Nee het moet mama zijn. Nou lukt het Mike ook wel om haar in slaap te krijgen maar hij moet dan wel bijna een uur bij haar op de kamer zitten. Ze is ook wat aan het rommelen met het slapen en dan irriteer ik mij er eerder aan.quote:Op dinsdag 16 september 2008 08:55 schreef Ticootje het volgende:
Jelief, een flesje water als ze in bed ligt is ook niet goed??
Zo gaat het hier ook. Maar dat kwartier om en om wil ik ook wel proberen als het eigenlijk niet goed is om maar 1 borst per keer te geven.quote:Op woensdag 17 september 2008 11:28 schreef owlet het volgende:
Wat ik deed was de ene keer de ene borst tot ze voldaan was, dan de andere borst aanbieden om te kijken of ze nog wat meer wilde (wat meestal niet zo was). Bij de volgende voeding begonnen we dan bij die borst.
Klinkt goed!quote:Op woensdag 17 september 2008 11:33 schreef OooLizaooO het volgende:
[..]
Zo gaat het hier ook. Maar dat kwartier om en om wil ik ook wel proberen als het eigenlijk niet goed is om maar 1 borst per keer te geven.
Ik heb geen pijn (meer) hoor. Ik heb een tepelhoedje nodig omdat ik gewoon ienieminie tepels heb (gigantiche borsten sinds mijn zwangerschap, gigantische tepelhoven, maar mijn tepels zijn muggenbeetjes gebleven
). In het ziekenhuis is daarom een lactatiedeskundige langsgeweest want de borstvoeding lukte daardoor totaal niet. Ben had gewoon niks om aan te happen. Nu met die tepelhoedjes gaat het prima!
Tja, met kolven verstoor je het natuurlijke vraag-en-aanbod principe. Als je borsten erg vol zijn en je kolft toch af, dan wordt er gewoon weer meer melk aangemaakt. Als je niet kolft en je borst dus vol blijft, krijg je stuwing. Door die stuwing maakt je lichaam een hormoon aan dat de melk weer afbreekt.quote:Op woensdag 17 september 2008 11:49 schreef mrien het volgende:
Fijn dat de bv goed gaat Liza!
Ook nog even een vraagje hier:
Sinds 3 weken krijgt Lotte 's avonds als laatste voeding een flesje afgekolfde melk (omdat we er achter kwamen dat ze toen doorsliep, vaak viel ze namelijk al in slaap aan de borst en kreeg dan niet genoeg binnen). Ik heb die voeding elke keer gekolfd.
Sinds zondagavond heeft ze weer bij mij gedronken de laatste voeding maar dan drinkt ze niet goed genoeg om de borst goed "leeg" te drinken (ze slaapt overigens wel gewoon door nu). De volgende ochtend wordt ik met echt onzettende stuwing wakker. Maandagochtend heb ik de ergste druk er eerst maar vanaf gekolfd (Lotte sliep nog) en haar daarna laten drinken toen ze wakker was.
Maandagavond had ik gekolfd (was kapot na lange dag) en had ze flesje gehad.
Gisteravond had ze om half 9 een flesje gehad (ik was sporten) en om 9 uur nog bij mij gedronken. Toen om kwart voor 11 nog even een paar minuten aan 1 kant. Toen heeft ze geslapen van 11 tot half 8.
Ik werd weer met vreselijke volle en pijnlijke borst wakker, Lotte maar wakker gemaakt en die heeft 1 kant gedronken (de meest pijnlijke) en daarna heb ik toch maar even weer de druk er afgekolfd.
Hoe moet ik hier nu het beste mee omgaan, is het wennen en gewoon even doorgaan zo?
Ik heb nog steeds heel veel productie, met kolven minimaal 200cc en vaak zit het tussen de 200-260cc in, dus ik wil het aanbod eigenlijk niet meer vragen, maar dit voelde ook vreselijk aan(vervolgens heeft ze 2,5 uur later weer gedronken, dus nu is het weer goed)
Liza, nu je een tijdje bezig bent, merk je niet dat je tepels beter aanhapbaar worden? Of blijven het muggenbeetjes?quote:Op woensdag 17 september 2008 11:33 schreef OooLizaooO het volgende:
[..]
Zo gaat het hier ook. Maar dat kwartier om en om wil ik ook wel proberen als het eigenlijk niet goed is om maar 1 borst per keer te geven.
Ik heb geen pijn (meer) hoor. Ik heb een tepelhoedje nodig omdat ik gewoon ienieminie tepels heb (gigantiche borsten sinds mijn zwangerschap, gigantische tepelhoven, maar mijn tepels zijn muggenbeetjes gebleven
). In het ziekenhuis is daarom een lactatiedeskundige langsgeweest want de borstvoeding lukte daardoor totaal niet. Ben had gewoon niks om aan te happen. Nu met die tepelhoedjes gaat het prima!
Groeien doet hij nu dus ook, hoezeequote:Op woensdag 17 september 2008 14:31 schreef Jelief het volgende:
Freecell klinkt als een aardig plan om je een beetje rust te geven. En toch lijkt het mij raadzaam om LLL of VBN te bellen. Écht.als hij zo vaak drinkt móet hij wel groeien
Wanneer zullen we ze inwijden met onze rituele borstvoedingsdans, waarbij we blootvoets al voedend om haar heen springen?quote:
Niet echt handig nog. Zelfs nog liever niet teveel bij anderen dan papa en mama op de arm en dat lijkt me warmer dan in de box.quote:Op donderdag 18 september 2008 14:06 schreef mrien het volgende:
En in een omslagdoek in de box, mag dat ook niet?
Das nog wel een goed ideequote:Op donderdag 18 september 2008 15:48 schreef Ticootje het volgende:
Elke 2 uur drinken klinkt mij niet vreemd in de oren hoor Freecell.
En een slaapzakje?? En dan lekker in de box met een muziekmobiel, dat vond Jen toen ze heel klein was ook al leuk.
Lekker dat je weer wat bijkomt!quote:Op maandag 22 september 2008 14:52 schreef OooLizaooO het volgende:
Hier gisteren ook een dag familiebezoek. Ben slaapt er juist (toeval?) langer door.![]()
Vorige nachten waren ook pijnlijk, 1uur, 2 uur, 3 uur tussen, een uur liggen brullen, ontroostbaar, ...![]()
Maar vannacht dus blokken van 4,5 - 5,5 uur. Ik voel me eindelijk weer een heel klein beetje fitter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |