abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61244809
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:34 schreef Klopkoek het volgende:

"En we zwaaien met z'n alle naar DS4...."
Is dat hip onder hypocrieten?
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61245024
Belangrijkste passages:
quote:
Het was een hele verandering voor de toen achttienjarige Verdonk. Ze was opgegroeid in een keurig, liberaal ondernemersgezin. Vader werkte jarenlang voor Douwe Egberts, voordat hij voor zichzelf begon in onroerend goed en verzekeringen. Rita's broer plakte in verkiezingstijd een VVD-poster achter zijn slaapkamerraam, maar zijzelf was recalcitranter - achter haar raam prijkte een affiche van de Pacifistisch Socialistische Partij, met het kenmerkende vredesteken.

'Op de middelbare school bewoog ik me in een vriendengroep die er linkse sympathieen op nahield,' vertelt Verdonk in haar kamer op het ministerie van Justitie. 'Maar heel erg politiek was ik ook weer niet. Leuzen als "het persoonlijke is politiek", daarvan dacht ik toen al: ja ja, het zal wel. Rechten had ik ook in Utrecht kunnen studeren, maar mijn vader zei: dan blijf je lekker thuis wonen, want waarom zou je met jouw linkse ideeen de woningnood nog groter maken. Maar ik wilde graag op kamers. Toen ben ik maar in Nijmegen gaan kijken, en daar vond ik het gezellig.'

[....]
'De tijd van de grote faculteitsbezettingen was halverwege de jaren zeventig min of meer voorbij, maar de hele sfeer was er nog. Je had je mond vol van de revolutie. Vroeger of later kreeg Marx toch gelijk. These, antithese, synthese - je zag het gewoon gebeuren. In het toenmalige kabinet-Den Uyl zaten fanatiekelingen als Pronk en Schaefer. Dat de grote omwenteling er aan zat te komen, leed geen twijfel in het linkse studentenwereldje - en daarin speelden Rita en ik een rolletje.'

[...]

Reutelende kever

In 1978, Rita had inmiddels verkering met psychologiestudent Wynand (ROFLMAO), wilde ze op vakantie naar Portugal, waar enkele jaren daarvoor de Anjerrevolutie had plaatsgevonden. Portugal was in die tijd, net als het van generalissimo Franco verloste Spanje, een populaire vakantiebestemming onder linkse studenten. Probleem: noch zij, noch haar vriend beschikte over een rijbewijs. Pilzecker: 'Ze had de bestemming uitgekozen en een auto geregeld, het enige dat ontbrak waren mensen die konden rijden. Dus spande ze mij en Hans, een andere vriend, voor haar karretje.' Lachend: 'Dat was heel typerend. Toen al had ze een groot oplossend vermogen.'

In een reutelende Kever ging het richting Portugal. 'Het was een echte vakantie, maar we probeerden de revolutie wel te proeven,' zegt Pilzecker. Hij heeft er een oud fotoboek bijgehaald waarin kiekjes staan van revolutionaire muurschilderingen, afgewisseld met een nauwelijks te identificeren Verdonk die in de schaduw een visje eet op een terras.

Tussen strand en cafe door bezocht het viertal ook de universiteit van Coimbra en een collectieve boerderij die was gevestigd op onteigend land van grootgrondbezitters.

[....]

Nadat ze van rechten overgestapt was naar sociologie met specialisatie criminologie, werd ze lid van de Bond van Wetsovertreders (BWO).

[...]

Blom,Verdonks voornaamste kompaan bij de BWO was Theo Blom, activist bij de Beweging voor Socialisties Zelfbeheer, een splintergroep die zich had afgescheiden van de Trotskistische Vierde Internationale.

[...]


Vrijstaat

Heel Nijmegen liep uit om te protesteren tegen het besluit woningen te slopen en een parkeergarage te bouwen in het centrum van de stad. Nadat de bewoners gedwongen waren hun huizen te verlaten, werden die gekraakt door tegenstanders van de garage. Het stadsbestuur (waarvan ook de partij die Verdonk nu wil gaan leiden onderdeel uitmaakte) besloot zijn plannen door te zetten en kwam lijnrecht tegenover de actievoerders te staan. In februari 1981 werden in de smalle steegjes rondom de Piersonstraat hoge barricades opgeworpen van autowrakken, zand, straatstenen en banden. Daarachter ontstond een vrijstaat, met op de daken gehelmde krakers met vlaggen.

De sfeer in de stad werd uiterst grimmig. Veel gematigde Nijmegenaren waren verbijsterd over de onbuigzaamheid van de bestuurders. Ook de bewoners van de Slichtenhorststraat. En ook Rita Verdonk. In de nacht voor de ontruiming voegde ze zich bij een zitblokkade op de Karregas, een klein steegje in het centrum van de stad. De blokkades moesten voorkomen dat de barricades, die daar pal achter lagen, werden gebroken. 'We zijn over daken geklommen en we hebben daar toen de hele nacht gezeten,' zegt Verdonk. 'Het was koud, gelukkig waren we met een flinke groep. We zaten dicht tegen elkaar aan, met opgetrokken knieen. We hadden dekens, kregen soep, en af en toe zongen we een liedje.'

In het holst van de nacht verschenen er helikopters die pamfletten uitwierpen. Daarin stond onder meer: 'Het is levensgevaarlijk zich op of bij de barricades te bevinden. (...) Als molotovcocktails, brandflessen of dergelijke worden gebruikt, zal de politie mogen schieten.' Verdonk zegt die pamfletten nooit gelezen te hebben. 'De volgende ochtend stond er ineens een tank voor onze neus,' vertelt ze. 'We werden een voor een van de grond getrokken door de ME'ers en weggesleept. Toen we de stad in liepen, schrokken we enorm. Die straat was helemaal leeg, in het halfschemer stonden daar nog meer tanks.' Nijmegen lag er gehavend bij. 'Nacht vol geweld' kopte De Gelderlander die dag, en 'Traangas breekt verzet'.

De minister van Vreemdelingenzaken vindt nog steeds dat ze destijds opkwam voor een goede zaak. 'Ik was een actievoerder,' zegt ze. 'Ik was tegen die parkeergarage. Waarom moesten er huizen verdwijnen als er elders in de stad garages half leeg stonden? Ik maakte gebruik van mijn recht om te demonstreren. Dat heb ik ook gedaan bij een van de protesten tegen de kerncentrale in Dodewaard. Daar heb ik keihard moeten rennen voor het traangas. Maar ik heb nooit met stenen gegooid of iets dergelijks.'

In de weken na de ontruiming liep Verdonk met duizenden anderen mee in de stille tochten die werden gehouden uit protest tegen het harde politieoptreden. 'Die bevlogenheid, dat was heel indrukwekkend. Alleen heb ik me ontzettend geergerd aan mensen die weer zo nodig stennis moesten schoppen. Daarom ben ik er op een gegeven moment mee gestopt.'

Later, toen Verdonk directeur Staatsveiligheid van de BVD was, sprak ze met een politieman die destijds aan de andere kant stond. 'Ik legde hem uit dat de meeste demonstranten volstrekt vreedzaam waren,' zegt ze. 'En hij vertelde dat hij thuis was bedreigd door het radicale deel van de actievoerders. Dat is echt heel erg ver gegaan. En daar ben ik me achteraf rot van geschrokken. Het was voor ons beiden een eye-opener.'
[...]

De overgang van 'Rooie Rita' naar 'IJzeren Rita' heeft zich volgens Verdonk geleidelijk voltrokken. 'Natuurlijk begon het al in de gevangenis. Daar zag ik de populatie langzaam zwart kleuren. Daar mocht je niet over praten, want dat was niet politiek correct. Bij de BVD werd mijn blik ook gigantisch verruimd. Dan kun je opeens de vergelijking maken met andere landen, waar het al lang heel normaal was om eisen te stellen aan immigranten. Ik sprak wel eens met VVD'ers, die tegen me zeiden: Rita, je bent helemaal niet links, je bent zo liberaal als het maar kan. Je kunt ook zeggen dat ik langzaam teruggekeerd ben naar mijn ouderlijke roots.'

[...]
Verdonk heeft dus wel meer gedaan dan alleen Psp stemmen.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61245128
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:38 schreef Klopkoek het volgende:

Uit dit artikel blijkt duidelijk dat ze niet actief was in krakers- en activistische kringen en ook vrij gematigd was. Ja, geprotesteerd tegen de bouw van een parkeergarage (en dus NIET vanwege het ontruimen van kraakpanden) en tegen kerncentrales. Let wel: geweldloos.

Ze heeft dus niet gelogen.

Als je kwaad wil zien heeft ze wellicht een beeld opgeroepen wat nog onschuldiger was dan het in feite was. Maar als je iedere politicus ontslaat die dat wel eens doet heb je morgen 0 politici. En als je het met advocaten doet 0 advocaten. En journalisten... jazeker: 0.

En dan zeg ik met nadruk: als je kwaad wil zien. Want in het gesprek (wat ik gezien heb en SCH kennelijk niet, die oordeelt graag voordat hij de feiten kent) ging het dus om duijvendak-achtige activiteiten... Dat was ook de vraag: u heeft een links verleden, dus wanneer komen uw duijvendak-achtige activiteiten boven water. En het antwoord daarop is samen te vatten als: niet, want ik heb geen duijvendak-achtige activiteiten op mijn naam.

Overigens, m.i. geldt dat zelfs voor Cramer en dat schreef ik al.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61245203
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:53 schreef Klopkoek het volgende:

Verdonk heeft dus wel meer gedaan dan alleen Psp stemmen.
Ja. Ze heeft bijvoorbeeld wel eens gegeten, gedronken, gewandeld, naar de supermarkt gaan, enz. enz.

Neem de uitspraak letterlijk en hij klopt niet. DUH!
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61245213
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:58 schreef DS4 het volgende:

[..]

Uit dit artikel blijkt duidelijk dat ze niet actief was in krakers- en activistische kringen en ook vrij gematigd was. Ja, geprotesteerd tegen de bouw van een parkeergarage (en dus NIET vanwege het ontruimen van kraakpanden) en tegen kerncentrales. Let wel: geweldloos.

Ze heeft dus niet gelogen.

Als je kwaad wil zien heeft ze wellicht een beeld opgeroepen wat nog onschuldiger was dan het in feite was. Maar als je iedere politicus ontslaat die dat wel eens doet heb je morgen 0 politici. En als je het met advocaten doet 0 advocaten. En journalisten... jazeker: 0.

En dan zeg ik met nadruk: als je kwaad wil zien. Want in het gesprek (wat ik gezien heb en SCH kennelijk niet, die oordeelt graag voordat hij de feiten kent) ging het dus om duijvendak-achtige activiteiten... Dat was ook de vraag: u heeft een links verleden, dus wanneer komen uw duijvendak-achtige activiteiten boven water. En het antwoord daarop is samen te vatten als: niet, want ik heb geen duijvendak-achtige activiteiten op mijn naam.

Overigens, m.i. geldt dat zelfs voor Cramer en dat schreef ik al.
Duyvendak heeft alleen maar ingebroken. Punt. En adressen gepubliceerd. Punt.

Cramer heeft alleen een handtekening gezet. Punt.

Verdonk heeft meegeholpen aan het bezetten van hele straten en parkeergarages (dus inbreken) en meegedaan aan rellen. Ook toont ze in dat artikel nog sympathie voor krakers-achtige activiteiten, itt nu.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61245277
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:34 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

"En we zwaaien met z'n alle naar DS4...."
En nog niet toegeven he. Terwijl Verdonk dus gewoon op de lijn Cramer zat
pi_61245333
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:03 schreef Klopkoek het volgende:

Duyvendak heeft alleen maar ingebroken. Punt. En adressen gepubliceerd. Punt.

Cramer heeft alleen een handtekening gezet. Punt.
Fijn dat jij duidelijk aangeeft dat je met twee maten meet.
quote:
Verdonk heeft meegeholpen aan het bezetten van hele straten en parkeergarages (dus inbreken)
In een parkeergarage rondlopen is nu ineens inbreken? Zo, NL is een natie van inbrekers. Het wordt pathetisch KK...
quote:
en meegedaan aan rellen.
Dat lieg je. Net zoals jouw compaan SCH ben je niet vies van een leugentje, maar draait net zo lang om een uit zijn verband getrokken uitspraak van Verdonk heen om haar een leugen aan te praten... Zielig.
quote:
Ook toont ze in dat artikel nog sympathie voor krakers-achtige activiteiten, itt nu.
Hoewel er zoiets lijkt te staan is dat zelfs ernstig de vraag.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61245360
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:06 schreef SCH het volgende:

En nog niet toegeven he. Terwijl Verdonk dus gewoon op de lijn Cramer zat
Vooral even vergeten dat ik ook bij Cramer van mening ben dat er niets aan de hand is. Ik ben recht door zee. Dat kan je van jou en KK niet bepaald zeggen, want jullie steken elkaar naar de kroon tav hypocretie.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61245633
Nog een citaatje uit een Volkskrant-artikel van 2004.
quote:
De politieke cultuur op bijeenkomsten van de PSP schetst ze als volgt: 'De vraag lag voor welke mensen we moesten gaan helpen in de samenleving. We gingen ervan Uit dat iedereen eigenlijk wel hulp nodig had. Behalve de kapitalisten. Daarvan vroeg men zich af: hoe kunnen we die het best uitschakelen?'
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61245662
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:06 schreef SCH het volgende:

[..]

En nog niet toegeven he. Terwijl Verdonk dus gewoon op de lijn Cramer zat
Eerder de lijn Duyvendak als ik zo dat VN artikel lees. Inclusief bedreigingen die mede-companen hebben begaan. Smullen!!!
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61245704
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:10 schreef DS4 het volgende:

[..]

Fijn dat jij duidelijk aangeeft dat je met twee maten meet.
Nee, ik baseer me nu op feiten die bewezen zijn en/of toegegeven.
quote:
[..]

In een parkeergarage rondlopen is nu ineens inbreken? Zo, NL is een natie van inbrekers. Het wordt pathetisch KK...
Wat ben jij treurig bezig.

Ja, een garage bezet houden, barricaderen etc. is inderdaad een soort van inbreken.

Een garage is niet alleen van jou maar van iedereen en/of van de staat.

Punt, uit.
quote:
[..]

Dat lieg je. Net zoals jouw compaan SCH ben je niet vies van een leugentje, maar draait net zo lang om een uit zijn verband getrokken uitspraak van Verdonk heen om haar een leugen aan te praten... Zielig.
quote:
De sfeer in de stad werd uiterst grimmig. Veel gematigde Nijmegenaren waren verbijsterd over de onbuigzaamheid van de bestuurders. Ook de bewoners van de Slichtenhorststraat. En ook Rita Verdonk. In de nacht voor de ontruiming voegde ze zich bij een zitblokkade op de Karregas, een klein steegje in het centrum van de stad. De blokkades moesten voorkomen dat de barricades, die daar pal achter lagen, werden gebroken. 'We zijn over daken geklommen en we hebben daar toen de hele nacht gezeten,' zegt Verdonk. 'Het was koud, gelukkig waren we met een flinke groep. We zaten dicht tegen elkaar aan, met opgetrokken knieen. We hadden dekens, kregen soep, en af en toe zongen we een liedje.'
O.a. deze passage geeft aan dat Verdonk wist dat er een geweldadige confrontatie zat aan te komen.... en toch doorging.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61246109
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:23 schreef Klopkoek het volgende:
Nog een citaatje uit een Volkskrant-artikel van 2004.

O ze had vroeger iets andere denkbeelden? Dat had ik nog niet gehaald uit een stem voor de PSP...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61246131
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:24 schreef Klopkoek het volgende:

Eerder de lijn Duyvendak als ik zo dat VN artikel lees. Inclusief bedreigingen die mede-companen hebben begaan. Smullen!!!
De lijn duivendak is volgens SCH kopietjes maken (want meer heeft duijvendak echt niet gedaan hoor).

Maarre, ik probeer recht te praten wat krom is. Tuurlijk...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61246284
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 15:27 schreef Klopkoek het volgende:

Nee, ik baseer me nu op feiten die bewezen zijn en/of toegegeven.
Cramer zegt van niets te weten. Misschien moet je eerst eens kijken wat de feiten zijn voordat je er een uitspraak over doet.
quote:
Wat ben jij treurig bezig.
Ik snap dat je bedroeft bent dat ik je weerwoord heeft.
quote:
Ja, een garage bezet houden, barricaderen etc. is inderdaad een soort van inbreken.
Ze heeft op een straat gezeten, net als heel veel omwonenden, en liedjes gezongen omdat ze protesteerde tegen de komst van een parkeergarage.

En wat beweer jij: dat zij in die parkeergarage die er NOG NIET EENS STOND!!!!!!!!!!!!! heeft gezeten.

Denk jij wel eens na voordat je iets post?
quote:
Een garage is niet alleen van jou maar van iedereen en/of van de staat.

Punt, uit.
Inbreken in een garage die nog gebouwd moet worden kan alleen in sprookjes KK...
quote:
O.a. deze passage geeft aan dat Verdonk wist dat er een geweldadige confrontatie zat aan te komen.... en toch doorging.
Wat is er mis met GEWELDLOOS protesteren tegen geweld die door de staat zal worden gebruikt? Vind jij de Dalai Lama nu ook al een gewelddadig persoon?

De hypocretie die er bij jou vanaf druipt... Te kinderachtig voor woorden.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61246472
Oké ik geef toe dat ik verkeerd heb gelezen. Houd jij nu ook maar op met je treurige toneelstukje.

Verdonk heeft gewoon -net als Duyvendak- hand en spandiensten verleend voor de kraakbeweging, de confrontatie met de politie opgezocht en vriendjes gehad die overheidsfunctionarissen gingen bedreigen.

Helder, duidelijk, maar blijkbaar niet voor jou.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61246498
quote:
De lijn duivendak is volgens SCH kopietjes maken (want meer heeft duijvendak echt niet gedaan hoor).
Ik heb gevolgd wat SCH gezegd heeft maar het is aan hem om dit te weerleggen.

Wel kan ik zeggen dat Duyvendak niet persoonlijk heeft lopen bedreigen, niet zelf heeft ingebroken (enkel op de uitkijk gestaan) en de RaRa activiteiten nooit bewezen zijn.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61246639
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 16:06 schreef Klopkoek het volgende:

Verdonk heeft gewoon -net als Duyvendak- hand en spandiensten verleend voor de kraakbeweging, de confrontatie met de politie opgezocht en vriendjes gehad die overheidsfunctionarissen gingen bedreigen.

Helder, duidelijk, maar blijkbaar niet voor jou.
Wat ben je toch af en toe een triest ventje... Je lijkt af en toe heel erg op SCH. Daar zou ik mee ophouden, want jij kan inhoudelijk, itt SCH, wel goed uit de hoek komen. Concentreer je daar eens op.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61246747
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 16:07 schreef Klopkoek het volgende:

Wel kan ik zeggen dat Duyvendak niet persoonlijk heeft lopen bedreigen, niet zelf heeft ingebroken (enkel op de uitkijk gestaan) en de RaRa activiteiten nooit bewezen zijn.
Op de uitkijk staan bij een inbraak is medeplegen en dan kun je als DADER worden gestraft. Het bedreigen was het rechtstreekse gevolg van de publicatie waar duijvendak aan mee heeft gewerkt. En ten aanzien van de RaRa activiteiten merk ik op dat jij het stukje uit VN volledig voor waar aan neemt en bij duijvendak verlang je een onherroepelijke uitspraak, hetgeen weer in lijn is met jouw hypocretie.

Maar bovenal: je bent een infantiele kleuter in een buitengewoon recalcitrante bui als je nu gaat beweren dat wat duijvendak op zijn kerfstok heeft vergelijkbaar is met wat verdonk heeft gedaan.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61246895
Wat laat je je weer kennen.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61248340
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 16:23 schreef Klopkoek het volgende:
Wat laat je je weer kennen.
Goed argument!
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61254338
Wat een triest verweer DS4. Verdonk heeft gewoon gelogen als ze zei dat ze "een keer PSP heeft gestemd en verder niks" - dat blijkt uit alles wat hier is gepost, wat ik al eerder in de VN had gelezen.

En dan nog blijf je de boel maar naar je hand zetten in plaats van te zeggen: tsja, daar heeft Verdonk dan niet helemaal de waarheid over gesproken. Dan hoef jij je niet in allerlei bochten te wringen zoals je nu doet.

En maar blijven herhalen dat ik zei dat Duyvendak alleen kopietjes heeft gemaakt - je weet net zo goed als ik dat ik Martijn77 er destijds op wees dat Duyv niet in het ministerie is geweest, wat hij bij hoog en laag volhield. En dat dat uiteraard een verschil is, hoe groot dat verschil is, kan alleen een rechter uitmaken. Kinderachtig om daar over blijven te eikelen as je een beetje in het nauw wordt gebracht.
pi_61254969
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 22:16 schreef SCH het volgende:
Wat een triest verweer DS4.
Komend van jou neem ik het als compliment mee.
quote:
Verdonk heeft gewoon gelogen als ze zei dat ze "een keer PSP heeft gestemd en verder niks" - dat blijkt uit alles wat hier is gepost, wat ik al eerder in de VN had gelezen.
Je trekt een quote uit zijn verband. Dat doe je opzettelijk. Omdat je een hypocriet bent. Kom ik straks nog op.

Jij hebt het stukje niet eens gezien. Jij kent de feiten niet, maar je hebt je mening klaar. Het geeft het niveau aan waar jij je op bevindt.
quote:
En dan nog blijf je de boel maar naar je hand zetten in plaats van te zeggen: tsja, daar heeft Verdonk dan niet helemaal de waarheid over gesproken. Dan hoef jij je niet in allerlei bochten te wringen zoals je nu doet.
En weer verdraai jij mijn woorden. Wat ben je toch een geniepig ventje altijd... Ik schreef dat als je kwaad wil lezen je kan stellen dat ze een wat ander beeld schept. Dat is nog even wat anders.
quote:
En maar blijven herhalen dat ik zei dat Duyvendak alleen kopietjes heeft gemaakt - je weet net zo goed als ik dat ik Martijn77 er destijds op wees dat Duyv niet in het ministerie is geweest, wat hij bij hoog en laag volhield.
Ik zal jouw gebrekkige geheugen maar weer eens bijspijkeren. Wij hadden beiden al lang en breed M77 medegedeeld dat hij niet IN het ministerie was geweest. Jij noemde hem echter chef kopietjes. Ik schreef dat jouw suggestie dat hij alleen kopietjes gemaakt heeft idioot is. Jouw antwoord daarop:
quote:
Op zondag 10 augustus 2008 13:48 schreef SCH het volgende:
Feit is dat we niet meer weten dan dat hij het kopieerde.
Dat is dus een bewering die verder van de waarheid is verwijderd dan "ik heb een keer psp gestemd, meer niet".

Maar nog even terug op jouw hypocretie: jij schreef eerder dat Verdonk haar opmerking gelijk te stellen is aan de situatie Cramer. Nou ben ik dat deels met jou eens in de zin dat het beiden non-events zijn. Alleen: ik veroordeel Cramer noch Verdonk. Jij veroordeelt Verdonk, veroordeelt Cramer niet en ook duijvendak heeft jouw onvoorwaardelijke steun gekregen.

Anders gezegd: Verdonk krijgt de zwarte piet omdat het Verdonk is en Cramer en duijvendak kunnen niets fout gedaan hebben omdat het Cramer en Duijvendak zijn...

De hypocretie druipt er bij jou vanaf. Bij Duijvendak heb jij tot in den treure volgehouden dat Duijvendak niet gelogen heeft zelfs nadat hij het zelf had toegegeven. En dan nu een zin uit zijn verband trekken uit een interview die je niet hebt gezien en die als je die letterlijk neemt zo in strijd is met de feiten dat een kleuter kan bedenken dat je het niet letterlijk moet nemen (het zegt dus heel wat over jou dat jij je dat niet realiseert (dan ben je dus oliedom), dan wel dat jij net doet alsof jij je dat niet realiseert (dan ben je dus een enorme kleuter) en kennelijk realiseer je jezelf niet eens dat je jezelf zo enorm in je hemd zet).

P.s. weet je nog dat jij bij hoog en laag de aanzuigende werking van een generaal pardon ontkende... lees de berichten van vandaag maar na. Zo vaak als jij het bij het verkeerde eind hebt...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61254977
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 22:16 schreef SCH het volgende:
Wat een triest verweer DS4. Verdonk heeft gewoon gelogen als ze zei dat ze "een keer PSP heeft gestemd en verder niks" - dat blijkt uit alles wat hier is gepost, wat ik al eerder in de VN had gelezen.

En dan nog blijf je de boel maar naar je hand zetten in plaats van te zeggen: tsja, daar heeft Verdonk dan niet helemaal de waarheid over gesproken. Dan hoef jij je niet in allerlei bochten te wringen zoals je nu doet.

En maar blijven herhalen dat ik zei dat Duyvendak alleen kopietjes heeft gemaakt - je weet net zo goed als ik dat ik Martijn77 er destijds op wees dat Duyv niet in het ministerie is geweest, wat hij bij hoog en laag volhield. En dat dat uiteraard een verschil is, hoe groot dat verschil is, kan alleen een rechter uitmaken. Kinderachtig om daar over blijven te eikelen as je een beetje in het nauw wordt gebracht.
Ik zou maar op passen. Omdat ik nu iemand weer voor triest heb uitgemaakt krijg ik boze PM's in me box dat ik weer een ban kan verwachten.


Ow wacht, ik zie het al: DS4 gooit ook met het woordje 'triest'.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_61255041
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 22:44 schreef Klopkoek het volgende:

Ik zou maar op passen. Omdat ik nu iemand weer voor triest heb uitgemaakt krijg ik boze PM's in me box dat ik weer een ban kan verwachten.

Ow wacht, ik zie het al: DS4 gooit ook met het woordje 'triest'.
Boehoehoe... ze meten met twee maten...

Wat is dat toch met jou? Dat geklaag. Zonde...

(overigens, als die PM over dit draadje ging vind ik het wel onzinnig, want eerlijk is eerlijk: ik zie geen probleem)
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_61255837
ze is ook een wolf in schaaps kleren...ingehuurd om tegenstand te bewerkstelligen tegen de pvv..

m2c
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')