quote:Frogers missen bijstandsleven nu al.
Natasja en René Froger missen het leventje dat ze vorige maand hebben geleid in de Vennecoolstraat in Hilversum-Noord. "We hebben ons er heel erg thuis gevoeld", vertelde Natasja vrijdag tijdens de presentatie van het programma 'De Frogers: effe geen cent te makken'. De echtelieden en hun twee kinderen Maxim en Didier moesten een maand lang rondkomen van maar 607 euro en hielpen mee bij de voedselbank in Rotterdam.
Ieder dubbeltje moeten omdraaien was heel zwaar voor het gezin, dat normaliter in een luxe villa woont inclusief eigen zwembad en tennisbaan. "Het is wel even schakelen als je elke cent twintig keer moet omdraaien. Dan ga je wel nadenken", verklaarde de 47-jarige zanger. "Als je dit maand in maand uit meemaakt dan wordt je daar echt heel moedeloos van", zei Natasja. "Dat is echt heel erg zwaar."
Toch mist het gezin de periode die het in Hilversum doorbracht. "Je hebt constant contact met je buren", zei René. "De mensen zijn zo lief allemaal, zo warm", stelde Natasja. "Dat heb je bij ons in de straat minder." Als de 43-jarige Hart in Aktie-presentatrice nu alleen thuis in Blaricum is, mist ze haar oude buurtgenoten het meest. "Op die momenten zou ik het wel leuk vinden om even spontaan bij de buurvrouw aan te bellen en een kop koffie te drinken", zei ze vrijdag. "Dat vond ik wel heel gezellig, dat mis ik af en toe wel."
De Frogers zijn niet van plan om het hele avontuur achter zich te laten nu ze weer in de villa in Blaricum wonen. "Het is niet dat we er nu mee gestopt zijn", beweerde Natasja. "We zijn gisteravond nog bij de voedselbank geweest." Ook heeft het gezin nog contact met de buren uit Hilversum. "Natasja is van de week nog naar een verjaardag geweest", zei René.
Het gezin heeft veel van het avontuur opgestoken. "Ik douche nu veel minder lang en we doen de lichten uit als we weggaan", zei René. "Ons koopgedrag is wel veranderd", voegde Natasja toe. "Als je opeens alles weer bewust gaat bekijken, dan kan je zo veel besparen."
De soap is vanaf donderdag acht weken lang te volgen op RTL 4.
zijonline?quote:eder dubbeltje moeten omdraaien was heel zwaar voor het gezin, dat normaliter in een luxe villa woont inclusief eigen zwembad en tennisbaan. "Het is wel even schakelen als je elke cent twintig keer moet omdraaien. Dan ga je wel nadenken", verklaarde de 47-jarige zanger. "Als je dit maand in maand uit meemaakt dan wordt je daar echt heel moedeloos van", zei Natasja. "Dat is echt heel erg zwaar."
Idd, en wat is nu een maand terwijl je weet dat je luxe leventje alweer om de hoek staat. Hoe kun je daar nu iets van leren? Als ze het nu een jaar lang gingen doen had ik nog enigszins "bewondering", maar een maand gaat natuurlijk echt nergens over...quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 05:08 schreef Ole het volgende:
[..]
zijonline?
die mensen hebben echt geen flauw benul meer van het echte leven zeg
quote:Frogers: 'Eén toilet is wel wennen...'
Het is De Frogers bijna gelukt om een maand te leven van een inkomen op bijstandsniveau. Maar één toilet in huis was wel even slikken. Rene: "En deze is nog klein ook, en ik breng er heel wat tijd door met een krantje.”
„We konden bijna met 607 euro rondkomen”, zei René Froger vrijdag bij de presentatie van het nieuwe programma De Frogers: Effe Geen Cent Te Makken. In de laatste aflevering wordt duidelijk hoeveel het gezin tekort kwam.
Een maand lang verruilde de bekende familie de eigen villa in Laren voor een rijtjeshuis aan de Vennecoolstraat in Hilversum-Noord. De drie auto's bleven thuis. Een oude Opel kwam daarvoor in de plaats. Ook de honden mochten niet mee. „Dat is veel te duur. De grootste eet al meer dan ik”, aldus de zanger.
Het budget werd vooral even lastig toen zijn moeder ziek werd. „De rekeningen voor de diesel hakte erin.”
Het was volgens René even omschakelen, maar uiteindelijk is de maand de Frogers meegevallen. „We waren snel gewend. We hadden bovendien hele fijne buren.” Het hechte gezin sleepte elkaar er doorheen, met liefde en humor. Hun zoons hebben niet geklaagd. „De jongens zijn een hele ervaring rijker, die belangrijk is voor de rest van hun leven.”
Uit de eerste aflevering blijkt dat „maar een toilet in huis“ even slikken is. „En deze is nog klein ook en ik breng er heel wat tijd door met een krantje.” Maar na een wc-rol bij de buren te hebben geleend, wijdde de BN'er graag het hokje even in.
Natasja Froger wilde aanvankelijk niet aan het RTL-programma meewerken, omdat ze bang was voor de kritiek. Haar angst werd werkelijkheid. „Geen haar op mijn hoofd. Ik zie nu de koppen in de media al. Ik weet nu al hoe iedereen zal denken”, zei ze nog vooraf. Ze kregen veel negatieve artikelen te verduren.
Het doel trok haar over de streep. De docusoap wil de aandacht vestigen op de voedselbanken in Nederland. De Stichting Voedselbank heeft als wens het hele land van dezelfde voedselpakketten te voorzien. Mogelijk dat het programma de stichting voldoende geld oplevert om dat te bewerkstelligen. Bovendien probeert RTL kijkers ervan bewust te maken, dat niet iedereen het financieel kan bolwerken.
„Geld maakt het leven makkelijker. Het geeft meer vrijheid. Het maakt je niet altijd gelukkiger. Ik ken periodes in mijn leven toen ik geen piek had, maar dat ik gelukkiger was dan nu soms”, vertelt René openhartig.
ja en dat zonder zonnebankkleurtjequote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:01 schreef Renesite het volgende:
doe het voor een jaar. Die natas krijgt er dan minimaal 2 rimpels bij.
quote:Op maandag 25 augustus 2008 10:14 schreef Suko het volgende:
Stuk uit de telegraaf de rest is voor abonnees:
Als ik weg ben moet Rene trouwens wel op Didier en Maxim passen, want we kunnen ons niemand permitteren.” Rene wijst: "Mijn toer begint half september. Dan is het omgekeerd. Dan pas jij op, Natas.”
Offtopic: Urquhart, wat een leuke avatar van Jan heb jij.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:20 schreef Urquhart het volgende:
Over 10 minuten, ik ga wel even kijken
Zeker in combinatie met de signature he?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:23 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Offtopic: Urquhart, wat een leuke avatar van Jan heb jij.
74 euro zelfs tongquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:36 schreef tong80 het volgende:
Afrekenen bij de viskraam
47.85.
Had ie 20 pond paling besteld ?
Want René zit graag lang op de wc. Die vrijheid heb je hè, als je geld hebt.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:40 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Je drukmaken over dat er "maar" 1 wc is.
Het ging allemaal naar de Voedselbankquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:43 schreef NoelGallagher het volgende:
Maar ondertussen wel flink gevangen voor dat programma zeker?
Haha, ja. En ik ben een kwaliteitsuserquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:44 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Het ging allemaal naar de Voedselbank
Oude reclame.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:43 schreef Copycat het volgende:
Kijk. Een leuke commercial erbij. Lekker cashen rondom je sociale programma.
Dat zei Natasja vanavond nog bij Boulevardquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:44 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Het ging allemaal naar de Voedselbank
Was helemaal wit gemaaktquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:42 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Wat was daarmee? Is me even ontgaan
Aha, dat wist ik niet.quote:
Dat is het ook.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:52 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
1000 euro cadeau krijgen en dan nog beweren dat het daarmee moeilijk is een heel huis in te richten.
Als je alles nieuw wil hebben dan niet nee.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:54 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat is het ook.![]()
Een heel huis? Bedden? banken? tafel? stoelen? Matras?
Echt ruim kan ik het niet noemen.
Ook niet als je 10% nieuw wilt hebben.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:55 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Als je alles nieuw wil hebben dan niet nee.
Je zag wel een hoofddoek voor het huis langs lopenquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:55 schreef tong80 het volgende:
Waarom niet een paar maanden en dan met 1000 euro per maand.
Dit slaat nergens op.
Ben trouwens nog geen Marokaan tegen gekomen
Die ligt gewoon aan de geelhonger.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 21:11 schreef Samson het volgende:
Die vrouw dan, zat die aan de drugs of zo, die ziet er echt uit als een verslaafde...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |