quote:
Op woensdag 13 augustus 2008 00:56 schreef Ali_Kannibali het volgende:De man heeft macht en controle. Als dat niet het geval is, doet hij zelf iets verkeerd.
Respect: -10
Meer woorden maak ik hier niet aan vuil.
quote:
Het was me al duidelijk dat jij je net als Jezus bij wijze van spreken wil laten kruisigen om zo een goed Christen te zijn.
Je geloof wordt hier op de proef gesteld en je verkondigt in jouw ogen het Woord van God, en net als Jezus word ook jij niet serieus genomen. Komt me eerder als hoogmoed over dan als nederigheid tegenover je God, hoewel ik me natuurlijk wél besef dat het voor jouzelf overkomt als een teken dat je geloof in Hem krachtig is en dat je het laat beproeven en dat je in die beproeving andere mensen hoopt te redden, wat natuurlijk wel enorm goed van je is. Lekker tegenstrijdig in ieder geval!

Ik snap trouwens inderdaad niet dat het ene woordje "Ja" in de kerk ineens *BLING!* je seksleven een stuk rijker zou maken, en daarbij kun je het onmogelijk weten: als je niet met iemand mag vrijen voor het huwelijk, dan heb je gewoon geen vergelijkingsmateriaal. Je moet ook niet bij een wetenschapper aankomen met bijvoorbeeld een middeltje die je bloedsomloop met 25% verbetert, maar alleen als je voor het innemen van het medicijn niet je bloedsomloop laat meten!
Verder vind ik dat je nu echt te ver gaat met zelfs het denirgerend doen over het rijke seksleven van 2 dolgelukkige moeders, en die post over dat stelletje dat braafjes gewacht heeft waarbij de vrouw enorm frigide blijkt te zijn......nee, daar ga ik echt niet op in. Dat is inderdaad Neanderthalermentaliteit.
Ali; jij beledigt hier al 8 topics lang mensen om hun geloof, hun seksleven, hun hele persoonlijkheid (sowieso in het geval van die man die tot het huwelijk heeft gewacht) en diverse andere zaken. Mij is het duidelijk dat die mensen het echt niet prettig vinden en je uitspraken zijn vaak gebaseerd op persoonlijke ervaringen en overtuigingen die niet voor anderen hoeven te gelden. In de Bijbel staat dat je geen seks buiten het huwelijk MAG hebben, maar jij hebt het wel gedaan, maar nu wacht je bljikbaar wegens een ervaring met een zeer bijzonder meisje die je blijkbaar vanuit je ego enorm veel onrecht hebt aangedaan (maar nog niet écht seks mee hebt gehad), waar je enorme wroeging over hebt en waarvan je hoopt dat je weer samen gaat komen als je weer in Parijs bent, maar waar 5 mensen zo'n hard hoofd in hebben dat ze zeggen zich te gaan bekeren als dat gaat lukken, en nu wil je pas na jullie huwelijk seks met haar hebben. (Tenminste, als ik jouw verhalen zo goed combineer en dit allemaal inderdaad over hetzelfde meisje gaat)
Ik meen iets tussen de regels door te lezen als ik jouw uitspraken over dit meisje en de voorvallen in 1 verhaaltje combineer, maar zo'n voorval heeft NIETS maar dan ook helemaal NIETS te maken met of je nou wacht tot na het huwelijk of niet; het heeft te maken met of je er allebei klaar voor bent en er behoefte aan hebt. Mocht ik je verhaal goed hebben begrepen, dan pas jij je aan haar behoefte aan (wat zeer nobel is), maar dat je zegt dat IEDEREEN dat moet doen is complete onzin! Persoonlijke ervaringen hebben lang niet altijd betrekking op anderen.
Mocht ik jouw uitspraken over dat meisje in Parijs compleet uit het verband hebben gerukt, dan bied ik je bij deze wederom, maar deze keer zeer oprecht mijn excuses aan, maar het zou jou niet misstaan om ook af en toe het zelfde eens te doen als je merkt dat je mensen gekwetst of boos gemaakt hebt met je woorden die jij als de absolute waarheid beschouwt, maar die echt lang niet altijd goed gefundeerd zijn. Hierbij denk ik bijvoorbeeld aan uitspraken over het seksleven van 2 moeders, maar daar blijft het absoluut niet bij.
De discussie is zeer interessant, maar matig je toon alsjeblieft een beetje op sommige momenten. Ik weet dat ik soms ook wat fel van leer trek, maar ik roep niet dat ik als enige de absolute waarheid in pacht heb en dat het leven van alle andere mensen geen flikker voorstelt als ze zich niet laten overhalen door mij om mijn specifiek geloof te volgen.
Persoonlijke ervaringen en overtuigingen zijn geen bewijs!
En mocht je gelijk hebben dat het seksleven van de 2 moedertjes NOG rijker was geworden als ze hadden gewacht, dan had dat seksleven er volgens mij heel eng uitgezien!

Beter dan perfectie? Damn, kan nooit gezond zijn voor een mens!

En nog even voor de duidelijkheid: Ik BLIJF het waarderen dat je je zo bezorgd maakt om ons welzijn, daar heb ik absoluut wél respect voor!
[ Bericht 6% gewijzigd door ToT op 13-08-2008 09:37:03 ]