 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 2 medailles op een dag. Het blijft wachten op weer een gouden. Alleen jammer dat grol geen goud heeft voor de rest gaat het wel goed
 2 medailles op een dag. Het blijft wachten op weer een gouden. Alleen jammer dat grol geen goud heeft voor de rest gaat het wel goed
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Mischien morgen ochtend met veldhuis alleen denk ik het nietquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:04 schreef MrBadGuy het volgende:
Twee medailles, goed bezig, maar jammer dat het tweede goud nog op zich laat wachten.
 
			 
			
			
			Morgen komen in ieder geval diverse kanshebbers op een medaille in actie. Allereerst natuurlijk Veldhuis, maar ook de teamsprint bij het baanwielrennen is een serieuze kanshebber op een medaille. Daarnaast zijn er met VD Geest, Uilenhoed, Kiplagat, Kibet en Smith nog enkele outsiders.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:05 schreef Jovatov het volgende:
Na een paar dagen elke dag één medaille, vanaf nu twee medailles per dag?
Zou mooi zijn, goede prestaties iig
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee, ook de finale. En Kibet is natuurlijk geen grote kanshebber, maar ik sluit het niet volledig uit.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:13 schreef marcodej het volgende:
Kibet verwacht ik niet... en Smith is alleen nog kwali's toch?
 
			 
			
			
			Bij het paardrijden dressuur individueel maakt Anky een goede kans op goud. Zilver is daar een bijna zekere indien er geen rare dingen gebeuren.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:04 schreef MrBadGuy het volgende:
Twee medailles, goed bezig, maar jammer dat het tweede goud nog op zich laat wachten.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ze kan juist voor Lornah de race hard maken. Moet wel, want haar sprint is matig, dus er moeten er een paar vanaf.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:15 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nee, ook de finale. En Kibet is natuurlijk geen grote kanshebber, maar ik sluit het niet volledig uit.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sporters met een serieuze kans die gaan voor goud, ze doen dat in meer landen en zo krijg je een klassement.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:57 schreef kowala het volgende:
Wat zitten er een hoop losers in de Nederlandse groep deze spelen meeste hadden een grote bek voor de spelen en nu kun ze het weer niet waarmaken. Met 3 gouden plakken mogen we in onze handjes knijpen tijdens deze spelen.
 
			 
			
			
			Kun jij mij namen geven van Nederlandse sporters die gezegd hebben dat ze even goud gaan inkoppen? Ik ken ze niet, wel sporters die weten dat ze tot de wereldtop behorden en kans hebben op goud maar ook weten dat ze niet de enige zijn die deelnemen en dat ook de sporters uit andere toewerken naar hun ultieme vormpiek.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:57 schreef kowala het volgende:
Wat zitten er een hoop losers in de Nederlandse groep deze spelen meeste hadden een grote bek voor de spelen en nu kun ze het weer niet waarmaken. Met 3 gouden plakken mogen we in onze handjes knijpen tijdens deze spelen.
 
			 
			
			
			Valt wel mee hoor enige die verwacht dat hij goud ging winnen en het niet haalde is grol. En de belangrijkste mensen voor een medaille moeten nog komen. Veldhuis nog 2 keer, Theo bos, Anky, Hockey vrouwen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:57 schreef kowala het volgende:
Wat zitten er een hoop losers in de Nederlandse groep deze spelen meeste hadden een grote bek voor de spelen en nu kun ze het weer niet waarmaken. Met 3 gouden plakken mogen we in onze handjes knijpen tijdens deze spelen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij het zwemmen is het goud anders een meevaller. Voor de rest hoefde je ook niet op veel medailles te rekenen. Alleen op de 50 vrij en die komt dus nog.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 12:19 schreef TheVulture het volgende:
call me a zwartkijker, maar het gaat nog een hels karwei worden om de prestaties van Atlanta te evenaren... het lijkt erop dat hele equipes (zwemmen en baanwielrennen) totaal verkeerd gepiekt hebben
 
			 
			
			
			daar heb jij weer gelijk in maar het is wel een mirakel dat dat is gelukt als je ziet dat de hele ploeg behalve VDH zijn PR's op de individuele nummers bijna niet benaderd....quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 14:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bij het zwemmen is het goud anders een meevaller. Voor de rest hoefde je ook niet op veel medailles te rekenen. Alleen op de 50 vrij en die komt dus nog.
 
			 
			
			
			Niks mirakel. Als je het goed bekijkt was dit het enige nummer waarbij Nederland onlangs had bewezen idd de sterkste te zijn. Dat het buitenland daar overheen gekeken had is hun eigen fout. Die meiden hebben gewoon gedaan wat ze moesten doen nadat ze het WR hadden gepakt.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 14:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
daar heb jij weer gelijk in maar het is wel een mirakel dat dat is gelukt als je ziet dat de hele ploeg behalve VDH zijn PR's op de individuele nummers bijna niet benaderd....
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat de zwemmers verder teleurstellen is natuurlijk waar, maar daar waren ook geen medailles van te verwachten. Op de 4x100 hebben Kromowidjojo en Heemskerk geweldig gezwommen en hadden ze het geluk dat namens de VS Coughlin ook matig was en bij Australië Campbell en Mills ook gigantisch teleurstelden.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 14:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
daar heb jij weer gelijk in maar het is wel een mirakel dat dat is gelukt als je ziet dat de hele ploeg behalve VDH zijn PR's op de individuele nummers bijna niet benaderd....
 
			 
			
			
			Dat vind ik dan weer zo af doen aan de prestatie hè? Waarom is het nou weer op basis van geluk en stelden de anderen teleur? Ze hadden sowieso al het WR! Dus lijkt me gewoon een afspiegeling van hoe het op dat onderdeel momenteel gewoon er voor staat. Waar ze individueel minder sterk zijn, weten ze als team boven zichzelf uit te stijgen. Ga dit dan weer niet bagatelliseren en zeggen dat dit alleen mogelijk was door dat anderen minder presteerden.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat de zwemmers verder teleurstellen is natuurlijk waar, maar daar waren ook geen medailles van te verwachten. Op de 4x100 hebben Kromowidjojo en Heemskerk geweldig gezwommen en hadden ze het geluk dat namens de VS Coughlin ook matig was en bij Australië Campbell en Mills ook gigantisch teleurstelden.
 
			 
			
			
			Compleet eens! Nederland was al WR-houder dus een van de topfavorieten! Behalen ze een keer een gouden medaille naar verwachting, is het nu weer eens geluk! Ongelooflijk.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:24 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer zo af doen aan de prestatie hè? Waarom is het nou weer op basis van geluk en stelden de anderen teleur? Ze hadden sowieso al het WR! Dus lijkt me gewoon een afspiegeling van hoe het op dat onderdeel momenteel gewoon er voor staat. Waar ze individueel minder sterk zijn, weten ze als team boven zichzelf uit te stijgen. Ga dit dan weer niet bagatelliseren en zeggen dat dit alleen mogelijk was door dat anderen minder presteerden.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die 4 * 100m vrij is de enige die volledig aan de hoop en verwachtingen heeft voldaan tot nu toe inderdaadquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:37 schreef marcodej het volgende:
[..]
Compleet eens! Nederland was al WR-houder dus een van de topfavorieten! Behalen ze een keer een gouden medaille naar verwachting, is het nu weer eens geluk! Ongelooflijk.
 
  
  
											 
			 
			
			
			de 4 keer 100 is inderdaad de enige die aan de verwachting voldoet, als jij wereldrecordhouder bent, en dat binnen een half jaar van het OS hebt gezwommen, is alles minder dan goud niet voldoende.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die 4 * 100m vrij is de enige die volledig aan de hoop en verwachtingen heeft voldaan tot nu toe inderdaad

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Denk dat dat niet meer gaat lukkenquote:Op maandag 18 augustus 2008 10:30 schreef TheVulture het volgende:
De teller staat nu op 11... zal nog een hele klus worden om de 20 te halen...
 . Maar er zullen er nog wel een paar komen
. Maar er zullen er nog wel een paar komen  .
.
											 
			 
			
			
			Een half uurtje later hebben we er al weer een gouden bij.quote:Op maandag 18 augustus 2008 10:30 schreef TheVulture het volgende:
De teller staat nu op 11... zal nog een hele klus worden om de 20 te halen...
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hockey(st)ers en wellicht nog een keer een stunt van de waterpolosters.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:11 schreef Blik het volgende:
Welke kunnen we nog halen de komende dagen?
- van Grunsven gaat goud of zilver pakken.
- Misschien Bos nog een plak
- wellicht springruiters brons (maar alleszins zeker)
maar verder
 
											 
			 
			
			
			Hockey x 2, waterpolo, taekwondo.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:11 schreef Blik het volgende:
Welke kunnen we nog halen de komende dagen?
- van Grunsven gaat goud of zilver pakken.
- Misschien Bos nog een plak
- wellicht springruiters brons (maar alleszins zeker)
maar verder
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Halve finale wordt wel een lastige, geloof ik.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:21 schreef Blik het volgende:
uiteraard de hockeyers, hoe kan ik ze vergeten.
En wellicht Kanis, die staat al met 1 been in de halve finale
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Vergeet de waterpolodames niet. Die staan in de halve en zijn steengoed bezig!quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:21 schreef Blik het volgende:
uiteraard de hockeyers, hoe kan ik ze vergeten.
En wellicht Kanis, die staat al met 1 been in de halve finale
 
											|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |