Teveel wijn.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:07 schreef Evertjan het volgende:
wat een glijer die Floris met die arm. Lijkt wel een 12 jarige jongetje naast een meisje in de bios.
Ben zo blij voor jequote:
Dat scheelt.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 20:53 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Gaat niet doorHij geeft aankomend week slecht weer
Heb vanmiddag geannuleerd...Wij zouden naar Maastricht gaan
Dus heb je niet veel aan met zo''n slecht weer..Gelukkig hadden wij de hotel nog niet betaald alleen reserveringskosten !
Nog nooit zo mooi van het strand afgelopen, na een uurtje beachvolleyballen..quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het deen topsport.
Vond het eerst ook niks. Maar het is zo zwaar
Wel een goede coach die Spanje heeft, waarom hebben NL team die niet?quote:Op zondag 17 augustus 2008 00:29 schreef wimderon het volgende:
Je ziet meteen waarom Evers hier niet op z'n plaats is. Het gaat een keer over hockey en hij voegt een keer wél wat toe in de discussie.
Nee nu hebben wij niets gepland.Offtopic, overigens. Vond de uitzending niet veel aan.quote:Op zondag 17 augustus 2008 00:26 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat scheelt.
Al een nieuwe datum gepland? Wel gezellig zo, met z'n tweetjes naar het zuiden.
ik ben ook gevallen voor beachvolleybal....best wel leuk om te zien! Eerst vond ik het echt troepquote:Op zondag 17 augustus 2008 00:51 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Nog nooit zo mooi van het strand afgelopen, na een uurtje beachvolleyballen..
En omdat ze uitgezwommen zijn de ned dames 4 ook goud maar ja die blijven maar ff hè de HHH wacht.quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:27 schreef rja het volgende:
Wordt druk bij Maart vanavond.
Met de 4 x 100 vrije slag dames die gehuldigd worden.
Zilver bij het Zeilen.
En Goud bij het roeien.
Neem aan dat de zeilsters er gezien de afstand nog niet zitten, maar onmogelijk is het niet.quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:27 schreef rja het volgende:
Wordt druk bij Maart vanavond.
Met de 4 x 100 vrije slag dames die gehuldigd worden.
Zilver bij het Zeilen.
En Goud bij het roeien.
Eens. Aan het begin met die straatbeelden pakt het wel leuk uit, maar bij de wedstrijdbeelden werkt het niet.quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:38 schreef Cavalier1 het volgende:
Jammer van de eindtune. Normaal gesproken altijd een mooi ´´afscheid van de dag´´. Deze haalt het niet bij Dodgy - Good Enough van vier jaar geleden en al helemaal niet bij U2 - Beautiful Day van 2000.
Tafel erbij en zilver gaat eerst weg goud later voor de HHH, zit hij verder alleen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:46 schreef rja het volgende:
Volgens mij past het niet meer bij Maart.
1 x goud, 2 zilver en de zwemdames
Vorige Spelen was haar bezoek best geslaagd, althans voor de kijker.quote:Op zondag 17 augustus 2008 16:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zit die Van Eupen vanavond ook bij ome Mart? Zal wel gezellig worden.
Ach zal wel meevallen, zolang er maar niemand achter haar staat te stressen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 16:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zit die Van Eupen vanavond ook bij ome Mart? Zal wel gezellig worden.
Dat was nu toch ook niet 't gevalquote:Op zondag 17 augustus 2008 17:58 schreef maril het volgende:
[..]
Ach zal wel meevallen, zolang er maar niemand achter haar staat te stressen.
Jawel op een gegeven moment staat er iemand en die zegt dat ze mee moeten voor de medaille en toen kwam dat rechtstreeks uit Marits mond wat hard en overquote:Op zondag 17 augustus 2008 18:02 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat was nu toch ook niet 't geval
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |