Schijt ze!quote:
Moet je 'm op dat rondje mikken, draait ie daarna vanzelf rondquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:07 schreef Pheno het volgende:
Oeh, schijten op zo'n ding.
SMTAquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:16 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Moet je 'm op dat rondje mikken, draait ie daarna vanzelf rond
Ah die ken ik wel idd! Ben haar nog nooit in Nijmegen tegen gekomen, maar heb 2/3 jaar bij haar in de klas gezeten.quote:
Echt....? Volgens mij mag ze de meeste mensen die van haar oude school in Nijmegen wonen niet echt...quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:22 schreef LaGrive het volgende:
[..]
Ah die ken ik wel idd! Ben haar nog nooit in Nijmegen tegen gekomen, maar heb 2/3 jaar bij haar in de klas gezeten.
Vies kindquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:16 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Moet je 'm op dat rondje mikken, draait ie daarna vanzelf rond
Ik weet niet of zij wel weet dat ik in Nijmegen woon.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:24 schreef Californium het volgende:
[..]
Echt....? Volgens mij mag ze de meeste mensen die van haar oude school in Nijmegen wonen niet echt...
Sick minds think alikequote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:21 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
En waar staat die afkorting nou weer voor?
ahaquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:30 schreef LaGrive het volgende:
[..]
Ik weet niet of zij wel weet dat ik in Nijmegen woon.
Ik zat in 2,3,4(?) vwo bij haar in de klas en daarna is zij havo gaan doen en ook een jaar eerder gaan studeren
Ik zat naast haar bij Engels, maar verder ken ik haar ook niet echt
welke van de 27?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:16 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Moet je 'm op dat rondje mikken, draait ie daarna vanzelf rond
Wat is Nederland toch klein hequote:
Nee Terschellingquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:46 schreef PietjePuk007 het volgende:
Moet je ook niet naar Zandvoort gaan.
Ik ken hetquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:43 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Wat is Nederland toch klein he![]()
Kwam op vakantie ook allemaal Nijmegenaren tegen, teveel trouwens. Wel leuk, maar op een gegeven moment waren er echt teveel bekenden op mijn vakantie bestemming aanwezig
Plaaggeesten?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:48 schreef Californium het volgende:
[..]
Ik ken het
Voor paar weken terug naar utrecht geweest om met wat mensen wat te drinken.... Ben ik 5 plaaggeesten van de middelbare school tegen gekomen op Utrecht Centraal terwijl ik daar alleen was voor en na dat drinken. van die 5 wonen er 3 in Nijmegen en 2 in Zwolle
Ik was niet bepaald poplulair op de middelbare school. De eerste 3 jaar in Didam waren hel, Bijna iedereen van de HAVO en VWO negeerde me en behandelde me als strontquote:
Vriendjesquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 21:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
Zo boodschappen gedaan en gegeten en nu zijn mijn vriendjes onderweg hierheen!
Hoe groot zijn jouw drollen normaal gesproken?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |