Ja, okee, vroeg het me ineens af, jullie nick begint beide met een T.quote:Op vrijdag 5 september 2008 03:50 schreef Tweek het volgende:
[..]
Nee Toad gaf die nadat ik vroeg waar O'reilly/Obama te zien was.
Dat is minder idd.quote:Wat een gelul van die cindy weer, even het monopolie op soldaten/vets claimen als reps zijnde. De speech zou zo door een dem gegeven kunnen worden, met alleen een andere uitkomst.
Het positieve aan een winst van McCain is wel dat The Daily Show weer briljante afleveringen tegemoet gaat.quote:Op vrijdag 5 september 2008 03:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als de republikeinen winnenIk was ook hoogst verbaast toen Bush jr won en helemaal toen hij een tweede keer won
Dus dit ligt ook wel in de lijn der verwachting.
Mm, ik zou ook eerder een wees adopteren dan nog een kind erbij maken met mijn bijna 47 jaar.quote:Op vrijdag 5 september 2008 03:51 schreef Caesu het volgende:
ja, adopteer even alle irakese weesjes dan.
That's the deal.quote:Op vrijdag 5 september 2008 03:55 schreef matthijst het volgende:
Sjezus, heeft die trol vroeger beauty pageants gedaan ofzo. Nepbek.
Daar trappen de dems in natuurlijk.quote:Op vrijdag 5 september 2008 04:02 schreef Caesu het volgende:
al de 'zelf geschreven borden' zij nep he.
dems 4 mccain
Met mate.quote:Op vrijdag 5 september 2008 04:09 schreef Caesu het volgende:
gelukkig gebruikt hij het niet voor z'n campagne.
Wat er met de veteranen gebeurt is helemaal schandelijk...quote:Op vrijdag 5 september 2008 04:17 schreef Caesu het volgende:
mccain votes against vets
http://www.veteransforcommonsense.org/articleid/9559
ssssht, dat proberen ze een beetje stil te houdenquote:
Klopt dat is potentieel collateral damage.quote:Op vrijdag 5 september 2008 04:23 schreef NorthernStar het volgende:
All people are created equal... behalve als je in Afghanistan geboren bent, of Irak, of Iran, of Zuid-Amerika, enz..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |