Naar buiten lopen, in de tram stappen, krantje lezen, uit de tram in de trein stappen, krantje verder lezen, 200 meter lopen, en nog geen half uur later sta ik in Zwijndrecht. 25 KM, dat ga je met de auto niet redden in de ochtend en avondspits.quote:Op woensdag 24 september 2008 14:38 schreef VanDread het volgende:
Bergsingel vertrekken, Schieplein over, rustig naar Zoetermeer barrelen.... 20 minuten
's ochtends soms beetje vertraging bij het Schieplein, dan kan je op 5 minuten extra rekenen.
Maar daar kunnen zowel de fiets als het OV niet tegenopen de diesel is extragratiez
In de stad is de fiets wel prima, rijd altijd en kost ook practisch niets
En binnekort staat m'n 205GTI'tje voor de deur maar het liefst zou ik die ergens binnen zetten (roesthobbybakdeluxe), maar garageboxje vinden is best lastig... zelfs iets groters (aangezien ik nog iemand weet die wat zoekt) dus wanneer iemand tips heeft.... ^^^
Voor restaurants zoeken is www.iens.nl trouwens wel handig
Met de nadruk op warenquote:Op woensdag 24 september 2008 14:59 schreef VanDread het volgende:
OhjajohIk rijd gelukkig over de immer rustige N471 met mooie rotondes.
Hiervoor zat ik even op de dordtselaan, de terugweg ging ik over het Schieplein -> coolsingle -> erasmusbrug
De tunneltraverse in de middag terug was een rampje echter 's ochtends goed te doen en 's ochtends was juist de retour route beroerd
Voordeel bij de dordtselaan was dat het enkel voor de deur betaald parkeren was en achterstraatjes gratis waren.... in noord is het overal prijs
Ik ook, duidelijke verbetering ten opzichte van of over de A13 of over de N209. Tenzij er zo'n trage 50km/u drol voor je zit.quote:Op woensdag 24 september 2008 14:59 schreef VanDread het volgende:
OhjajohIk rijd gelukkig over de immer rustige N471 met mooie rotondes.
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=nl&geocode=&q=vondelingenplaat&sll=37.0625,-95.677068&sspn=49.043149,79.101563&ie=UTF8&ll=51.880571,4.365606&spn=0.037618,0.077248&t=h&z=14quote:Op woensdag 24 september 2008 22:51 schreef ebeaydojraes het volgende:
hier ook nog geen sirenes... maja de kazerne is hier zuiderlijk en ze moeten naar t westen toe, dus komen ze hier niet voorbij. Normaal had ik ze wel gehoord anders.
edit: googlemaps
http://maps.google.com/maps?client=safari&rls=en&q=Shell%20Ned.%20Raff%20b.v.%20(Hn3022)%20VONDELINGENWEG%20601%20VONDELINGENPLAAT&ie=UTF-8&oe=UTF-8&um=1&sa=N&tab=wl
A2 is nog redelijk spoed ookquote:Op woensdag 24 september 2008 23:14 schreef ebeaydojraes het volgende:
als we dan toch bezig zijn:
23:10:57 24-09-08 17 G AMBU A2 MISHANDELING Stadion Feyenoord VAN ZANDVLIETPLEIN 1 3077AA ROTTERDAM rt bon 68841
1420999 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
1420076 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Ambulance 17-176 )
Het is ook niet zo zeer een ongevaarlijke stof. Het is meer dat de concentratie van de gevaarlijke stof in het geheel vrij laag is.quote:Op donderdag 25 september 2008 06:46 schreef Isegrim het volgende:
"Hoewel het gaat om een ongevaarlijke stof adviseert de politie om contact te vermijden en de handen te wassen als er wel contact is geweest."
Eh... Jaja. Dat wekt vertrouwen.
quote:Het witte stof dat gisteren bij Shell in Pernis is vrijgekomen en in de gemeenten Spijkenisse en Bernisse is neergedaald, is onschadelijk. Het gaat om de zandachtige stof Katalyst, die vorig jaar ook al eens in de omgeving terechtkwam, alleen was het toen veel meer. Dat meldt de politie vanochtend.
De stof bevat zware metalen, maar slechts in een geringe concentratie waardoor er volgens de politie geen noemenswaardige effecten voor de gezondheid zijn. Bovendien zijn de stofdeeltjes erg klein en is de stof door de vochtige dauw vanochtend op veel plaatsen nauwelijks meer zichtbaar.
Toch kan de stof irritaties aan de huid en ogen veroorzaken. De politie raadt mensen in de omgeving aan contact met het spul te vermijden en als er toch contact is zo snel mogelijk de huid te wassen. De stof moet zoveel mogelijk nat worden gereinigd om opdwarrelen te voorkomen. Groenten en fruit uit eigen tuin kunnen worden gegeten, maar moeten eerst goed worden afgespoeld.
Het goedje kwam vrij nadat door een storing in een fabriek van Shell het productieproces stil is komen te leggen. Omwonenden klaagden daarop over stankoverlast. De oorzaak van de storing is nog niet bekend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |