abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 23 augustus 2008 @ 16:12:29 #201
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_61065904
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 15:12 schreef Beauke het volgende:
Is het trouwens normaal dat je in het begin van je zwangerschap eerst een dag of twee heel misselijk en moe bent en daarna ineens weer 'normaal' en fit?

Meen iets gelezen te hebben dat vrouwen dat ook hadden net voor ze een miskraam kregen dus maak me een beetje zorgen nu.
Ik had dit een paar weken geleden ook, en toen poste ik bijna hetzelfde bericht als jij!
Maar het blijkt heel normaal te zijn. Iemand poste een link waarin werd uitgelegd dat als je hcg ineens snel toeneemt, de kwaaltjes erger kunnen worden. Als je hcg dan weer minder snel toeneemt, worden die kwaaltjes weer minder. Dus het is heel normaal dat dat nogal wisselt. Ik heb het toen voor de zekerheid nog bij de vk gevraagd en die bevestigde dat het heel normaal was.


Freecell wat een lief fotootje
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_61065964
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 15:54 schreef OooLizaooO het volgende:
Freecell, wat is ie mooi!
Heb je nu wat kleertjes die mooi passen?
En zooooo lang heeft ie nou ook weer niet in die buik gezeten hé :p
TARA heeft dinsdag een stapeltje kleertjes maat 44 gescoord en die zitten goed. Ook een paar kleine maatjes 50 gaan prima!
Al heeft hij ook een maatje 50 romper die onder zijn voetjes dichtkan als hij zijn beentjes gestrekt heeft

En ook al was het maar 37 weken, ik had wel het gevoel al eeuwig zwanger te zijn natuurlijk
pi_61073367
Dank voor jullie begrip, dat doet me dan weer even goed.

Freecell wat een mooi ventje heb je daar!
  zaterdag 23 augustus 2008 @ 22:01:47 #204
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_61073803
Mooi manneke freecell

En Reinhilde, dat soort dingen is niet leuk Normaal al niet, maar nu helemaal niet

Pff, ik heb gisteren iets te enthousiast gedaan op een bruiloft geloof ik. Dansen en 36 weken zwanger zijn leken gisteren prima samen te gaan, maar vandaag heb ik dus last van m'n schaambeen en overal steekjes in m'n buik en schaamstreek Hopelijk trekt het na een nachtje goed slapen weer weg.
Verder lijkt ukkie anders te liggen, want ik voel ineens weer op andere plekken schoppen. Ik snap alleen niet helemaal wat er veranderd is, want ik voel nog steeds het hoofdje tegen m'n schaambeen, dus helemaal ingedaald kijkt het me niet, maar wat dan wel? Woensdag weer naar de verloskundige, ben benieuwd wat die ervan zegt.
pi_61074047
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 12:01 schreef Reinhilde het volgende:
Kaar wat fijn dat je mannetje er eindelijk is!

Ik heb net een enorme huilbui gehad . Mijn vader en mijn zusje zijn hier om te klussen, wat echt fijn is natuurlijk. Ik ben nog steeds ziek, maar ben toch even op de fiets gesprongen om boodschapjes te doen, ze moeten toch lunchen straks. Kom ik terug, staat de deur naar de woonkamer wijd open. (Ze zijn de gang aan het schuren, alle deuren+kozijnen). Dus alles-echt-alles in de woonkamer zat na een halfuurtje al onder een halve centimeter fijn stof. Incl. het wipstoeltje+kinderwagen voor baby, een week aan schone was, de computer, laptop, de stereo, etc etc. Niks afgedekt, niks weggehaald. Dat was echt even te veel .

En nu voel ik weer zo ondankbaar.
Ik kan me best voorstellen, dat zoiets je dan even teveel wordt

Freecell; wat een lief mupje op de foto !
  zaterdag 23 augustus 2008 @ 23:29:01 #206
159416 DolleMina
roept maar wat...
pi_61075820
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 12:01 schreef Reinhilde het volgende:
Kaar wat fijn dat je mannetje er eindelijk is!

Ik heb net een enorme huilbui gehad . Mijn vader en mijn zusje zijn hier om te klussen, wat echt fijn is natuurlijk. Ik ben nog steeds ziek, maar ben toch even op de fiets gesprongen om boodschapjes te doen, ze moeten toch lunchen straks. Kom ik terug, staat de deur naar de woonkamer wijd open. (Ze zijn de gang aan het schuren, alle deuren+kozijnen). Dus alles-echt-alles in de woonkamer zat na een halfuurtje al onder een halve centimeter fijn stof. Incl. het wipstoeltje+kinderwagen voor baby, een week aan schone was, de computer, laptop, de stereo, etc etc. Niks afgedekt, niks weggehaald. Dat was echt even te veel .

En nu voel ik weer zo ondankbaar.
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 14:23 schreef _Bar_ het volgende:
Reinhilde dat zijn ook geen leuke dingen als je zwanger bent
Hopelijk heeft de huilbui ook wel het een en ander opgelucht.
Misschien heb ik het verkeerd, maar dit lijkt me ook niet leuk als je NIET zwanger bent. Ik kan me goed voorstellen dat al dat stof dodelijk is voor je apparatuur.
  zondag 24 augustus 2008 @ 07:13:19 #207
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_61079902
quote:
Op zaterdag 23 augustus 2008 23:29 schreef DolleMina het volgende:

[..]


[..]

Misschien heb ik het verkeerd, maar dit lijkt me ook niet leuk als je NIET zwanger bent. Ik kan me goed voorstellen dat al dat stof dodelijk is voor je apparatuur.
Nee dat klopt, maar juist als je zwanger bent en hormonen komt zoiets vaak net even "heftiger"over dan onder "normale"omstandigheden
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  zondag 24 augustus 2008 @ 08:09:47 #208
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_61079991
Kaaar gefeliciteerd!

Freecell, je kunt ook naar een ziekenhus toegaan, daar hebben wij fix wat premature kleertjes gekocht, maar ze zijn best duur. Poppenkleertjes hebben trouwens niet de goede verhouding. En het gaat zo snel! Yade is nu drie maanden en past alweer in maat 62.
  zondag 24 augustus 2008 @ 08:43:44 #209
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_61080061
Kaarr van harte gefeliciteerd met jullie zoon Sten Eindelijk is hij er dan!!

Cattie welkom terug. Fijne vakantie gehad?

En Reinhilde, wat anderen zeggen... heel normaal dat je daar een huilbui van krijgt hoor...
Make love, not war ☮
pi_61081033
Wat zijn sommige fokkers vroeg wakker op een zondagochtend
pi_61082404
Jullie zijn lief .
Ik keek net even op het lijstje, en ervan uitgaande dat buiwkie al bevallen is, staan wij nu al 13e!!
En Liza eerste!!

Ik heb trouwens ontdekt dat als ik heel langzaam ( hoe anders) omhoog kom, vanuit liggend, mijn buik een punt krijgt, en dan kunnen we heel duidelijk een hoofdje/kontje voelen
pi_61082968
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 12:31 schreef Reinhilde het volgende:
Ik keek net even op het lijstje, en ervan uitgaande dat buiwkie al bevallen is, staan wij nu al 13e!!
En Liza eerste!!
Dan moet een modje wel even het lijstje willen aanpassen .
Dat kontje/hoofdje, zo schattig
  zondag 24 augustus 2008 @ 14:21:40 #213
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_61084770
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 10:54 schreef OooLizaooO het volgende:
Wat zijn sommige fokkers vroeg wakker op een zondagochtend

Wacht jij maar... Binnenkort hoor jij ook bij de vroege (en late) vogels
I'm so glamourous I piss glitter!
  zondag 24 augustus 2008 @ 19:23:27 #214
108648 cattie
lieve moeder
pi_61091261
Even een beetje klagen.
1. Mijn rug/bekken gaat steeds meer pijn doen, zeker 's avonds kan ik weinig meer doen.
2. Zwangerschapskleding, aaaargh. Op internet zie ik best leuke dingen, maar in de winkels (prenatal, H&M, future maman etc.) niet. En via internet bestellen (als dat al kan) vind ik niet handig, omdat het nogal wisselt welke maat ik moet hebben en of iets lekker zit. (Sommige broeken zijn bijv heel fijn als je net zwanger bent, maar ben je na een paar maanden al uitgegroeid of andersom.) Op dit moment ben ik op zoek naar een sweater/vest.
Zo, klaar met zeuren!
Nog een paar dagen en ik ben alweer op de helft! Deze zwangerschap gaat voor mijn gevoel veel sneller dan de eerste.
  zondag 24 augustus 2008 @ 21:16:36 #215
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_61094419
Al op de helft Cattie! Sjonge, wat gaat dat hard!
En klagen mag hoor... Succes ermee.

Ik ben vandaag schandalig verwend door mijn moeder en zus. Een beetje voorbarig, maar mocht het nu mis gaan komt er vast ooit nog een gelegenheid. En hele tas vol positiekleding! Ik had al mijn oude spul weggedaan, en baalde er al van dat ik weer op jacht zou moeten. Hebben ze 2 broeken, 2 supercoole shirrt-jurkjes, een blouse en 2 hemdjes gekocht. Zo ontzettend lief!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  zondag 24 augustus 2008 @ 21:56:04 #216
108648 cattie
lieve moeder
pi_61095540
Wat lief Lishe! Weet je al hoe ver je bent? Zo niet, wanneer heb je een echo?
  zondag 24 augustus 2008 @ 22:00:18 #217
24188 Belana
kloon van belana
pi_61095656
cattie, hang in there babe!

en lishe nogmaals van harte!
stormy waters...
sailin'
  zondag 24 augustus 2008 @ 22:25:36 #218
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_61096505
Dankjewel Belana!
Nee Cattie, nog niet. Ik heb donderdag een echo. (Mijn nagels zijn er al weer af, ik heb een rampscenario: Stel, ik ben 6 weken, dan kan het zijn dat er nog geen hartactie te zien is. EN het is dus onduidelijk hoelang ik zwanger zou moeten zijn. Dat word dan dus een week of 2 heul spannend, vind ik.) Maar we gaan van het positieve uit!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_61096862
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 19:23 schreef cattie het volgende:

Op internet zie ik best leuke dingen, maar in de winkels (prenatal, H&M, future maman etc.) niet.
Ik vind het aanbod zwangerschapskleding echt rampzalig , er is geen taille in te kennen, alles is 1 groot wijd onvrouwelijk geval en de prints; het lijkt wel of het kleding uit 1980 is. (Op de paar leuke zwangerschapsmerken na dan...)
Maar de "gewone" mode heeft veel tuniekjes en leuke truitjes, dat is echt super, gewoon een maatje groter kopen, ideaal.
Enige wat ik zoek is een goeie zwangerschapsspijkerbroek, maar als de modellen me te onflatteus worden pak ik gewoon een eigen spijkerbroek, haal de taille een stuk eraf en zet ik er zelf elastiek in.
  zondag 24 augustus 2008 @ 22:55:46 #220
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_61097465
Ik vind de positiekleding van H&M juist zoveel leuker dan 4 jaar geleden! Toen liep ik echt rond in dingen die ik eigenlijk niet echt leuk vond, maar niks beters had. Nu heb ik al wat leuke shirtjes gekocht en na m'n vakantie wil ik nog 2 broeken kopen die ik al had gezien. Ik kan eigenlijk niet wachten tot ik het aan kan (wat ook niet lang meer duurt denk ik)
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_61098152
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 22:55 schreef texelonia het volgende:
Ik vind de positiekleding van H&M juist zoveel leuker dan 4 jaar geleden! Toen liep ik echt rond in dingen die ik eigenlijk niet echt leuk vond, maar niks beters had. Nu heb ik al wat leuke shirtjes gekocht en na m'n vakantie wil ik nog 2 broeken kopen die ik al had gezien. Ik kan eigenlijk niet wachten tot ik het aan kan (wat ook niet lang meer duurt denk ik)
Mijn H&M heeft positiekleding waarvan ik niet 1 kledingstuk gratis zou willen.
Maar aangezien veel vestigingen van H&M verschillen in het kledingassortiment gok ik dat deze mij gewoon niet ligt. De gewone kleding vind ik al veels te tuttig, lijkt wel een 50+ vestiging.
Ik zal binnenkort eens een andere bezoeken Wie weet slaag ik daar meer.
Maar ik zie dat de online shop wel veel heeft wat ze hier ook verkopen, dus ik betwijfel het.
Maar leuke gewone H&M kleding bij een andere vestiging is ook oke
Het baby/kinderaanbod vind ik overigens wel superleuk hier , daar ben ik erg blij mee
  zondag 24 augustus 2008 @ 23:20:59 #222
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_61098270
Lukt het niet met de 'normale' damesmode dan? Mij wordt toch met enige regelmaat gevraagd of ik weer zwanger ben (ben ik dan hip of vet? )
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_61098337
weet je wat ik nou zo lastig vind?? Een jas! Mijn zomerjas kan niet meer dicht. Mijn winterjas is nog veel te dik voor op de fiets en die pas ik straks (nu eigenlijk al denk ik) echt niet meer.

Ben gisteren naar Prenatal, Miss Etam en nog een stel winkels geweest waar ze positiekleding hebben, maar niks dus en laten we het over de 'gewone' kledingwinkels al helemáál niet hebben. Allemaal van dat getailleerde spul...

Nou ja.. ergens maar een fleecejack of fleecesweater vandaan zien te halen... tenzij iemand nog tips heeft??
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_61098527
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 23:20 schreef RockabeIIa het volgende:
Lukt het niet met de 'normale' damesmode dan?
Jawel, maar het is toch ook wel leuk om wat echte positiekleding te scoren, als je eindelijk zwanger bent En sommige modellen zitten gewoon wat beter, langere shirts waardoor je buik goed bedekt is ipv net te kort, etc.

Wat ik op m'n werk zie is dat sommige vrouwen ook vaak de vraag krijgen of ze weer zwanger zijn, soms puur zonder enige aanleiding Gewone kleding en normaal figuur. Volgens mij gewoon als mensen het zelf leuk lijkt als het kind een broertje/zusje krijgt of omdat ze weten dat de mama zo gek op kinderen is en er meer wilt En dan is het eerste kind net rond de 1 of 2 en "dus" zal er wel een kindje bijkomen, althans dat denken ze... Sommige mensen roepen / vragen echt maar raak
  zondag 24 augustus 2008 @ 23:37:02 #225
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_61098757
Ja, soms is het echt ronduit genant. En de huidige mode helpt ook niet heel erg met die strak gesloten topjes die in een A-lijn uitlopen. Van 12 tot 60 jaar, eigenlijk lijkt iedereen dan al gauw zwanger
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_61098900
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 23:37 schreef RockabeIIa het volgende:
Ja, soms is het echt ronduit genant. En de huidige mode helpt ook niet heel erg met die strak gesloten topjes die in een A-lijn uitlopen. Van 12 tot 60 jaar, eigenlijk lijkt iedereen dan al gauw zwanger
Ik heb een tuniek en die draag ik al maanden, en daar zou ik zelf 9 maanden zwanger in kunnen zijn, zo wijd en precies dat A-model En als mensen nog niks van de zwangerschap mogen weten denken ze dat het het model is
pi_61099166
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 23:23 schreef Jose81 het volgende:
Mijn winterjas is nog veel te dik voor op de fiets en die pas ik straks (nu eigenlijk al denk ik) echt niet meer.
Ik ben ook al aan het kijken naar een goeie winterjas...
Ik hoor van m'n collega's die afgelopen winter zwanger waren, dat ze allemaal zo warm door de zwangerschap waren, dat ze niet aan een winterjas moesten denken. Nou lijkt me dat wel handig, dan hoef ik zelf geen nieuwe winterjas te kopen. En ik heb het nu al heel erg warm, dus ik kan het me nu al heel goed voorstellen, maar ik denk niet dat ik het met m'n dagelijkse wandelingen ga redden als het -5 is en ik met een sweater loop, ik denk dat ik meteen ziek ben
pi_61100526
Lishe, hier ook vast even gefeliciteerd, met je 3e kuikentje. ik heb inmiddels gevonden wanneer je een echo hebt hoor! hoop héél hard met je mee dat 't allemaal goed gaat, wat een prachtwonder! ook m'n gelukswensen voor X-tracer & de grote zussen Luuke & Lena!

[ Bericht 0% gewijzigd door bixister op 25-08-2008 01:26:30 ]
pi_61100661
en verder ook veel mooi babynieuws, las ik! alle verse ouders van harte gefeliciteerd!

even in 't bijzonder 2 ouder(paren) noemen:
Tararaboemdiejee is vader, olé! gefeliciteerd met je zoon! Freecell ook natuurlijk! mooie naam!

en heel fijn om ook goed nieuws van Mibos te vernemen. heel veel geluk met Eva! hopelijk snel weer zelf online? ben wel benieuwd hoe Kaithlynn 't allemaal vindt!
  maandag 25 augustus 2008 @ 08:24:49 #230
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_61102743
Nog even over de "normale" mode... ik heb al van verschillende collega's gehoord dat ze iemand anders hadden gevraagd of ze zwanger waren, maar dat het idd aan het tuniekje lag

Nou, vanmorgen de vlos aan de telefoon gehad, ik werd zo raar wakker. Zo'n raar gevoel op mijn buik (bovenin) en ze had gezegd dat ik haar gelijk moest bellen. Ik zat eerst nog te twijfelen, maar ik had toch zo iets, beter voor niks dan neit bellen terwijl het wél nodig was. Nu vanmiddag even langs om mijn bloeddruk te meten en moest van haar ook thuisblijven, ik zei zo tegen haar: ik moet nog wel gewoon werken hoor! Zegt ze: je belt je werk maar even af! Toch wel lekker, als iemand dat zo duidelijk tegen je zegt... Zit nu maar op de bank atwt te kijken en een beetje te fok!ken...
sorry voor weer dat 'geklaag'
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_61102802
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 12:31 schreef Reinhilde het volgende:

Ik heb trouwens ontdekt dat als ik heel langzaam ( hoe anders) omhoog kom, vanuit liggend, mijn buik een punt krijgt, en dan kunnen we heel duidelijk een hoofdje/kontje voelen
Leuk die puntvorm he? Maar...deze manier van opstaan wordt met klem afgeraden door vk's / fysiotherapeuten etc. omdat hierbij je buikspieren te veel van elkaar wijken en je kans op een 'navel'breuk hebt ! Anders leren voelen dus
http://www.totalcoach.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=289&Itemid=2366
  maandag 25 augustus 2008 @ 08:35:41 #232
177580 maffemuts
Maf en mutsig
pi_61102826
Ik heb tijdens de zwangerschap van Rachel liefs jas op een gegeven ogenblik gepakt ( gevoerde fleecejas gewoon zwart ) aangezien ik toch al een koukleum was tijdens de zwangerschap hahaha en ja ook nu sterf ik t weer af van de kou terwijl het in huis toch 20 graden is. mja dat heb je als koudbloedje met zwangerschapstemp

Verder woensdag weer een checkup, het doet me ergens zo goed dat ik nu vanaf het begin kan genieten van deze zwangerschap ipv de laatste 2.3 maand die ik bij Rachel heb gehad, aan de andere kant breekt bij elke controle elke kramp elk dingetje wat anders aanvoel me het angstzweet uit. gelukkig krijg ik extra checkups, maar toch.. ik zal blij zijn als ik de 7e maand weer goed door gekomen ben.
Verder hier ontzettend moe, nog steeds een grieperig gevoel, het gevoel hebben dat alles veel te veel is.
Lief detail, vannacht kon Rachel de slaap niet vatten, dus bij ons in bed genomen, lekker warm flesje met anijsblokje, beertje mee en op een gegeven ogenblik met haar hoofdje op mijn beginnend buikje in slaapgevallen. vanmorgen lag ze nog precies zo toen ze wakker werd en gaf ze n kusje op mijn buik. 9 maandjes en zo wijs.

Vanmiddag mn schoonmoeder weer voor de 10e keer in 1,5 week tijd uitleggen dat ik haar niet bij de bevalling wil hebben, dat we zelf onze kaartjes regelen, en dat ik niet wil dat ze kaartjes naar haar hele gemeenschap van haar kerk stuurt. pfff daar wordt ik toch echt zo doodmoe van ze probeert Rachel ook al zondags mee te slepen naar de kerk, en begrijp me niet verkeerd, ik heb helemaal niets tegen geloven, maar ik wil er mijn kindje niet mee opzadelen omdat oma het graag wil terwijl lief en ik niet zo gelovig zijn. Of doe ik nou iets fout ?
Ook zeurt ze me de oren van mn kop om Rachel te laten dopen en dat t nu wel gauw tijd wordt blablablabla. Neeheeee ik wil dit niet verdoorrie
Kortom weer genoeg te doen hier wat mijn al prikkelbare bui niet ten goede komt.
Ergens blij dat het mijn eigen moeder niets meer kan intreseren wat ik doe, hoef ik haar ook niet nog eens te stoppen. Andere kant doet het pijn dat ze zo goed als geen intresse toont, en zelfs haar 1e klein kind niet eens n bezoekje heeft gebracht.. t zullen de hormonen wel zijn. k stop maar weer met zeuren, k moest t ff kwijt.

Kaarr gefeliciteerd met je kleine hummeltje!
Alle andere LLM's zet m op
alle mamma's to be die zich niet zo fijn voelen, na regen komt zonneschijn zeggen ze
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
pi_61103140
He wat jammer, dat het niet goed is om te voelen maar,beter niet dan een navelbreuk .

Over kleding: Ik heb een paar broeken van de H&M, die ik niet fan-tas-tisch vind, maar wel leuk genoeg. Verder een 2 zwangerschapstruitjes, 2 hemdjes. De rest is gewone kleding! Van LOGG een heel simpel lichtroze shirtje, v-hals en lange mouwen, gewoon een maatje groter, is lang genoeg ! Winterjas ga ik niet aan beginnen. Ik heb wel een zomer/herfstjas, die doe ik wel aan, met een extra sjaal ofzo, en ik heb een lamswollen overslagcape, ook lekker warm! En buik-vriendelijk.
De enige leuke spijkerbroeken die ik heb gezien kosten allemaal meer dan 90 euro, en dat vind ik een beetje onzin voor de komende 3 maanden.

Maffemuts, wat ontzettend irritant zeg, die schoonmoeder! Gewoon op je strepen blijven staan en niets doen dat jij en je lief niet willen. Succes ermee!

Vandaag mijn een-na-laatste werkdag
  maandag 25 augustus 2008 @ 09:17:10 #234
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_61103352
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 23:17 schreef Carmella het volgende:

[..]

Mijn H&M heeft positiekleding waarvan ik niet 1 kledingstuk gratis zou willen.
Maar aangezien veel vestigingen van H&M verschillen in het kledingassortiment gok ik dat deze mij gewoon niet ligt. De gewone kleding vind ik al veels te tuttig, lijkt wel een 50+ vestiging.
Ik zal binnenkort eens een andere bezoeken Wie weet slaag ik daar meer.
Maar ik zie dat de online shop wel veel heeft wat ze hier ook verkopen, dus ik betwijfel het.
Maar leuke gewone H&M kleding bij een andere vestiging is ook oke
Het baby/kinderaanbod vind ik overigens wel superleuk hier , daar ben ik erg blij mee
Ik vond het onlibe aanbod ook erg tegenvallen. In de vestiging waar ik was hadden ze dus juist veel leukere dingen, vond ik. Of ik heb gewoon een andere smaak

Vorige zwangerschap had ik een oude te grote winterjas van iemand gekregen. Dit keer weet ik nog niet hoe ik het ga doen. Een nieuwe jas kopen voor 1 winter vind ik ook zo zonde. Misschien iets in de uitverkoop ofzow.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_61103378
Lishe, spannend hoor!
Fake it till you make it...
pi_61103730
Ik ga geen winterjas kopen, ik ben in december uitgerekend, tot die tijd moet ik me maar redden met m'n fleecevest

Vanmiddag weer naar de VK, ben benieuwd! Ik voel me verder (op bekken na) goed!
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  maandag 25 augustus 2008 @ 10:05:54 #237
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_61104201
Ik ben ook niet van plan een winterjas te kopen, ben eind Januari uitgerekend dus ga me proberen te redden met dat wat ik heb, vesten etc en jassen die alleen bovenaan dicht kunnen.

Morgen naar de VK! Spannend!
Fuente succes vanmiddag!!
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 25 augustus 2008 @ 10:06:51 #238
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_61104217
quote:
Op maandag 25 augustus 2008 00:47 schreef bixister het volgende:
en verder ook veel mooi babynieuws, las ik! alle verse ouders van harte gefeliciteerd!

even in 't bijzonder 2 ouder(paren) noemen:
Tararaboemdiejee is vader, olé! gefeliciteerd met je zoon! Freecell ook natuurlijk! mooie naam!

en heel fijn om ook goed nieuws van Mibos te vernemen. heel veel geluk met Eva! hopelijk snel weer zelf online? ben wel benieuwd hoe Kaithlynn 't allemaal vindt!
Bedankt Bixis
Ik moet af en toe nog even in mijzelf knijpen hoor
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  maandag 25 augustus 2008 @ 10:10:29 #239
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_61104269
Ik had ook geen winterjas. Ik liep toch geen uren buiten en voor de kleine stukjes had ik een fleecevest idd.
***
  maandag 25 augustus 2008 @ 10:16:38 #240
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_61104391
Ik heb voor nu gewoon een zwangerschapsvest van H&M, die zit heerlijk... gebruik ik nu als jas. Ik heb nog een herfst/winterjas van vorig jaar en die loopt wijduit, die hoop ik in ieder geval deze winter nog te kunnen gebruiken, anders dan maar gewoon met vest eronder.

Ik kan maar niet slagen voor zwangerschapsspijkerbroek, maar nu heb ik er eentje tweedehands (via een collega) en die is wat aan de wijde kant, maar zit verder prima. De broeken van H&M vind ik erg mooi, maar die zijn mij allemaal veel te lang en ik vind een eigen genaaide omslag niet mooi, buiten het feit dat ik dat niet eens kan. Ik wil gewoon een broek die meteen goedzit en waaraan niets vernaaid hoeft te worden. Verder kan ik het goed af met mijn eigen normale tuniekjes en jurkjes. Maillot of legging eronder, nu schoenen straks laarzen aan en dan gaat het prima.

Gisteren was ik alweer 20 weken, time flies. Volgende maandag 21 weken echo, vind ik erg spannend.

Reinhilde, je een-na-laatste werkdag alweer? Heerlijk zeg.

Maffemuts, wat vervelend van je schoonmoeder.
Make love, not war ☮
pi_61104806
Ik heb nieuw gekocht 1 dunne broek bij c&a voor maar 15,-, 2 net over de knie broeken en een tshirt (waar nu al een vlek in zit, die 3 waren 3 halen 1 betalen. En nog 1 shirt, maar die blijkt wel heel groot te zijn. Kan thuis best wel.
Verder heb ik van een goede vriendin 1 spijkerbroek en 1 rode broek gekregen, 2 shirts die je op je rug moet vastknopen die niet lekker zitten helaas. En nog een paar shirts. Heel lief, mag ze houden, want ze heeft nu 3 kids en is er klaar mee.
Van Noli heb ik ook nog zwangerschapbroeken gehad, maar die zijn helaas te wijd. (wat ze zelf al dacht) En nog wat shirts, die passen wel! Ookal zo lief! Ohja, nog een grote winterjas, hopelijk pas ik die tegen die tijd. Ik ga er iig geen nieuwe voor kopen.

Ik wil nog wel een vest, of liever meerdere. Gewoon simpele, niet te dure. Zeeman heeft soms best leuk spul ertussen zitten. Ook handig met borstvoeding geven. Hoef je niet je hele trui omhoog te houden.
En sommig t-shirts van mezelf pas ik nog best goed. Andere zitten bij mijn borsten/armen te strak. Net een rolmops. Ik draag gewoon wat vaker wat wijdere shirts.
Ik heb er wel 1 van h&m logg, die had ik te groot gekocht en die zit erg lekker en staat mooi.
Dus misschien maar eens kijken of die er nog zijn.

Verder alles ok hier. Sneller last van mijn rug, maar dat zal nu wel normaal zijn.
  maandag 25 augustus 2008 @ 10:44:06 #242
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_61104987
Ik heb een aantal shirts van Mamalicious, niet te duur ± 13 euro en zitten heerlijk en zijn erg leuk.... Leuk merk ook. Ik ga binnenkort maar eens neuzen bij de plaatselijke Zwangerschapskledingwinkel... hebben ze veel leuk spul.
Make love, not war ☮
pi_61106045
Even een klein vraagje.. Namens mijn zusje..

Ze is nu 18 weken zwanger en heeft de laatste 2/3 weken last van een soort zwangerschapshoofdpijn/migraine. tot 2 keer toe echt helemaal lichtgevoelig/misselijk/knallende hoofdpijn etc. En daarnaast af en toe op en af hoofdpijn..
We zaten zelf te denken aan bloeddrukdipjes (was 120/60 bij huisarts, en die aanvallen waren bij rust). En na een zoutdropje was de hoofdpijn toevallig weg.. Ik had het ook tijdens het 2e trimester, maar niet zo erg, maar wel soortgelijke bloeddrukken.
Hebben jullie nog tips/ervaringen met zoiets?
pi_61106239
Ik moet hier wel aan de zwangerschapskledij (zie buikentopic ), maar momenteel loop ik het liefst met zo weinig mogelijk rond. De meeste dingen die enkele weken nog ok waren, knellen nu toch. Thuis loop ik gewoon lekker rond in m'n zwangerschapspyjama's (lang leve Etam Mama!), maar naar buiten gaan pfoeh, moet dat nu echt? Dan wurm ik me wel in m'n enige zwangerschapsbroek die nog past .
Ik vind de laatste weken van de zwangerschap nu wel officieel de lastigste .
Vandaag nog wat verder werken aan het doopsuiker (we hebben snoepjes met de naam besteld, maar die mocht ik pas 1 week op voorhand in de potjes stoppen) . Bezigheidstherapie tijdens het wachten .
  maandag 25 augustus 2008 @ 11:41:50 #245
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_61106451
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 10:54 schreef OooLizaooO het volgende:
Wat zijn sommige fokkers vroeg wakker op een zondagochtend
Ow ja..... lang leve een kind van 6 jaar die om half 7 wakker is, rurstig naar beneden gaat en om kwart voor 8 alleen even komt vertellen dat Transformers afgelopen is terwijl de afspraak is dat hij mij om half 9 wakker mag maken!! Toen kon ik niet meer slapen en ben maar opgestaan.
Make love, not war ☮
pi_61106550
Ik profiteer nog even van het kinderloze uitslapen... elke... ochtend .
Omdat ik al weken 's nachts vaak wakker wordt en dan nog niet snel opnieuw in slaap val (auw, maagzuur) is het snel tussen 9 en 10 eer ik mijn bed uitrol (letterlijk, want in andere posities geraak ik er niet meer uit zonder dat het pijn doet).
  maandag 25 augustus 2008 @ 12:41:38 #247
108648 cattie
lieve moeder
pi_61107894
quote:
Op zondag 24 augustus 2008 23:17 schreef Carmella het volgende:

Mijn H&M heeft positiekleding waarvan ik niet 1 kledingstuk gratis zou willen.

Herkenbaar...
Gewone kleding gaat bij mij nauwelijks meer. Sommige shirts nog net (al wordt mijn buik daar nu ook te groot voor) en broeken echt niet meer. Ik heb nu een paar zwangerschapsbroeken en die zitten gelukkig wel oke. Het was even zoeken, maar die vond ik nog wel. Het jas probleem heb ik ook. Ik heb nu een spijkerjack wat ik met de onderste knoop open draag, maar ik wil dus graag een zwangerschapssweatvest als jas. De vorige keer heb ik de sweatvesten van mijn man gedragen. Lekker warm maar uiterst onflatteus.

Hoofdpijn heb ik af en toe ook flink. Zelf dacht ik ook aan zwangerschapsmigraine, totdat mijn fysio/chiropractor wat wervels goed zette en bleek dat het daardoor kwam. Toen was ik er direct vanaf. Dat is ook nog een mogelijkheid, ik weet natuurlijk niet of dat het geval is bij haar.
  maandag 25 augustus 2008 @ 12:42:25 #248
108648 cattie
lieve moeder
pi_61107921
Liza, de laatste loodjes zijn zwaar, sterkte ermee!
  maandag 25 augustus 2008 @ 12:45:33 #249
108648 cattie
lieve moeder
pi_61107991
Lishe, ik duim voor je dat er donderdag een kloppend hartje te zien is en duidelijk wordt hoe ver je bent!
  maandag 25 augustus 2008 @ 12:50:16 #250
108648 cattie
lieve moeder
pi_61108087


Dit vind ik een leuk vest. Nu nog een winkel vinden waar ze hem verkopen. (Het is van Noppies, dat wordt in mijn omgeving door future maman verkocht, maar die zetten heel opwekkend op hun site dat ze niet de gehele collectie in de winkels hebben hangen.)

En nu heb ik 4x achter elkaar gepost, dat is wel even voldoende denk ik!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')