Bij deze bied ik mijn laptop eens aan.
Mijn nu 2 jaar oude Limited Edition Asus Lamborghini VX1 Notebook (genummerde editie, gaat om nummer VX1967)
Wat krijg je:
Intel Core Duo T2500 @ 2,00 Ghz en 2MB cache4GB DDR 667 Geheugen (wordt alleen onder Vista SP1 herkend als 4GB) BIOS en Windows XP zeggen 2,7GB
160GB 5400RPM Seagate Harddisk (P-ata)
DVD-RW drive +/- R en RW
Geforce 7400VX met 512MB geheugen15 Inch SXGA 1400x1050 beeldscherm met 0(!) dode of luie pixelsIntel Wireless ABG 3945 Netwerkkaart
Marvel 10/100/1000 Lan aansluiting
Bluetooth
4x USB 2.0
Express Card slot
FireWire
Infrarood
D-Sub aansluiting voor een normale TFT er aan te hangen
Accu, normale werktijd is ongeveer 2 tot 2 en een half uur op XP en met gamen is hij met een uurtje leeg.
Voor de liefhebber heb ik er ook nog een Express Card variant van de SB X-Fi geluidskaart bij en een headset van logitech.
Ik moet even zoeken naar de originele Logitech BT mouse die erbij zat, maar ik denk dat die kwijt is geraakt met de verhuizing.
Software:
Originele Windows XP Pro(!) licentie en recovery cd's aanwezig evenals alle driver cd's.Het spel supreme commander (promo exemplaar)
Norton Ghost 2003 (origineel)
Zwart lederen/suede Lamborghini Draagtas met Sleeve (hengseltjes van de tas zijn niet meer zo best maar das wel te fixxen @ een schoenmaker denk ik)
De originele doos.
Bovenkant van het scherm is gespoten(fabrieksaf) met de welbekende gele Lamborghini lak.
Keyboard omhulsel is geborsteld zwart aluminium (klein nadeeltje hier met gamen krijg je over het algemeen een zeer warme rechteronderhoek waar je pols steunt)
Staat van de Notebook is Z.G.A.N. Er zitten nergens krassen op het enige wat hij mist zijn zijn rubberen voetjes aan de onderzijde.
Heb Windows Vista erop gehad en deze kreeg een prestatie index van 3,3In 2006 gekocht voor een luttele 2500 euro.
Laten we zeggen dat we de vraagprijs op 900 euro houden. De notebook staat ook op marktplaats maar in hoeverre dat nog serieus genomen moet worden vraag ik me af.
Reden waarom ik hem weg wil doen, ik wil een Macbook Pro aan gaan schaffen.
Notebook heeft nog nooit hardware problemen gehad en het enige wat ik er aan uitgebreid heb is het memory er zat standaard 2GB in namelijk.
Let wel: De laptop heeft GEEN garantie meer. De BON heb ik nog wel, maar daar heb je niets aan voor garantie.Zie ook de foto's:
![]()
![]()
![]()
![]()
Bieden kan altijd maar voor onder de 800 euro gaat hij niet weg dan hou ik hem zelf wel.
ICT'er, Gamer, Social, Loveable, Huggable, Computer-Fixer, Limited Edition Geek, Good Laugh and a good friend if you need it.
X360 Gamertag: SpoekGTi ; Twitter: @ SpoekGTi #WoWPlayer