quote:Op woensdag 10 september 2008 07:32 schreef avotar het volgende:
Tja.. het leuk dat je bij dat meisje in haar broekje wil, maar haar vader heeft volkomen gelijk.
Ze zal later idd 1/4 van haar zussen gaan verdienen.
Maar als zij daar zo mee zit, had ze beter haar best moeten doen op school. Dan had ze misschien een echte opleiding kunnen gaan doen, ipv het vmbo...
Motivatie graag.quote:
Ik heb jou echt nog nooit wat anders zien posten dan "HBOquote:
Ik wist hetquote:Op woensdag 10 september 2008 17:54 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Aan alle geestelijk gehandicapten in dit topic die maar wat lopen te gillen over dat ik seks met dat meisje wil:
Oke! Ik geef het toe, ik ben een pedofiele lesbienne. Ik wil haar doorboren met een 35cm lange vibrator en terwijl ik dat doe natuurlijk op haar hoofd rijden. Verder ben ik van plan haar te ontvoeren en met haar naar Turkije te vliegen, waar we nog lang en gelukkig leven.
Verder iedereen bedankt voor de reactiesga er zeker wat mee doen. Breng wel verslag uit als ik haar heb gesproken.
VMBO is geen MAVO.quote:Op woensdag 10 september 2008 17:08 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
![]()
Ik heb ook het VMBO (destijds de Mavo gedaan) en ben nu verpleegkundige, totaal een flutopleiding natuurlijk, en heb je niks aan.
quote:Op woensdag 10 september 2008 17:54 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Aan alle geestelijk gehandicapten in dit topic die maar wat lopen te gillen over dat ik seks met dat meisje wil:
Oke! Ik geef het toe, ik ben een pedofiele lesbienne. Ik wil haar doorboren met een 35cm lange vibrator en terwijl ik dat doe natuurlijk op haar hoofd rijden. Verder ben ik van plan haar te ontvoeren en met haar naar Turkije te vliegen, waar we nog lang en gelukkig leven.
Verder iedereen bedankt voor de reactiesga er zeker wat mee doen. Breng wel verslag uit als ik haar heb gesproken.
Is VMBO T ook niet te vergelijken met MAVO?quote:Op woensdag 10 september 2008 17:59 schreef Vodkadruppel het volgende:
VMBO is geen MAVO.
Dacht het ook ja.quote:Op woensdag 10 september 2008 18:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is VMBO T ook niet te vergelijken met MAVO?
Het is hetzelfde. Scholen mogen het zelfs zo noemen, vanwege het stigma dat aan de term 'VMBO' hangt (zo blijkt ook maar weer in dit topicquote:Op woensdag 10 september 2008 18:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is VMBO T ook niet te vergelijken met MAVO?
Die stroming wel.quote:Op woensdag 10 september 2008 18:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is VMBO T ook niet te vergelijken met MAVO?
Ok, even serieus dan. Ik zou mijn kinderen ook zeker stimuleren te streven naar een universitaire studie, alhoewel iets subtieler dan de pa in kwestie. Maar dan gaat het mij niet zozeer om salaris of carriere-kansen, wat ik veel belangrijker vindt is de persoonlijke ontwikkeling van mijn kind.quote:Op woensdag 10 september 2008 18:36 schreef tho_Omas het volgende:
Wat een gelul. Met WO verdien je wellicht meer als arts, niet als theoloog, filosoof, psycholoog, noem maar op. Waarom denken mensen toch altijd dat WO garant staat voor een topsalaris. Dat heeft vooral te maken met keuzes.
och, een van de paar dingen die mijn vader goed heeft gedaan is me naar het VWO te schoppen terwijl ik MAVO advies kreeg... maar goed ik had er anders ook wel gekomen denk ikquote:Op woensdag 10 september 2008 19:44 schreef WHATSHESAID het volgende:
Sommige kinderen kunnen nou eenmaal niet beter dan het VMBO, en dat hoeft niet aan intelligentie te liggen. Kun je tegen dat kind gaan zeggen dat het zooooooooveel kansen heeft op het WO, maar wat heeft het daar aan?
Om nog maar niet te beginnen over ouders die EISEN dat hun kind na de basisschool naar het VWO gaat, ongeacht het persoonlijke niveau van dat kindJe reinste kindermishandeling.
Stimuleren is juist een must. Wat de vader in kwestie doet lijk echt in de verste verte niet op enige vorm van stimulatie, dat is juist het punt.quote:Op woensdag 10 september 2008 19:39 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ok, even serieus dan. Ik zou mijn kinderen ook zeker stimuleren te streven naar een universitaire studie, alhoewel iets subtieler dan de pa in kwestie. Maar dan gaat het mij niet zozeer om salaris of carriere-kansen, wat ik veel belangrijker vindt is de persoonlijke ontwikkeling van mijn kind.
Een goede opleiding biedt zoveel meer dan kans op een goede baan; je ontmoet hele verschillende mensen uit het hele land en zelfs de wereld, het veruimt je denkbeelden en je gevoel van eigenwaarde, het geeft je kennis en vaardigheden die je ook buiten je werk van pas zullen komen. En de extra keuzes en kansen die een mooi diploma verschaffen zijn alleen maar mooi natuurlijk.
Ik krijg ook vmbo/havo advies (terwijl mijn citoscore dik Havo was), dankzij wat gezeur van m'n ouders mocht ik naar de havo die ik met twee vingers in m'n neus doorlopen hebquote:Op woensdag 10 september 2008 19:54 schreef Re het volgende:
[..]
och, een van de paar dingen die mijn vader goed heeft gedaan is me naar het VWO te schoppen terwijl ik MAVO advies kreeg... maar goed ik had er anders ook wel gekomen denk ik
Wat een stierenstront. Geloof me, ik heb lesgegeven aan VMBO-BBL-ers en die kunnen géén havo.quote:Op woensdag 10 september 2008 20:56 schreef anoniemm het volgende:
Bijna iedereen KAN Havo doen.
Ja maarr... maa... juffrouw u zei wat anders voor de klasquote:Op woensdag 10 september 2008 21:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat een stierenstront. Geloof me, ik heb lesgegeven aan VMBO-BBL-ers en die kunnen géén havo.
Dat is ook mijn ervaring, zelfs voor VMBO-T, alhoewel er wel uitzonderingen tussen zaten overigens.quote:Op woensdag 10 september 2008 21:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat een stierenstront. Geloof me, ik heb lesgegeven aan VMBO-BBL-ers en die kunnen géén havo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |