quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 12:59 schreef Sickert het volgende:
ja vooral als Jorrit niet mee doet en even gaat ballen
want dan winnen we namelijk
Ja kom gaan we gezellig gamen met iemand die zelf niet gezellig op TS isquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 13:15 schreef Sickert het volgende:
Nogmaals WNFN!!
Start 20:00 End: When te war is over!!
Joinen via Xfire
word voor mij waarschijnlijk een van de Gotland servers
ik iig zonder teamspeak.
Crossfire loopt nog steeds tegen scaling problemen aan in de opstelling van 2 4780`s. Daarbij is afmeting van de X2 ongeveer gelijk aan de 280 waarmee je kan stellen dat hij erg compact gebouwd is. Elke RV770 GPU krijgt een Gb aangemeten van de 2GB per kaart waar de 4870 los het met 512 mb per RV770 moet doen..quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 12:46 schreef Viro het volgende:
[..]
Gooi de Ati 4780 X2 eruit en ga crossfire met de 4870 ben je goedkoper uit en heb je zelfde preformence of beter zelfs
Als het maar niet dezelfde server is als de vorige keer..quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 13:15 schreef Sickert het volgende:
Nogmaals WNFN!!
Start 20:00 End: When te war is over!!
Joinen via Xfire
word voor mij waarschijnlijk een van de Gotland servers
ik iig zonder teamspeak.
Deze staat.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:54 schreef Silver_Shark het volgende:
ik wil dan wel in het roze konijnen pak!
Tis vanaf 21 jaarquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:54 schreef Silver_Shark het volgende:
ik ben dan 18 mag ik dan meedoen
Het is geen 1 aprilquote:
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:27 schreef Sickert het volgende:
19 jaar
en elk jaar komt daar een jaar bij jeweetsch!
het is 18++ staat op wikipediaquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:27 schreef Sickert het volgende:
[..]
19 jaar
en elk jaar komt daar een jaar bij jeweetsch!
niet op onze wikiquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:31 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
het is 18++ staat op wikipedia
Nee nee nee...niet ik mafkees.....nog niet dan....het gaat over een ander bof memberquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:03 schreef FJD het volgende:
Je hebt haar zwanger gemaakt (nieuw kuikentje) en nu moet je verplicht trouwen?Wanneer is t vrijgezellenfeest
Gaan we naar Antwerpen naar de hoeren, heb daar goede verhalen over gehoord!
quote:"Feyenoord onderhandelt met Ajax over Perez"
Lunaticnews komt niet vaak met 'geruchten' over mogelijke aankopen. Maar als ze een gerucht plaatsen, blijkt het redelijk vaak erg betrouwbaar, zoals ook twee jaar geleden toen Lunaticnews als eerste de komst van Angelos Charisteas wist te melden. Wij van FR-Fans.nl hopen in het geval van het vandaag gemelde gerucht over een op hande zijnde transfer van Kenneth Perez dat onze collega's van Lunaticnews het mis hebben, danwel dat deze transfer op het laatste moment geen doorgang vindt.
Een speler die tot twee keer toe een contract bij Ajax heeft getekend, voor veel onrust zorgt binnen clubs waar hij heeft gespeeld, is wat ons betreft nog minder welkom dan 2 jaar geleden Angelos Charisteas al was.
Ook in juni 2007 werd Perez al in verband gebracht met Feyenoord, de Deen koos toen voor een avontuur bij Psv. Kenneth Perez Dåhl Jensen, wees verstandig en kom niet naar Feyenoord.
Om hier nog even op terug te komen. Ik kan geen auto lenen. Maar weet niet of baus nog busje van zijn werk kon lenen? Anders moeten we mischien gaan kijken wat de mogelijk heden zijn voor het huren van een auto.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 07:16 schreef FJD het volgende:
Heeft er verder trouwens al iemand nagedacht over of hij een auto kan regelen of stel ik nou moeilijke vragen op de vroege ochtend?
Ik wacht het rustig af.Maar komt wel goed als ik het zo hoorquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:01 schreef FJD het volgende:
Ben al beetje aan t ouwehoeren met Ursel. Het is niet zo dat Alpe d'Huez op losse schroeven staat maar meer dat we kijken wat de beste optie is. Als Baus een busje weet te ritselen dan zijn we helemaal spekkoper natuurlijk. Scheelt jullie een hoop gedoe om in Eindhoven te komen en scheelt weer een zooi kosten voor t huren. Nu had Ursel een hele goedkope gevonden die niet voor de extra kilometers rekende
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:01 schreef FJD het volgende:
Ben al beetje aan t ouwehoeren met Ursel. Het is niet zo dat Alpe d'Huez op losse schroeven staat maar meer dat we kijken wat de beste optie is. Als Baus een busje weet te ritselen dan zijn we helemaal spekkoper natuurlijk. Scheelt jullie een hoop gedoe om in Eindhoven te komen en scheelt weer een zooi kosten voor t huren. Nu had Ursel een hele goedkope gevonden die niet voor de extra kilometers rekende
Ligt ook een beetje aan welke kant je er tegen op fietst natuurlijkquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:14 schreef -Raffie- het volgende:
[..]
Ik wacht het rustig af.Maar komt wel goed als ik het zo hoorNu alleen nog veel trainen.
Posbank viel me trouwens mee. Alleen eind is vrij stijl.
de zware kant als ik ferdi moet geloven. Dus met rode fietspad aan de zijkantquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:46 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ligt ook een beetje aan welke kant je er tegen op fietst natuurlijk
quote:10. Verzorging Vreemdelingenlegioenprogramma in de Ardennen danwel aan Cote D'Azur (alleen op weekend/midweek of weekbasis)
11. Toevoegen Special Effects pakketten met o.a. flashbangs en rookgranaten
12. Toevoegen echte 'Black Hawk Down Hummers' aan de dagbeleving inclusief rijden onder begeleiding
13. Inhuren echte Bell Huey helicopter met M60 geschut
14. Verzorgen van speciale 'The Game' scenario's met figuranten (James Bond scenario's waarbij uw team zich bijvoorbeeld door een zwaarbewaakte C.Q.B. basis moet uitvechten)
15. Inhuren diverse andere legervoertuigen waaronder US Army trucks, Willy's Jeeps etc.
16. Inhuren 'War DJ' die de gehele dag de troops vermaakt met typische Army songs zoals 'Painted Black' en 'Brown Eyed Girl' etc.
17. Aanwezigheid van het 'Swedish Bikiniteam' die van invloed kunnen zijn op het moraal van uw groep.
18. Inhurenvan airsoft RPG Missile-lauchers tijdens de dagbeleving. Ook het inhuren van nachtkijkers en speciale tracers met speciale lichtspoormunitie is een optie.
19. Extra aankleding van het airsoftveld bijv. de aanwezigheid van zogenaamde Missile sites danwel radiobunkers of een helicopterwrak dat met special effects nog eens wordt versterkt.
20. Het verzorgen van een 'vijand' voor uw groep. Dit kan bijv. een politieeenheid zijn, een legerpeleton, een airsoftclub
quote:Wat?
Airsoften. Airsoften kun je zien als een kruising tussen paintballen en Battlefield 2; met replicas van echte wapens gaan we op een echt speelveld enkele militaire missies spelen. In het verleden is BoF al een keer wezen airsoften en dat was een groot succes.
Aansluitend op het airsoften gaan we BBQen bij de Little Creek Ranch in Aywaille. Vorig jaar hebben we ook gegeten bij de Little Creek Ranch en dat is uitstekend bevallen. Deze keer gaan we er voor zorgen dat er meer vlees is dan vorig jaar want dat bleek iets te weinig voor onze lege magen coool.gif
Na het BBQen is er ook de mogelijkheid om te blijven slapen bij de Little Creek Ranch. Op die manier kan iedereen 's avonds een biertje drinken en kunnen we nog een paar uur nalullen en bier drinken. Lijkt ons een mooie afsluiter voor een geweldige dag smile.gif Het probleem is wel dat er maar een beperkt aantal slaapplaatsen beschikbaar zijn. Hiervoor moet je je dus wel tijdig inschrijven. In totaal zijn er 16 slaapplaatsen op de grote slaapzaal en we kunnen als we snel zijn nog een zestal slaapplaatsen extra krijgen. Je kunt dus ook gewoon weer naar huis rijden na het airsoften!
Waar?
Het Belgische Aywaille. Dit ligt 35km onder Maastricht. We rijden vanaf Eindhoven samen op naar Aywaille dus wees niet bang als je het niet kunt vinden
Wanneer?
19 mei natuurlijk, dat staat in de TT mafketelWe zullen deze keer wederom rond 07:30 verzamelen in Eindhoven bij de van der Valk.
Hoeveel?
De volgende bedragen staan nog niet allemaal vast maar we gaan er vanuit dat ze redelijk accuraat zijn:
Airsoften kost 59,- p.p. waarvan 25,- voorschot is. De rest dien je zelf mee te nemen op de dag zelf.
BBQen kost 15,- p.p.
Slaapplaats kost 10,-p.p. (prijs stijgt met meer dan 16 deelnemers, de extra kamers zijn duurder)
Voor de gehele avond is de goede rekenaar dus 84,- kwijt. Er zullen nog een paar kleine onkosten bij komen en misschien dat we de lunch regelen voor bij het airsoften maar als we 85,- tot 90,- zeggen dan denken we redelijk accurraat te zijn. Uiteraard kun je ook besluiten om niet te BBQen en niet te blijven slapen, hierover meer in het volgende stukje.
Aanmelden
Door de animocheck weten we ongeveer op hoeveel mensen we moeten rekenen maar omdat nu ook de definitieve datum bekend is moet het voor iedereen toch wel mogelijk zijn om duidelijk aan te geven of hij/zij wel of niet meekan. De verdere gang van zaken is als volgt:
1. Je krijgt binnen twee weken een uitnodiging om het voorschot van 25 euro over te maken
2. Na 19 april (1 maand voor het airsoften) wordt het vooruitbetaalde bedrag niet meer terug betaald.
3. Wanneer je 2 weken voor het evenement afzegt ben je verplicht de resterende 34 euro over te maken. Anders moeten wij dat betalen en dat kan niet de bedoeling zijn.
Goed nu dat duidelijk is gaan we door naar de gegevens die we graag van de deelnemers willen hebbenOmdat we zaken als de BBQ en de slaapplaatsen van tevoren moeten boeken willen we graag van iedereen weten aan welke activiteiten hij/zij graag mee wil doen. Daarom willen we jullie vragen om in dit topic de volgende gegevens te poste:
Je naam, of je gaat airsoften, of je gaat BBQen, of je blijft slapen, vanuit welke plaats je vertrekt, of je met eigen vervoer komt en hoeveel plaatsen je beschikbaar hebt voor BoFfers zonder eigen vervoer.
Op die manier kunnen wij als organisatie al een stuk verder komen met de planning.
De Deelnemers
* Raffie - AA + BBQ + SLAAP
* FJD - AA + BBQ + SLAAP
* IJsmuts - AA + BBQ + SLAAP
* BugWorks - AA + BBQ
* Timminator - AA + BBQ + SLAAP
* Di3ki3 - AA + BBQ + SLAAP
* Postman - AA + BBQ + SLAAP
* Inco - AA + BBQ + SLAAP
* Jort (vriend van Postman) - AA + BBQ + SLAAP
* Robert (vriend van Postman) - AA + BBQ + SLAAP
* Mr. Baus - AA + SLAAP
* NLboy - AA + BBQ
* Vriend 1 NLboy - AA + BBQ
* Vrend 2 NLboy - AA + BBQ
* Ruud - AA
* Jeroen (Vriend Ruud) - AA
* Jp Jedi - AA + BBQ + SLAAP
* Battlelies - AA + BBQ + SLAAP
* 3lmo
* Bas (vriend van 3lmo)
* Martijn
* VonDutch
* Charlotte (vrouw VonDutch)
* Roland
* Ursel
* 2e vriend 3lmo
De kosten
We gaan er vanuit dat we voor 100,- het geheel moeten kunnen organiseren. Er zijn nog een paar variabelen dus we houden een kleine marge aan. Houden we geld over dan sponsoren we wat drankjes of wat extra vlees op de BBQ of ontbijt oid. Komt goed.
Homo's package: 100,- (Airsoften, BBQen & slapen)
Newbee package: 90,- (Airsoften & BBQen)
Baus package: 85,- (Airsoften & slapen)
Pussy's package: 59,- (Airsoften)
De rekening
35 66 41 430
tnv FJD Dorr
te Rozenburg
Vermeld duidelijk je FOK! usernaam, je e-mail adres of je BF2 ID of in ieder geval iets waaraan we je kunnen identificeren.
Betaaldatum en andere regeltjes
Vorige keer was de uiterste betaaldatum 1 maand en nu dus weer. Dat betekent dat alle betalingen binnen moeten zijn voor 19 april. Dat is over twee weken dus. Mensen die dan nog niet betaald hebben worden van de lijst geschrapt. Als je geluk hebt kun je met een late betaling alsnog mee maar de organisatie gaat niet voorschieten voor mensen die te lui zijn om binnen twee weken te betalen.
Er zijn 16 bedden op de slaapzaal
quote:Hoi Jean-Pierre,
20 December kan en dit kost per persoon die een huurkit (uniform, beschermbril, wapen naar keuze, 550 patronen) 60 Euro.
Verder zijn er extra opties mogelijk in de vorm van catering, militair vervoer etc. etc. > Check www.mxp.nu bij de rubriek arrangementen.
We kunnen als locatie in Kanne spelen, op een steenworp afstand van Maastricht!
Ik hoor het graag van je and hope to see you on the Battlefield!
Christian
Ik voor het Swedish Bikini Teamquote:Op woensdag 27 augustus 2008 08:55 schreef staticdata het volgende:
wapen naar keuze. ik kies voor het rambo mes
Feli man..quote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:04 schreef egg-bird het volgende:
ik heb zo wa wa wa waanzinnig gedroomd *met dank aan viro dat ik me maar weer eens laat "zien" hier
gefeliciteerd dude. een getrouwd manquote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:04 schreef egg-bird het volgende:
ik heb zo wa wa wa waanzinnig gedroomd *met dank aan viro dat ik me maar weer eens laat "zien" hier
Ursel, bedankt!. ff correctie. t was niet 18-8 maar 18-7 dus t is al weer meer dan een maand geleden dat wequote:
Op hyves kom ik niet..quote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:20 schreef egg-bird het volgende:
[..]
Ursel, bedankt!. ff correctie. t was niet 18-8 maar 18-7 dus t is al weer meer dan een maand geleden dat wezijn...
chck mn hyvesmaar... daar staan wel 2 fotos
.
alles goed verder @ iedereen...
bf2 op pc ga ik niet meer aan beginnen. onlangs verhuisd. comp staat op een stoffig kamertje dus heb ik gaan zin in. Xbox 360 speel ik wel bf bad company op met viroooooooooooootje...
kzal eem kiekn wak kan doen joah!quote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:48 schreef ursel het volgende:
[..]
Op hyves kom ik niet..
Dump maar foto's hier..
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:04 schreef egg-bird het volgende:
[..]
kzal eem kiekn wak kan doen joah!
quote:Hey Jean-Pierre,
Niet in 2007 ... in 2006, om juist te zijn op 23 september 2006... 30 personen, waarvan ééntje van Islamitisch geloof die zelf zijn vlees zou meebrengen enz. enz. maar dan uiteindelijk toch afgehaakt heeft ... ? Ja hoor, dat weet ik nog. Jullie waren een toffe bende...
Wat jouw vraag betreft, dat kan voor ons. 20 December is nog ver weg, dus die datum staat nog vrij. Ik vermoed dat jullie willen overnachten op de slaapzaal ?
In principe wordt die vanaf 1 oktober niet meer verhuurd aangezien er geen verwarming is noch op de slaapzaal, noch in de sanitaire blok, maar voor zo'n "harde" mannen zoals jullie kan dat geen probleem zijn, niet ... ? Alleen hebben we "slechts" 16 bedden op de slaapzaal en nog wel 2 losse matrassen die op de grond kunnen gelegd worden, maar dan komen we nog 2 slaapplaatsen tekort. Wij hebben natuurlijk ook de bunkhouses vrij en we hebben ondertussen 3 mooie tweepersoonskamers bijgebouwd... Laat maar iets weten hoe jullie de verdeling zien. Hier komt de prijsinformatie :
Overnachting in
- slaapzaal = 12.5 Euro pp
- bunkhouse = 20 Euro pp
Jullie brengen zelf slaapzak en kussen mee.
- tweepersoonskamer = 60 Euro voor 2 personen. Hier is alles inbegrepen : zelfs handdoeken en zeep ...
BBQ = 15 Euro pp (3 stukken vlees pp) met frietjes of aardappelen in de schil, groenteschotel en indien gewenst ook deegwaren ...
Met vriendelijke groeten,
Jo
Niet te geloven .. 87 mln door de gootsteen.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:15 schreef ursel het volgende:
[..]
@Jorrit.. Waren jullie nou overgenomen door Logica??
Mislukt ICT-project kost UWV miljoenen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |