Hermes.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:32 schreef solem het volgende:
O.k. Ik ga schoon schip maken hier. Schudt elkaar de hand.
Volgende vraag: Wie was in de griekse mythologie de boodschapper tussen de goden? Zoon van Zeus? De patroon van reizigers en dieven
quote:
Deze wist ik ook, net als de eerste 2.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:36 schreef solem het volgende:
[..]
dat is helemaal goed el Toro
+1 el toro
ik hoop dat je het wist en niet opgezocht hebt
ben je altijd zo vriendelijk of is dat een tijdelijke afwijking?quote:
Doorgaans ben ik nog wel vriendelijk maar als newbies denken dat ze het allemaal wel weer beter wetenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:53 schreef solem het volgende:
[..]
ben je altijd zo vriendelijk of is dat een tijdelijke afwijking?
Jongen, jij bent echt paranoide hoor, je mag toch wel een kanttekening plaatsen bij de regels. Bedenkt nou eens een vraag dan, Yuri, dan kunnen we verder. Ik verveel me dood.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:59 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Doorgaans ben ik nog wel vriendelijk maar als newbies denken dat ze het allemaal wel weer beter weten
Correct.quote:
Ik heb mn aluminiumhoedje al op hoor dus kijk uitquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 01:02 schreef solem het volgende:
[..]
Jongen, jij bent echt paranoide hoor, je mag toch wel een kanttekening plaatsen bij de regels. Bedenkt nou eens een vraag dan, Yuri, dan kunnen we verder. Ik verveel me dood.
ferrari? het moet bijna wel een italiaan zijnquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 02:00 schreef Ofyles2 het volgende:
Sterfgevallen:
Een icoon uit de auto-industrie die op zijn scooter door een, hoe kan het ook anders, auto werd geschept.
peugeotquote:
maar ik weet dat een ontwerper van ferrari ook omgekomen is bij een scooterongeluk. Dus daar heb ik je maar mooi.quote:
ben alleen zijn naam kwijtquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 02:09 schreef solem het volgende:
[..]
maar ik weet dat een ontwerper van ferrari ook omgekomen is bij een scooterongeluk. Dus daar heb ik je maar mooi.
nogmaals, een ferrari kwam om in een scooterongeluk. Dat weet ik zeker...is de achternaam nou ineens niet goed genoeg? Wat een flauwekul zeg.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 02:08 schreef Ofyles2 het volgende:
Het gaat om een Italiaans ontwerper, geen automerk!
Lola Ferrari ?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 02:15 schreef solem het volgende:
[..]
nogmaals, een ferrari kwam om in een scooterongeluk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |