"Ja het echte jammere van z'n nekernia vindik dat ik met de seks voorzichtig moet zijn."quote:
ik ben ook weer een paar kilo aangekomen sindsdien.quote:Op zondag 24 augustus 2008 01:11 schreef Duderinnetje het volgende:
Ze zijn aangekomen Bluezz, sinds 'ons'Viel me meteen op toen ik die oude foto's weer opzocht.
Ze draagt nu ook heel veel wit, dat kleedt ook niet echt afquote:Op zondag 24 augustus 2008 01:11 schreef Duderinnetje het volgende:
Ze zijn aangekomen Bluezz, sinds 'ons'Viel me meteen op toen ik die oude foto's weer opzocht.
Idd, wat een woonwagen volk, ik denk dat Jonnie de nummers van de plaatselijek Chinees beter uit z'n hoofd weet dan Frans Bauer, en die Trees, steeds weer uit de hoogte doen over wijntje zus wijntje zo, terwijl thuis gewoon de Canei op tafel staat.quote:
Ja.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:38 schreef fratsman het volgende:
Was dit vanavond nou de laatste aflevering?
Ja viel mij ook op. Wellicht wilden ze wachten tot de serie was afgelopen. Geen idee...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 07:22 schreef Heufje het volgende:
Jammer dat op de site van de Librije niet zo veel info over het hotel staat, of kijk ik niet goed. Ik had toch het idee dat ongeveer iedere kamer anders is, dan wil je die toch ook kunnen bekijken op de site voordat je gaat reserveren. Niet dat ik plannen in die richting heb
die gedachte had ik nu ookquote:Op woensdag 27 augustus 2008 00:44 schreef golfer het volgende:
Laatste stukje stond niet op de DVD-recorden. Morgen dus maar even bekijken via ander kanaal.
Trees die naar de kapper ging met haar bontje en laarzen, echt als de hoer van Zwolle gekleed en dan zegt: ik kom hier graag na het sporten even om mijn haren te laten doen.
echt leukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hihihihiquote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:01 schreef noekje het volgende:
Waarna je haar even later hoort zeggen dat ze niet het volmaakte lichaam heeft. Ja, ze is tacky maar ik vind haar écht schattig tacky.
Super!! Dat is nu al een onvergetelijke avond!quote:Op donderdag 4 september 2008 14:07 schreef tinny het volgende:
Tinny gaat ook smikkelen daar.
Alwel aan de "keuken-tafel" met 10 man.
Datum zaterdag 31 januari 2009 (gereserveerd jan-2008)
Van mij mag je, maar ik kan de OP niet meer veranderen. Ik roep wel even een moddeke!quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:40 schreef tinny het volgende:
ik zal de recensie hier plaatsen (zal denk ik wel een copy-paste-je worden van IENS)
wat ik me alleen afvraag, is het zo'n verschil dan die keukentafel? in verhouding tot boven?
Ik kan me voorstellen dat de beleving wat heftiger is (dichter bij het vuur) maar that's it?
ps
@DUDERINNETJE mag ik dan ook in de OP? (met mijn 31 januari)
Librije Atelier.quote:Koken met het Seizoen (ééndaagse cursus)
Een van de dingen waar De Librije-keuken bekend om staat is het seizoensgebonden koken. Deze kenmerkende stijl is uit armoede ontstaan, maar heeft gaandeweg waardering gekregen. Sterker nog, het is nu de filosofie binnen alle keukens van ons bedrijf. Vroeger was er geen geld om ‘dure’ ingrediënten uit verre bestemmingen te kopen. Regionale seizoensproducten waren goedkoper en aantrekkelijker. Door met producten te werken uit de regio kwamen wij in contact met kwekers, jagers, fokkers en vissers. Wij raakten in vervoering over hun bevlogenheid. Samen delen wij nog steeds kennis en informatie. Tijdens deze cursus kookt u iedere maand een ander echt Librije-menu en geniet u vervolgens van uitgelezen wijnen.
'René! Hou je buik nou es in! Daar heb ik zelf toch ook geen moeite mee?!?"quote:Op zaterdag 13 september 2008 03:23 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vernam dat Jonnie ooit iets met dat lijkje Froger gehad zou hebben. [ afbeelding ]
Men kan enkelt hardop húilen.![]()
Nee maar klinkt leuk om cadeau te geven aanquote:Op zaterdag 6 september 2008 18:37 schreef PeRi het volgende:
Is er hier iemand die al eens een cursus bij het Librije-atelier gedaan heeft? Ik twijfel of ik in oktober bij ze deze wil gaan doen;
[..]
Librije Atelier.
OMG raap me opquote:Op zaterdag 13 september 2008 03:23 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vernam dat Jonnie ooit iets met dat lijkje Froger gehad zou hebben. [ afbeelding ]
Men kan enkelt hardop húilen.![]()
Ik heb in spetember gereserveerd voor komende koninginnedag. Alle vrij- en zaterdagen zaten toen al vol. Je zou wel kunnen overwegen te reserveren voor het Zusje. Ook een ster inmiddels en in het hotel.quote:Op dinsdag 2 december 2008 10:28 schreef Aventura het volgende:
Ik denk erover om een etentje in de Librije en een hotelovernachting kado te geven aan mijn ouders voor hun 35-jarig huwelijksfeest. Heeft iemand ervaring met zo'n arrangement kado te geven? Want ik wil natuurlijk niet dat ze geconfronteerd worden met een rekening, maar dat alles geregeld is/achteraf geregeld wordt. Misschien ben ik ook al te laat. Ze zijn in april 2009 35 jaar getrouwd. Ervaring anyone?
Nee! Wel gewijnd in het Atelier in de catacomben van Zusje, eergisteren. En natuurlijk meteen even rondgeloerd in het hotel. Ziet er prachtig uit en er komt louter chic de friemel.quote:Op zondag 21 december 2008 18:00 schreef Bluezz het volgende:
Dude heb jij laatst niet gegeten bij het Zusje??
Tuurlijk telt dat mee!quote:Op zondag 21 december 2008 19:18 schreef grif het volgende:
Tel je ook mee in dit topic als je kerstpakket van de Librije afkomstig is? ;-)
Kompleet met fout boek over vrouwen en wijn, gesigneerd door Therese.
(Vind het trouwens geniaal hoe ze hun product de Librije weten uit te breiden en te vermarketen)
Kan ik het inderdaad gebruiken als een leuke dressing voor de salade? Veel toelichting zat dan weer niet in het pakket. (Moet eerlijk zeggen, ken het zelf ook niet, gerookt bietensap, maar ben altijd in voor fijne smaakjes)quote:
Ja is heerlijk door de salade. Lekker met botersla en een gesnipperd rood uitje bijvoorbeeld, of met een wat pittigere rucola. Gewoon eens proberen!quote:Op zondag 21 december 2008 22:41 schreef grif het volgende:
[..]
Kan ik het inderdaad gebruiken als een leuke dressing voor de salade? Veel toelichting zat dan weer niet in het pakket. (Moet eerlijk zeggen, ken het zelf ook niet, gerookt bietensap, maar ben altijd in voor fijne smaakjes)
Dan ga voor ik de rucola... gaat zeker lukken! Met deze kerst is een voorgerecht carpaccio van biet met zoute haring, dus vies van biet ben ik niet (onbedoelde woordspeling ;-))quote:Op zondag 21 december 2008 22:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja is heerlijk door de salade. Lekker met botersla en een gesnipperd rood uitje bijvoorbeeld, of met een wat pittigere rucola. Gewoon eens proberen!
Ziet er leuk en lekker uit.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 10:48 schreef Ingridh007 het volgende:
Wij hebben onderstaand arrangement geboekt
Pure passie RTL verwenarrangement
Puur passie, dat is waar Librije’s Hotel voor staat. Speciaal voor kijkers van de RTL serie hebben we een arrangement samengesteld.
Het arrangement bestaat uit:
• Aankomst met een welkomstdrankje en hapje in de wijnbar of binnenplaats
• Vier gangen diner inclusief wijnarrangement Librije’s Zusje
• Overnachting in een luxe Royale Kamer
• Gratis gebruik van internet
• Gebruik uitgebreide gastartikelen, zoals badjas, slippers, luxe toiletartikelen
• Koffie en thee faciliteiten op de kamer
• Uitgebreid Librije’s Hotel ontbijt
• Wijn workshop
Keuken of restaurantgedeelte?quote:Op maandag 20 april 2009 01:21 schreef Duderinnetje het volgende:
Kick!![]()
Wij gaan weldra weer eens.
