We hebben al een goeie koelkast. Onze stofzuiger daarentegen, zuigt stof op om het dan netjes als een stofwolk door de kamer heen te blazen.quote:
quote:
Die van ons wel. En er zit zelfs wél een stofzak in he.quote:Op maandag 1 september 2008 23:40 schreef DarkElf het volgende:
is dat een nieuwe feature van stofzuigers steer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door DarkElf op 01-09-2008 23:54:02 ]♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
Ik moet boos worden geloof ik. Maar ik kan het niet opbrengen. Ik kan gewoon niet boos worden, ik kan er alleen maar om huilen.quote:Op maandag 1 september 2008 23:38 schreef DarkElf het volgende:
lein
de brief is niet too much... imho misschien too little maar hee... wie ben ik ? ik ken hem niet, ik weet niet wat je verder wel of niet wilt... maar ik vind het iig een vrij milde brief.
je moet niets...quote:Op maandag 1 september 2008 23:44 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik moet boos worden geloof ik. Maar ik kan het niet opbrengen. Ik kan gewoon niet boos worden, ik kan er alleen maar om huilen.
Ik ben niet boos, maar teleurgesteld, maar eigenlijk toch wel en ik breng het aardig.quote:Op maandag 1 september 2008 23:28 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ok. Wat is de 'toon' die je voelt uit dit mailtje?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er wordt bijna geen post voor mij daar bezorgd. School heeft niet het gewijzigde adres doorgegeven aan de stage instelling.quote:Op maandag 1 september 2008 23:56 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Misschien een stomme vraag, maar wordt veel van jouw post daar bezorgd en is er een mogelijkheid om dat te veranderen?
wat moet je daaaar nou weer meequote:Op maandag 1 september 2008 23:59 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Er wordt bijna geen post voor mij daar bezorgd. School heeft niet het gewijzigde adres doorgegeven aan de stage instelling.
En hij belde net. Het spijt hem. Hij wist niet dat het belangrijk was. Hij wilde t langs komen brengen. In Zuidwolde. Maar dat kwam er niet van. En het spijt hem. En ik mag m altijd bellen.![]()
![]()
Ja, die foto's had ik al eens gezien. Ik vind het zo tof dat jij langer bent dan Golfer!quote:
Waaromquote:Op dinsdag 2 september 2008 00:16 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ja, die foto's had ik al eens gezien. Ik vind het zo tof dat jij langer bent dan Golfer!
quote:Op maandag 1 september 2008 22:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik betaal liever dan dat ik geile neuksex heb met een collegamod.
omdat je dat niet zo vaak ziet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |