Robinho zal wel een beetje vanaf rechts komen, zoals Arjen Robben vanaf links komt. Voorin heb je dan Raúl en Ruud van Nistelrooij, met als back up Javier Saviola, die weg mag.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:50 schreef denthemen het volgende:
[..]
RVN doet het nu ook niet verkeerd, en als ze Robinho weten te behouden zou ik niet weten waarom ze er nog 1 moeten hebben
Dan lijkt mij de optie dat KJH nog een jaar in A'dam blijft helemaal niet onlogisch. Volgend jaar zullen ze dan afscheid nemen van Raúl óf RVNquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:54 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Robinho zal wel een beetje vanaf rechts komen, zoals Arjen Robben vanaf links komt. Voorin heb je dan Raúl en Ruud van Nistelrooij, met als back up Javier Saviola, die weg mag.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Klopt, ik haal die van Moussa en Graziano vaak door elkaar.
De andere ALT combi dus.
Enne 10 miljoen?! Nee die kost zeker hetzelfde als wat Huntelaar moet gaan kosten.
Dat zou prima zijn. Al heb ik er voorlopig weinig vertrouwen in...quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:52 schreef denthemen het volgende:
[..]
Even het bericht van Ajax Netwerk erbij
Ongeveer 10 miljoen per goalquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:55 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
25 miljoen euro voor Moussa Dembélé?![]()
![]()
Maar ze willen komend seizoen al iemand hebben die Raúl of Ruud van Nistelrooij kan vervangen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:55 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dan lijkt mij de optie dat KJH nog een jaar in A'dam blijft helemaal niet onlogisch. Volgend jaar zullen ze dan afscheid nemen van Raúl óf RVN
We sturen Perezquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:58 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Maar ze willen komend seizoen al iemand hebben die Raúl of Ruud van Nistelrooij kan vervangen.
1. AZ kon niet de salarissen betalen voor Makaay, v. Bronckhorst etc., echt topsalaris zou hij dus wel niet hebben. Ajax kan dat wel bieden.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
Hij heeft wel een contract dat vastligt tot 2011.
Stel dat hij er 15 scoort, wie scoort er die overige 15? Furby?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:50 schreef denthemen het volgende:
[..]
We stellen ook niemand op in de spits, we gaan met 10 man spelen. Cvitanich zal ook niet de kans krijgen en scoort er misschien ook wel 15 tot 20?
Wanneer Ajax meteen haar poot stijf zal houden zullen ze echt wel snel een andere oplossing willenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:59 schreef Wooldoor het volgende:
Hm vanmorgen las ik ook weer ergens dat Real ook voor Milito zou gaan en dat zou makkelijker zijn want die wil vast niet in de 2e divisie spelen.
Lucky Luque!quote:
Sulejmani, maar aan veel goals heb je ook niet altijd wat. Ik heb nog altijd hoop op een verdediger erbij, en Oleguer gaat vlammen dit jaar!quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Stel dat hij er 15 scoort, wie scoort er die overige 15? Furby?
Als je ziet wat er voor Miralem als betaald word dan kan/mag je best hoog inzetten....quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:55 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
25 miljoen euro voor Moussa Dembélé?![]()
![]()
Ik vind je behoorlijk naïef gezien het verleden. Als ik niet beter zou weten zou ik bijna gaan denken dat dit je eerste seizoen Ajax is. Zonder Huntelaar heb ik heel weinig vertrouwen in het kampioenschap. Gezien onze verdediging zal het zelfs met hem al een flinke kluif worden.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:01 schreef denthemen het volgende:
[..]
Sulejmani, maar aan veel goals heb je ook niet altijd wat. Ik heb nog altijd hoop op een verdediger erbij, en Oleguer gaat vlammen dit jaar!
Hij heeft bij AZ nog maar weinig laten zien, een spits moet scoren en dat doet hij veel te weinig. 10 á 15 miljoen euro vind ik al veel, ook al is het duidelijk dat hij veel potentie heeft.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:09 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Als je ziet wat er voor Miralem als betaald word dan kan/mag je best hoog inzetten....
Nee serieus 25 is een joke, maar voor 10 gaat ie never nooit weg... Dat weet jij en MvB ook wel.
Constructie slaat nergens op, waarom nu 25 miljoen euro betalen, terwijl zijn restwaarde volgend jaar zomer veel lager is en hij dus voor veel minder kan worden overgenomen.quote:Over die "constructie" die hierboven gemeld word heb ik grotere twijfels dan het vertrek van KJH.
Welke club gaat nu al dit soort zaken op die manier vastleggen, nee een Real kan zeggen take it or leave it.
En 9 van de 10 spelers gaan ervoor, dus dan zit je al met een probleem.
Raffael van der Vaart zou ook zijn seizoen afmaken en Real ging een bod voorbereiden..
Als hij verkocht wordt, zal er best een duidelijk statement van de supporters komen.quote:Ik kan me voorstellen dat je als fan van een club die net een seizoenskaart heeft gekocht je denkt, dat flikken ze me toch niet weer he?!
Noem me naief maar de feiten zijn gewoon zo. Psv heeft al jaren geen speler die er 30 inschiet maar ze worden wel steeds kampioen. Tuurlijk ligt hun basis bij de verdediging, maar ik heb gewoon veel vertrouwen dit seizoen in onze verdediging. Vermaelen is er vanaf het begin weer bij, Bruno Silva ook. Oleguer is er bijgekomen, Vertonghen gaat met de dag beter spelen. Ajax is niet afhankelijk van Huntelaar, maar het is wel een énorme aderlating ja.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:14 schreef Devz het volgende:
[..]
Ik vind je behoorlijk naïef gezien het verleden. Als ik niet beter zou weten zou ik bijna gaan denken dat dit je eerste seizoen Ajax is. Zonder Huntelaar heb ik heel weinig vertrouwen in het kampioenschap. Gezien onze verdediging zal het zelfs met hem al een flinke kluif worden.
quote:Klaas-Jan Huntelaar (foto, voorgrond) blijft de Spaanse media domineren. Nadat vorige week de Madrileense kranten AS en Marca repten van hernieuwde belangstelling van Real Madrid voor de Ajacied, doet het Catalaanse dagblad Sport woensdag hetzelfde.
De tijd dringt voor De Koninklijke om nog voor het einde van de transferperiode (31 augustus) een nieuwe aanvaller aan te trekken. Coach Bernd Schuster vindt dat hij met Raúl en Ruud van Nistelrooy te dun zit in zijn spitsen.
De shortlist van Real zou twee namen tellen: Huntelaar en Diego Milito. In het ‘voordeel’ van die laatste spreekt zijn ervaring (29 jaar en 54 treffers in 108 competitieduels) en zijn vermeende bereidheid om tweede of derde viool te spelen achter de ‘untouchables’ Raúl en Ruud van Nistelrooy. Milito’s werkgever Real Zaragoza degradeerde vorig seizoen en zoekt naar financiële middelen om het elftal op enkele posities te versterken.
Huntelaars contract in Amsterdam loopt tot medio 2010. Besprekingen om de verbintenis te verlengen, leidden tot niets. (MA)
Daar zijn jullie van verlost... toch ook iets positiefs voor de fans.quote:Colin voor één seizoen naar Gijón
Jürgen Colin gaat zijn geluk beproeven in Spanje. Promovendus Sporting Gijón maakte woensdag op de officiële clubsite bekend dat de verdediger van Ajax morgen zal arriveren. De 27-jarige rechtsback zal vrijdag een contract voor één seizoen signeren, waarna hij wordt gepresenteerd aan de media. Colin overleefde de eerste schifting bij Ajax niet. Trainer Marco van Basten had ook voor Albert Luque, Kenneth Perez en Laurent Delorge dezelfde vervelende boodschap. De Amsterdammers kozen ervoor om eerder deze zomer zijn aflopende contract met twee jaar te verlengen, maar Van Basten ziet het niet in hem zitten.
In Noord-Spanje hoopt Colin zijn enigszins in het slop geraakte loopbaan weer nieuw leven in te kunnen blazen. Na twee moeilijke eerste seizoenen bij PSV belandde hij op huurbasis bij NAC, waar hij onder Henk ten Cate een prima jaar kende. Hij keerde terug naar Eindhoven, maar wist wederom niet te imponeren. Via andermaal NAC en Norwich City kwam hij aan het begin van afgelopen seizoen bij Ajax terecht.
In deze verdediging welquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:22 schreef denthemen het volgende:
[..]
Noem me naief maar de feiten zijn gewoon zo. Psv heeft al jaren geen speler die er 30 inschiet maar ze worden wel steeds kampioen. Tuurlijk ligt hun basis bij de verdediging, maar ik heb gewoon veel vertrouwen dit seizoen in onze verdediging. Vermaelen is er vanaf het begin weer bij, Bruno Silva ook. Oleguer is er bijgekomen, Vertonghen gaat met de dag beter spelen. Ajax is niet afhankelijk van Huntelaar, maar het is wel een énorme aderlating ja.
Stel dat hij bij Ajax blijft en er weer 30 inschiet en ook zichzelf in de UEFA cup bij elke grote topclub in de kijker speelt. Volgend jaar zal hij waarschijnlijk 10 miljoen moeten kosten, met een beetje geluk gaan die clubs tegen elkaar opbieden en kan die prijs alsnog aardig oplopen. De kans dat dit gebeurd is wel erg klein maar volgend seizoen is van Nistelrooy ook niet meer basisspeler denk ik zomaar.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:15 schreef M0NTANA het volgende:
Constructie slaat nergens op, waarom nu 25 miljoen euro betalen, terwijl zijn restwaarde volgend jaar zomer veel lager is en hij dus voor veel minder kan worden overgenomen.
Als ik die site bekijk en moet geloven, dan zal hij Vrijdag worden gespresenteerdquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:32 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Daar zijn jullie van verlost... toch ook iets positiefs voor de fans.
Jammer dat ze Koenders niet wilde hebben.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | De Jong 21 2 Delorge 4 1 Emanuelson 31 3 Gabri 26 1 Heitinga 33 6 Huntelaar 34 33 Leonardo 8 2 Lindgren 11 2 Luque 16 4 Maduro 15 4 Perez 16 7 Rommedahl 30 2 Schilder 8 1 Suárez 33 17 Vermaelen 19 1 Vertonghen 31 2 |
Aardig gemiddelde..quote:Perez 16 7
Precies mijn mening. Het is enorm zonde natuurlijk, maar we zijn niet afhankelijk van KJH. Al hoop ik natuurlijk met alles wat ik heb dat we hem kunnen behoudenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:37 schreef M0NTANA het volgende:
De doelpuntenmakers van vorig seizoen:
[ code verwijderd ]
Opvallend is dat Klaas Jan Huntelaar en Luis Suárez de enige twee spelers zijn die boven de tien treffers uitkomen, Miralem Sulejmani zal dit seizoen voor de nodige doelpunten zorgen en wellicht ook Ismaïl Aissati nog. Mocht Klaas Jan Huntelaar vertrekken en zijn opvolger (Darío Cvitanich of een aankoop) scoort er twintig, dan nog kunnen we meer scoren dan afgelopen seizoen. Oftewel, ook zonder Huntelaar kunnen we kampioen worden, al zal het mét hem makkelijker zijn.
Ruilen voor Marcus Berg.quote:
Neh doe maar niet..quote:
Een club in de Pimera Division? Zo... daar mag Colin blij mee zijn.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:32 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Daar zijn jullie van verlost... toch ook iets positiefs voor de fans.
Uiteindelijk zal dat alleen maar prima zijn. Colin is zo'n ongelofelijk domme gozer, ik denk dat het juist voor Aissati beter is dat hij nu niet meer alleen met zo'n flapdrol als Colin optrekt maar gewoon nu z'n plekkie gaat vinden in de selectie.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:53 schreef w00h00 het volgende:
Toch jammer voor Aissati dat z'n mattie Colin vertrekt.
Welke zekerheid heb je dan? Het ene seizoen scoort hij er 30, het andere seizoen net 21.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:45 schreef fuckbuddy het volgende:
Met Huntelaar heb je zekerheid das het verschil en ik denk dat de fans alsook de club nou eindelijk eens zekerheid wil hebben.
We hebben helemaal niet te weinig gescoord, we hebben er gewoon teveel tegengekregen. In 1997 was onze clubtopscorer Patrick Kluivert met 6 doelpunten, dus wees gewoon blij dat we uberhaupt een spits hebben die er 20+ inlegt per seizoen want dat hebben we ook jaren niet gehad.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:58 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Welke zekerheid heb je dan? Het ene seizoen scoort hij er 30, het andere seizoen net 21.
Voor zover we zekerheid hebben is de enige zekerheid dat hij te weinig scoort, ook al zijn het er 30. Dat is wat hij de laatste 3 seizoenen gedaan heeft, net als zijn teamgenoten overigens.
Volgens mij hebben we het afgelopen seizoen tegen PSV, Twente, Slavia en Dinamo toch echt te weinig doelpunten gemaakt. En tegen Willem II op de slotdag het seizoen ervoor had er ook nog best eentje bij gemogen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:07 schreef Silenus het volgende:
[..]
We hebben helemaal niet te weinig gescoord, we hebben er gewoon teveel tegengekregen.
Waarom zou ik daar blij mee zijn? Met Kluivert ging het heel goed, nu hebben we al 3 seizoenen een spits die er 20+ inlegt en dat heeft geen enkele verbetering gebracht.quote:In 1997 was onze clubtopscorer Patrick Kluivert met 6 doelpunten, dus wees gewoon blij dat we uberhaupt een spits hebben die er 20+ inlegt per seizoen want dat hebben we ook jaren niet gehad.
Wat is het verschil tussen Holanda en Jolanda?quote:Nació el 20 de enero de 1981 en Utrecht. Antes de llegar al Ajax jugó en el HMS (aficioando), PSV Eindhoven (Jolanda), KRC Genk (Bélgica), NAC Breda (Holanda), Norwich City (Inglaterra) y Ajax (Holanda).
Bron: Realsporting.com
Zal vast wel een internet site komen van Eredivisie Live of iets?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:11 schreef Wessiej het volgende:
Trouwens, waar kan ik dit jaar die wedstrijden op het internet volgen, vorig jaar had je planet voetbal maar is nu natuurlijk weg, zag voor de rest niks meer staan
PSV is een vrouwenclub, die moet je dan ook een vrouwelijke naam gevenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:14 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen Holanda en Jolanda?
Op basis van zijn kwaliteiten, want die heeft hij.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:08 schreef DJ_Ryow het volgende:
op basis waarvan wordt Colin gehaald door die club?![]()
hulde aan de maker van de compilatievideo van Colin
We hebben niet de titel verspeeld tegen PSV en Twente hoor. We hebben de titel verspeeld door in de Koel, op Woudenstein, op het Kasteel, in de Goffert, in het Gelredome, TELKENS twee tegendoelpunten te krijgen. Daar kun je gewoon niet tegenop scoren.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:14 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we het afgelopen seizoen tegen PSV, Twente, Slavia en Dinamo toch echt te weinig doelpunten gemaakt. En tegen Willem II op de slotdag het seizoen ervoor had er ook nog best eentje bij gemogen.
[..]
Waarom zou ik daar blij mee zijn? Met Kluivert ging het heel goed, nu hebben we al 3 seizoenen een spits die er 20+ inlegt en dat heeft geen enkele verbetering gebracht.
Haha!quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:17 schreef BoNi het volgende:
[..]
Op basis van zijn kwaliteiten, want die heeft hij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |