Het is de schuld van Duyvendak dat journalisten van de Telegraaf hun werk slecht doen?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:14 schreef DS4 het volgende:
[..]
Duijvendak had zich moeten realiseren dat dit kon gebeuren. Journalisten hebben nu eenmaal geen beschaving, dat weet je toch?
Zo'n simpel antwoord voor iemand als jij die zijn idealen zo nastreeft.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:14 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb aandelen in GroenLinks, meteen nadat ze naar de beurs zijn gegaan
Waarschijnlijk niet, omdat iedereen iedereen het hand boven het hoofd houd.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:24 schreef SCH het volgende:
Halsema gaat hem trouwens niet afvallen of wegsturen of maatregelen aankondigen vanavond.
Met alle respect, een politicus moet weten hoe de pers te werk gaat. Of je dat nu kwalificeert als slecht, walgelijk, whatever... het is te verwachten.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:22 schreef SCH het volgende:
Het is de schuld van Duyvendak dat journalisten van de Telegraaf hun werk slecht doen?
Dat dacht ik al. Ik ben wel benieuwd wat ze te melden heeft. Ze is niet te benijden momenteel.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:24 schreef SCH het volgende:
Halsema gaat hem trouwens niet afvallen of wegsturen of maatregelen aankondigen vanavond.
Het is niet slim maar dat ontslaat journalisten nog niet van hun verantwoordelijkheid.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:31 schreef DS4 het volgende:
[..]
Met alle respect, een politicus moet weten hoe de pers te werk gaat. Of je dat nu kwalificeert als slecht, walgelijk, whatever... het is te verwachten.
Vreemdgaan doe je als publiek figuur ook niet in het openbaar. En als je dat wel doet moet je niet de journalist aanvallen omdat hij je privacy schendt. Dat weet je nu eenmaal. Kun je ook een mening over hebben, maar je moet er wel rekening mee houden. Ook al is het niet netjes van die journalist.
Ach, zo erg is het allemaal niet hoor.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:34 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat dacht ik al. Ik ben wel benieuwd wat ze te melden heeft. Ze is niet te benijden momenteel.
Mensen bedreigen die het niet eens zijn met Links ....moet kunnen in een partij als GLquote:Verder werd mijn vrouw , ik was dan op dienstreis, meerdere malen in het holst van de nacht gebeld. Hetzij werd er niets gezegd en ontstond daardoor een dreigende stilte tot er werd opgehangen, of een mannenstem zei slechts ‘die man van jou krijgen we nog wel’. Beide soorten van telefoontjes hadden inderdaad het beoogde effect, mijn vrouw en ons gezin werden geterroriseerd. Naar aanleiding van uw onthullingen over uw ene strafbare actie (de inbraak) bleek mij dat dat andere strafbare feit (het terroriseren) op onze oudste, ondanks zijn jeugd, hij was toen negen jaar, een diepere indruk heeft achtergelaten.
Want dit gebeurt niet vanuit rechts denk jij?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:43 schreef qonmann het volgende:
"..Ook zouden de huizen van de ambtenaren zijn voorzien van beveiligingsvoorzieningen, werd er in de straten gesurveilleerd en werd de scholen van hun kinderen gevraagd waakzaam te zijn."
Bij Links heiligt het Doel altijd de middelen.
Die tijd acht ik voorbij... Helaas. Er moet gescoord worden tegenwoordig.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:35 schreef SCH het volgende:
Het is niet slim maar dat ontslaat journalisten nog niet van hun verantwoordelijkheid.
Dat zal allemaal wel, maar je kan moeilijk zeggen dat de kritiek maar uit één hoek komt.quote:Daarin zie ik veel rechtse mensen nu wel erg met 2 mensen maten. Bij Wilders zouden die allemaal tranen met tuiten huilen over de mon is ering
Kijk eerst eens bij jezelf voor je naar de buren gaat kijken...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Want dit gebeurt niet vanuit rechts denk jij?
Politiek is vaak ook beeldvorming. Hij is aangeschoten wild. Binnen zijn partij staat hij nog niet ter discussie, maar als dit door blijft etteren en er komen straks nog meer zaken naar voren, dan houdt het een keer op. Feiten tellen maar zeer beperkt in de politiek en dat weet jij neem ik aan ook wel.quote:
Dat geldt dus net zo goed voor degene die het postte.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:46 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Kijk eerst eens bij jezelf voor je naar de buren gaat kijken...
Grotendeels wel toch?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:45 schreef DS4 het volgende:
Dat zal allemaal wel, maar je kan moeilijk zeggen dat de kritiek maar uit één hoek komt.
Slappe reactie, als je zeker van jezelf was geweest, had je wel met een overtuigend argument gekomen in plaats van deze reactie...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat geldt dus net zo goed voor degene die het postte.
Het gaat hier over Duyvendak en het feit dat ie nog steeds door GL omarmd wordt.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Want dit gebeurt niet vanuit rechts denk jij?
Natuurlijk nemen ze geen afstand van hem, daar is helemaal geen reden voor. Ze zullen we weer mea culpa doen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:53 schreef qonmann het volgende:
[..]
Het gaat hier over Duyvendak en het feit dat ie nog steeds door GL omarmd wordt.
Zelf nu neemt men geen afstand van die man.
Voorbeelden te over. Zodra Doekle Terpstra iets roept over Wilders moet hij meteen beveiligd worden. Maar dat zal ook wel de schuld van GroenLinksers zijn natuurlijkquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:52 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Slappe reactie, als je zeker van jezelf was geweest, had je wel met een overtuigend argument gekomen in plaats van deze reactie...
Ik vraag me werkelijk af dit iets met rechts of links zijn te maken heeft.quote:Maar het zou belacheljk zijn om hem af te vallen omdat rechts nederland ineens het braafste jongetje van de klas is gaan spelen.
Nee hoor, dat is niet de schuld van GroenLinks.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 18:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Voorbeelden te over. Zodra Doekle Terpstra iets roept over Wilders moet hij meteen beveiligd worden. Maar dat zal ook wel de schuld van GroenLinksers zijn natuurlijk
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 18:09 schreef Bommenlegger het volgende:
Nee hoor, dat is niet de schuld van GroenLinks.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 16:48 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Vergeet ook die Diederik Samson niet van de PvdA. Hij is dikke vriendjes met Duijvendak en beiden weten veel meer van elkaar dan wij mogen weten. Zij gingen enige tijd geleden nog broederlijk samen per extreem CO2 uitstotend vliegtuig (business-class uiteraard) naar Bali om het klimaat te redden.
"Wolven in schaapskleren ..."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |