nee, ben thuis in Arnhem.. vanavond even avondje niets.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 22:15 schreef LastRequest het volgende:
Molly smiiiiiiiiles
Moblo ben je in de stad? Ik hoop nog op een smsje van LG zo en dan ga ik proberen Ovum in te komen
Lijkt Beuningen wel.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 22:21 schreef Cocktailprikker het volgende:
haha, geweldig
http://s283.photobucket.com/albums/kk288/vuile_beunkoe/?action=view¤t=MOV00056.flv
tik die je hoort is er nu uit btw, niet dat je denkt van wat een gaar hok enz
Moeten we een keer op ziekenbezoek komen dan?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 22:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
en maar weer terug naar me kamer
Dan hebben jullie mazzel gehadquote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:53 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Helemaal foutwe hebben ons nr 1 weekend
Of iig nummer 1 van de kindjes..
Heftig en Deftig.. Pas 15.00 vertrekken vrijdag
Huh? Je moest toch een hele tijd in het Radboud blijven of heb ik nou niet goed gelezenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 22:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
en maar weer terug naar me kamer
Met die muntjes is inderdaad wel logischquote:Op donderdag 21 augustus 2008 03:49 schreef LastRequest het volgende:
Ik twijfel nu ook hoor, ik denk dat ik samen met LG bij Ovum ga
En LG heeft wel dr gratis muntjes in de Inferno gehadmaar wij bleven daar dan wel even.. das wel logisch natuurlijk dat ze dat van je vragen
Kamer int ziekenhuis dan misschien?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 06:53 schreef Mikkie het volgende:
Huh? Je moest toch een hele tijd in het Radboud blijven of heb ik nou niet goed gelezen
[..]
Stiekem trekken die studentenverenigingen mij ook wel een beetje, iig ik heb er ook half half over nagedacht.. Maar ik ben een beetje bang voor die ontgroeningquote:Ik zit zelf ver weg ook te twijfelen of ik heel misschien bij Ovum wil. Veel contacten en gezelligheid natuurlijk. Heb al bestuur, commissies etc gedaan, alleen de studentenvereniging ontbreekt nog. Maar of het in mijn studie- en werkschema past moet ik nog even uitzoeken
We gaan verhuizen met de zaak waardoor ik dus alleen de winkel run, administratie etcquote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:04 schreef LastRequest het volgende:
Wat heb je toch voor helweek Houniet?
Die van Ovum gaan ze doenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:20 schreef Yashaaaaa het volgende:
Dat komt vast helemaal goed D_K
LG welk weekend hebben jullie eigenlijk?
http://www.ziekenhuis.nl/index.php?cat=ziektebeelden&ziektebeelden=ziektebeeld_item&item_id=593&letter=Equote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:24 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Die van Ovum gaan ze doen
Ik ga zo House seizoen 3 bestellen denk ik
En D_K klinkt lekker allemaal.. wat voor ingrepen?
Nou nou wat een interesse!quote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:42 schreef Yashaaaaa het volgende:
Hmm toen ze die ingreep gingen beschrijven ben ik maar afgehaakt
Sure surequote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
Nee meer dat ik daar niet zo goed tegen kan op de ochtend
Ik denk niet dat de menjes van de MRI van zometeen dat kunnen waarderenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 12:15 schreef Yashaaaaa het volgende:
Zal ik langskomen met mijn newbies dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |