quote:Op zondag 14 september 2008 15:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het rechts van Wilders en Verdonk erg moeilijk ja. Alleen wat verdwaalde conservatieve mongolen uit het stenen tijdperk die smachten naar de verhoudingen van het ancien regime (Spruyt enzo) hebben er waardering voor.
Het rechts van Zalm kent wat meer intellectuelen. Helaas zijn die vaak alleen maar op één enkel vlak intellectueel. Die zien een mens als een getalletje. Ter illustratie daarvan een post van mijn allergewaardeerde (ahum) Bolkesteijn:
[..]
Mijns inziens typerend voor de intellectuele (salon)liberaal.
Daarnaast heb je in Nederland nog een grote groep die zich liberaal noemen maar in feite opportunisten zijn. Die zeg maar voor eigen verantwoordelijkheid zijn maar ook voor bedrijfssubsidies, dat soort. Meestal zijn die ook niet al te snugger naar mijn idee.
Ik generaliseer een beetje ja om het even in grote lijnen neer te zetten. Wat zeg ik: ik nuanceer de stelling van EchtGaaf!quote:Op zondag 14 september 2008 16:33 schreef eriksd het volgende:
[..]
Waarom heb je altijd een grote mond over rechts, terwijl je zelf op je teentjes getrapt bent als media als links gekarakteriseerd wordt. Ik dacht dat intellectuele mensen tegen generaliseren waren?
Het vertrouwen in de politiek en het traditionele establishment is zo laag, dát kan beslist niet goed voor Nederland zijn.quote:Op zondag 14 september 2008 16:56 schreef Killjoy het volgende:
[..]
Dat is misschien wel zo, maar partijen die alleen op onderbuikgevoelens teren kunnen niet goed voor nederland zijn.
3 vragen:quote:Op zondag 14 september 2008 17:32 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het vertrouwen in de politiek en het traditionele establishment is zo laag, dát kan beslist niet goed voor Nederland zijn.
Iets met kinderlijk naïef immigratie- en integratiebeleid van suikertantes als Ella Vogelaar terwijl de bevolking al sinds Fortuyn inziet dat het beleid een rot lichaam is?quote:
quote:Op zondag 14 september 2008 17:40 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Iets met kinderlijk naïef immigratie- en integratiebeleid van suikertantes als Ella Vogelaar terwijl de bevolking al sinds Fortuyn inziet dat het beleid een rot lichaam is?
De eerste twee vragen heb ik jouw al beantwoord en Verdonk is nu hetgeen deze ongenoegens over de status quo kanaliseert.quote:Op zondag 14 september 2008 17:38 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
3 vragen:
- Hoe is dat zo gekomen?
- Waarom blijft het CDA zo groot?
- Denk je dat Verdonk die ontevredenheid kan oplossen?
De vraag waarom het CDA buiten schot blijft heb je niet beantwoord hoorquote:Op zondag 14 september 2008 17:50 schreef damian5700 het volgende:
[..]
De eerste twee vragen heb ik jouw al beantwoord en Verdonk is nu hetgeen deze ongenoegens over de status quo kanaliseert.
Zo hebben we de LPF al gehad, de SP die een machtsfactor is, de PVV en op lokaal niveau de Leefbaren.
Jawel, het is de ideale coalitiepartner die een spil is tussen 'links' en 'rechts'.quote:Op zondag 14 september 2008 17:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De vraag waarom het CDA buiten schot blijft heb je niet beantwoord hoor
De meeste hebben een gristelijk achtergrond,die stemmen altijd op hun partij die CDA heet.quote:Op zondag 14 september 2008 17:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De vraag waarom het CDA buiten schot blijft heb je niet beantwoord hoor
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 14 september 2008 17:55 schreef Klopkoek het volgende:
Overigens is het CDA trouwens altijd voor ongebreidelde immigratie geweest, in tegenstelling tot de PvdA. Wat uiteindelijk gebeurde is dat de PvdA zich ging inzitten voor lotsverbetering van de gastarbeiders terwijl het CDA hen wilde laten stikken.
Het was de bedoeling dat de gastarbeiders tijdelijk hier zouden verblijven.quote:Op zondag 14 september 2008 17:49 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het zijn de werkgevers die ze hiernaartoe hebben gehaald. De PvdA was toentertijd tegen. Eenmaal hier heeft de PvdA zich terecht ontfermt over die mensen.
Er zijn al genoeg coalities geweest zonder het PvdA, die hadden het kwartje van Kok kunnen 'teruggeven' aan de burgers. Maar alle Nederlandse partijen zijn verslaafd aan belasting-inkomsten.quote:Op zondag 14 september 2008 18:14 schreef detlevico het volgende:
[..]
Het was de bedoeling dat de gastarbeiders tijdelijk hier zouden verblijven.
Tijdelijk!!
Bij de Pvda is tijdelijk voor altijd.
Remember het kwartje van Kok.
Bij de Pvda is de a van arbeider veranderd in de a van allochtoon.
Daarom mede is de Pvda diep gezakt in de peilingen,en licht aan het infuus.
![]()
Ik denk dat je ernstig dramatiseert, niet voor niks stond de PvdA een krappe 2 jaar geleden nog op 60 zetels in de peilingen en haalden ze een monsteroverwinning in vele gemeenteraden.quote:Op zondag 14 september 2008 16:19 schreef damian5700 het volgende:
De pretentie 'we zijn links, dus intelligent en we weten daarom wat goed voor u is', jaagt veel mensen juist de andere kant op, want mensen kunnen zich op allerlei wijze informeren en zijn veel mondiger.
En of het nu de PVV, ToN of een totaal andere nieuwe beweging betreft er is evident een aanzienlijk potentieel van het electoraat, dat volkomen het vertrouwen in de traditionele politieke elite heeft verloren en dat zich gekanaliseerd voor een niet onbeduidend aantal Kamerzetels laat gelden.
Je koopt er niks voor. Die zetels verdampen straks allemaal als Verdonk haar plannen presenteert.quote:Op zondag 14 september 2008 18:26 schreef Herr_Gunter het volgende:
ze daalt een keertje, ze staat nog steeds op het 14 voudige van wat ze in de kamer heeft. of op +13 zetels van wat ze nu in de kamer heeft, welke partij kan dat nog meer zeggen?
Ja, 'plannen' waarmee ze de files gaat oplossen, waarmee ze de criminaliteit gaat oplossen. Maar daarom zeg ik ook dat die denkbeeldige zetels gaan verdampen.quote:
Dan presenteert ze haar plannen toch gewoon niet.quote:Op zondag 14 september 2008 18:28 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Je koopt er niks voor. Die zetels verdampen straks allemaal als Verdonk haar plannen presenteert.
Het gaat niet enkel over de PvdA.quote:Op zondag 14 september 2008 18:25 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik denk dat je ernstig dramatiseert, niet voor niks stond de PvdA een krappe 2 jaar geleden nog op 60 zetels in de peilingen en haalden ze een monsteroverwinning in vele gemeenteraden.
Wees gerust de traditionele partijen blijven gewoon aan de macht hoor.
Dat Verdonk's steun wel zal verdampen zodra zij haar plannen presenteert is een warme illusie waarin mensen als jij zich hullen. Je denkt dat als mensen het ware gezicht van Verdonk zien, het probleem wel opgelost is. Nu, ik kan je vertellen dat zelfs de meest populistische en achterlijke plannen van Verdonk haar steun niet significant zal doen afkalven. Rita Verdonk verwoord namelijk de onvrede die veel mensen hebben met de manier waarop dingen gaan, met de naïeve kinderlijkheid van figuren als Ella Vogelaar en Bert Koenders.quote:Op zondag 14 september 2008 18:28 schreef ub40_bboy het volgende:
Je koopt er niks voor. Die zetels verdampen straks allemaal als Verdonk haar plannen presenteert.
Dat weet je gewoon niet. Deze wens die de vader van de gedachte is betrof destijds ook de PVV.quote:Op zondag 14 september 2008 18:28 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Je koopt er niks voor. Die zetels verdampen straks allemaal als Verdonk haar plannen presenteert.
In tegenstelling tot JP "Eerst het zuur, dan het zoet - oeps nog even wat meer zuur - oeps het zoet wordt bitter want de economie laat het ineens niet toe" Balkenende?quote:Op zondag 14 september 2008 18:14 schreef detlevico het volgende:
[..]
Bij de Pvda is tijdelijk voor altijd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |