Behalve als je migraine hebtquote:Licht wordt altijd geassocieerd als positief.
En negers zijn zeker geen mensenquote:zwart en 'donker' zijn geen kleur.
Wij zijn ogen sluit voor het kwaad, geeft het de vrije ruimte.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:05 schreef Bensel het volgende:
waarom hebben (gelovige) mensen toch altijd zoveel met de duivel? Alsof het hun intrigeert, de personificatie van het 'kwaad'. Ik zou daar (als ik gelovig zou zijn) juist helemaal niks mee te maken willen hebben..
In een additief kleurensysteem niet, nee. In een subtractief kleurensysteem echter weer wel.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:48 schreef OldJeller het volgende:
zwart en 'donker' zijn geen kleur.
Misschien kan het gedrag van kleurlingen ons iets leren.quote:
Iedereen sluit zijn ogen voor fel licht. Dus God is het kwaad.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:10 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Wij zijn ogen sluit voor het kwaad, geeft het de vrije ruimte.
Wat maakt het uit welk kleuren systeem je gebruikt. Ook in een subtractief kleurensysteem is zwart geen kleur. We zitten hier in WFL, niet in een taalforumquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:26 schreef Seneca het volgende:
[..]
In een additief kleurensysteem niet, nee. In een subtractief kleurensysteem echter weer wel.
Maar wat als ik nou iemand zijn familie martel en uitmoord voor de kick. Ben ik dan relatief slecht.quote:
Het is jammer (slecht) voor de familie. Het is goed voor jouw kickquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:25 schreef heracles het volgende:
[..]
Maar wat als ik nou iemand zijn familie martel en uitmoord voor de kick. Ben ik dan relatief slecht.
Maar zwart is de kleur van de duivel omdat zwart geen kleur is. Het absorbeert al het licht en licht staat voor goed.
Wat is er mis met moorden?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:49 schreef Scaurus het volgende:
Het is slecht, daar is niets relatief aan. Het is slecht voor (1) de familie (for obvious reasons), (2) jou, omdat jij bijdraagt aan een klimaat waarin men zomaar moord kan plegen: vanuit de gedachte 'wat niet wilt dat u geschiedt, doet dat ook een ander niet' is het slecht om deze daad te plegen.
Dat legt ie in die exacte quote dus al duidelijk uit. Le-zen.quote:
Misschien vind ik het wel plezierig om in zo'n klimaat te leven.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:54 schreef Marble het volgende:
[..]
Dat legt ie in die exacte quote dus al duidelijk uit. Le-zen.
An sich is er niets mis mee, ware het niet dat als iedereen zomaar wie dan ook kan vermoorden, het ook niet erg handig is voor je eigen hachje. Puur een kwestie van zelfbehoud en -verdediging dus om het uit te bannen.
Voor zolang als je het uithoudt, welteverstaan. Je kan natuurlijk ook al vrij snel het loodje leggen en dan kun je helemaal niks meer plezierig vinden.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:55 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Misschien vind ik het wel plezierig om in zo'n klimaat te leven.
Klopt.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:56 schreef Marble het volgende:
[..]
Voor zolang als je het uithoudt, welteverstaan. Je kan natuurlijk ook al vrij snel het loodje leggen en dan kun je helemaal niks meer plezierig vinden.
Wat een onzin. Ik leef voor de kick. Ik vermoord dagelijks mensen voor die kick. De mensen die slachtoffer zijn, worden, of er last van ondervinden, hebben een probleem. Het komt mij alleen maar ten goede. Zonder kick geen leven voor mij.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 18:49 schreef Scaurus het volgende:
Het is slecht, daar is niets relatief aan. Het is slecht voor (1) de familie (for obvious reasons), (2) jou, omdat jij bijdraagt aan een klimaat waarin men zomaar moord kan plegen: vanuit de gedachte 'wat niet wilt dat u geschiedt, doet dat ook een ander niet' is het slecht om deze daad te plegen.
Je bent dan slecht omdat iets walgelijks als een moord je een kick geeft.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:20 schreef boyv het volgende:
[..]
Wat een onzin. Ik leef voor de kick. Ik vermoord dagelijks mensen voor die kick. De mensen die slachtoffer zijn, worden, of er last van ondervinden, hebben een probleem. Het komt mij alleen maar ten goede. Zonder kick geen leven voor mij.
Iedereen leeft in zijn eigen wereld. Wat goed en slecht is, is per definitie afhankelijk van de persoon in kwestie.
Zijn punt is dat walgelijkheid relatief is.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:32 schreef heracles het volgende:
[..]
Je bent dan slecht omdat iets walgelijks als een moord je een kick geeft.
Ja zo kan je van alles zeggen dat het realtief is. OOh oh ho wat was Hitler toch een goede man. Wat heeft Stalin toch een hoop goeds gedaan. Wat is Osama toch een heerlijk mannetje.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:33 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Zijn punt is dat walgelijkheid relatief is.
99,99% van de mensheid vindt moord walgelijk, die andere 0,01% denkt daar anders over.
quote:ff off topic
Den_Dead_Kennedys, deze is echt meesterlijk
Wat is dan het criterium om vast te stellen wat goed en slecht is?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:41 schreef heracles het volgende:
[..]
Ja zo kan je van alles zeggen dat het realtief is. OOh oh ho wat was Hitler toch een goede man. Wat heeft Stalin toch een hoop goeds gedaan. Wat is Osama toch een heerlijk mannetje.
Sorry hoor.
Goed en slecht is niet afhankelijk van iemands mening.
Ik ga graag bij Ted Bundy op een kopje thee drinken om alle goede daden van deze week te evalueren.
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:44 schreef boyv het volgende:
[..]
Wat is dan het criterium om vast te stellen wat goed en slecht is?
De publieke opinie?
Als je geniet van het pijn doen van iets levends dan ben je slecht.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:44 schreef boyv het volgende:
[..]
Wat is dan het criterium om vast te stellen wat goed en slecht is?
De publieke opinie?
Pure duisternis is een gebrek aan alles. Het is het niets. Het is ook geen waarheid dus.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 16:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Fel licht verblindt, dus dat is een dwaalspoor, gewoon slecht. In het donker kan je veel meer zien en zelf licht maken om het nog beter te zien. Dus donker is de waarheid.
Alle slachters zijn slecht en de hele wereld propageert dat door vlees te etenquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:48 schreef heracles het volgende:
[..]
Als je geniet van het pijn doen van iets levends dan ben je slecht.
quote:Mijn voorstel is om in dit wetenschap topic dingen/zaken qua kleur naar voren te brengen die je als positief of negatief ervaar en beschrijft waarom.
Slachters genieten er niet van.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:54 schreef boyv het volgende:
[..]
Alle slachters zijn slecht en de hele wereld propageert dat door vlees te eten
jajaquote:
Je hebt gradaties in slecht zijn.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:15 schreef boyv het volgende:
[..]
jaja
Ik sla Jan voor z'n bek voor de kick die ik daarvan krijg.
Of ik dat zelf als goed of slecht moet beschouwen, ligt aan de kwestie van prioriteiten die ik stel. Als ik verkies om te leven voor de kick, boven het welzijn van Jan, dan is het slaan van Jan een goede vooruitgang voor mij om mijn prioriteiten bewerkstelligen. Ik kan het slaan van Jan dus als goed zien, al zullen de meningen daarover verschillen.
Riaggquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:24 schreef boyv het volgende:
Jan is een blinde mongool van 1,20 meter en mist een arm. Ik sla Jan voor z'n bek voor de kick die ik daarvan krijg.
Of ik dat zelf als goed of slecht moet beschouwen, ligt aan de kwestie van prioriteiten die ik stel. Als ik verkies om te leven voor de kick, boven het welzijn van Jan, dan is het slaan van Jan een goede vooruitgang voor mij om mijn prioriteiten bewerkstelligen. Ik kan het slaan van Jan dus als goed zien, al zullen de meningen daarover verschillen.
Bij te veel zonlicht verdorren en verbranden planten. Dus te veel verblindend licht is slecht.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:53 schreef heracles het volgende:
[..]
Pure duisternis is een gebrek aan alles. Het is het niets. Het is ook geen waarheid dus.
Dat licht je soms verblind is gewoon puur biologisch.
Zonder licht groeit er niets. Zonder licht gaan wij dood. Pure feiten dat licht leven is en duisternis dood.
De Riagg is slecht.quote:
Een teveel aan alles is slecht.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:28 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Bij te veel zonlicht verdorren en verbranden planten. Dus te veel verblindend licht is slecht.
Precies. God is een uiterste en dus slecht.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:36 schreef heracles het volgende:
[..]
Een teveel aan alles is slecht.
Teveel geld, teveel ego, teveel water, teveel zon.
Alles moet in balans zijn. Ying yang
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |