abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60987860
quote:
De 27-jarige Jade Goody, die in de Indische versie van Big Brother zit, kreeg in de dagboekkamer te horen dat ze kanker heeft. Dat, terwijl het live op televisie werd uitgezonden. De deelneemster brak in tranen uit voor miljoenen kijkers.

Echter moest de moeder van twee kinderen het huis wel direct verlaten om een behandeling te ondergaan. Goody werd in de dagboekkamer doorverbonden met een specialist die haar het slechte nieuws gaf en vertelde hoe het nu verder zou gaan. Alle kijkers van Big Brother konden van dit gesprek mee’genieten’. Na afloop van het gesprek strompelde Goody terug het huis in en vertelde ze dat ze wat slecht nieuws had gehad en het huis moest verlaten. Direct hierna is ze naar Engeland teruggevlogen om behandeling te gaan volgen.

Goody’s woordvoerder zei dat Goody er helemaal kapot van is en al in overleg is met een specialist. “Uiteraard is Jane kapot van het nieuws, dit is niet iets dat je verwacht wanneer je 27 bent. Maar de kanker is in een vroeg stadium ontdekt dus we hebben goede hoop op genezing.” En met de vorm die ze heeft, baarmoederhalskanker, kan ze daar inderdaad goede hoop op hebben. 83% van alle vrouwen onder de 35 geneest van de ziekte.
Bron: cowabunga.nl; dailymail.co.uk

Niet te geloven, het is één ding om te horen te krijgen dat je kanker hebt, maar als je het ook nog eens live te horen krijgt, tegelijkertijd met duizenden kijkers, da's een ander verhaal.

Ach ja, alles voor de kijkcijfers!

Jane vlak nadat ze het nieuws te horen kreeg:




[ Bericht 3% gewijzigd door cinnamongirl op 20-08-2008 18:44:05 ]
pi_60987896
En gelukkiig heeft ze het huis verlaten, het zou nog schokkender zijn als ze zou blijven en daar de kuur ondergaan ofzo.
Zouden er zulke gekken ook rondlopen? Net zoals die trien die daar even beviel...
pi_60988325
Wat 'n kop
kaasboer
pi_60988902
Zij heeft anders de smaak van Big Brother wel goed te pakken. Dit is volgens mij de derde keer dat zij in een Big Brother huis zit. In een van de afleveringen van Celebrity Big Brother UK heeft zij een paar jaar geleden nog een schandaal veroorzaakt omdat zij heel racistisch was tegen een Bollywood actrice die ook mee deed. Dus dit zal wel een soort goedmakertje zijn geweest om nu in India ook mee te doen.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/6281223.stm

Maar het is natuurlijk wel heel zuur voor haar om zo'n diagnose op televisie te moeten horen.
  woensdag 20 augustus 2008 @ 19:29:15 #5
182182 spapaars
Ver onder het NAP
  woensdag 20 augustus 2008 @ 19:53:10 #6
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_60990252
Whehe, eigenlijk is het een grap.
pi_60990305
quote:
Wat hartverscheurend dit.
Ik vind dit dus écht te ver gaan, ik heb dit helemaal niet gevolgd, weet absoluut niet of het wel of
geen leuk meisje is, kan me verder ook geen reet schelen, maar als het zó ver moet gaan voor
de kijkcijfers...

what's next?
pi_60990326
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 18:55 schreef Bafnek het volgende:
Wat 'n kop
wat een kutreactie.........
ik zou jou kop wel eens willen zien als je zo een bericht krijgt.

sjesus
  woensdag 20 augustus 2008 @ 21:28:00 #10
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_60992725
quote:
Ik dacht al, geen youtubeje?? Maar hier is tie dan

  woensdag 20 augustus 2008 @ 21:32:57 #11
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_60992872
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 20:06 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

[..]

wat een kutreactie.........
ik zou jou kop wel eens willen zien als je zo een bericht krijgt.

sjesus
Toen ze in BB UK zat zag haar hoofd er wel beter uit, nog ff los van het feit dat ze een verdrietig hoofd heeft op die foto.
  woensdag 20 augustus 2008 @ 21:36:29 #12
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_60992998
Wat erg.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  woensdag 20 augustus 2008 @ 21:37:30 #13
179735 UnderTheWingsOfLove
Imperio. Crucio. Avada Kedavra
pi_60993029


[ Bericht 100% gewijzigd door static op 20-08-2008 21:44:26 (Ben je niet goed bij je harses?) ]
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
pi_60993037
Sorry hoor, we hebben een prachtig medium met de TV en wat doen we ermee.
Dit soort dingen uitzenden. Waarom? Omdat dat goed cashed.

Ik schaam me soms voor mijn eigen ras.
pi_60993268
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 21:37 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

wat een achterlijk idioot ben jij zeg
pi_60993295
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 21:45 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

[..]

wat een achterlijk idioot ben jij zeg
o dat zag je zelf dus ook al in, je bericht is alweer weggehaald, heel verstandig......
pi_60993335
Lomp.
pi_60993340
Ik vind dit gewoon ziek eigenlijk.
pi_60993353
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 21:45 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

[..]

o dat zag je zelf dus ook al in, je bericht is alweer weggehaald, heel verstandig......
Teveel verfdampen gesnoven? Dat je tegen jezelf praat enzo
pi_60993415
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 21:47 schreef santax het volgende:

[..]

Teveel verfdampen gesnoven? Dat je tegen jezelf praat enzo
nee ik zie nu dat die idioot zijn reactie niet zelf heeft weggehaald maar static,

maar goed heb blijft een idioot, niet static maar die gast die dat bericht plaatste,
als je het bericht niet gezien hebt, maak je geen zorgen, mis je niks aan.....
pi_60993599
Ik was inderdaad net zelf aan het reageren. Heb het dus niet gezien.
pi_60994824
Tsja ik noem het karma...
pi_60999130
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 22:41 schreef wizarddragon het volgende:
Tsja ik noem het karma...
Ik noem het een draak.
  donderdag 21 augustus 2008 @ 03:08:14 #24
6941 APK
Factual, I think.
pi_60999456
Ze is wel erg publiciteitsgeil, maar dit gun je niemand.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_60999577
Wegwezen met je DGK rommel.

[ Bericht 93% gewijzigd door static op 21-08-2008 08:33:06 ]
Dolf is de baas
Insaantje
pi_60999658
Ja dat is hard, maar ze wist dat ze die uitslag tijdens haar verblijf in BB zou krijgen toch?

pi_60999693
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 03:38 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ja dat is hard, maar ze wist dat ze die uitslag tijdens haar verblijf in BB zou krijgen toch?

[ afbeelding ]
Bron? En dan nog

Het gaat veels te ver allemaal en ja die mensen werken er aan mee. Ik vind het zwaar triest...
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_60999763
Ik heb geen bron, ga er gewoon vanuit dat ze wist dat ze die diagnose in het BB huis te horen zou kunnen krijgen...
pi_60999775
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 03:58 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik heb geen bron, ga er gewoon vanuit dat ze wist dat ze die diagnose in het BB huis te horen zou kunnen krijgen
Alles voor de kijkcijfers...
Wat is daar mis mee dan? Jij zit er toch niet?
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_60999838
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 04:00 schreef Morwen het volgende:

[..]

Wat is daar mis mee dan? Jij zit er toch niet?
Nee, gelukkig niet!
Moet er echt niet aan denken, 1 dag in zo'n gekkenhuis is al méér dan genoeg
Zeg, worden die live streams nou nog gekraakt of hoe zit het?
pi_60999843
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 04:00 schreef Morwen het volgende:

[..]

Wat is daar mis mee dan? Jij zit er toch niet?
Als je niet begrijpt wat daar mis mee is ben ik bang dat het ook geen zin heeft het je uit te leggen.

Ik doe een korte poging.
Sommige dingen die je zult meemaken in je leven als je dadelijk wat ouder bent, 12+ enzo... zijn ingrijpend. En sommige van die dingen zijn zo ingrijpend dat ze prive zijn. En een arts die vanuit de wet al een opgelegde zwijgplicht heeft, voor geld, in het openbaar (want dat is de tv) iemand de diagnose geven dat ze kanker heeft... Is misschien wel een van de beste voorbeelden van een situatie die dus echt prive is. Dat gaat niemand wat aan.

En als jij naar zoiets gaat kijken, voor je eigen vermaak... Dan denk ik bij mijzelf... waarom sterft die niet aan kanker? Waarom heeft God mijn moeder met 42 jaar van me af genomen, een mens dat nog nooit iemand pijn gedaan heeft en leven al die achterlijke mongolen nog die ervan smullen om te zien hoe iemand haar leven in duigen ziet vallen? Waarom krijgen de mensen die het geld met bakken oprapen nu vanwege deze tragedie geen kanker? Zouden ze dat ook uitzenden? Dat ze na de diagnose horen goed je hebt dan nog maar 5% kans om het jaar vol te maken, maar bekijk het van de positieve kant... we hebben het opgenomen en degene aan wie de rechten hebben verkocht heeft deze week al 1 nieuwe villa gekocht en een bestelling voor 2 enzo's bij ferrari gedaan. Tof he

En weet je wat die mensen dan zijn? Boos. En terecht.

Degene die aan zo een programma meewerken, of het nu kijkers, cameramensen of regie is... zijn geen knip voor de neus waard. Dat zijn van die nare enge mensen. Van die mensen die een ijsje van een kind zouden afnemen, omdat het kan.

Dat begrijp ik dan weer niet.
pi_60999891
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 04:12 schreef santax het volgende:

[..]

Als je niet begrijpt wat daar mis mee is ben ik bang dat het ook geen zin heeft het je uit te leggen.

Ik doe een korte poging.
Sommige dingen die je zult meemaken in je leven als je dadelijk wat ouder bent, 12+ enzo... zijn ingrijpend. En sommige van die dingen zijn zo ingrijpend dat ze prive zijn. En een arts die vanuit de wet al een opgelegde zwijgplicht heeft, voor geld, in het openbaar (want dat is de tv) iemand de diagnose geven dat ze kanker heeft... Is misschien wel een van de beste voorbeelden van een situatie die dus echt prive is. Dat gaat niemand wat aan.

En als jij naar zoiets gaat kijken, voor je eigen vermaak... Dan denk ik bij mijzelf... waarom sterft die niet aan kanker? Waarom heeft God mijn moeder met 42 jaar van me af genomen, een mens dat nog nooit iemand pijn gedaan heeft en leven al die achterlijke mongolen nog die ervan smullen om te zien hoe iemand haar leven in duigen ziet vallen? Waarom krijgen de mensen die het geld met bakken oprapen nu vanwege deze tragedie geen kanker? Zouden ze dat ook uitzenden? Dat ze na de diagnose horen goed je hebt dan nog maar 5% kans om het jaar vol te maken, maar bekijk het van de positieve kant... we hebben het opgenomen en degene aan wie de rechten hebben verkocht heeft deze week al 1 nieuwe villa gekocht en een bestelling voor 2 enzo's bij ferrari gedaan. Tof he

En weet je wat die mensen dan zijn? Boos. En terecht.

Degene die aan zo een programma meewerken, of het nu kijkers, cameramensen of regie is... zijn geen knip voor de neus waard. Dat zijn van die nare enge mensen. Van die mensen die een ijsje van een kind zouden afnemen, omdat het kan.

Dat begrijp ik dan weer niet.
Ik ben 39 en ik ben mijn enige zus en zeer dierbare vriendin kwijtgeraakt aan kanker, dus hou je snuitje maar lekker dicht tegen mij. Thanx

Mensen die meewerken aan RL programma's EN er naar kijken hebben een keuze, wel of niet ziek, daar hebben WIJ niks over te zeggen. En ALS zij mee willen doen dan mogen wij daar een mening over hebben. Het is aan de mensen zelf en de programmamakers om het uit te zenden. EN HET IS AAN ONS om ernaar te kijken. Ophouden met janken dus, kijk dan gewoon niet, je kan het
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_61000040
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 04:25 schreef Morwen het volgende:

[..]

Ik ben 39 en ik ben mijn enige zus en zeer dierbare vriendin kwijtgeraakt aan kanker, dus hou je snuitje maar lekker dicht tegen mij. Thanx

Mensen die meewerken aan RL programma's EN er naar kijken hebben een keuze, wel of niet ziek, daar hebben WIJ niks over te zeggen. En ALS zij mee willen doen dan mogen wij daar een mening over hebben. Het is aan de mensen zelf en de programmamakers om het uit te zenden. EN HET IS AAN ONS om ernaar te kijken. Ophouden met janken dus, kijk dan gewoon niet, je kan het
Dat zeg ik, ik kijk niet. Zou jij ook eens moeten overwegen. Sorry van je broer en vriendin trouwens. Dat vind ik naar. Destemeer zul je begrijpen dat je geen camera erbij wil hebben op het moment je zulk vreselijk nieuws krijgt. Toch?
pi_61000060
Zou zo'n arts niet vervolgt kunnen worden voor het schenden van zijn geheimhoudingsplicht?
pi_61000315
quote:
Op woensdag 20 augustus 2008 20:05 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

Wat hartverscheurend dit.
Ik vind dit dus écht te ver gaan, ik heb dit helemaal niet gevolgd, weet absoluut niet of het wel of
geen leuk meisje is, kan me verder ook geen reet schelen, maar als het zó ver moet gaan voor
de kijkcijfers...

what's next?

Pfff, elke dag drie K1 vechters in een strijd op leven en dood, de kijker kan per gevecht smsen voor immuniteit?

Niet dat het zo'n uitslag minder shocking maakt maar dit meisje heeft van te voren heus wel de keus gekregen of ze de uitslag van haar onderzoek in het huis wilde horen. Mensen hebben tegenwoordig nou eenmaal een zucht naar drama en oversharing op TV. Ik weet niet, misschien voelen ze zich er iemand door. Voor hele volksstammen is TV toch magie. De realiteit ervaren ze pas later.
Jusqu'ici tout va bien...
  donderdag 21 augustus 2008 @ 07:17:10 #36
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_61000386
Even iets meer over Jade Goody. Zij is met voorsprong de grootste mediahoer van Engeland. Een racistische, domme white trash bitch, moeder van een stel kinderen van god knows hoeveel verschillende vaders. Ze zat nu voor de derde keer in een Big Brother en grijpt elke gelegenheid aan om met haar kop op televisie te komen.

Goody liet zich in 2004 testen op eierstokkanker en in 2006 op darmkanker. Niemand weet precies waarom, want beide keren bleek er niets aan de hand. Wel mocht iedereen die dat wilde meegenieten van deze drama's in de media. Voordat Goody naar India afreisde voor Big Brother is ze vier keer in elkaar gestort en had ze last van bloedingen. Ze was getest voor baarmoederhalskanker en wist dat er een niet onaanzienlijke kans was dat ze deze ziekte zou hebben. Als je dan toch naar het andere eind van de wereld reist omdat je maar met je harses op televisie wilt zijn, dan ben je wat mij betreft dieptriest. Voor mij is ze niet meer dan iemand die kanker misbruikt om de aandacht op zichzelf te vestigen. Op een hele verknipte manier is dit één van de mooiste dingen die haar kon overkomen, het is de ultieme manier om weer in het middelpunt van de belangstelling te staan.

Jade Goody is met voorsprong het afschuwelijkste wijf dat ooit de ruimte heeft gekregen om zich te profileren in de media. Ze is verre van een onschuldig meisje dat door de boze Big Brother-producers misbruikt wordt voor de kijkcijfers. Deze dame weet heel goed waar ze mee bezig is. Dat ze nu dan schijnbaar écht kanker heeft is niet leuk, maar ik kan eigenlijk geen sympathie of medelijden voor haar voelen. En ja, ik heb ook dierbaren verloren aan kanker en ben zelf erfelijk belast, waardoor ik er op relatief jonge leeftijd voortdurend mee geconfronteerd wordt.

[ Bericht 3% gewijzigd door Malahide op 21-08-2008 09:12:51 ]
You cheated on me with choreography.
pi_61000692
Dat iemand kanker veinst om aandacht op zich te vestigen, dat is één ding. Het is eerder gebeurd:



Maar dat er mensen bestaan die hun mogelijke ziekte gebruiken om daarmee aandacht proberen te krijgen zodra deze zich openbaart, is nog zieker.
  donderdag 21 augustus 2008 @ 10:28:55 #38
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_61002909
Ik had het al gepost in het topic van C. Applegate idd. Bizar.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_61083872
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 10:28 schreef Vivi het volgende:
Ik had het al gepost in het topic van C. Applegate idd. Bizar.
Oeps, niet gezien!
quote:
British reality staple Jade Goody will undergo a hysterectomy next week, after doctors said she would have DIED within three months without urgent treatment for her cervical cancer, according to the UK's Sun.

Isn't cervical cancer one of the most treatable, though????

Specialists reportedly told her on Thursday that a large tumor in her womb may have spread to her blood stream — putting major organs such as her liver and kidneys at risk. If she hadn't left her post in the Big Brother India show immediately to receive treatment she could've been dead:

“She has serious second stage cancer and needs surgery as soon as possible. The cancer is in an advanced stage and was diagnosed in the nick of time. The bottom line is, if she’d stayed in India for the next three months, she wouldn’t be here.”

Jade also revealed to the Sun that she was wrongly given the all-clear at first after being rushed to hospital just three weeks ago. And, since doctors couldn't find anything wrong, she went on with participating in the Indian reality show:

“I just got on with my life. I thought about cancelling the Big Brother India trip. But they had offered me £100,000 (approx. USD $200,000), which will go towards bringing up my kids. People think I’m a multi-millionaire from telly, which couldn’t be further from the truth.”

She went on to say that she's "tortured" because people think her battle with cancer is a "stunt":

“Since Big Brother my life has been fashioned by publicity. But no way would I want anyone to be in my shoes now. I have to try and brush that sort of stuff aside and concentrate on living and getting well again.”


Seems like skepticism is an unfortunate child of the reality TV culture.

Fight on, Jade.
Perezhilton.com
  Moderator / Miss SHO zondag 24 augustus 2008 @ 13:57:06 #40
22592 crew  Ole
pi_61084148
was haar eerste tv optreden niet in jouw vrouw mijn vrouw?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zondag 24 augustus 2008 @ 14:40:40 #41
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_61085148
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 13:57 schreef Ole het volgende:
was haar eerste tv optreden niet in jouw vrouw mijn vrouw?
volgens mij was dat na BB
  zondag 24 augustus 2008 @ 17:13:44 #42
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_61088520
Volgens mij worden in dit geval baarmoederkanker en baarmoederHALSkanker door elkaar gehaald. Het laatste komt vaak voor en is in veel gevallen goed behandelbaar. Het eerste is een stuk zeldzamer en lastiger te genezen. Als ze een tumor in haar baarmoeder heeft neem ik aan dat ze geen baarmoederHALSkanker (dus cervical cancer) heeft. Laten we hopen dat ze geneest.
You cheated on me with choreography.
pi_61088666
quote:
AMSTERDAM - Als de zieke Big Brother-legende Jade Goody in het huis was gebleven, was ze er niet levend uitgekomen...

Bij de moeder van twee kindjes werd deze week kanker vastgesteld. Jade (27), die in India in een Big Brother-huis verbleef, is in allerijl teruggevlogen naar Engeland voor een opratie.

Ze vertelt: "Als ik dat niet had gedaan, had ik volgens de artsen geen drie maanden meer geleefd. Stel je voor dat ik in het huis was gebleven..."

Eerder was ze in Engeland twee keer te zien in de realityserie. Ze werd het middelpunt van een rel, omdat ze huisgenote Shilpa Shetty racistische opmerkingen naar het hoofd zou hebben geslingerd.
Ik weet dat de telegraaf een twijfelachtige krant is maar spreken over een big-brother legende?!?
pi_61093074
Dit soort mensen moeten tegen zichzelf in bescherming genomen worden!
pi_61148284
kweet nog dat ze toen echt een bitch was...maar zoiets als dit gun je niemand..en ook niet om het live op tv te horen...
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
pi_61361979
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 07:17 schreef Malahide het volgende:
Even iets meer over Jade Goody. Zij is met voorsprong de grootste mediahoer van Engeland. Een racistische, domme white trash bitch, moeder van een stel kinderen van god knows hoeveel verschillende vaders.
Wat een onzin. Ze heeft twee kinderen van dezelfde vader. Tuurlijk, ze is een mediahoer maar ze is wel miljonair geworden omdat kranten over haar willen schrijven en het publiek haar blijkbaar nog steeds wil zien.
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 07:17 schreef Malahide het volgende:Goody liet zich in 2004 testen op eierstokkanker en in 2006 op darmkanker. Niemand weet precies waarom, want beide keren bleek er niets aan de hand.
Gekke theorie hoor, maar misschien testte ze zich wel omdat ze wilde weten of ze kanker had?
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 07:17 schreef Malahide het volgende:
Voor mij is ze niet meer dan iemand die kanker misbruikt om de aandacht op zichzelf te vestigen. Op een hele verknipte manier is dit één van de mooiste dingen die haar kon overkomen, het is de ultieme manier om weer in het middelpunt van de belangstelling te staan.
Ja, daarom is ze ook meteen het huis uit gegaan toen ze wist dat ze kanker had. Ik weet zeker dat ze staat te juichen en te springen omdat ze een levensbedreigende ziekte heeft.
pi_61366251
quote:
Op woensdag 3 september 2008 22:38 schreef Arth_NL het volgende:
Ja, daarom is ze ook meteen het huis uit gegaan toen ze wist dat ze kanker had. Ik weet zeker dat ze staat te juichen en te springen omdat ze een levensbedreigende ziekte heeft.
Ze zal allicht voor het eerst beseffen dat Big Brother inderdaad - zoals haar al zo vaak is verteld maar toen wilde ze het niet horen - kickt op persoonlijk leed, en nu zij er zelf de dupe van is, gaat de lol er wel vanaf. Het heeft iets wrangs, omdat deze gruwelijke ontknoping koren is op de molen van haar tegenstanders: 'Zie je wel, dat krijg je er nou van.' (Kanker, dus). Je zou bijna gaan denken dat ze het over zichzelf heeft afgeroepen, met haar exhibitionistische gedrag en haar eindeloze gehoereer met de roddelbladen. Een nobody wordt geen somebody - of alleen heel eventjes, en dan slaat de kanker alsnog genadeloos toe. Voor straf. Om het af te leren.

Rare speling van het lot.

Raar soort leven, ook. Volgens mij heeft Jade Goody haar twee kinderen zo'n beetje live voor de fotocamera's van de roddelpers gebaard - foto 1: Jade Goody stralend met pasgeboren baby op arm, foto 2: Jade Goody stralend met moederkoek in haar handen, enzovoort - en daarna is ze ook voor de camera's gescheiden (en nog eens getrouwd, waarschijnlijk met een metselaar of zo, en daarna weer gescheiden), en nu krijgt ze dus deze fatale wending voor de kiezen.

Arme, arme aandachtsjunk. Wat heeft ze in haar leven gepresteerd? Ze kan niet zingen. Niet acteren. Niet pianospelen. Niet presenteren. Ze kan kanker krijgen voor de tv-camera. En dat zal, zelfs als ze geneest, en zelfs als ze daarna alsnog prachtig leert zingen, voor de rest van haar leven haar grootste wapenfeit blijven.
  donderdag 4 september 2008 @ 02:38:35 #48
6941 APK
Factual, I think.
pi_61366567
quote:
Op donderdag 4 september 2008 01:32 schreef Nadine26 het volgende:

Je zou bijna gaan denken dat ze het over zichzelf heeft afgeroepen, met haar exhibitionistische gedrag en haar eindeloze gehoereer met de roddelbladen. Een nobody wordt geen somebody - of alleen heel eventjes, en dan slaat de kanker alsnog genadeloos toe. Voor straf. Om het af te leren.
WTF
quote:
en nu krijgt ze dus deze fatale wending voor de kiezen.
Volgens mij loopt ze nog gewoon rond en is ze nog niet overleden.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  donderdag 4 september 2008 @ 08:54:44 #49
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_61368060
quote:
Op woensdag 3 september 2008 22:38 schreef Arth_NL het volgende:

[..]

Wat een onzin. Ze heeft twee kinderen van dezelfde vader. Tuurlijk, ze is een mediahoer maar ze is wel miljonair geworden omdat kranten over haar willen schrijven en het publiek haar blijkbaar nog steeds wil zien.
Het eerste klopt. Twee kids, één vader. Sorry, ik was in de war met Kerry Katona, ook zo'n typ. Over het tweede kun je lange discussies voeren. Wil het publiek haar wel zien of wordt het publiek wijsgemaakt dat dit iemand is die aandacht verdient door haar maar een podium te blijven geven?
quote:
Gekke theorie hoor, maar misschien testte ze zich wel omdat ze wilde weten of ze kanker had?
Als een vrouw van begin twintig pijn in haar buik heeft en er worden onderzoeken gedaan, dan is het niet logisch om direct van kanker uit te gaan. Enter Jade Goody, die het meteen naarbuiten bracht als 'cancer scares'. Ze had het ook privé kunnen houden of in ieder geval de uitslagen kunnen afwachten, maar nee, elke journalist die het verhaal wilde horen mocht op de koffie komen. Paar weken later de uitslag en weer mag Jade in de krant: pfoe, gelukkig vals alarm. Dus: dwepen met 'kanker'.
quote:
.
Ja, daarom is ze ook meteen het huis uit gegaan toen ze wist dat ze kanker had. Ik weet zeker dat ze staat te juichen en te springen omdat ze een levensbedreigende ziekte heeft.
Tuurlijk staat ze niet te juichen. Ze is een mens en een moeder. Er is een kans dat ze niet beter wordt.
Maar wat doet Jade Goody? Ja, ze is het Big Brother-huis uitgegaan. Maar waarom? Niet om zich te concentreren op haar genezing en haar zoontjes. Een paar dagen nadat ze terug is uit India geeft ze interviews aan diverse kranten en zit ze in het ontbijtprogramma GMTV. Haar 'vriend' (met wie het overigens al langere tijd uit is) wordt tot anderhalf jaar cel veroordeeld. Jade zorgt dat ze flink gezien wordt in en buiten de rechtzaal. Jade heeft een aanrijding. Flits flits flits, ben ik in beeld? Och arme Jade, nu heeft ze kanker en krijgt ze dit er ook nog eens allemaal bij. Daar gaat het om. De aandacht, het medelijden. 'Business as usual' voor Jade. Gatver.
You cheated on me with choreography.
pi_61382961
quote:
'I'm terrified my cancer has spread and I'll die in my 30s,' says heartbroken Jade Goody

Jade Goody has been warned by doctors that if her cervical cancer has spread she could be dead in her 30s.

The mother-of-two, 27, who is preparing for a hysterectomy next week, was fully briefed on her condition by doctors yesterday.

'It was even worse than I was expecting,' Jade was quoted in the Daily Mirror as telling a close friend.

She reportedly sobbed: 'They told me about the worst case scenario - where I might not even survive 10 years. I'm all over the place. I can't stop crying.'

Goody's publicist Max Clifford confirmed the report, telling MailOnline: 'She's very frightened and upset.'

Before starting chemotherapy and radiotherapy, Jade will have an exploratory operation to find out if the cancer has moved to any other part of her body, or her blood.

Mother-of-two Jade has also been left heartbroken by the thought of never having another baby.

She has vowed to adopt another child as she prepares for her hysterectomy next week, it was reported last night.

But before she can even think of expanding her family she must undergo extensive treatment.

Jade is quoted as telling her friend: 'I know I have to get through this. I have now had to give up any hope of having children, but I'm already thinking about adopting.

'I am trying to be strong for my boys, but it is so hard. At times I am in bits - I know I need to be positive but I can't stop thinking about the fact I could be dead before my boys are even grown up.

'It all seems like a bad dream. My life has been torn apart in the space of a few weeks.'

Jade's form of cervical cancer has a 90 per cent survival rate if it has not spread. But if can spread through the tissue around the cervix or the lymphatic system. If this happens the survival rate is halved and if it is seemingly cured and then returns it is a death sentence.
  donderdag 4 september 2008 @ 19:47:38 #51
210679 muay-toy
Mandingo warrior, amour faya
pi_61383056
niet indisch maar indiaas. maar dan nog ze is lelijk enzo maar toch hard voor dr en dom dat ze dat op tv doen.
je moet een gegeven paard niet in de bek staren
pi_63969610
Momenteel is ze haar ziekte volop aan het exploiteren middels haar nieuwe TV-show.
quote:
Sitting in the bath with shorn hair, and naked - Jade Goody bared all about the effects of her cancer treatment in her new TV show last night.

In the first episode of Jade, the brave Big Brother star is shown receiving radiotherapy treatment, discussing the painful after-effects of her hysterectomy and chemotherapy, and breaking down in tears as she struggles to battle with cervical cancer.

Jade said in documentary: 'I am not embarrassed to talk about things. I feel better when I talk about it.
'Personally being told I got something at such a young age with two kids and I have no control over, it just makes me think I don't care what people think about me or what they say, or judge me.'
The 27-year-old beautician - whose boyfriend Jack Tweed is in prison for assault - is shown visiting the Royal Marsden cancer hospital for radiotherapy.

Afterwards Jade spoke frankly about the effects on her body. She said: 'Oh my god, I am not in pain the radiotherapy gurgles in my stomach. I just feel like I am a 27-year-old in a 50-year-old's body - I had an operation that took my womb out.
Click here!

'Sometimes you get really horrible sensations in your private parts and your bottom, sorry.'
She added: 'Radiotherapy is really quick it's just, going in the hospital, lying on a bed and having a machine go all the way around you.

'I have to drive an hour up and an hour back just for three minutes, but those three minutes could save my life.'

The former Big Brother star has had a number of shows on the cable channel, and decided to continue filming the show throughout her treatment.

She is seen going about her daily life as a mother, and celebrity, as well as undergoing treatment.

And in one lighter moment from the show comically gets herself into a bit of a tangle on a massage table.

The show also ran stills from the moment that Jade was told of her illness in the Indian version of show Big Brother's house.

During the show she dismissed reports she contacted other celebrities who had tackled the disease.

'I've never tried to contact Kylie, Trisha or anyone else. I'm not like that. I'm in the public eye but if you look at it, I have no celebrity friends,' she said.

'All my friends are just normal people who go to work. I ring them up when I'm crying, I ring them up when I'm happy. I'm not like that.'
In the show, Jade talks candidly about her illness and why she has decided to live out her illness so publicly.

'Trisha is massively inspirational. She used to run to get he treatment every day and I just think, "amazing, wow"', she said.

'It is my chance to actually speak out about something. There are thousands of people going through it who would like to speak about it but haven't got the opportunity to.'
Bron: Dailymail.co.uk



pi_63990035
Wat een vreselijk elegante foto's . Het is vreselijk dat ze zo ziek is, maar waarom moet dit nou allemaal in de media?
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_63990197
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 18:42 schreef rena het volgende:
Wat een vreselijk elegante foto's . Het is vreselijk dat ze zo ziek is, maar waarom moet dit nou allemaal in de media?
£
pi_65730893
Het gaat helemaal niet goed met Jade....
quote:
Kanker Jade Goody uitgezaaid
De baarmoederhalskanker van Jade Goody is uitgezaaid naar haar lever, darmen en lies. "Ik ben er kapot van", vertelt de Big Brother-veteraan in The Sun.

Jade Goody heeft dinsdag te horen gekregen dat haar baarmoederhalskanker is uitgezaaid naar haar lever, darmen en lies. "Ik ben er kapot van", zegt de Big Brother-veteraan in de Britse krant The Sun. "Ik ben bang en ik ben boos. Ik wil niet sterven, want ik heb zo veel om voor te leven."

De 27-jarige realityster, die zes jaar geleden meedeed aan de Britse versie van Big Brother, kreeg in augustus te horen dat ze aan baarmoederhalskanker lijdt. Een maand later werd de baarmoeder van Goody operatief verwijderd, waarop een chemotherapie volgde. "De chemo is lang niet zo effectief geweest als ik had gehoopt", vertelt ze. "De realiteit is dat ik van een genezingskans van veertig procent ben overgegaan naar het kijken hoe lang ik in leven kan blijven."

Artsen bekijken woensdag welke behandeling Goody de beste vooruitzichten geeft. "Ik ben in een nachtmerrie beland", constateert ze. "Ik probeer positief te blijven. Ik hoop dat een nieuwe behandeling de agressieve kankercellen kan onderdrukken en controleren."

Goody, die twee jonge zoontjes heeft, wordt bekritiseerd omdat ze haar behandeling door camera's laat volgen en openhartig over haar ziekte praat in een serie interviews. "Mensen zeggen dat ik het voor het geld doe en dat is ook zo. Niet om flitsende auto's en grote huizen van te kopen, maar om de toekomst van mijn zoons veilig te stellen."
[Novum]
pi_65732187
Dat ze uitzaaiingen heeft wil hopelijk nog niet meteen zeggen dat ze daadwerkelijk sterft...mijn moeder had ook uitzaaiingen toen ze baarmoederhalskanker had...maar ze leeft gelukkig (nu 15 jaar later ) nog steeds
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
  woensdag 4 februari 2009 @ 16:55:44 #57
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_65736880
quote:
"Mensen zeggen dat ik het voor het geld doe en dat is ook zo. Niet om flitsende auto's en grote huizen van te kopen, maar om de toekomst van mijn zoons veilig te stellen."
En gelijk heeft ze.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_66085792




Ze sluit de mogelijkheid ook niet uit om te sterven voor de camera's.
quote:
Jade Goody has refused to rule out allowing her death to be filmed for her reality TV show.

The former Big Brother contestant has been told that her cancer is terminal and she could have just eight weeks left to live.

A newspaper report last weekend claimed that the star "may die on reality television" after she indicated that she was likely to renew her deal with Living TV.

Speaking to the News Of The World, Goody confirmed: "I've lived my whole adult life talking about my life. The only difference is that I'm talking about my death now. It's OK.

"I've lived in front of the cameras. And maybe I'll die in front of them. And I know some people don't like what I'm doing but at this point I really don't care what other people think. Now, it's about what I want."

The 27-year-old added that she has continued to appear in the press throughout her illness because she wants to secure the future of her two sons, Bobby, five, and Freddie, four.

"When I first knew I had cancer I worked out a strategy," she explained. "I thought if I earn enough money while I'm sick there will be enough for them to go to private school until they are 18.

"I know people think I'm betraying my roots by sending them to a private school but I want them to have the very best chance in life they can have. And that's what my money is for. What's the point of everything I have if I can't do that for them?"

Goody was diagnosed with cervical cancer as she appeared on the Indian version of Big Brother in August last year. She recently announced that the illness had spread to her liver, bowel and groin.
bron

En ze gaat ook nog trouwen met Jack Tweed. De bladen (zoals OK magazine) die het meest bieden mogen de trouwfoto's plaatsten. De opbrengst zal ten goede komen aan haar twee zoons.
  zondag 15 februari 2009 @ 15:37:15 #59
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_66086020
Gut gut, hoewel ik een gruwelijke hekel heb aan haar exhibitionisme, gun je toch niemand dat ie op 27-jarige leeftijd moet sterven aan die rotziekte!! Dat ze er nog voor haar dood een slaatje uit probeert te slaan qua financieen geeft mij wel een heel dubbel gevoel. Haar zoontjes zullen dit later ook allemaal terugzien. Hoe gaan zij daar mee om? Aan de andere kant is het geld allemaal voor hen. Sja.... heel wrang allemaal.
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 15:38:16 #60
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66086055
ik begrijp best dat ze het doet. en nu maar hopen dat het een beetje respectvol in beeld wordt gebracht.
  zondag 15 februari 2009 @ 15:57:50 #61
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_66086617
Ik vind het heel naar voor haar wat haar overkomt, maar als ik dit hele topic lees, bekruipt me het gevoel dat Karma hier iets mee te maken heeft...
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
  zondag 15 februari 2009 @ 16:12:26 #62
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_66087064
Vreselijk mens, maar dit is wel sneu. Wel tof dat ze 't ook allemaal laat uitzenden!
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  zondag 15 februari 2009 @ 16:16:31 #63
179735 UnderTheWingsOfLove
Imperio. Crucio. Avada Kedavra
pi_66087188
door dit topic werd ik geband
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
pi_66088788
quote:
Op zondag 15 februari 2009 15:37 schreef ElizabethR het volgende:
Gut gut, hoewel ik een gruwelijke hekel heb aan haar exhibitionisme, gun je toch niemand dat ie op 27-jarige leeftijd moet sterven aan die rotziekte!! Dat ze er nog voor haar dood een slaatje uit probeert te slaan qua financieen geeft mij wel een heel dubbel gevoel. Haar zoontjes zullen dit later ook allemaal terugzien. Hoe gaan zij daar mee om? Aan de andere kant is het geld allemaal voor hen. Sja.... heel wrang allemaal.
Als het echt allemaal waar is, dat ze dit puur doet om geld voor haar zoontjes te krijgen vind ik het een heel mooi gebaar. Helaas is haar kanker nu terminaal Arme kinders ook nu....
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
  zondag 15 februari 2009 @ 19:37:54 #65
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_66094037
quote:
Op zondag 15 februari 2009 15:57 schreef Poeke het volgende:
Ik vind het heel naar voor haar wat haar overkomt, maar als ik dit hele topic lees, bekruipt me het gevoel dat Karma hier iets mee te maken heeft...
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_66094197
Nou, inderdaad. Alsof íemand kanker 'verdient'...
pi_66094461
Tering wat een rotkop heeft dat wijf

Echt ook gewoon te onmenselijk dat sites/kranten dit soort fotos publiceren

[ Bericht 40% gewijzigd door #ANONIEM op 15-02-2009 19:50:28 ]
pi_66095462
quote:
Op zondag 15 februari 2009 19:49 schreef Loveless85 het volgende:
Tering wat een rotkop heeft dat wijf

Echt ook gewoon te onmenselijk dat sites/kranten dit soort fotos publiceren
Wil die kop van jou wel eens zien na een chemokuurtje of 3, en dan wetende dat je dood gaat...Kneus
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:25:47 #69
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66095753
quote:
Op zondag 15 februari 2009 19:49 schreef Loveless85 het volgende:
Tering wat een rotkop heeft dat wijf

Echt ook gewoon te onmenselijk dat sites/kranten dit soort fotos publiceren
hoezo onmenselijk en dan die smilie?
het is wel de waarheid.
kanker kan je niet oppoetsen. het is een vreselijke ziekte.
dat zie je aan de foto's
en als je tere zieltje dat niet aankan, moet je maar weer gewoon een sprookjesboek pakken ipv een krant.
want daarin leven ze allemaal nog lang en gelukkig.
wat in de echte wereld heel wat minder voorkomt
pi_66095893
Van Jeff Brazier, vader van Bobby en Freddy, hoor je niet veel hè? Interview met hem uit november 2008:
quote:
Jeff Brazier
In an exclusive interview with new!, Jeff Brazier talks about the impact of his ex Jade Goody’s cancer diagnosis, her criticisms of him and why his new relationship makes him happy



Jeff Brazier is not what you would expect.
On TV, he has always come across as a cheeky-chappy Essex boy. But when new! meets him at his house for our exclusive interview, we find someone altogether different. He’s incredibly insightful and serious. But more impressive than that is how composed he is.

After all, Jeff has had a lot of drama to contend with. His relationship with new! columnist Jade Goody – which ended in 2005 – was fiery enough, but he’s now having to deal with the fallout from her cervical cancer.

Since her diagnosis, Jade, 27, has made some less than flattering comments about him, but Jeff refuses to rise to the bait. The 29 year old prefers to stay positive, look after his sons Bobby, five, and Freddie, four, and enjoy his two-and-a-half-year relationship with his girlfriend Amy Purcell, a 27-year-old PA.

The four of them recently went on holiday together to Cyprus and Amy lives with Jeff in his new-build home in Harlow, Essex.

When new! arrives, Jeff opens the door dressed in shorts and trainers with a bag of rubbish in his hand, which he promptly disposes of before rustling up a chicken salad lunch for us.

He’s a busy man these days, presenting several TV shows and also volunteering at his local youth club. Here he talks about his kids, his girlfriend and Jade’s diagnosis…

Jeff, first off, Jade has said some pretty critical things about you in interviews recently. One of which was that she worries that if she dies, you would take the boys out of their school…
I’m aware of what Jade has said – I was shocked and let down. I have tried to understand Jade for years, but all I can say in response is that she’s having a tough time, so I have to remember that the only two people who can ever judge me as a father are Bobby and Freddie. Jade seemed to imply that if I gave them anything other than a private education, I’d be failing the children. So firstly, I’ll have to apologise for not having as much money as her, and secondly I’ll say that 95 per cent of parents in this country can’t afford private schooling for their children, so are they letting their kids down, too? Of course not. Money is of no consequence to the quality of Bobby and Freddie’s childhood. They are lucky in that they have two good parents that love them more than anything in the world. I’d say anything else was secondary.

Jade says she has to nag you to get things done and that the only person who’s good enough for her children is her…
I try to think about why she wanted to say that – it helps me to do that rather than being angry. But [after that interview came out], I dealt with it by going out and buying her some boxing gloves and pads. I was trying to suggest that if she’s angry, she should aim elsewhere. But she texted me to say, “Thanks, Jeff, but fitness is the last thing I’m worried about at the moment.” So it went over her head.

She also said that when she was in hospital recently, the kids got behind with their homework…
What was left was a single sheet of paper. The reason it wasn’t done was because I knew they were visiting their mum, so I thought it would be good for them to sit down and do something together. So I was criticised for being thoughtful. It’s frustrating.

What about Jade’s claim that she pays for everything. How fair is that?
Jade pays for their schooling because that’s her choice. It’s expensive, so it’s not something I can help her with at present, but other than that I do exactly what she asks financially.

So it’s an exaggeration that she pays for everything?
The boys have a life at my house that is a mirror of their life at Jade’s – in terms of their bedroom, clothes, computer, bikes, outfits and toys – so I’m sad about her choosing to use the word “everything”. We have an agreement in place for the days she has the boys more than me, and she’s happy with it. She has not expressed any discontent to me about anything. I’m upset that she didn’t talk to me about her concerns before discussing it with a magazine.

It seems that when Jade is angry or upset, she sometimes says the first thing that comes into her head…
You underestimate her. All the comments she made were for a specific reason, and I don’t even want to discuss what I think that reason is. There is always much more of an underlying psychological factor to whatever it is she does.

How would you describe your relationship with Jade generally?
It’s uncertain and completely dictated by Jade. She prefers to keep me at arm’s length. At first, when she found out about the cancer, she was on the phone to me quite a lot and I was happy to be there for her – it’s what the children would want. But when things are said that aren’t very pleasant, you then realise that it’s Jade putting the distance back between us. Our relationship is on her terms – it’s always been that way. My biggest stress for the last six years has been Jade, and nothing else could ever come close.

So when you look back over your relationship, what do you think of it?
I don’t look back, because I don’t think much of it. There’s two positives: Bobby and Freddie.

Are they the only two positives, then?
Yeah… yeah.

If Jade dies, how would you feel about looking after the boys?
I’m a very positive thinker, so the only eventuality I’ve thought of is that Jade’s going to be absolutely fine. I think people’s main assumption is that I’m sh**ting myself that I’m going to have to take care of my children full time, but I haven’t thought of it like that. I prefer not to – not because I’m scared of that but because I don’t want it to be like that for them. I want them to have their mum and dad in their life.

Have you and Jade discussed what would happen?
I can only encourage Jade to concentrate on getting better and not worry about the what ifs. I brought her attention to the book The Secret [a self-help book], and suggested she read that. Also I’m a mediator. I gave her the number of the person who taught me how to mediate, so I told her that it would help her a lot.

What are your feelings towards Jade’s boyfriend Jack Tweed?
It’s unfortunate for Jade that he’s in jail. Bobby has been told that Jack is in Africa – something needed to be said to explain his disappearance.

When he gets out of prison, how do you feel about Jack taking a parental role in your children’s life, given that he was convicted for violence?
I’m not sure how best to answer that. My life is easier when Jade’s happy, and if that’s what she thinks is going to make her happy then I support her. Jade’s never told me who to be with and who to be around our children, so that’s the last thing I’m going to do with her.

If she were to say that Jack should have the kids if she dies, what would your reaction be?
I don’t even want to comment on that.

How often do you see the boys normally?
Three days a week – Friday till Sunday. I’m less than 20 minutes away.

Jade’s mum Jackiey Budden has been more hands-on of late. How do you feel about that?
Jackiey is brilliant with the boys, so I don’t have any concerns. I can’t judge Jackiey on her past because I didn’t know her. People deserve a second chance.

How is Jade doing now?
Well, when I took the boys home on Monday, Jade wasn’t there so I don’t know. But she’s made an art out of surviving, in one way or another, and I believe she will survive this. When I’ve spoken to her after her treatments, I’ve been pleasantly surprised how buoyant she is.

She says she hasn’t made a will. Does that concern you?
I’m not thinking about anything other than her getting better.

How did you feel when Jade told you about the cancer diagnosis?
Just angry that it hadn’t been caught. And it was shocking because of her age.

Is Amy different from Jade?
Yes. I think if you split up with anyone that it didn’t work out with, you go to the opposite extreme. Amy is someone that I get on with very well – I could count on the fingers of one hand the times I have argued with Amy.

Tell us about your holiday with the boys…
I was in Cyprus with them and Amy for a week. They loved being on holiday and being around lots of kids. Like a lot of siblings, they are the complete opposite of each other – Freddie is very carefree, extrovert and energetic, and Bobby is mature and sensitive.

Have they changed since Jade’s diagnosis?
When they’re with me, they’re the same as they always were, because they live in the moment, but when they go home maybe that’s when you’ll see a difference. Bobby is quite sensitive to situations and I think that he goes on the ups and downs that his mum goes on.

Did you and the boys have any conversations on holiday about what’s going on with their mum?
It didn’t get mentioned and I was happy that was the case. If there are questions to be asked, I think they’ll be directed to their mum.

Can you see marriage on the horizon with you and Amy?
I don’t know. Because of the nature of the relationship that bore my children, I know not to rush.

Would you like more children, though?
I’d love to have a girl.

Is Amy open-minded about having kids?
No! She’s been telling me it needs to happen soon. So there’s a huge amount of pressure on my shoulders right now – but you can’t force these things.

What’s the children’s relationship with Amy like?
If we were to marry, she’d become their step-mum, and I couldn’t imagine a better relationship between them. They trust her 100 per cent.

What’s it like when people stop you on the street and ask about Jade?
It changes. When I feel like she appreciates my support, I don’t really mind. But after that interview, it makes me think that if she doesn’t appreciate any of the support, why should I bother talking on her behalf?
bron
  zondag 15 februari 2009 @ 20:55:58 #71
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_66096984
quote:
Op zondag 15 februari 2009 19:41 schreef cinnamongirl het volgende:
Nou, inderdaad. Alsof íemand kanker 'verdient'...
Dat staat er dan ook niet.. Nog een keer lezen?
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 21:01:20 #72
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66097229
om te zeggen dat het iemands lot is om kanker te krijgen is ook zoiets lekker banaals.
pi_66098533
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:25 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

hoezo onmenselijk en dan die smilie?
het is wel de waarheid.
kanker kan je niet oppoetsen. het is een vreselijke ziekte.
dat zie je aan de foto's
en als je tere zieltje dat niet aankan, moet je maar weer gewoon een sprookjesboek pakken ipv een krant.
want daarin leven ze allemaal nog lang en gelukkig.
wat in de echte wereld heel wat minder voorkomt
Ja allemaal waar, maar ze kiest er toch zelf voor om zo met vreselijke foto's in de krant te gaan staan, dat is nou ook weer beetje overtrokken. Maar natuurlijk allemaal voor de kids
  zondag 15 februari 2009 @ 22:21:24 #74
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_66101037
Nou, niet alleen voor de kids, ze is altijd dol geweest op aandacht, dat zal nu niet anders zijn.
  † In Memoriam † maandag 16 februari 2009 @ 16:11:32 #75
135305 beequeen
Lost.
pi_66123121
Jade Goody PR Max Clifford confirms Elton John has offered mansion for marriage to Jack Tweed as Harrods boss gives wedding dress
quote:
Jade Goody's PR Max Clifford says Jade Goody has been left "staggered" that Sir Elton John has offered his sumptuous home for the reality TV star to stage her marriage to fiancee Jack Tweed - as Mohammed Al Fayed has stepped in to pay for her wedding dress.

Sir Elton, 61, says the couple can use his £20m home near Windsor Castle for their nuptials, which they hope to sell to a magazine for £3m for her children's trust fund.

It comes after Jade chose her wedding dress after a shopping trip at the weekend.
Max said: "They went to Harrods and she found the most beautiful dress. Mohamed Al Fayed heard about it and said, 'That's my wedding present to you two'."


Jade has been told by doctors that she can't win her battle against cervical cancer and has just weeks left to live - so she wants to tie the knot as soon as possible with Jack.

The guest list for the ceremony - due to take this this weekend - is said to include Sir Elton, singer Jamelia, BB presenter Davina McCall and of course Max and Jade's young boys and her mum Jackiey will give Jade away.

As reported earlier here on Mirror.co.uk, Jade and Jack unofficially exchanged rings after buying them this weekend in a tearful riverside ceremony.
Bron.
“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
― Mark Twain
'Stupidity has become as common as common sense was before.'
pi_66126192
quote:
Op maandag 16 februari 2009 16:11 schreef beequeen het volgende:
Jade Goody PR Max Clifford confirms Elton John has offered mansion for marriage to Jack Tweed as Harrods boss gives wedding dress
[..]

Bron.
ook allemaal voor de kids zeker?

Kom op, vreselijk dat deze vrouw dit overkomt, maar dat maakt haar geen mindere aandachtsh**r
  dinsdag 17 februari 2009 @ 12:06:56 #77
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_66154339
Jeetje wat verschrikkelijk.

Ik heb er even geen woorden voor verder.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
  Moderator dinsdag 17 februari 2009 @ 12:19:46 #78
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_66154727
Wat heftig. In een toestand waarin het nauwelijks tot niet meer mogelijk is om nog enige waardigheid te behouden, jezelf laten filmen.

Het is in de laatste fase van kanker toch vaak zo dat je de keus hebt: óf afschuwelijk lijden, óf er totaal versuft van de morfine bij liggen?

Het is toch niet met streams hè?
Dat je tijdens de lunch even kan kijken hoe het met de stervende gaat...
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  dinsdag 17 februari 2009 @ 12:21:31 #79
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_66154778
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 12:19 schreef Gert het volgende:

Het is toch niet met streams hè?
Dat je tijdens de lunch even kan kijken hoe het met de stervende gaat...
Ik moest lachen
  dinsdag 17 februari 2009 @ 12:22:42 #80
92279 N.icka
Windforce 11
pi_66154817
quote:
Op maandag 16 februari 2009 17:22 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

ook allemaal voor de kids zeker?

Kom op, vreselijk dat deze vrouw dit overkomt, maar dat maakt haar geen mindere aandachtsh**r
Wat ben jij een naar persoon zeg
  dinsdag 17 februari 2009 @ 12:26:42 #81
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_66154935
quote:
Ze sluit de mogelijkheid ook niet uit om te sterven voor de camera's.
Exhibitionist tot in de kist
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_66156408
tvp
  † In Memoriam † dinsdag 17 februari 2009 @ 15:06:07 #83
135305 beequeen
Lost.
pi_66160817
No time to waste.
quote:
AMSTERDAM - De aan kanker lijdende Jade Goody, die nog maar een paar weken te leven heeft, zal dit weekend haar geliefde Jack het jawoord geven.


Dit melden de Britse media. De exacte datum is nog niet officieel bekend... De Daily Express zegt dat het zaterdag wordt, terwijl The Sun zeker weet dat de bruiloft op zondag plaatsvindt.

Jade, die een waar Big Brother-icoon is geworden nadat ze tijdens het tv-programma het nieuws over haar ziekte vernam, liet eerder weten dat ze overweegt te sterven op tv. „Ik heb geleefd onder het oog van de camera, en misschien ga ik ook wel dood voor de camera.”

Met de verkoop van de tv-rechten van haar bruiloft wil Jade de toekomst van haar zoons zeker stellen.
Bron.
“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
― Mark Twain
'Stupidity has become as common as common sense was before.'
pi_66167549
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 12:22 schreef N.icka het volgende:

[..]

Wat ben jij een naar persoon zeg
Omdat ik zeg waar het op staat? Er lopen miljoenen mensen met kanker, dat vind ik veel erger dan deze mevrouw die ondertussen alles al heeft gedaan voor bekendheid en nu haar ziekte ervoor misbruikt.

Ik kan er best inkomen dat ze nog ff geld wil verdienen voor haar kids, maar al die celebs die haar ineens dingen aanbieden enzo, en dat alles gefilmd moet worden tot aan de kist, das gewoon sad, dat mens kan gewoon niet zonder de camera...

Alsof haar ziekte haar een mindere aandachtshoer maakt... Het verandert je persoonlijkheid niet hoor, vreselijke ziekte dat zeker, maar in dit geval ook vreselijk mens. Daar is niks gelogen aan.
  dinsdag 17 februari 2009 @ 18:18:32 #85
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_66168042
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 17:59 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Alsof haar ziekte haar een mindere aandachtshoer maakt... Het verandert je persoonlijkheid niet hoor, vreselijke ziekte dat zeker, maar in dit geval ook vreselijk mens. Daar is niks gelogen aan.
Inderdaad, je hebt nou eenmaal vreselijke mensen die niet opeens niet meer vreselijk zijn enkel en alleen ómdat ze een dodelijke ziekte hebben. Ben het dan ook helemaal met je eens.
  dinsdag 17 februari 2009 @ 19:51:16 #86
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_66171320
eensch...
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
pi_66171527
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 19:51 schreef Poeke het volgende:
eensch...
Dat zal, jij vond het dan ook een gevalletje, Karma is a bitch.
Vraag me af wat voor vreselijks die kinderen hebben gedaan als ze hun moeder op zo'n jonge leeftijd verliezen.
Go hard or go home
pi_66171563
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 19:56 schreef Noek het volgende:

[..]

Dat zal, jij vond het dan ook een gevalletje, Karma is a bitch.
Vraag me af wat voor vreselijks die kinderen hebben gedaan als ze hun moeder op zo'n jonge leeftijd verliezen.
  dinsdag 17 februari 2009 @ 22:46:39 #89
6941 APK
Factual, I think.
pi_66178940
Van die 3,500.000¤ die ze van een tijdschrift wil hebben kunnen die kids een school aanschaffen.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_66183670
zielig voor der kids
Twinning = boring
pi_66183797
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 22:46 schreef APK het volgende:
Van die 3,500.000¤ die ze van een tijdschrift wil hebben kunnen die kids een school aanschaffen.
Nou ja, ze moeten nog eventjes doorstuderen tot hun 18e, natuurlijk

Maar wat een horrorstory is dit Ik weet niet wat ik ervan moet denken. En toch kun je er onmogelijk niks van denken. Sowieso is het heel erg dat ze doodgaat. En het is ook heel erg dat ze twee kinderen heeft. Maar ik begrijp dat huwelijk niet helemaal; waarom wil ze haar laatste weken vullen met zoiets onzinnigs? Ik snap wel dat ze het geld goed kan gebruiken, maar haar tijd (uren, dagen, weken) lijkt me veel meer waard op dit moment. Ik snap niet dat ze zich ertoe kan zetten om in een dure jurk voor de camera te poseren in een periode die in het teken staat van no more bullshit, zeg maar. Van de dingen waar het echt om draait. Dat kan toch nooit zo'n opgepimpt huwelijk zijn?

Ik denk dat deze Jade Goody een goed voorbeeld is van iemand die 'gecorrumpeerd' is geraakt door reality tv. Ik herinner me de psychologische diepte-analyses uit de tijd van de eerste Big Brother nog wel: dat het slecht was voor mensen, dat ze tegen zichzelf in bescherming moesten worden genomen, dat ze elke voeling met de realiteit uit het oog verloren, etc. Nou, inderdaad

Ik snap ook niks van van de debiele 'uitdagingen' die je steeds vaker op de televisie ziet, niet alleen in reality shows, maar ook daarbuiten: mensen die doen alsof ze voor de camera's een leven leiden, maar intussen spelen ze alleen maar debiiele spelletjes met een bal, of in een zwembad, of ze moeten andere stunts uithalen die normale mensen nooit doen omdat ze gewoon moeten werken en eten en slapen - leven dus - en de grap is intussen dat wij, de televisiekijkers, urenlang naar die neplevens van die nepfiguren zitten te kijken en ja, op die manier wordt dat debiele gedoe dus ook een deel van ons leven. Maar eigenlijk bestaat het natuurlijk niet. Het is fictie.

Jade Goody is ook daar een goed voorbeeld van. Wij zitten straks te kijken naar haar huwelijk, of in het uiterste geval naar haar doodsstrijd, en ook dat is weer fictie. Allemaal in scène gezet. En ergens is het best eng dat we onbewust gaan geloven dat we naar 'het leven' kijken, of naar 'de dood', terwijl het er niets mee te maken heeft, we kijken gewoon naar een show. Voor Jade Goody is die show wel echt; haar leven IS die show, zij valt al jaren samen met het personage dat ze ooit in BB in het leven heeft geroepen, en dat nu - helaas - doodgaat. Ik denk eigenlijk dat Jade Goody er misschien wel troost uit put dat ze haar doodsstrijd nu kan uitventen. Ze heeft nooit anders gedaan - weliswaar heeft ze de dood nooit eerder in de ogen gekeken, maar ze bestaat al jaren uitsluitend bij de gratie van de camera. Ze beseft dus heel goed (ondanks alles, want ik snap ook wel dat ze liever blijft leven) dat dit persoonlijke drama heel veel kijkers gaat trekken. En op een griezelige manier 'klopt' het ook, want in dramatische films en soaps (en daarop zijn reality shows uiteindelijk geïnspireerd) gaan de personages ook vaak dood aan een ongeneeslijke ziekte. Caroline, de eerste vrouw van Ridge, heeft ons ook afleveringen lang aan de buis gekluisterd met haar doodsstrijd. De dood van Bobby, uit Dallas, bracht een nationale schok teweeg - later stond hij gewoon weer op, maar dat zal bij Jade Goody waarschijnlijk niet gebeuren.

En verdomd, ook zo'n melodramatisch huwelijk dat wordt voltrokken vlak voordat de ongeneeslijk zieke bruid (of bruidegom) het loodje legt, kennen wij alleen uit soaps. (Had Macy (B&B) niet ooit eens zoiets bij de hand?) Normale mensen verzinnen zoiets niet. Ja, tegenwoordig zie je op de televisie ook échte mensen trouwen terwijl ze al met één been in het graf staan, maar dat hebben ze niet zelf bedacht - dat hebben ze bij Macy gezien, of bij God weet welke andere soapster. Life imitates tv, kortom. En dat is wel grappig, want in oorsprong was de gedachte achter reality tv precies omgekeerd: tv imitates life.
pi_66204768
quote:
Jade Goody vangt 1,7 miljoen euro voor bruiloft

AMSTERDAM - Jade Goody, die aan kanker lijdt en nog maar een paar weken te leven heeft, laat haar bruiloft filmen door Living TV en verkoopt de trouwfoto's aan OK! Magazine. De Britse realityster verdient op deze manier 1,7 miljoen euro en heeft zo de toekomst van haar zoontjes zeker weten te stellen.

Goody, die zondagmiddag in het huwelijksbootje stapt met Jack Tweed, heeft aan vijf vriendinnen gevraagd of ze haar bruidsmeisje willen zijn. De plechtigheid zal plaatsvinden in een hotel vlakbij haar huis in Ongar, Essex. Er zijn in totaal honderd vrienden en familieleden uitgenodigd.

De bruidsjurk hangt al klaar. "Jade huilde als een klein kind toen ze de jurk voor het eerst aantrok", schrijft de Daily Mail. "De ivoorkleurige jurk komt uit de Pronovias 2009 collectie van Manuel Mota."

Jade voelt zich op dit moment erg beroerd, maar laat zich niet uit het veld slaan. "Ik ga dood in dit ziekenhuis en daarom wil ik hier niet trouwen. Ook al voel ik me zondag slecht, ik loop met een glimlach naar het altaar."

De realityster kreeg vorig jaar live in de dagboekkamer van de Indiase Big Brother te horen dat ze baarmoederhalskanker heeft. Een grote tumor, haar baarmoeder en eierstokken werden weggehaald, maar nu blijkt de kanker ook in haar lever, darm en lies te zitten.
bron
pi_66269022
Big Brother Indiase Jade Goody in de wereld draait door


Bekijk deze YouTube-video
[img]http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2009/10/15/1255630722-40.gif[/img]
  zondag 22 februari 2009 @ 16:14:51 #94
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_66343421
http://www.shownieuws.tv/(...)d=43/contentid=59002
Jade Goody laat haar dood niet filmen
pi_66343806
quote:
Op zondag 22 februari 2009 16:14 schreef Marrije het volgende:
http://www.shownieuws.tv/(...)d=43/contentid=59002
Jade Goody laat haar dood niet filmen
ze heeft dus nog een greintje eigenwaarde?

En zoals iemand hier al eerder zei, waarom je tijd verdoen met 1001 interviews als je nog zo weinig tijd heeft? Die trouwerij alleen al levert haar genoeg geld op om meer dan goed voor de kids te kunnen zorgen na haar dood...
  zondag 22 februari 2009 @ 17:04:33 #96
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_66345301
quote:
Man And Wife: Jade Goody Marries Jack Tweed.



Terminally ill Jade Goody has married Jack Tweed in a "beautiful" wedding ceremony filled with tears and laughter.

Speaking outside Down Hall Country House Hotel in Hatfield Heath, Hertfordshire, Max Clifford said: "They are now man and wife."

Jade, 27, stood up for most of the 45-minute ceremony but asked to sit down for the last five minutes, he said.

Clifford added: "It was lovely. The chapel was absolutely beautiful and I imagine there must be close to 200 people there.

"When they came out having signed the register they got a standing ovation from everybody there.

"It was just a very heart-rending, happy ceremony with lots of tears and lots of smiles and lots of laughter."
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  zondag 22 februari 2009 @ 17:05:14 #97
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_66345326
quote:
Op zondag 22 februari 2009 16:14 schreef Marrije het volgende:
http://www.shownieuws.tv/(...)d=43/contentid=59002
Jade Goody laat haar dood niet filmen
Jammer, had ik best willen zien. Vanwege een morbide interesse dan.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_66345360
quote:
Op zondag 22 februari 2009 17:04 schreef static het volgende:

[..]


Die gast is toch gewoon gay of niet
En zij is wel erg lelijk, niet omdat ze kaal is, maar sowieso dat hoofd, die gezichtsuitdrukking
  zondag 22 februari 2009 @ 17:13:13 #99
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_66345567
quote:
Op zondag 22 februari 2009 17:06 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Die gast is toch gewoon gay of niet
En zij is wel erg lelijk, niet omdat ze kaal is, maar sowieso dat hoofd, die gezichtsuitdrukking
Kijk je wel eens naar je eigen foto's?

Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  zondag 22 februari 2009 @ 17:16:12 #100
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_66345671
quote:
Op zondag 22 februari 2009 17:04 schreef static het volgende:

[..]


Knappe vent En binnenkort weer available
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')