De gelegenheid is Arty's verjaardag (afgelopen september, waarvoor ik als cadeautje dus een reservering maakte. En met koninginnedag is het dan eindelijk zo ver.).
Ik ben weer benieuwd wat Trees aanheeft!
Toen wij er waren zag ze eruit als een klodderige Tinky Winky.quote:Op maandag 20 april 2009 01:21 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik ben weer benieuwd wat Trees aanheeft!
quote:Op maandag 20 april 2009 18:02 schreef Noek het volgende:
[..]
Toen wij er waren zag ze eruit als een klodderige Tinky Winky.
Ik vond haar ook helemaal niet aardig. Anders had ik vast gezegd dat paars echt haar kleur is, vooral als je het combineert met alleen maar paars.
Nog 2 dagen.... gaat het door?quote:Op zondag 26 april 2009 17:43 schreef Duderella het volgende:
Het was/is door ziekte even spannend of we donderdag kunnen gaan.
Ik beslis morgen. Volgens mij is Arty er al uit dat het 'm niet wordt, maar ik steek nog even mijn kop in het zand. Ik heb een nare bacterie opgelopen en lig al een week nagenoeg permanent plat. Zo balen, dit.quote:
Erst maar eens genezen van die varkensgriep en dan kan je altijd nog een keer uit eten bij Sjon en Trees.quote:Op dinsdag 28 april 2009 20:35 schreef Duderella het volgende:
Ik beslis morgen. Volgens mij is Arty er al uit dat het 'm niet wordt, maar ik steek nog even mijn kop in het zand. Ik heb een nare bacterie opgelopen en lig al een week nagenoeg permanent plat. Zo balen, dit.
quote:Op dinsdag 28 april 2009 20:40 schreef golfer het volgende:
[..]
Erst maar eens genezen van die varkensgriep en dan kan je altijd nog een keer uit eten bij Sjon en Trees.
Beterschap.
Nee, ik heb er niets voor, omdat ze eerst wilden vaststellen wat het exact is. Alleen als het echt te gek werd, qua koorts, moest ik weer bellen. Maar ja, ik vind niet snel iets te gek.quote:Op dinsdag 28 april 2009 21:51 schreef Bluezz het volgende:
Jeetje duderije, die russische eitjes ook
Ik ga duimen dat het wel gaat lukken(heb je er wat voor?)
Ben ik met je eens, ik vond het doodeng! Inmiddels heb ik (sorry mensen, bijna klaar) de binnenboel wel weer redelijk op orde geloof ik. Wat rest is enorme pijn in mijn spieren, orenquote:Op dinsdag 28 april 2009 22:10 schreef Bluezz het volgende:
Gadverdamme Bloederinnetje dat klonk wél akelig en verontrustend hoor
Ja, die bedoel ik inderdaad!quote:Op dinsdag 28 april 2009 22:08 schreef MissHobje het volgende:
Ja die hebben gave arrangementen Duderinnetjeik heb die euhm dit gezien en lijkt me enorm leuk
Je kunt op de planner kijken wat vrij is enzo! kei handig dusquote:Op dinsdag 28 april 2009 22:40 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ben ik met je eens, ik vond het doodeng! Inmiddels heb ik (sorry mensen, bijna klaar) de binnenboel wel weer redelijk op orde geloof ik. Wat rest is enorme pijn in mijn spieren, orenen huid.
Raar! En koppijn, maar daar helpen paracetamolletjes wel tegen. Maar goed, laten we het maar weer over De Librije hebben. Jonnie was sieluger, toen hij een hernia had, want toen kon hij niet seksen met Trees, weten we het allemaal nog?
![]()
[..]
Ja, die bedoel ik inderdaad!
Enig idee hoe lang de wachtlijst is?
O verrek, dit is doordeweeks hè?
Dan moet ik wel weer even een schoolvakantie uitzoeken.
Bent u soms innnn looooveeeeee Miss Hobstra?quote:Op dinsdag 28 april 2009 23:21 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Je kunt op de planner kijken wat vrij is enzo! kei handig dus
Ik ga denk ik ergens in augustus boeken lijkt me enorm leuk
Ik zal wel niet goed opletten, maar waar kan ik die planner vinden?quote:Op dinsdag 28 april 2009 23:21 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Je kunt op de planner kijken wat vrij is enzo! kei handig dus
Ik ga denk ik ergens in augustus boeken lijkt me enorm leuk
quote:Op dinsdag 28 april 2009 23:33 schreef Duderella het volgende:
[..]
Bent u soms innnn looooveeeeee Miss Hobstra? [ afbeelding ]
Zoals het er staat is het allemaal tout simple. Die 'grootmoeders appeltaart' was letterlijk losgeslagen: alle ingrediënten kreeg je apart. rare, gekke smaakexperimenten, heerlijk!quote:Mondvermaakjes
Hollands Glorie
“Krootjes kroepoek” met BBQ mayonaise
Broodje haring
Krokante Goudse
Paprika cracker
Gepofte varkenshuid met abrikoos
Jonge paksoi met mango en yoghurt
Pinda met pittige augurk
Jonge makreel gerookt, mierikswortel en geuren van jasmijn
Menu Librije
Acht keer mini
“On the rocks”
Ganzenlever, oester, en licht gerookte bietjes - ik had iets anders heerlijks (eet geen ganzenlever)
“Cocktails and dreams”
Nieuwe stijl garnalen en krab cocktail
“Hollandse” mul met citroengras, warme salade van couscous en inktvis
Sint Jacobs mossel, aubergine, zolderspek en jus van getoast briochebrood
Kalfsbil tartaar, spekbokking en bouillon met kalfstong en bloemkool
Lamsrug, wortel, “pandan” , sesam paddenstoeltjes en jus met radijskiemen
Epoisse, dadel, konijnenniertjes en aardappel uitlek
Grootmoeders appeltaart compleet losgeslagen
“De truc met het ei”
Hierna hadden we nog koffie met tig heerlijke zoetigheden.
Nope, dat was de truc niet!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 17:53 schreef golfer het volgende:
Ja.
Nou zit ik te kwijlen achter mijn PC.
Het ziet er allemaal wel weer erg heerlijk uit.
En die truc met het ei is toch niet wat ie van Moshik van het Brouwerskolkje heeft overgenomen: 3 uur zachtgegaard en dan ter plekke met een injectienaald inspuiten met nootmuskaat?
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 00:51 schreef steve2003 het volgende:
YES YES YES!
25 Juni, met mijn (hotelschool) studentenhuis bij de Librije eten! Voor wie snel is, en jong is, is er mischien nog de mogelijkheid om te reserveren voor de culinair uit je dak actie! 43 E voor 4 gangen diner met wijnarrangement!!!!
Heb er zo'n zin in!!
tja ook wel jammer eigenlijk, want ben al drie maanden aan het sparen om in augustus mijn vriendin er mee naartoe te nemen, en dan ben ik er al geweest....quote:
maar vond ik toch iets te experimenteel!!quote:Epoisse, dadel, konijnenniertjes en aardappel uitlek
Ik weet niet meer zo goed wat ik daarvan vond (hier sloeg Trees haar wijn al toe, vrees ik). Niet het allerlekkerste, maar ook niet vies, anders had ik dat vast onthouden. Ik vond het gerecht het lekkerste dat in twee lagen werd geserveerd en waarbij de bediening op een bepaald moment het bovenste bord weghaalde. iets met groenten boven en onder de grond... maar dat vind ik op het menu niet terug.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:16 schreef tinny het volgende:
deze had ik ook
[..]
maar vond ik toch iets te experimenteel!!
quote:Op maandag 11 mei 2009 12:18 schreef progje het volgende:
Nee waarschijnlijk niet.
Mijn vriend heeft er al 1x eerder gegeten en had toen het:
Menu Alliance
Zes gerechten eventueel als verrassing geserveerd
Inclusief wijnen en zo en zat echt proppievol en kon nog amper op zijn benen staan na al die wijn
Dus waarschijnlijk wordt het menu Alliance.
Maar we gaan met zijn 4en, dus misschien veranderen we morgen nog van mening
Het lijkt me een beetje zonde van de ervaring en vooral van het geld om je helemaal te bezatten in de Librijequote:Op maandag 11 mei 2009 12:27 schreef Duderella het volgende:
Ja, die wijn vloeit verdomd rijkelijk daar. Ik ben best een geoefend drinker, maar het ging vrij hard!![]()
Nou, mocht Menu Alliance ook iets met groenten boven en onder de grond bevatten, met een doorzichtig bord met dubbele bodem, dan hoor ik graag even wat dat ook weer was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |