Nou ja dwz #filo was natuurlijk ook een fascistische beweging gebaseerd op kadaverdiscipline en het aanwijzen van zondebokken. Luuucida zou zich erin thuis gevoeld hebben. Zal ik nog wat andere deelnemers aan je voorstellen???quote:
Neuh....quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja dwz #filo was natuurlijk ook een fascistische beweging gebaseerd op kadaverdiscipline en het aanwijzen van zondebokken. Luuucida zou zich erin thuis gevoeld hebben. Zal ik nog wat andere deelnemers aan je voorstellen???
#Filo bestaat al een jaar niet meer man! Geloof je daar nou nog steeds in?quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:30 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dit is geen ONZ, schat, dit is #filo.
Ik daarentegen ben in ruime mate voorzien, dank u wel.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:39 schreef Gellius het volgende:
Terug naar de hellenangst en pijn. Ik voel wel pijn nu, maar geen hellenangst. Ik voel me incompleet.
Ik geloof dat het fascisme daadwerkelijk ook een realiteit is waartegen waakzaamheid geboden is, dus ofschoon jullie beweging (door onderlinge naijver en lulligheidjes) allang ter ziele is gegaan, net als bijv. het nazisme zelf in 1945, geloof ik dat ook tegen jullie waakzaamheid geboden blijft.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:35 schreef Gellius het volgende:
[..]
#Filo bestaat al een jaar niet meer man! Geloof je daar nou nog steeds in?
En, hebben jullie ook van die geile uniformpjes? Die hellenangst en pijn uitbeelden?quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:35 schreef Koekepan het volgende:
#filo is dood, we hebben het nu over de groep-Gellius-Koekepan.
Nu moet je toch es uitleggen waar je het over hebt, terwijl mijn pijn onmerkbaar zich van pijn in de richting van hellenangst verschuift, Ryan. En ik las je posts nog wel zo graag. Waakzaamheid! Ik ben erg benieuwd.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik geloof dat het fascisme daadwerkelijk ook een realiteit is waartegen waakzaamheid geboden is, dus ofschoon jullie beweging (door onderlinge naijver en lulligheidjes) allang ter ziele is gegaan, net als bijv. het nazisme zelf in 1945, geloof ik dat ook tegen jullie waakzaamheid geboden.
Wij dragen die verbeten trek om de kaaklijn als een insigne, Ollie.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:42 schreef OllieA het volgende:
[..]
En, hebben jullie ook van die geile uniformpjes? Die hellenangst en pijn uitbeelden?
Ik geloof niet dat het nazisme iets op had met introspectie. En for that matter, jij ook niet.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik geloof dat het fascisme daadwerkelijk ook een realiteit is waartegen waakzaamheid geboden is, dus ofschoon jullie beweging (door onderlinge naijver en lulligheidjes) allang ter ziele is gegaan, net als bijv. het nazisme zelf in 1945, geloof ik dat ook tegen jullie waakzaamheid geboden blijft.
Nee, maar we hebben wel instant messaging.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:42 schreef OllieA het volgende:
[..]
En, hebben jullie ook van die geile uniformpjes? Die hellenangst en pijn uitbeelden?
Het topic te redden? .quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:33 schreef Gellius het volgende:
[..]
Lèzen is altijd beter dan denken of zien. Compacter kan ik het eigenlijk niet zeggen. Maar hoe zit het dan met joùw hellenangst en pijn, Callas? Ik blijf het maar proberen.
Lees dan eens wat van Tolstoi over 'Anna Karenina' of van Dostojevski's 'De gebroeders Karamazov'...quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:33 schreef Gellius het volgende:
[..]
Lèzen is altijd beter dan denken of zien.
Maar tevens laat Tolstoi haar zeggen:quote:"wij haten in de mensen het slechte, wat wij ze hebben
aangedaan." En van Anna Karenina zegt hij: "Zij
verweet hem alles, wat zij maar aan slechts aan
hem (haar echtgenoot) kon bedenken en zij vergaf
hem niets, ter wille van het verschrikkelijk schuld-
besef, dat zij tegenover hem ondervond." (Callas???)
quote:
"Hij (Karenin) heeft altijd gelijk, hij is een christen,
hij is grootmoedig. Ja, hij is een laag, slecht mens."
Deze uitspraak is slechts ogenschijnlijk tegen-
strijdig. Karinin is alleen maar correct, wil niet
anders zijn; daarom ook wil hij niet in eigen ziel
wroeten en juist daarom is hij slecht, omdat hij
zoodoende zijn eigen tekortkomingen tegenover
Anna niet wil erkennen en niet wil inzien, dat
hij schuld heeft aan haar overspel." (noem het maar hellepijn Gellius???)
De enige introspectie de de jeugdige Fok!kertjes ooit van jou (en je bende) hebben gezien is een op niets geschoeid hyperbole vorm van superioriteit en onderlinge kontencrosserij, dus begin aub niet over mij...quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:46 schreef Koekepan het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat het nazisme iets op had met introspectie. En for that matter, jij ook niet.
Na die voorlaatste post van Stali wel, hoe raad je het...quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:54 schreef Gellius het volgende:
Je bent vervuld van hellenangst en pijn, ryan - dat is wel duidelijk. De toeters en bellen zijn niet zo nodig hoor, tenzijj je er zelf erg aan hecht.
De zelfhaat is inderdaad wel pijnlijk manifest, Ryan. Ik zou zeggen, leg je ziel eens bloot in dit topic, dat daar toch bij uitstek voor bedoeld is.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De enige introspectie de de jeugdige Fok!kertjes ooit van jou (en je bende) hebben gezien is een op niets geschoeid hyperbole vorm van superioriteit en onderlinge kontencrosserij, dus begin aub niet over mij...
Moet-ie dat nu op dit moment lezen, luuucida???quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:52 schreef lucida het volgende:
[..]
Lees dan eens wat van Tolstoi over 'Anna Karenina' of van Dostojevski's 'De gebroeders Karamazov'...
Mijn ziel heb ik elders al blootgelegd, in dat SEXtopic weet je wel. Maar wat bij jou (en je hooggestemde companen) vooral opvalt is de totale afwezigheid aan enige vorm van zelfreflectie hè.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:56 schreef Koekepan het volgende:
[..]
De zelfhaat is inderdaad wel pijnlijk manifest, Ryan. Ik zou zeggen, leg je ziel eens bloot in dit topic, dat daar toch bij uitstek voor bedoeld is..
Kom òp Ryan, dit is de meest treffende omschrijving die ik ooit gelezen heb van jou en jouw kliekje. Nog even los van de geinstitutionaliseerde #filo-jouw tegenstelling is dit gewoon sneu, man.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De enige introspectie de de jeugdige Fok!kertjes ooit van jou (en je bende) hebben gezien is een op niets geschoeid hyperbole vorm van superioriteit en onderlinge kontencrosserij, dus begin aub niet over mij...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |