heb je van dit lange verhaal ook een samenvatting (of een zipje)?quote:Op maandag 1 september 2008 23:30 schreef navvy het volgende:
Narcisme Iedere gek zijn gebrek? Ken jij een narcist?
Hoe herken je een narcist! Dat is niet zo makkelijk want narcisten kunnen heel "normaal" overkomen en liegen (acteren) hun "waarheid" alsof het gedrukt staat en nemen iedereen in de maling! Ik kan het weten want ik heb zo’n familielid in mijn omgeving! Een narcist voelt zich graag belangrijk en houdt van macht, dus zal deze de mensen in de directe omgeving afhankelijk maken, zodat de narcist de macht krijgt en dus de leiding heeft. Hij/zij staat ook graag in de belangstelling en doet steeds weer nieuwe dingen voor aandacht.
Ze zijn gefrustreerd, doen en zeggen dingen wat een normaal mens niet in hun hoofd zal halen, want een narcist vindt de hele wereld gek behalve zichzelf! Narcisten kunnen gevaarlijk zijn omdat ze een onvoorspelbaar karakter hebben! Ze worden agressief als ze de situatie niet onder controle blijken te hebben en het gaat niet zoals ze hadden gedacht. Dan gaan narcisten onberekenbaar worden, ze gaan stalken, worden agressief, maar voelen zich zelf nog het meest het slachtoffer en dat weten ze goed naar de buitenwereld over te dragen! Ze verspreiden roddels over mensen om zichzelf schoon te praten. Narcisten kunnen zo goed liegen dat de meeste mensen niet eens beseffen dat ze met een narcist te maken hebben, want ze lijken in de omgang zo "normaal"! Het zijn hele goede acteurs. Pas als mensen zich tegen een narcist keren komen ze erachter dat ze met een gestoorde te maken hebben want dan valt de narcist door de mand. Ze flippen als ze mensen niet onder controle hebben en gaan dan dingen doen wat iedere logica te boven gaat van een normaal denkend mens. Narcisten houden heel veel van zichzelf en geven alleen om anderen mensen wanneer het in hun voordeel is en als ze er zelf beter van worden, dan spelen ze weer even een "normaal" persoon en kunnen dan heel charmant zijn maar dat houdt de narcist slechts een korte tijd vol! Een narcist heeft de drang om mensen (liefde) te kopen en om aardig en populair te zijn en geeft dan ook veel geld uit aan dure materialistische dingen, omdat die het nodig vindt om indruk te maken op de buitenwereld. Hij/zij wil er zo graag bij horen! Wil de mensen het idee geven dat het altijd goed gaat en leeft als god in Frankrijk al moet de narcist zich diep in de schulden steken! De narcist overdrijft over zijn functie op de werkvloer, en denkt (en gelooft ook echt ) dat de narcist diegene is waar het bedrijf om draait en voelt zich dan ook heel belangrijk! De narcist is afgunstig en mijdt mensen die succesvoller zijn. Een narcist weet niet beter dan dat die boven andere mensen staat en voelt zich erg verheven en wil dan ook als zodanig behandeld worden. Prijs de narcist de hemel in en je hebt er een goede vriend aan. Heb je een keer commentaar of betrap je hem op zijn leugens dan is de vriendschap over want een narcist houdt niet van kritiek en is dan diep beledigd! Eigenlijk moet je diep medelijden hebben met een narcist want ze zijn echt zielig omdat ze zelf in de overtuiging leven dat ze bij iedereen goed in de markt liggen en normaal overkomen. Hoewel de mensen in de directe en naaste omgeving (familie) weten dat de narcist gestoord is (we hebben bewijsmateriaal gezien) willen zij dat de narcist niet laten merken om de narcist niet te kwetsen, dus laten ze hem/haar in de waan, spelen het spelletje mee! Want een narcist die doorslaat kan een gevaar voor zichzelf en voor anderen zijn.
Soms willen de mensen die verwant zijn aan een narcist het niet weten en negeren de symptomen, omdat het natuurlijk heel pijnlijk is en als de waarheid pijn doet is men geneigd liever zijn/haar leugens te geloven.
Narcisme is een (zware) geestelijke persoonlijkheidsstoornis (ziekte) die moeilijk of niet te behandelen is en kunnen eindigen in een inrichting alwaar ze, indien mogelijk, behandeld moeten worden door mensen met veel ervaring, want beginnelingen winden ze zo om hun vinger met hun charmes. Heb je door deze beschrijving van een narcist herkenningspunten van iemand in je omgeving, houdt dan afstand van die persoon en probeer deze zo veel mogelijk te mijden want dat is de enige manier om jezelf te beschermen zodat je niet gekwetst zal worden.
Is dat alweer 10 jaar terug?? Godverdomme, ik word oud!quote:Op maandag 1 september 2008 23:19 schreef swollywood het volgende:
Alweer? Die is 10 jaar geleden al compleet afgefikt
Damn, ik geloof het ook. Was op 2e kerstdag, mijn fiets stond tegen de Febo aan geparkeerd. Moest onder de rooie lintjes doorkruipen (kruipen deed ik toch al) om 'm te pakken. Those were the days...quote:Op dinsdag 2 september 2008 07:11 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Is dat alweer 10 jaar terug?? Godverdomme, ik word oud!
Ze zijn underground gegaan. Alleen de vaste klanten hebben het nieuwe telefoonnummer.quote:Op dinsdag 2 september 2008 08:45 schreef stbabylon het volgende:
Geen idee, maar Astro TV is toch van de buis gehaald?
Ik ben nu eigenlijk wel benieuwd...quote:Je hebt 14 notes gekregen van onze moderators.
Die notes kon je sinds jaar en dag al opvragen bij Danny voor ¤ 4,50.quote:Op dinsdag 2 september 2008 10:16 schreef Ps2K het volgende:
Hmm 4,50 betalen om dit te zien?
[..]
Ik ben nu eigenlijk wel benieuwd...
http://fok.nl/shop/notes.php
Ik zie het probleem niet?quote:Op dinsdag 2 september 2008 02:02 schreef rudedeltadude het volgende:
verder:
wederom lam uit de stad teruggekeerd.
naar verhaal: de barman weet mijn naam... ik kom er te vaak
Je bent ook vaak niet braaf.quote:
Beelz is tuig userquote:
Ik ben het geweten van internetquote:
Hmm meer het dikke stuk snot dat ergens diep in je neus vastzit en er niet uit wil. En als het er dan uit komt is het zo taai dat het niet wil wegspoelen in de wasbak. Hoeveel je er ook van uit snuit er blijft altijd meer komenquote:
Rotweer? 30 graden, blauwe lucht hierquote:Op dinsdag 2 september 2008 11:33 schreef MrManiak het volgende:
Wat een rotweer...Godzijdank pak ik zo de 330, moet nog wel 5 minuten van CS naar Campus fietsen
Sarcasmequote:Op dinsdag 2 september 2008 11:35 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Rotweer? 30 graden, blauwe lucht hier
quote:
niks, je kan alleen zien waarom de crew een hekel aan je heeftquote:
quote:
Niet lachen, je weet dat het zo isquote:
Nee, het zijn notities, dat is heel wat anders.quote:Op dinsdag 2 september 2008 12:46 schreef rudedeltadude het volgende:
niks, je kan alleen zien waarom de crew een hekel aan je heeft
Hoezo dan? Moet ik dit zien als een slinkse verkooptruc?quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:02 schreef Misstique het volgende:
[..]
Nee, het zijn notities, dat is heel wat anders.
Hmm ik ga eerst eens wat meer notes verzamelen, het moet wel die 4,50 waard zijnquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:19 schreef rudedeltadude het volgende:
Weet ik ook wel
Ik verwacht allemaal van die halfbakken zinnen als:
"Baggeraanval op 8 augustus 2008, 2 keer gewaarschuwd"
SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:20 schreef Ps2K het volgende:
Hmm ik ga eerst eens wat meer notes verzamelen, het moet wel die 4,50 waard zijn
Of kan Mistique even een peek nemen of het de moeite waard is?
Kortom is ben best lief en val niemand lastigquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:23 schreef Misstique het volgende:
[..]
SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWW,
,
!!!!
Wat heb jij allemaal voor vage shit uitgehaald joh? Jéééééééééémignogesantoe!,
,
!!
112 van mijn eigen quotes? Wow dat is zeker 4,50 waardquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:21 schreef Misstique het volgende:
Volgens mij is het ook al ergens anders gezegd, dus mag ik het hier ook wel zeggen:
Het zijn voornamelijk een verzameling quotes van de posts die betreffende user heeft gedaan, met wellicht 3 woorden uitleg van een mod. That's it.
Kun je daarna een boek uitgeven. En je hoeft zelf niet eens je quotes op te zoekenquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:24 schreef beelz het volgende:
[..]
112 van mijn eigen quotes? Wow dat is zeker 4,50 waard
quote:12-01-2006 @ 18:59
Alle gothics moeten dood ( in hoofdletters) in Mooie gothics
Ik kwam er te laat achter vandaar geen ban-aanvraag.
Ben jij niet zelf ook een Goth tegenwoordig?quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:27 schreef rudedeltadude het volgende:
Ok... nou ik heb mijn notes dus net ingezien en het stelt echt geen hol voor
Alleen maar quotes van jezelf met een korte opmerking van een mod erbij (je ziet niet welke mod)
Wel gezien dat ik 1 keer gunstig onder een ban ben uitgekomen omdat een modje mijn vertiefte opmerking te laat zag... hihihi... Dat kwam door deze:
[..]
Dat zeg ik dus.quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:27 schreef rudedeltadude het volgende:
Ok... nou ik heb mijn notes dus net ingezien en het stelt echt geen hol voor
Alleen maar quotes van jezelf met een korte opmerking van een mod erbij (je ziet niet welke mod)
quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:29 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ben jij niet zelf ook een Goth tegenwoordig?
Om eerlijk te zijn was het een pure gokquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:31 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]![]()
ik ga nu echt door de mand he?
Tip: Ga vanavond niet naar het casino....quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:34 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn was het een pure gok
het 4,50 per note beelz!quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:45 schreef beelz het volgende:
Ik vind het opzich wel geinig dat je je notes kunt inzien maar heb nooit begrepen waarom dat 4,50 moet kosten... administratiekosten
Dat heeft Danny uitgelegd in FB.quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:45 schreef beelz het volgende:
Ik vind het opzich wel geinig dat je je notes kunt inzien maar heb nooit begrepen waarom dat 4,50 moet kosten... administratiekosten
www.weblogzwolle.nlquote:Op dinsdag 2 september 2008 13:49 schreef Misstique het volgende:
En wat is WZ eik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |