Juist en als je opgepakt bent voor dwangmatig je tong in rood vlees te steken bij de slager kun je geen gynaecoloog worden maar wel taxichauffeurquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 22:14 schreef Swetsenegger het volgende:
Een strafblad is niet per definitie géén bewijs van goed gedrag. Er mag alleen gekeken worden naar relevante gegevens. Wil je bv taxichauffeur worden, dan is een veroordeling wegens rijden onder invloed relevant. Als je gynaecoloog wil worden niet.
Nee, het belandde stom toevallig bij hem thuis.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 22:17 schreef Rosbief het volgende:
Zullen ze geen probleem van maken, je zult het niet met opzet meegenomen hebben neem ik aan.
Ik licht mijn werkgever niet in over aanvaringen met justitie. Jij wel?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 22:38 schreef bas-beest het volgende:
Hij werkt al 4 jaar voor dat bedrijf, de veroordeling is ca. 2 jaar geleden en hij zegt dat het bedrijf er nog niks van weet.
Precies, het wordt zo'n verhaal... eerst even checken of de WG tijd heeft.quote:Op zondag 24 augustus 2008 19:33 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik licht mijn werkgever niet in over aanvaringen met justitie. Jij wel?
Klopt, dan hadden ze er toen naar moeten vragen als het zo belangrijk voor hen is. Gewoon mond houden.quote:Op maandag 25 augustus 2008 16:18 schreef Bureaulamp het volgende:
Ik heb een aantal bierfusten gestolen om deze vervolgens in te leveren en het statiegeld op te strijken (gaat om een paar honderd euro).
Maar als ik het goed begrijp kunnen ze me nu nog niet ontslaan voor verzwijging? Als ik het nu wel vertel (nu ze er wel naar vragen). Ik was immers niet verplicht om te het te vertellen toen het gebeurde.
Nou ja, je zal overal wel met "goederen" in aanraking komen, of het nou om laden en lossen gaat of om een kantoorbaan waar je eventueel paperclips en pennen mee zou kunnen jatten. Dat zou betekenen dat iemand die iets gestolen heeft nooit meer een VOG kan krijgen?quote:Bij de functieaspecten staat:
- het laden, lossen, inpakken en opslaan van goederen en producten
- vervoer waarbij goederen, producten, post en pakketten worden getransporteerd en/of bezorgd
Lijkt me dat diefstal (van goederen) wel relevant is?
Wees dan slim en zeg dat je van de zondagsdienst afziet. Dan kan je wel nog lekker op je andere diensten blijven werken. Beter dat dan dat je een risico neemt. Sommige mensen hier zeggen dat je gewoon eerlijk alles moet opbiechten, maar als je iets bekent ga je altijd nat. Je geeft het bedrijf daarmee een onnodige stok om mee te slaan.quote:Maar stel ik krijg geen VOG, en ze willen me geen zondagcontract geven. Kunnen ze me dan ook ontslaan voor het werk wat ik doordeweeks doe? Aangezien ik daarvoor al lang een contract heb? Zoja, met welke reden word ik dan ontslagen?
In verband met het beroepsgeheim van jou als crimineel?quote:Op zondag 24 augustus 2008 19:33 schreef Alicey het volgende:
Ik licht mijn werkgever niet in over aanvaringen met justitie.
Verstoorde arbeidsrelatie. Je krijgt dan wel een vergoeding mee, maar naar je baan kan je fluiten.quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:06 schreef DennisMoore het volgende:
Op basis waarvan zou de kantonrechter het arbeidscontract ontbinden? Volgens mij staat er niet zoiets als 'verzwijging' in het rijtje toegestane redenen.
art. 7:678 lid 2 sub a.quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:06 schreef DennisMoore het volgende:
Op basis waarvan zou de kantonrechter het arbeidscontract ontbinden? Volgens mij staat er niet zoiets als 'verzwijging' in het rijtje toegestane redenen.
Die misschien?quote:Dringende redenen zullen onder andere aanwezig geacht kunnen worden:
d. wanneer hij zich schuldig maakt aan diefstal, verduistering, bedrog of andere misdrijven, waardoor hij het vertrouwen van de werkgever onwaardig wordt;
Dooddoener. Die kun je altijd wel noemen dan...quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:37 schreef vogeltjesdans het volgende:
Verstoorde arbeidsrelatie. Je krijgt dan wel een vergoeding mee, maar naar je baan kan je fluiten.
Tijdens het werk ja... Lijkt me hier niet aan de orde, niets dringends.quote:
Maar diefstal bij werkgever A heeft niets te maken met het vertrouwen van werkgever B.quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:46 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
art. 7:678 lid 2 sub a.
[..]
Die misschien?
Zoals de praktijk ook leert.quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:50 schreef DennisMoore het volgende:
Dooddoener. Die kun je altijd wel noemen dan...
Diefstal in het algemeen heeft natuurlijk van alles te maken met vertrouwen. De vraag is of het artikel toegepast kan worden als de gronden genoemd in het artikel buiten werktijd plaatsvinden. De wet zelf zegt daar niks over en een vergelijkbare uitspraak kon ik zo snel niet vinden.quote:Op maandag 25 augustus 2008 18:48 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Maar diefstal bij werkgever A heeft niets te maken met het vertrouwen van werkgever B.
Meer omdat een werkgever er in beginsel niets mee te maken heeft wat ik privé uitspook.quote:Op maandag 25 augustus 2008 16:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
In verband met het beroepsgeheim van jou als crimineel?
Dat heeft ie dus wel wanneer jij een contract aangaat met een werkgever. Verzwijg jij bezwarende zaken bij het aangaan van de arbeidsovereenkomst dan is het de werkgever toegestaan de overeenkomst te ontbinden...quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:45 schreef Alicey het volgende:
[..]
Meer omdat een werkgever er in beginsel niets mee te maken heeft wat ik privé uitspook.
Goeie kick man!quote:Op donderdag 13 november 2008 10:07 schreef Nitty-1s het volgende:
hahah TS heeft snoepjes bij de jamin gejat
Hij kan een VOG verplichten en that's it.quote:Op maandag 25 augustus 2008 22:51 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat heeft ie dus wel wanneer jij een contract aangaat met een werkgever. Verzwijg jij bezwarende zaken bij het aangaan van de arbeidsovereenkomst dan is het de werkgever toegestaan de overeenkomst te ontbinden...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |