Zoals ik al eerder vermeldde had ik een paar weken geleden iemand uit haar team als sollicitant bij mij op gesprek voor een functie.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:27 schreef SCH het volgende:
Lees nou allemaal maar dat stuk in HP/DeTijd over Rita van deze week en je weet genoeg. Ze is een slecht mens, en dat is ze. Zelfs zo'n ultrarechts blaadje laat haar al vallen.
Iedereen ziet er jonger uit dan tong.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:31 schreef SCH het volgende:
Rudi was lief trouwensDat ide man al 75 is, ziet er jonger uit dan tong.
Ik krijg blaasontsteking van d'r.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder vermeldde had ik een paar weken geleden iemand uit haar team als sollicitant bij mij op gesprek voor een functie.
Die man was ook al helemaal afgeknapt op haar en kon mij een paar leuke details vertellen over haar manier van doen en denken.
Arcee wil ook graag zijn piemel laten zien, begrijp dat dan.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:33 schreef tong80 het volgende:
Pauw en Witteman # 42 Ik knevel van den Brink
Arcee ik open een topic voordat het vorige vol is om te kunnen posten in een topic dat bijna vol is en dan te kunnen zeggen dat het volgende topic klaar staat
Maar er was één kleine held die dapper in Bloemendaal vol hield er ouder uit te zien.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Iedereen ziet er jonger uit dan tong.
Onzin, ik verdedig Verdonk helemaal niet, en ik heb ook niks met haar standpunten. Als je af en toe in POL zou komen zou je weten dat ik zeer op de hand ben van het handhaven van strafrechtelijke beginselen, privacy, vrijheid op internet, een vrije vestigingsmogelijkheid voor buitenlanders die in Nederland willen wonen, enzovoort. Allemaal fronten waarop Verdonk waarschijnlijk heel anders denkt.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:16 schreef tong80 het volgende:
Iemand die een intellectueel heeft als username en Rita Verdonk verdedigt
Die kun je gewoon daarna nog editen in je post in 't vorige topic, die dan gesloten is.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:33 schreef tong80 het volgende:
Pauw en Witteman # 42 Ik knevel van den Brink
Arcee ik open een topic voordat het vorige vol is om te kunnen posten in een topic dat bijna vol is en dan te kunnen zeggen dat het volgende topic klaar staat
Ja sinds de nieuwe spelling. Sta je mooi voor lul nu of je hebt niks met hem.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:40 schreef Bolkesteijn het volgende:
De intellectueel heet trouwen Bolkestein.
En dan hebben ze al een topic geopend.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:43 schreef Arcee het volgende:
[..]
Die kun je gewoon daarna nog editen in je post in 't vorige topic, die dan gesloten is.
Ik voel me niet aangesproken.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:45 schreef tong80 het volgende:
En dan hebben ze al een topic geopend.
9 van de 10 keer met een verkeerde TT
HP ultrarechts? kom op zeg.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:27 schreef SCH het volgende:
Lees nou allemaal maar dat stuk in HP/DeTijd over Rita van deze week en je weet genoeg. Ze is een slecht mens, en dat is ze. Zelfs zo'n ultrarechts blaadje laat haar al vallen.
En terechtquote:
Nee, sinds zijn geboorte.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:43 schreef tong80 het volgende:
Ja sinds de nieuwe spelling.
Ik steun Bolkestein van harte in zijn pleiten voor vrijere economische betrekkingen in Europa, hij heeft op dat gebied erg veel werk verzet. Op andere punten ben ik het minder met hem eens, maar goed ik ben dan ook Bolkesteijn en niet Bolkestein. En oja, Bolkesteijn is een samentrekking van mijn eigen naam en de naam van Bolkestein, dat jij je daar over uit laat zonder dat je van die samentrekking op de hoogte bent is jouw probleem.quote:Sta je mooi voor lul nu of je hebt niks met hem.
ik zag vanavond mariette hamer... maak er maar een dubbele blaasontsteking van. dat is ook zo'n drama.quote:
Mooi zo.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:40 schreef Bolkesteijn het volgende:
Onzin, ik verdedig Verdonk helemaal niet, en ik heb ook niks met haar standpunten. Als je af en toe in POL zou komen zou je weten dat ik zeer op de hand ben van het handhaven van strafrechtelijke beginselen, privacy, vrijheid op internet, een vrije vestigingsmogelijkheid voor buitenlanders die in Nederland willen wonen, enzovoort. Allemaal fronten waarop Verdonk waarschijnlijk heel anders denkt.
Vooral als mevrouw Hamer ergens komt. Dan is het misschien wel -6.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:51 schreef Mugger het volgende:
Vandaag stond Verdonk op 17 zetels in de peilingen, morgen dankzij NOVA gewoon weer op 20. Elke keer als een PvdA-er op televisie komt zakt de partij 3 zetels.
Dat mens en die hele partij is gewoon niets meer dan gebakken lucht als je het mij vraagt...quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Mooi zo.
Het probleem is alleen nog steeds dat we dus van Rita niet weten wat ze er over denkt en dat ze nog steeds geen denkbeelden heeft.
Een jaar geleden kondigde ze met veel bombarie aan een website te openen waarin 'de burgers' hun standpunten en wensen konden plaatsen en dat ze daaruit een programma zou samenstellen (het topvoorbeeld van echt populisme dus), maar daar is nu nog steeds niets van terecht gekomen en ik kan je verzekeren dat daar dus ook voorlopig niets van komt.
Nee is jouw probleem.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nee, sinds zijn geboorte.
[..]
Ik steun Bolkestein van harte in zijn pleiten voor vrijere economische betrekkingen in Europa, hij heeft op dat gebied erg veel werk verzet. Op andere punten ben ik het minder met hem eens, maar goed ik ben dan ook Bolkesteijn en niet Bolkestein. En oja, Bolkesteijn is een samentrekking van mijn eigen naam en de naam van Bolkestein, dat jij je daar over uit laat zonder dat je van die samentrekking op de hoogte bent is jouw probleem.
Hé, thanks. Ik kende die blog nog niet, maar ga 'm zeker vaker in de gaten houden.quote:Op maandag 15 september 2008 16:40 schreef Toad het volgende:
Naima heeft een stukje geschreven voor de blog van P&W:
http://ikwastegastbijpauwenwitteman.blogspot.com/
Interessante gasten, kan boeiende gesprekken opleveren. ik ben vooral benieuwd naar wat Pechtold en Middendorp te vertellen hebben.quote:Op maandag 15 september 2008 16:40 schreef Toad het volgende:
Naima heeft een stukje geschreven voor de blog van P&W:
http://ikwastegastbijpauwenwitteman.blogspot.com/
Interessante tafel vanavond:
Vandaag in Pauw & Witteman
* Een voorbeschouwing van Prinsjesdag met Alexander Pechtold.
* Nerena Boogerd, de vrouw van Michael Boogerd, vertelt over het zwarte gat waarin topsporters na hun carrière kunnen belanden.
* Musicalicoon Willem Nijholt over zijn musicalacademie en 'de nieuwe Joseph'.
* Schrijver Peter Middendorp over zijn belevenissen in de wandelgangen van het Binnenhof.
jij zei boogaardquote:Op maandag 15 september 2008 23:06 schreef Haaibaaike het volgende:
Leuke vrouw van Michael Boogaard.
Echt een triest wijf met een gigantisch bord voor d'r kop. Wat een mediasloerie zeg! Nog arrogant ookquote:Op maandag 15 september 2008 23:34 schreef qonmann het volgende:
Wat een gezeur, je bent multimiljonair en dan ga je zeveren over begeleiding
Kom op, die vent heeft niks gepresteerd. Dat hij al die aandacht krijgt zegt meer over het bedroevende niveau van het wielrennen in Nederland de afgelopen 15 jaar.quote:Op maandag 15 september 2008 23:36 schreef DrDentz het volgende:
Hey! Een beetje medelijden met Michael Boogerd!
dat mens is geen reclame voor hem hier.quote:Op maandag 15 september 2008 23:36 schreef DrDentz het volgende:
Hey! Een beetje medelijden met Michael Boogerd!
Zo kan je elk probleem wat jij niet belangrijk vind bagatelliseren. Ze heeft wel een punt dat de rabobank daar wel professioneler in kan zijn. heb nu niet het idee dat ze echt lekker met hem om zijn gegaan. En dan niet alleen het zwarte gat, maar de hele omgang tussen rabo en Boogerd liep niet lekker.quote:Op maandag 15 september 2008 23:33 schreef BasEnAad het volgende:
We hebben in dit land genoeg problemen, dan ga je je toch niet bezighouden met begeleiding van bejaarde sporters?
Wat makkelijk om zo iemand een golddigger te noemen. iedereen kon al maanden zien dat boogerd moeite had om zijn leven op te pakken. En dan vind je het gek dat het een weerslag op hun relatie heeft? Kom zeg. Ze zegt zelf in de uitzending dat ze het ook niet goed hebben aangepakt. Haar punt is juist dat als je iedereen het laat uitzoeken de mensen die het niet zo goed kunnen aanpakken, zoals zij, dan in de problemen komen.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:10 schreef DrDentz het volgende:
De golddigger dacht dat Michael Boogerd een topfunctie bij de Rabobank zou gaan bekleden, maar is er nu achter gekomen dat het een simpele jongen is die naast fietsen nergens in uitblinkt. En dat is de schuld van de Rabobank, de overheid en de instanties.
Vond ik ook.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:24 schreef marcodej het volgende:
Ook Nerena vond ik wel leuk. De kritiek op haar snap ik niet zo. Vond dat ze leuk mee deed in het gesprek.
Je moet in ieder geval niet gaan klagen over instanties etc, dat slaat gewoon nergens op.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:24 schreef marcodej het volgende:
Ook is het te makkelijk om te zeggen dat ze niet zou mogen klagen, omdat ze multimiljonair is.
In potentie leuke uitzending.quote:Op dinsdag 16 september 2008 19:06 schreef Toad het volgende:
Vandaag in Pauw & Witteman
* Wouter Bos presenteerde de miljoenennota en (bijna) iedereen gaat erop vooruit. Is hij een goochelaar met cijfers of wonderdokter?
* Jan Kees de Jager kreeg Bos en Balkenende op één lijn.
* Hoe een schutting leidt tot een enorme burenruzie, Rijdende Rechter Frank Visser, schreef er een boek over. Lees hier het eerste hoofdstuk uit Onze buren.
* Bezoek om 23.00 uur onze site en kijk Pauw & Witteman via de live stream.
En een VVD hoofd (goed doorvoed)quote:Op dinsdag 16 september 2008 23:17 schreef Vodkadruppel het volgende:
De Jager heeft een LPF stropdas.
Hij zit er wel een beetje voor spek en bonen bij vanavondquote:
Idd, zit een beetje voor zich uit te staren...quote:Op dinsdag 16 september 2008 23:24 schreef Adelante het volgende:
[..]
Hij zit er wel een beetje voor spek en bonen bij vanavond
In zijn rol als minister van Financien zeker, de rol van PVDA leider is zoals altijd dramatischquote:Op woensdag 17 september 2008 00:38 schreef koningdavid het volgende:
Bos is sterk vandaag vind ik.
Dat dan weer wel ja.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |