ZONDER deel 4..quote:Op woensdag 1 oktober 2008 01:51 schreef scanman01 het volgende:
[ afbeelding ]
Indiana Jones 4 (2008)
Leuk laatste deel (neem ik aan) van de Indiana Jones serie. Lekkere actiescenes, hoewel sommigen wel erg veel van je fantasie vergen. Het had allemaal wel een tikkeltje realistischer gemogen (en dan heb ik het nog niet eens over de eindscene), maar ondanks dat andermaal weer een leuke Spielberg. Aanrader!
Tja, dat is dan jouw mening. Hier vonden we het een erg vermakelijke film. Misschien net niet zo goed als de eerste drie, maar nog altijd de moeite waard. Op IMDB scoort deze ook nog een 7, dus dat is ook vrij redelijk na bijna 100.000 stemmen. Ik zou zelf tussen de 7.5 en een 8 geven.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 02:27 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Nah, deze is gewoon de Indiana Jones reeks niet waardig. Ik heb de DVD-Box gekocht, expres ZONDER deel 4..![]()
Zonde, want de laatste film begon imho best goed...
Dit dus!quote:Op woensdag 1 oktober 2008 02:57 schreef Mr.Noodle het volgende:
Uiteraard, maar wederom begrijp ik de score van IMDb niet, (net zoals Iron Man overigens). Wat ik gewoon een beetje miste in het laatste deel is net dat beetje extra humor in het verhaal, wat je wel in de eerste 3 delen ziet, Shia LeBoeuf was eigenlijk een miscast voor deze film en Marion die ze om nostalgische redenen gecast hebben maar acteerde als een dronken loeder...SFX net teveel over the top (in de jungle goed te zien), Steven Spielberg die iets te veel zijn "lange vinger verwijzing" op het verhaal drukte... dat maakte em voor mij zo dat het voor mij geen "indy" film meer was..
Groundhog Dayquote:Op dinsdag 30 september 2008 23:10 schreef TJLinden het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze maand heb ik zelf 26 filmpjes bekeken waaruit ik dan de volgende top 10 kan samenstellen:
1. Groundhog Day (Harold Ramis, 1993)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |