Gezond lichaam en gezonde geestquote:Op zondag 24 augustus 2008 21:52 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Waarheid als een koe. Een gezond lichaam helpt bij het verkrijgen van een gezonde geest, en daar heb je echt geen god voor nodig.
Mee eens. Met de lucifersiche kant van new age wordt je steeds meer van plastic. Een lege huls die doet wat m aangeleerd is, maar allesbehalve natuurlijk. Vooral boeddhisme is daar erg in.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:47 schreef Topspin het volgende:
Weet je wat ik dus kan begrjipen aan Ali als hij iets tegen het new age gebeuren heeft dat is dat je een van nature stabiele geest gaat verzieken door experimenteren. Je weet niet waar het schip kan stranden als je gaat sleutelen eraan.
Niet eens op het gebied van Jezus maar sowieso dat je maar beter je geest met rust kan laten want het wordt alleen maar complexer zonder het lucferiaans te noemen. Neem nou het topic van de chakra's dat hier geopend is, je zou aan 10 delen van je onzichtbare iets moeten sleutelen voordat je echt lekker in je vel zit. Ga je vervolgens via van alles en nog wat sleutelen daaraan dan kun je alleen maar labieler uit de bus komen in mijn ogen.
Mensen willen zich verbeteren, perfectioneren. Dat kan niet zonder Jezus Christus, dus wordt je idd steeds labieler omdat je tegennatuurlijk bezig bent.quote:Van de andere kant begrijp ik dat mensen graag willen experimenteren zoals ik al vaker gezegd heb, ook begrijp ik dat mensen van mening zijn dat je je beter gaat voelen daardoor maar het kan compleet anders uitpakken wanneer je van 1.....10 gaat maken. Je bent van nature 1 met jezelf en vervolgens ga je jezelf ontleden tot 10 of 100 en dan kom je uiteindelijk geen wijs meer eruit en moet je aandacht schenken aan 100 facetten van jezelf waardoor het alleen maar onnodig complex gaat worden.
Van sporten krijg je endorfinen in je lijf en dan voel je je relaxter en vrolijker. Verder is gezonder sowieso beter, ook qua eten en drinken, dat snapt iedereen wel. Er wordt ook niet voor niets onderscheid gemaakt tussen rein en onrein voedsel in de bijbel.quote:Zelf ook vaak gedaan dat experimenteren en nog steeds vaker maar als ik het met rust laat lijk ik stukken meer op aarde te zijn en veel constanter. Kan me druk maken om 10 chakra's die niet in orde zouden kunnen zijn om vervolgens 1000 verschillende meditatie's toe te passen maar dan wordt je nogmaals 10,000 keer complexer dan je al niet was. Kun je beter 10 KM gaan hardopen om je vitaal en fit te voelen en vanzelf zal de geest gezonder worden.[
Niet om ineens compleet door te slaan richting Ali maar zomaar de gedachte dat sporten ook kan helpen. Zat al langer in mijn gedachtes dat je het alleen maar complexer gaat maken door bezig te zijn met technieken die "wazig" zijn.
Ik snap wat je bedoelt.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:02 schreef Topspin het volgende:
Plastic wil ik het niet noemen, eerder onzichtbaar wat je gaat worden en niet meer duidelijk aanwezig als mens zijnde door te verdiepen in meditatie en nog meer. Verlies van beide benen op de grond en niet meer aanwezig zijn.
Verder vind ik het ook prettig om niet altijd aanwezig te zijn maar dat onzichtbare gevoel van tussen aarde en hemel zijn kan er hier voor zorgen dat ik mezelf verlies en daarna dus ook weer contact moet leggen met mezelf.
Ik ben High and Grounded tegelijkquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:03 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt.
Ik zit lekkerder in mn vel dan ooit sinds mn bekering. Volledig op aarde, levend en niet zwevend.
Je hoeft ook niet alles af te zweren, dat is je eigen keuze en God zal je helpen als je die keuzes maakt. Ik heb stap voor stap bepaalde zaken opgeofferd en wegens verbluffende resultaten hou ik me daar ook aan. Maar ik zoop me ook nog klem de eerste acht maanden, had nog sex met wie ik zin had, gokte nog, rookte in t begin nog, zelfs nog een keer paddo's op na mn bekering. Ik was bang om alles op te moeten geven, maar na een tijdje toch maar gedaan en de resultaten zijn dus verbluffend. Nooit geweten dat ik me zo goed kon voelen en zo kon genieten zonder vanalles.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:07 schreef Topspin het volgende:
[..]
Ik ben High and Grounded tegelijkEn zo wil ik het houden
Kan zijn dat ik ooit Reiki ga doen nog maar dat is puur uit interesse over hoe het uitpakt en wat het is. Een paar weken een cursus volgen en dan weer back to reality en indien nodig toepassen. Ik wil niet zoals jou compleet doorslaan als een geheelonthouder en alles afzweren. Grenzen aangeven is beter in mijn ogen, dus ook eens proeven van het verboden vrucht want altijd extreem links van de grens leven is ook geen grenzen aangeven.
Juist wel! Jezus heeft je het leven gegeven om er het maximale uit te halen. Dus als je je leven volledig met Jezus leeft, haal je er ook het maximale uit op alle vlakken. Dat is waarom ik zo'n zeloot ben en zo fanatiek. Ik krijg gigantisch veel van God en dat motiveert mij om nog meer met Hem te doen. Al het andere zie ik maar als vergif wat die zuiverheid die ik met God bereik in de weg zit, terwijl die zuiverheid juist datgene is waar ik gelukkig van word.quote:Om verwarring te voorkomen, ik begrijp het dat Ali tegen new age is en zelf ook twijfels zo nu en dan maar alsnog ook wel eens bezig ermee ondanks twijfel. Zodra ik merk dat ik voet van bodem verlies stop ik weer een tijdje ermee. En daarna weer ff bezig zijn zonder mezelf erin te verliezen of constant bezig zijn ermee zoals Ali bezig is met Jezus. Wederom grenzen aangeven want je hele Leven in het teken van Jezus zetten is ook niet goed, zou Jezus ook niet willen.
Ompraten is niet het goede woord. Je wil de liefde die je van God ontvangt delen met je medemens. God zal je karakter verfijnen zodat je dat steeds tactischer kan doen. Het is niet zo dat je als met een soort dwangstoornis de straat op gaat. Het fijne aan het ware christelijke geloof is dat het een verandering van je natuurlijke manier van doen is, waardoor je niet tegen jezelf aan het verchten bent maar op die wave van het leven meegaat. Niettemin omdat je steeds meer beseft dat God volledig in controle is. Op die manier accepteer je je lot en keert je tot God in moeilijke en makkelijke tijden, om te bedanken, voor troost, voor kracht, voor hoop, om te lachen, om het leven mee te vieren. Je zorgen worden ook steeds minder want God is in controle en God houdt van je dus Hij zal je niet onnodig laten lijden of laten wegrotten zolang je bij Hem blijft. Hij leert je dat je op Hem kan vertrouwen en hoe meer je dat doet, hoe aangenamer, vrediger en voldoenender je leven wordt.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:17 schreef Topspin het volgende:
Heb overigens wel de neiging om me te laten bekeren in die zin dat ik soms wel eens zou willen geloven heel sterk om mee te maken hoe mensen het ervaren als ze gevuld worden met de kracht van God ondanks dat het eigen kracht kan zijn. Maar ik doe het niet omdat ik onafhankelijk wil blijven en ook omdat ik nuchter wil blijven. Zou ik ineens erg gaan geloven met het idee dat God mijn geest doet voeden dan kun je dat ook vergelijken met drugs. Jezelf laten meeslepen op de kracht van God alsof je in de zevende hemel bent en er ook een missie van maken om in het echte leven of online mensen om te praten of te willen informeren.
Komt in mijn ogen even erg over als Reiki maar dan nog erger. Zelfs even "erg" als iedere dag bier drinken tenzij bier de lever en de hersens niet aan zou tasten.
Het is ook net een XTC achtig iets. Ik loop vaak rond alsof ik high ben, gewoon ultra vredig in mn hoofd. Waarom denk je dat mensen drugs gebruiken? Ze missen iets in hun leven en datgene wat ze echt missen is God die hen dat allemaal kan bieden. Dat weten ze echter zelf niet.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:25 schreef Topspin het volgende:
Wederom kom je over alsof God jou grootste drug is in je leven. Niet fout bedoeld maar ik gun het je van harte, zeker wanneer je niet praat over foute mensen en straffen want dat komt meteen fout over en maakt het hele plaatje minder XTC-achtig in mijn ogen. Laat je dus leiden door de liefde die in jou God zit en heb respect voor de onschuldige mensen die anders leven![]()
Ik wil slechts de informatie delen die ik heb. Dat begint zijn vruchten af te werpen.quote:Kost minder energie ook om het gevecht steeds aan te gaan en je haalt het beste uit je leven door te kijken wat God jou gegeven heeft. Laat het dan ook maar aan God over om een beslissing te maken inplaats van dat je zelf een heksenjacht opent.
Zou ik dus wel doen
Geen heksenjacht, maar exposé van alles wat verhuld is in de wereld.quote:Maar jij leeft in de naam van God en opent die heksenjacht in de naam van God dus ik zal je wel niet van je missie kunnen afhalen ook. Het zou voor jou relaxter zijn in ieder geval om gewoon lekker door te leven en af te wachten waar het schaap geslacht wordt
Het topic loopt ook ten einde denk ik, het meeste is wel langsgekomen. Van mijn geloof kan je me niet halen.quote:Topic laat ik denk ik in de nabije toekomst links liggen want ik heb er niet meer zoveel zin in, het slowchat gedeelte kan ik dan wel waarderen maar daar is het topic niet voor bedoeld. Geen zin om jou tegen te spreken en van je geloof te halen dus, ook geen zin om jou heksenjacht te zien richting mensen die anders in het leven staan terwijl ze niet echt fout bezig zijn. Eigenlijk heb ik helemaal geen zin in conflicten maar goed, het topic blijft okey maar ik wil het dan voor mezelf luchtig houden ook.
Wist al langer dat jij niet van je geloof te halen bentquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:33 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Het topic loopt ook ten einde denk ik, het meeste is wel langsgekomen. Van mijn geloof kan je me niet halen.
Lol.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:33 schreef Topspin het volgende:
Ben het niet gewend dat mensen zo fanatiek over God praten en je bent dus in mijn ogen ook een uitzonderlijk geval te noemen ( zonder negatief te willen zijn). Dat fanatieke komt dan meteen over als bezeten omdat ik het niet gewend ben in mijn leven dat mensen zo gemotiveerd zijn in hun leven wat betreft God.
Komt ook over alsof je niets anders te doen hebt dan alleen maar bezig zijn met God maar dat is het beeld dat ik krijg op internet. Ik schrijf ook 1000 keer het woord bewustzijn op in 1 week dus dan kunnen anderen ook denken dat ik alleen maar daarmee bezig ben terwijl dat niet zo is
Het is goed om te leren. Ik heb er iig weer een hoop van geleerd want toch weer veel gelezen en nagedacht over zaken, en zaken leren verwoorden. Dat zal zeker van pas komen als ik in de toekomst vragen krijg van mensen, in real life. Dat zit nu allemaal helder in mijn hoofd opgeslagen. Ik zie deze topics vooral als leerprocessen, niet bekeerprocessen. Ik verwacht echt niet dat iedereen zich ineens gaat bekeren door mijn posts.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:36 schreef Topspin het volgende:
[..]
Wist al langer dat jij niet van je geloof te halen bent
Je bent een hardnekkige wat dat betreft
Topic zou al 8 delen geleden ten einde gekomen zijnJij bent niet om te praten en anderen houden vast dus waarom zou het nog doorgaan? Nogmaals bejaarden die handwerken om bezig te blijven is dit topic ook zo in zekere zin.
Niet mee eens dus. Er is relatief weinig, maar alles bij elkaar toch veel informatie gegeven over uiteenlopende zaken. Verder vind ik dat we wel een grappig groepje zijn bij elkaar, zulke diverse mensen en toch kunnen we wel met elkaar overweg ondanks erg overhitte discussies.quote:Daarom net mijn reactie richting ER over nutteloosheid hier in dit topic, het hele topic is nutteloos omdat het toch van de meters niet opschiet. Net zoals het gros van de topics nutteloos is en zo is zowat iedere discussie nutteloos te noemen wanneer mensen toch blijven in hun eigen genoegenHet enige voordeel van discussies voor de fun is bezigheidstherapie, verveling tegengaan en zo de tijd indelen. Wel meer leerzaam dan rtl 4 kijken natuurlijk
Mijn inbreng is volhouden wanneer alles tegenzin. Wanneer je compleet onrechtvaardig behandeld wordt, je hart gebroken, alle fundamenten van je leven onder je voeten vandaan gezaagd worden, dan toch blijven geloven, volhouden en je op God werpen in plaats van te kiezen voor de makkelijke weg. Maar kan ik daar trots op zijn? Nee. Het is de enige zinnige optie, maar dat maakt het nog niet makkelijk.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:53 schreef Topspin het volgende:
Weet je wat fijn is als je zonder tussenkomst van God je leven op peil weet te krijgen? Je hoeft geen verantwoording af te leggen en te bidden of dankbaar te zijn. Je kunt dankbaar zijn richting jezelf wat voor veel meer voldoening kan zorgen waardoor je enigszins trots kan zijn op jezelf. Trots is een groot woord natuurlijk maar je kunt het wel jezelf aanrekenen als je progressie boekt en dat voelt in mijn ogen beter aan dan dat je alles te danken hebt aan God dus zelf niets hebt hoeven doen of dat je neerbuigend bent geweest.
Niet om te beweren dat Ali niets gedaan heeft om zich lekker te voelen in het leven, maar hij komt soms over alsof hij al zijn geluk aan God te danken heeft en dat hij zelf geen inbreng heeft gehad in zijn geluk. Dan is zijn geloof in God waarschijnlijk van belang geweest maar dat gaat weer verder, placebo-effect waarschijnlijk ook.
Ik snap het ook wel.quote:Nogmaals wil ik Ali niet afkraken en van zijn geloof halen kwaadwillig, ik ben en blijf kritisch wat dat betreft en dat vind ik niets meer dan logisch. Kritisch zijn als het gaat om iets onzichtbaars dus ook, zou God wonen in Japan met toverstaf en al waar je helemaal supermens kunt worden door te vragen dat hij zijn toverstaf op je richt dan zou ik sneller geloven
Maar het klopt wel wat je zei in een ander topic , tussen waken en slapen in ben je vatbaarder of liever gezegt heb je de juiste "frequentie" voor dingen tussen hemel en aarde .quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:53 schreef Topspin het volgende:
Weet je wat fijn is als je zonder tussenkomst van God je leven op peil weet te krijgen? Je hoeft geen verantwoording af te leggen en te bidden of dankbaar te zijn. Je kunt dankbaar zijn richting jezelf wat voor veel meer voldoening kan zorgen waardoor je enigszins trots kan zijn op jezelf. Trots is een groot woord natuurlijk maar je kunt het wel jezelf aanrekenen als je progressie boekt en dat voelt in mijn ogen beter aan dan dat je alles te danken hebt aan God dus zelf niets hebt hoeven doen of dat je neerbuigend bent geweest.
Niet om te beweren dat Ali niets gedaan heeft om zich lekker te voelen in het leven, maar hij komt soms over alsof hij al zijn geluk aan God te danken heeft en dat hij zelf geen inbreng heeft gehad in zijn geluk. Dan is zijn geloof in God waarschijnlijk van belang geweest maar dat gaat weer verder, placebo-effect waarschijnlijk ook.
Nogmaals wil ik Ali niet afkraken en van zijn geloof halen kwaadwillig, ik ben en blijf kritisch wat dat betreft en dat vind ik niets meer dan logisch. Kritisch zijn als het gaat om iets onzichtbaars dus ook, zou God wonen in Japan met toverstaf en al waar je helemaal supermens kunt worden door te vragen dat hij zijn toverstaf op je richt dan zou ik sneller geloven
REM slaap ging het ff over 10 topics geleden en toen had ik het over R.E.M slaap met losing my religion zonder de link naar de clipquote:
Je bedoeld dat goede nachtrust en goede dromen de dag erna ervoor zorgen dat het leven lekkerder gaat verlopen zonder dat je zelf inbreng erin hebt echt duidelijk?quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:14 schreef Summers het volgende:
[..]
Maar het klopt wel wat je zei in een ander topic , tussen waken en slapen in ben je vatbaarder of liever gezegt heb je de juiste "frequentie" voor dingen tussen hemel en aarde .
Niet veel anders dan ik ervaarquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:41 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Man, als je wist hoe ik me elke dag wel een paar keer voel, hoe onbeschrijflijk dankbaar ik ben dat ik op dit hele pad terecht ben gekomen, de veranderingen in mijn leven, dan zou je begrijpen waarom ik zo fanatiek ben en wil dat iedereen dit meemaakt.
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |