Ja, 2 Josephs gaan of moeten eruit..dat klopt.quote:Op zondag 21 september 2008 10:42 schreef kwakveense het volgende:
als er twee singoffs zijn gaan er toch 2 mensen uit. er blijft er altijd 1 over per singoff...
Klopt.. ze hebben meer keus in wie ze er uit gooien.. Heb nog steeds het idee dat ze bepaalde personen er graag uit willen hebben voor het 'te laat' is.quote:Op zondag 21 september 2008 16:45 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Het is wel echt een geweldige uitzending vanavond. 2 Singoff's (al ben ik heel bang dat ze daarmee heel erg de uitslag kunnen manipuleren) en een Hairspray liedje čn lendedoeken.
Wat denk je zelf?quote:Op zondag 21 september 2008 17:40 schreef Kinga het volgende:
Ik vraag me altijd af, wat ze doen in dat uur dat ze op de uitslag moeten wachten...
Ja, echt superleuk, jij en Cee hebben het wel getroffen!quote:Op zondag 21 september 2008 16:45 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Het is wel echt een geweldige uitzending vanavond. 2 Singoff's (al ben ik heel bang dat ze daarmee heel erg de uitslag kunnen manipuleren) en een Hairspray liedje čn lendedoeken.
Echt?!?!? Ik dacht dat de hoofdstem zegmaar (weet niet hoe dat heet..) wel echt gezongen was en alleen de achtergrond playbackquote:Op zondag 21 september 2008 20:28 schreef marky het volgende:
Het is playback dus iedereen komt goed uit de verf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |