Hopelijk komt er nog wat regenquote:Op zaterdag 6 september 2008 13:33 schreef -Hans- het volgende:
Duitse RTL is inmiddels live ! Het is droog maar er lijkt wel een aardig windje te waaien.
Helaasch sinds een aantal jaar geen Duitse RTL meer hier op de kabelquote:Op zaterdag 6 september 2008 13:33 schreef -Hans- het volgende:
Duitse RTL is inmiddels live ! Het is droog maar er lijkt wel een aardig windje te waaien.
Je kan ook de voorbeschouwing van ITV kijken; http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.phpquote:Op zaterdag 6 september 2008 13:40 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Helaasch sinds een aantal jaar geen Duitse RTL meer hier op de kabel.
Zonde.. 't is toch altijd wel goede tv wat ze maken. Neem aan dat RTL5 zometeen ook live gaat.quote:Op zaterdag 6 september 2008 13:40 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Helaasch sinds een aantal jaar geen Duitse RTL meer hier op de kabel.
Tnxquote:Op zaterdag 6 september 2008 13:42 schreef Trystar het volgende:
[..]
Je kan ook de voorbeschouwing van ITV kijken; http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.php
Als het goed is, is het in een truck, samen met een replica van de auto. Er staan geloof ik twee sim-stoeltjes.quote:Op zaterdag 6 september 2008 11:53 schreef Desunoto het volgende:
Vandaag geen kwalificatie kijken voor mij. Vanmiddag naar zo'n ING gesponsort evenement/meeting/iets met een F1 simulator.. verder weet ik er ook niet veel van. M'n vader had een uitnodiging gekregen omdat het bedrijf waar ie werkt gaat overschakelen naar een andere bank (ING dus), en ik mocht mee. o.o
Lijkt me best tof, zo'n simulator. Wie hier heeft dat al gedaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |