Befehl ist Befehlquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:38 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ja, maar we moeten van remmie wel nieuwe userst toelaten, anders draaien ze ons de nek om, zei die
allesquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:47 schreef BobbyB het volgende:
maar wat boeit het nou wie er in de OP staat
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:26 schreef BobbyB het volgende:
[..]
BK
[ afbeelding ]
Moet eigenlijk bij de vaste SCers staan en niet bij lurkers.
Weet je wat, ik pas de Wiki even aan.
Deze SC is mijn leven. haal me uit de op en ik ga in mezelf snijdenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:47 schreef BobbyB het volgende:
maar wat boeit het nou wie er in de OP staat
heb ik ook gehadquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:59 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Het is vandaag: laat alles uit je handen flikkeren -dag.![]()
Dat gaat nog leuk worden voor de rest van de dag.
Leer lezen, m'n internet is vertyft hier.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 13:50 schreef supertard het volgende:
Ik heb wel weer ff de wiki aangepast, aangezien je dat zelf blijkbaar niet kan...
Juup, jij had deel 22 in de wiki moeten zetten, ik heb nu tm 23 erin gegooit.
Ik verheug me al op vanavond.quote:
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:01 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Leer lezen, m'n internet is vertyft hier.
Stink kloon
Eens, wat een vieze zooi is dat. En de suikervervanger in die producten is meestal ook nog giftig voor je.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:06 schreef De_Ananas het volgende:
NL'ers dronken vorig jaar 30 liter 'light'
Nog maar eens, iedereen die het drinkt moet dood
quote:Paris Hilton heeft in een video gereageerd op een reclamespot van de republikeinse presidentskandidaat John McCain. "Die rimpelige, grijze kerel heeft me in zijn campagnefilmpje gebruikt en ik ga ervan uit dat dat betekent dat ik nu ook een presidentskandidaat ben", zegt de hotelerfgename in de video, die te zien is op de Amerikaanse website Funnyordie.com.
"Hé Amerika, ik ben Paris Hilton en ik ben ook een celebrity. Ik kom alleen niet uit de goede oude tijd en ik beloof geen veranderingen, zoals die andere vent", zegt de blondine, liggend op een bedje in een minuscuul badpak en gouden pumps. "Ik ben zeg maar helemaal klaar om het land te leiden."
Vervolgens zet de blondine haar plan voor een nieuw energiebeleid uiteen. Paris, die overweegt het Witte Huis roze te verven als ze tot president wordt gekozen, stelt voor McCains plan om vlak voor de kust naar olie te boren te combineren met het voorstel van Obama voor schonere technieken bij de oliewinning. "Energiecrisis opgelost! Ik zie jullie wel weer bij de debatten."
Vorige week lanceerde McCain een reclamespot waarin beelden van McCains democratische tegenstrever Barack Obama werden afgewisseld met beelden van Paris Hilton en Britney Spears. Daarmee wilde het campagneteam van McCain duidelijk maken dat Obama vooral een beroemdheid is en niet noodzakelijkerwijs een goed politicus.
De moeder van Paris kon niet lachen om de stunt van McCain. "Zonde van de tijd en aandacht van het land op een tijdstip waarop miljoenen mensen hun huizen en banen verliezen", stelde ze op de website van de Amerikaanse krant Huffington Post. De ouders van Hilton doneerden eerder dit jaar bijna drieduizend euro aan de campagne van McCain.
Werk je in de horeca ofzoquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:06 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik verheug me al op vanavond.
Leuke actiequote:
Hoe raad je dat?quote:
Ik ben helderziend, jewaids. Maar succes danquote:
Cwl, ik wil dat ookquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:19 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Ik ben helderziend, jewaids. Maar succes dan
*schrikt*quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:35 schreef Juicyhil het volgende:
<<Buzzerrrr>>
Tu- de - duuuquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:35 schreef Juicyhil het volgende:
<<Buzzerrrr>>
Je mag mij er ook wel bij gooienquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:26 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Agiath
[ afbeelding ]
en Beverton
[ afbeelding ]
Heb ik al heel lang niet meer gezien. De rest post wel.
BK
[ afbeelding ]
Moet eigenlijk bij de vaste SCers staan en niet bij lurkers.
Weet je wat, ik pas de Wiki even aan.
Enne welcome back veetreter!
Die dag had ik gisteren, vooral tijdens het schilderen van een muur met een emmer verf (2,5 ltr) in mijn handen. Idd, de emmer is omgevallenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:59 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Het is vandaag: laat alles uit je handen flikkeren -dag.![]()
Dat gaat nog leuk worden voor de rest van de dag.
Nicequote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:53 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die dag had ik gisteren, vooral tijdens het schilderen van een muur met een emmer verf (2,5 ltr) in mijn handen. Idd, de emmer is omgevallen
Pics?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:53 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die dag had ik gisteren, vooral tijdens het schilderen van een muur met een emmer verf (2,5 ltr) in mijn handen. Idd, de emmer is omgevallen
Ik dacht dat je naar R&P was?quote:
Whehehehequote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:11 schreef BigKahuna het volgende:
Ik ga vanavond naar een Chinees wokrestaurant. Zal ik ze allemaal afschieten om mijn solidariteit met de Tibetanen te tonen?
Ik heb net zoveel zin om te werken als twee die geen zin hebben.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:11 schreef Neo-Mullen het volgende:
Boh wat was zij nat zeg!
Kga werken, SPÄTAHHHH
Lloret de marquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:40 schreef afcajos het volgende:
Enne reetveter waar ben je op vakantie geweest?
Helaas niet, heb gisteravond pas de nieuwe camera binnen gekregen nadat ik vorige week donderdag de digitale camera kapot had laten vallenquote:
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:11 schreef BigKahuna het volgende:
Ik ga vanavond naar een Chinees wokrestaurant. Zal ik ze allemaal afschieten om mijn solidariteit met de Tibetanen te tonen?
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:15 schreef Juup© het volgende:
[..]
Helaas niet, heb gisteravond pas de nieuwe camera binnen gekregen nadat ik vorige week donderdag de digitale camera kapot had laten vallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |