abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 15 september 2008 @ 09:04:25 #151
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_61638147
quote:
Op zaterdag 13 september 2008 17:33 schreef lady-wrb het volgende:
in het kader van de grote vertrutting: de hele middag staat al een pan soep op het gas.
het ruikt zooooooo lekker. nu nog even de ciabatta afbakken en dan gaan we eten

stom eigenlijk, ik bedoelde een smilie met een lepel

zo dan maar! [ afbeelding ]
Ik moest meteen aan dat stomme rijmpje/raadseltje denken Ork ork ork, soep eet je met een... lepel.
  maandag 15 september 2008 @ 09:11:28 #152
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_61638253
Ingrid, gecondoleerd. Veel sterkte.

Heb het hele weekend op de tennisbaan gestaan. 't was erg gezellig, maar gister wel een beetje laat voor onze boys. Volgende keer toch maar wat eerder naar huis
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 09:34:39 #153
7074 moussy
kuttekop
pi_61638658
Sterkte Ingrid.. Weet je ook al hoe of wat, dit lijkt me best heel erg bizar..
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61643069
quote:
Op maandag 15 september 2008 09:34 schreef moussy het volgende:
Sterkte Ingrid.. Weet je ook al hoe of wat, dit lijkt me best heel erg bizar..
Dank je. WE zijn nu druk bezig dingen regelen en opzeggen. Wat een gedoe zeg. Vooral als je geen klantnummer hebt.
pi_61643132
ingrid, gecondoleerd en heel veel sterkte, met het geregel, maar ook met het verlies natuurlijk.
wat bedoel je met klantnummer?
  maandag 15 september 2008 @ 13:33:48 #156
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_61643581
Verzekering denk ik Bix.
Ingrid gecondoleerd en sterkte.

Wat is er mis met de Franse tongval in het Engels? Ik vind dat wel wat hebben hoor.
sowieso hijg wat franse woordjes in mijn oor en ik smelt. Trottoir, mayonaise, baguette mmmmmm.

Wat is trouwens het meest beroerde moment voor je wasmachine om stuk te gaan? Als je zoontje buikgriep heeft.
Als je niet lacht, ben je dood.
  maandag 15 september 2008 @ 14:01:52 #157
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_61644264
Ingrid gecondoleerd.

Hier is de vaatwasser naar zijn grootje

Kind thuis ziek ook zooooooooooooooooooooo gezellig

Wauw Dutch dat jij warm loopt van het woord trottoir
pi_61644311
Ingrid, gecondoleerd en sterkte met alles regelen!

Hier even een korte We zijn verhuisd woensdag, dus dat gedeelte is gelukt Het is nog lang niet af, dat komt na de vakantie wel, want woensdag vertrekken we voor 3 weken naar Zuid-Afrika. Nu dus een paar dagen bikkelen op het werk en thuis, dus weinig tijd verder.

Maar het huis is heeeeerlijk
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_61644318
quote:
Op zaterdag 13 september 2008 21:55 schreef Ynske het volgende:
Eventjes een plaatje waar ik oa geweest ben.

[ afbeelding ]
Le Mont St Michel
Hier in de buurt heeft mijn pa samen met zijn vrouw een vakantie woningkje en waar ze naar toe verhuizen zodra pa met pensioen gaat
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_61644335
Ingrid gecondoleerd

Klinkt goed Miss_Sly
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 14:07:00 #161
7074 moussy
kuttekop
pi_61644372
Ik ben aan het puinruimen in René haar kamer, volgens mij kan ik het beste een container voor de deur laten plaatsen
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61644396
Kun je hem daarna naar zeeland sturen die container Moussy
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  maandag 15 september 2008 @ 14:08:35 #163
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_61644419
Ingrid, gecondoleerd en sterkte met het regelen. En laat je niet gek maken. Je hoeft niet alles te regelen in de eerste paar dagen. Een heleboel kan later ook wel opgezegd worden.

Dutch, ik krijg een visioen van een 'Fish called Wanda' bij jouw post
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 15 september 2008 @ 14:12:17 #164
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_61644500
quote:
Op maandag 15 september 2008 14:03 schreef miss_sly het volgende:
Hier even een korte We zijn verhuisd woensdag, dus dat gedeelte is gelukt Het is nog lang niet af, dat komt na de vakantie wel, want woensdag vertrekken we voor 3 weken naar Zuid-Afrika. Nu dus een paar dagen bikkelen op het werk en thuis, dus weinig tijd verder.

Maar het huis is heeeeerlijk
Klinkt goed, fijne vakantie alvast!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 15 september 2008 @ 14:21:23 #165
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_61644786
Dus je maakt gebruik van het feit dat René op kamp is, Moussy. Slim hoor. Dat is volgens mij de enige manier om te kunnen puinruimen. Succes ermee en blijf het eindresultaat als motivatie in je achterhoofd houden.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_61645259
ik ga eens onder de douche en me dan eens aankleden en dan eens wat gaan ondernemen, houd een nogal lui dagje.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_61645730
Idd klantnummer met verzekeringen enzo. Ik help mijn ouders ermee, omdat ze nog geen internet en vaste telefoon hebben. Ze zijn net weg. Best raar om door haar afschriften te bladeren.
Ze is nog niet in het land en we weten niet wanneer dan wel. Ook wel raar, er zijn veel mensen die afscheid willen nemen. Maar dat kan nu dus nog niet.
En oppas regelen lukt nu ook nog niet.

Moussy, ze heeft een zware hersenbloeding of infarct gehad. En waarschijnlijk heeft ze al lang zo gelegen. 's Morgens in bed zo gevonden. En vrijwel meteen hersendood. Bizar dat dat "zomaar" kan.

Nu eerst ff bankhangen, Kim die net op bed ligt. even rust.
pi_61645779
Ingrid sterkte met alles en met de boel goed te kunnen regelen
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_61651676
Sterkte Ingrid..!
En Moussy, ik hou me ook aanbevolen voor die container.

Grrrr. Na een weekje weg lag hier een brief van een incassobureau, ingeschakeld door de verzekeraar. Dikke acceptgiro eraan, voor het originele bedrag plus 1 0 0 Euro.

Wat was er nu gebeurd: ik kreeg een brief dat ik de noclaim over 2006 alsnog terug moest betalen, omdat het ziekenhuis heel laat (in 2008, over een behandeling in 2006) nog een factuur naar de verzekeraar gestuurd had. Niet blij mee, maar wel betaald. Toen kwam er een aanmaning. Wij bellen. Moesten we aantonen dat we al betaald hadden. *zucht* Kopie bankafschrift opgestuurd. Niks meer op gehoord. Dus in orde, dachten we.

Een telefoontje vandaag wees uit dat die overschrijving naar een verkeerd rekeningnummer is gedaan. Dat is alweer goed gekomen. Maar waarom laten ze dan niet wat horen n.a.v. die toegestuurde kopie van het afschrift? Nee hoor! Honderd Euro erbij op. En ws. staan ze nog in hun recht ook.

*heel boos is*
Hardloper.
IG @webkim
  maandag 15 september 2008 @ 18:20:05 #170
35189 Troel
scherp en bot
pi_61651820
Uhm, voor zover ik weet kun je gewoon het incassobureau bellen en aangeven dat de boel al betaald is (neem tenminste aan dat je het direct weer overgemaakt hebt) en dat je dus niet van plan bent om wat dan ook te gaan betalen aan het incassobureau.

In WGR kun je wel terugvinden hoe dit soort dingen werken, incassobureau's schijnen lang niet altijd ook echt een poot hebben om op te staan.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 18:28:25 #171
7074 moussy
kuttekop
pi_61652001
Huh, hoe kan het nou op een verkeerde rekening komen, naam en rek nmr moet toch goed zijn, anders boekt het hele zwikkie toch niet over?

Oh en de container kost me te veel, ook al hebben ze die bij het bedrijf waar Peet werkt. Máár Peet duwt het morgen daar zelf in de afvalbak 5 vuilniszakken en 3 van die grote blauwe. Ik kon het ook wel zelf naar de stort brengen, maar wil het graag weg hebben voor René morgen thuis is
Je zou er haast een boek over schrijven!
  maandag 15 september 2008 @ 18:33:12 #172
35189 Troel
scherp en bot
pi_61652136
Dat is enkel bij de Postbank zo, bij ABN en Rabo maakt dat in ieder geval niet uit, er wordt enkel gekeken of het rekeningnummer bestaat (met die speciale code die in het nummer zit verwerkt)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_61653290
quote:
Op maandag 15 september 2008 18:28 schreef moussy het volgende:
Oh en de container kost me te veel, ook al hebben ze die bij het bedrijf waar Peet werkt. Máár Peet duwt het morgen daar zelf in de afvalbak 5 vuilniszakken en 3 van die grote blauwe. Ik kon het ook wel zelf naar de stort brengen, maar wil het graag weg hebben voor René morgen thuis is
Allemaal uit René's kamer?!?!?!?!
pi_61654248
quote:
Op maandag 15 september 2008 18:33 schreef Troel het volgende:
Dat is enkel bij de Postbank zo, bij ABN en Rabo maakt dat in ieder geval niet uit, er wordt enkel gekeken of het rekeningnummer bestaat (met die speciale code die in het nummer zit verwerkt)
De elf proef heet dat trucje dat ze er op los laten. Doen ze ook met je sofinummer.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  Jubileum moderator maandag 15 september 2008 @ 20:04:14 #175
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_61655137
Naam nummer controle gebeurd steeksproefgewijs Webkim, niet iets wat bij elke overboeking gebeurd. Kan ook haast niet met alle overboekingen die dagelijks plaatsvinden.
Er zitten nog wel wat andere controles op, ivm witwassen enzo, en andere ongebruikelijke zaken, maar dat is weer een laaaang verhaal
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 20:15:34 #176
7074 moussy
kuttekop
pi_61655541
quote:
Op maandag 15 september 2008 19:11 schreef Reinhilde het volgende:

[..]

Allemaal uit René's kamer?!?!?!?!
ja.... Alle gehandicapte barbies, alle kapote boekjes (René wil schrijfster worden, schrijft al veel en kan geen afstand doen van kapotte boekjes, briefjes, kaartjes enz enz, als er maar letters op staan) rotzooitjes alles. Ik mag van Peet ook nooit de schuur opruimen, ik gooi nml weg ipv dat ik opruim
Je zou er haast een boek over schrijven!
  maandag 15 september 2008 @ 20:27:00 #177
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_61655889
Als je veel weggooit ziet het er anders erg opgeruimd uit hoor, dus goed bezig Moussy!
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 15 september 2008 @ 20:30:43 #178
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_61656017
wilde nog eventjes 1 foto van mijn vakantie spammen

Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_61656527
quote:
Op maandag 15 september 2008 20:15 schreef moussy het volgende:

[..]

ja.... Alle gehandicapte barbies, alle kapote boekjes (René wil schrijfster worden, schrijft al veel en kan geen afstand doen van kapotte boekjes, briefjes, kaartjes enz enz, als er maar letters op staan) rotzooitjes alles. Ik mag van Peet ook nooit de schuur opruimen, ik gooi nml weg ipv dat ik opruim
Maar dan nog... dat is echt heel veel! Wat zal ze een zee van ruimte hebben nu!
  maandag 15 september 2008 @ 21:21:22 #180
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_61657630
Hier is ook wel eens iets afgeboekt naar een verkeerd nummer Waarschijnlijk naar een particulier dus dat is nooit teruggekomen Sinds ben ik enigzins dwangmatig in het overboeken van geld, ik controleer het nummer echt 27 keer

Miss Sly, leuk dat jullie nu over zijn!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_61661042
Hoe vaak het ook niet voorkomt op mijn werk dat een klant (particulier) een factuur dubbel betaalt. Dat is mij echt nooit overkomen Als ik een herinnering krijg weet ik of ie wel of niet betaald is en als ik toch twijfel zoek ik het op.

Mooie foto Yns!!

Moussy je bent de anti-ik Ik zou het liefst álles bewaren Je ziet wel eens van die mensen in die dr. Phil programma's die geen plekje meer vrij hebben in hun huis door alle opgespaarde troep. Dat zou ik kunnen zijn als ik Dennis niet had
Een beetje vreemd, maar wel lekker
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 22:41:46 #182
7074 moussy
kuttekop
pi_61661166
Beef Peet en René ook, de hamsters van AH zijn er niets bij Ik heb echt geen waardevolle spulletjes weggegooid, maar kapot en troep.
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61661711
Verzamelwoede Mijn kinderen hebben het ook niet van vreemden
Nou scheelt het misschien ook wel dat ik nooit heb leren opruimen, vroeger, dus ik heb ook geen systeem om dingen netjes op te ruimen en ze een plekje te geven. Hoe doen andere mensen dat? Waar laat je alles zodat het én handig is, en netjes, maar je huis niet op een meubeltoonzaal lijkt?
Saartje
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 22:54:30 #184
7074 moussy
kuttekop
pi_61661748
quote:
Op maandag 15 september 2008 22:53 schreef Maneki.Neko het volgende:
Verzamelwoede Mijn kinderen hebben het ook niet van vreemden
Nou scheelt het misschien ook wel dat ik nooit heb leren opruimen, vroeger, dus ik heb ook geen systeem om dingen netjes op te ruimen en ze een plekje te geven. Hoe doen andere mensen dat? Waar laat je alles zodat het én handig is, en netjes, maar je huis niet op een meubeltoonzaal lijkt?
in bakken achter de bank
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61661989
Aan jou heb ik ook niks dus
Saartje
  † In Memoriam † maandag 15 september 2008 @ 23:03:02 #186
7074 moussy
kuttekop
pi_61662080
quote:
Op maandag 15 september 2008 23:00 schreef Maneki.Neko het volgende:
Aan jou heb ik ook niks dus
dat komt omdat ik absoluut geen huishoudelijk wonder ben Hier ligt altijd wel wat en als mn schoonmoeder of ............... vul in die hier niet regelmatig binnen rennen belt om te komen gaan we aan de spoedopruim, als in, je nek niet breken over speelgoed, en dat is alles in een doos gooien en die in de berging gooien
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61662429
Nou Maneki, mijn moeder is de opruimkoningin en zelfs de kasten zijn opgeruimd en de garage enzo. Je zou zeggen dat ik daar dus wat van geleerd zou hebben maar dat valt tegen
Een beetje vreemd, maar wel lekker
  dinsdag 16 september 2008 @ 07:27:03 #188
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_61666240
Ingrid, gecondoleerd.

Wij hebben gisteravond besloten dat we met Oud & Nieuw een midweekje in een huisje in Zeeland (Breskens) gaan zitten! Leuk!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_61666335
Ha opruimen! Dat kan ik ook al zo slecht. Bij mij is het meestal verplaatsen.

Leuk Sugar! Breskens is leuk. Vlakbij Breskens heb je het dorpje 'Boerenhol' . Wat erg leuk is om te doen (als het niet veel te koud is) om naar het strand te gaan bij Cadzand (bij de Zwartepolderweg, daar is het lekker rustig) en haaientanden te zoeken. Misschien niet helemaal geschikt voor Storm, maar Maria vind het misschien wel heel leuk?
  † In Memoriam † dinsdag 16 september 2008 @ 09:15:58 #190
37843 lady-wrb
kortaf
pi_61667273
quote:
Op maandag 15 september 2008 23:12 schreef beefcake het volgende:
Nou Maneki, mijn moeder is de opruimkoningin en zelfs de kasten zijn opgeruimd en de garage enzo. Je zou zeggen dat ik daar dus wat van geleerd zou hebben maar dat valt tegen
volgens mij werkt het gewoon omgekeerd.
mijn moeder was ook zo opruimerig en weggeverig.
alles waarvan zijn vond dat wij er te groot voor waren, werd gewoon weggegeven aan buurkinders/neefjes, nichtjes of school (of we het er nou mee eens waren of niet)
ik denk dat ik daar mijn bewaar-tic aan over gehouden heb.
doe alleen speelgoed weg als luca dat goed vindt.
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 16 september 2008 @ 09:17:36 #191
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_61667297
quote:
Op maandag 15 september 2008 23:03 schreef moussy het volgende:

[..]

dat komt omdat ik absoluut geen huishoudelijk wonder ben Hier ligt altijd wel wat en als mn schoonmoeder of ............... vul in die hier niet regelmatig binnen rennen belt om te komen gaan we aan de spoedopruim, als in, je nek niet breken over speelgoed, en dat is alles in een doos gooien en die in de berging gooien
quote:
Op maandag 15 september 2008 23:12 schreef beefcake het volgende:
Nou Maneki, mijn moeder is de opruimkoningin en zelfs de kasten zijn opgeruimd en de garage enzo. Je zou zeggen dat ik daar dus wat van geleerd zou hebben maar dat valt tegen
*check* 2x
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † dinsdag 16 september 2008 @ 09:28:43 #192
7074 moussy
kuttekop
pi_61667464
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 09:15 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mij werkt het gewoon omgekeerd.
mijn moeder was ook zo opruimerig en weggeverig.
alles waarvan zijn vond dat wij er te groot voor waren, werd gewoon weggegeven aan buurkinders/neefjes, nichtjes of school (of we het er nou mee eens waren of niet)
ik denk dat ik daar mijn bewaar-tic aan over gehouden heb.
doe alleen speelgoed weg als luca dat goed vindt.
oh ja dat heb ik ook, ik kan maar geen afstand er van doen, maar nu moet het soms echt, zoals een poppenwagen, poppenwieg en het poppenhuis, ik weet niet waar ik het anders moet laten en René speelt er toch niet meer mee. Zij mag wel het geld hebben voor iets wat ze zelf graag wil kopen.
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_61667626
ik vind het ook moeilijk om 'emotionelewaarde' spullen weg te doen. ik bewaar dingen in dozen (heb op mijn slaapkamer 2 muren vol planken met leuke dozen erop) alle kleertjes van Max heb ik nog

ik vind het leuk om af en toe een doos te pakken en te gaan snuffelen zo vond ik een tijdje geleden allemaal brieven van mijn ooit beste vriendin, en naar aanleiding daarvan heb ik haar weer eens een brief gestuurd. zo leuk! (wel toevallig dat ze nog steeds op hetzelfde adres woonde )
net als schoolagenda's supergrappig is dat
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  dinsdag 16 september 2008 @ 09:56:25 #194
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_61667964
Ik bewaarde best veel, maar ben nu steeds meer aan het schiften. Mijn moeder is echt opper-opruimer. In mijn herinnering was ze altijd chagerijnig aan het poetsen. Dát nooit heb ik gedacht. Ik zou het leuk vinden als mijn kinderen mij meer als vrolijk zouden gedenken. Maar ja, die klagen dan vast weer over het feit dat ze nooit sokken konden vinden omdat die in mijn onnavolgbare wassysteem bijna nooit zomaar in de kast liggen.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_61668000
Jullie moeten mij inhuren Ik heb gisteren mijn kledingkast opgeruimd, en de berging en de keukenkastjes.
Het enige waar ik moeilijk afstand van kan doen zijn tassen en schoenen.

Maar gisteren de knoop doorgehakt, en op de gang staat nu een rugzak vol kleding die weg kan, twee paar schoenen en een hoop tassen (maar er zijn er nog genoeg over ). Van lief staat er een doos oude schoenen in de berging beneden en mijn handen jeuken om dat ook weg te mikken (lelijke schoenen, vandaar dat hij ze niet meer draagt).
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  dinsdag 16 september 2008 @ 10:00:21 #196
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_61668043
Of je gaat verhuizen heel opruimerig
  dinsdag 16 september 2008 @ 10:02:05 #197
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_61668068
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 10:00 schreef Rottdog het volgende:
Of je gaat verhuizen heel opruimerig
Verbouwen helpt ook
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_61668361
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 09:15 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mij werkt het gewoon omgekeerd.
mijn moeder was ook zo opruimerig en weggeverig.
alles waarvan zijn vond dat wij er te groot voor waren, werd gewoon weggegeven aan buurkinders/neefjes, nichtjes of school (of we het er nou mee eens waren of niet)
ik denk dat ik daar mijn bewaar-tic aan over gehouden heb.
doe alleen speelgoed weg als luca dat goed vindt.
Oeh dat weg geven jah Ik heb vroeger een keer op een rommelmarkt een heleboel van mijn spullen weer terug gekocht
Een beetje vreemd, maar wel lekker
  dinsdag 16 september 2008 @ 10:25:35 #199
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_61668515
Opruimen Het gaat wel wat beter tegenwoordig hoor, maar vroegah! Vroegah was ik echt een zwijn!
Mijn ouders kennen wat dat betreft mijn huis niet terug. Behalve als ik ziek ben, dan doe ik dus niks in huis en dan zegt mijn vader: 'Zo ken ik je weer!'
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 16 september 2008 @ 10:42:37 #200
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_61668887
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 07:43 schreef Reinhilde het volgende:
Ha opruimen! Dat kan ik ook al zo slecht. Bij mij is het meestal verplaatsen.

Leuk Sugar! Breskens is leuk. Vlakbij Breskens heb je het dorpje 'Boerenhol' . Wat erg leuk is om te doen (als het niet veel te koud is) om naar het strand te gaan bij Cadzand (bij de Zwartepolderweg, daar is het lekker rustig) en haaientanden te zoeken. Misschien niet helemaal geschikt voor Storm, maar Maria vind het misschien wel heel leuk?
daar kom ik ieder jaar in het voorjaar
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')