Kinderwens, de inseminatie is weer achter de rug

Succes met de wachtweken en hopelijk straks door naar het andere topic!
Basimah, wat rot zeg, wachten tot donderdag. Ik hoop dat het er dan goed genoeg uitziet om aan de nieuwe ronde te beginnen.
SilkTie, morgen dus de IUI. Fijn dat het toch nog goed verloopt en de IUI een dag later kan, zodat het voor jou ook uitkomt!
ET, dat van het genetisch materiaal bij langzame groei wist ik niet. Ze hebben zoiets ook helemaal niet gezegd, terwijl ik er wel naar gevraagd heb.
Nou, hier gaat alles zijn gangetje. Het was even afkicken van de spuit zetten, het voelde gewoon leeg de eerste dag

Verder maar afwachten of ik ongesteld word ofzo, en intussen lekker bezig met het nieuwe huis, verhuizen, wat verjaardagen, familieweekend en een vakantie. Even geen polonaise aan mijn lijf is misschien ook wel lekker

Ow ja, met mijn zusje gaat het goed, met mijn vriendin vooralsnog ook. Geen bloeding enzo, maar wel erg gespannen. Vandaag krijgt ze de uitslag van de bloedtest van donderdag, en vrijdag een nieuwe afspraak. Ik blijf hopen dat het wel goed gaat.