Op London Luton(jeweets, Easyjet vliegveld) staan met 2 stuks handbagage. Blijkbaar is het sinds minimaal een jaar zo dat je van Luton naar Amsterdam maar 1 stuks handbagage mee mag nemen.
Dit terwijl je van Amsterdam naar Luton TWEE stuks mag meenemen(krom

).
Maarja, voor mij was die regel dus niet bekend en blijkbaar voor een hoop mensen ook niet(veel mensen probeerden tassen in tassen te proppen) en ik vloog toch regelmatig op Luton.
Douanebeamte zegt: nee, sorry, 1 tas. Ik had dus 1 overvolle rugzak en een 17" laptop.
"Ja, je moet die éne tas in die andere stoppen". Zie je het voor je?
Lang verhaal kort: ik moest 1 tas extra inchecken. Na een hoop geren en gestress kon ik dan nog 1 tas inchecken hoewel de balie voor mijn vlucht eigenlijk al 5 minuten dicht was!
Ik zit in dat vliegtuig te wachten en dat duurt en dat duurt. Er gaat bij mij al iets dagen

*bing* gaat de speaker. "U vraagt zich misschien af waarom het zo lang duurt voordat we vertrekken maar er is 1 tas teveel aan boord en we zijn aan het uitzoeken hoe het zit" en je ziet iedereen om zich heen kijken en smoezen.
Ik hoor iets verder op mensen met elkaar praten over de tasproblemen die zij hadden dus ik hoopte zo enorm dat het hun tas was. Maar helaas.
*bing* "wil de passagier met de naam Nembrionic zich bekend maken bij het cabinepersoneel"?
Tja, toch maar handje opsteken. Het leek wel een film. In één beweging dat hele vliegtuig je aanstaren. Het leek wel een Duitse colonne

Zwaaide maar even naar iedereen en ik kreeg een alom vertegenwoordigd "aaaaahh gossie"
Netjes mijn paspoort gegeven EN mijn bagagelabel en het was zo opgelost. Maar wat schaamde ik me toen