Fuente: Fijn dat het kindje zich er zo goed boven op vecht !
Over het aankomen tijdens zwangerschap : Ik ben bij mijn vorige zwangerschap slechts 4 kilo aangekomen ( precies het gewicht van mn dochtertje en de placenta en het vocht ) en was na de bevalling dus gelijk op het juiste gewicht en na n paar weken mn buikspier oefeningen gedaan te hebben weer net zo strak ook (juich)
Nu ben ik ook nog maar net 500 gram aangekomen en zit nu in mijn 15e week geloof ik (nog niet helemaal wakker sorry) ik ben dan ook een hele slechte eter, en moet me zelf dwingen om te ontbijten en tussen door ook iets te nemen hoor, dus ben er totaal niet trots op, maar het is niet anders.
Tex: Wat fijn dat je een goede echo had

Juttertje: Jij ook veel plezier bij je echo strakjes.
Natuurlijk brengt een zwangerschap veel zorgen met zich mee, daar zorgen de Mormonen wel voor die door je lichaam heen jagen op zoek naar jou emotie's. Je ziet nou eenmaal eerder gevaren van iets waar je eigenlijk niet bij stil stond voor je zwanger was, de onzekerheid of het allemaal wel goed blijft gaan als je om je heen slechte ervaringen hoort. Maar ook de normale standaard dingen kunnen je op de kast jagen zoals : redden we het strakjes financieel wel, en mentaal, gaat het strakjes na de geboorte wel goed, wat als mijn bv niet goed op gang komt en ik heb het niet door. Allemaal dingen waar je je voornamelijk in de het laatste kwartaal van je zwangerschap in enen heel druk om kan maken. Over het algemeen is dit gelukkig op het moment supreme opslag vergeten en kun je in veel gevallen zorgeloos genieten van je kleintje.
Twijfel je er dan ook nog aan of bepaalde dingen goed gaan ( op het gebied van voeding en zorg ) vraag dan gerust je kraamverzorgende of je verloskundige, die krijgt heus wel meer van dit soort vragen. Voel je je niet goed op mentaal gebied geef dit dan ook aan, je kan dan extra steun verwachten. Vergeet ook niet je partner erbij te betrekken en sluit hem niet uit van deze dingen die in jou hoofd spoken, voor hem is het ook moeilijk om je zien piekeren en niets te kunnen doen.
Sorry moest dit gewoon ff kwijt.. Niet iedereen maakt gebruik van de mogelijkheden die haar geboden worden, en krijgen achteraf daarvan spijt (like me...) K ben er nu overheen dankzij de huisarts, maar deze zwangerschap en geboorte ga ik het dus wel duidelijk anders aanpakken

en wil graag de nieuwe of de nieuw voor de Xe keer mamma's / pappa's hier mee een hart onder hun riem steken