quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 16:57 schreef Vork het volgende:
Op dit moment wil ik eigenlijk maar een ding, slapen.
Dat dus en ik ben er tegen 10 uur. Niets let jullie om er eerder heen te gaan natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 16:57 schreef Vork het volgende:
Nou, we moeten eerst nog eten maken en op eten. Dus opzich is het nieteens een slechte tijd. En daar omdat het hier vlakbij is en je daar met dit weer ook nog wel prima buiten kunt zitten.
Die vind ik juist wel lekker!quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 18:01 schreef Troel het volgende:
Ik heb wel een keer mayonaise meegenomen naar de Mc, maar dat was omdat ik de mayo daar echt gewoon niet te vreten vind
Franse mayoquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 18:07 schreef freecell het volgende:
[..]
Die vind ik juist wel lekker!
Al heb ik nu een mayo die wat zuurder is dan normaal en dat is eigenlijk ook wel lekker
Ik zou er ff een nachtje over slapen als ik jou was, zo´n beslissing moet je niet zomaar nemenquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 18:36 schreef beunkster het volgende:
Zo, ook weer thuis van de vakantie
Even heerlijk een weekje uitgerust in Duitsland (Cochem).
Maandag weer direct volle bak er tegenaan
Ik zal mss nog wel wat teruglezen, maar dat weet ik nog niet zeker.
Het is nogal veel en ik weet niet of ik er wel de tijd voor heb tot maandagochtend om dat te doen. Vandaarquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 18:59 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ik zou er ff een nachtje over slapen als ik jou was, zo´n beslissing moet je niet zomaar nemen
Ja, perfect weer. Lekker warm en 's avonds koelde het mooi af. Heerlijk, echt fantastisch.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 19:03 schreef MinderMutsig het volgende:
Veel plezier vanavond lui.![]()
En welkom terug beunkster.Beetje leuk weer gehad daar?
Oh leukquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 23:42 schreef golfer het volgende:
Trouwens voor de smulpapen hier die in de gelegenheid zijn dit weekend naar Haarlem te gaan, er is weer Haarlem Culinair dit weekend.
Pix or it did'nt happenquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:52 schreef borisz het volgende:
4 dagen disneyland is wel weer even mooi genoeg geweest.
Heulk wel +P=quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 23:24 schreef golfer het volgende:
De halve CUL SC zit in Arnhem te bieren en orgie-en?
Ik zat buiten, en toen te msnen en daarna heb ik nog een film gekeken.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 23:24 schreef golfer het volgende:
De halve CUL SC zit in Arnhem te bieren en orgie-en?
Oew, orgie met MiMuquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 04:05 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik begin wel mijn eigen privé orgie.![]()
Veel plezier nog met bieren.
leukquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 11:00 schreef borisz het volgende:
[..]
jaja. We zijn bezig met foto's uitzoeken
Mmmmm, klinkt goed!quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 11:09 schreef borisz het volgende:
EInd van de maand gaan we trouwens in de restaurantweek eten bij Het Roode Hert in Velsen Zuid. Al moet er woensdag nog wel even gereserveerd worden.
Ik wacht ongeduldig afquote:]Op zaterdag 2 augustus 2008 11:37 schreef borisz het volgende:
foto's volgen over een paar uur, ik kan even niet zo snel bij de pc waar die foto's opstaan.
Tnx, ook @ Bluezz.quote:
Zo nog effe verder chillen in de parkquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 10:14 schreef motorbloempje het volgende:
nou, het was een geweldige orgie
Tot hoe laat is dat Haarlem Culinair?quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 11:54 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Mmmmm, klinkt goed!
Wij gaan in het kader van de restaurantweek proberen bij Terra Cotta te gaan eten hier in het dorp. (Daar voor het laatst geweest op onzedag
Straks even naar Haarlem Culinair
[..]
Ik wacht ongeduldig af
Milou
2300quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:22 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Tot hoe laat is dat Haarlem Culinair?
ja ouwehands is leuk!quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:20 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Tnx, ook @ Bluezz.
Heb nog zoveel toffe foto's van haar o.a. van afgelopen maandag toen we naar Ouwehands Dierenpark zijn geweest en van Milou bij het optreden van de Fun Lovin' Criminals.
Maarja die staan op de externe harde schijf van cnk en die heeft hij niet meegenomen, of op het fototoestel van cnk en daar heeft hij het kabeltje niet van meegenomen![]()
Er zijn ook nog vreselijke foto's van mij en ColdFeet in behoorlijk beschonken toestand, maar die kunnen het internet niet verdragen, zelfs niet als ze gePPed worden![]()
Wat een supertof park is dat btw in RhenenDe eerste 20 meter had ik al meer beesten gezien dan een hele dag Blijdorp
![]()
Hebben ons alledrie geweldig vermaakt, en zijn ook naar de zeeleeuwenshow geweest, zoooo gaaf!
Op mijn hyves bij mijn krabbels staan ook nog wat foto's van afgelopen maandagavond toen we naar het parkconcert in Dordt waren geweest.
Er is ook gewoon weer geen enkel restaurant hier uit de buurt die mee doet.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 11:09 schreef borisz het volgende:
EInd van de maand gaan we trouwens in de restaurantweek eten bij Het Roode Hert in Velsen Zuid. Al moet er woensdag nog wel even gereserveerd worden.
'de park, jeweettochquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:21 schreef remlof het volgende:
[..]
Zo nog effe verder chillen in de park
Vergeet je cadeautje voor tante Nel nietquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
'de park, jeweettoch'
net onder de douche vandaan, even boodschapjes halen, en dan op naar Zoetermeer
opzich wel zin in, maar ben wat brakjes
nee... ben het niet vergeten, maar weet nog niet wat het gaat wordenquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:33 schreef remlof het volgende:
[..]
Vergeet je cadeautje voor tante Nel niet
Denk dat we volgend jaar een abonnement nemen, hoef je maar 3x te gaan en dan heb je het er al uitquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:33 schreef borisz het volgende:
Ouwehands is zeker 1 van de leukere dierentuinen in NL
Blijdorp ben ik nog nooit geweest terwijl ik wel veel dierentuinen heb gezien.
Vlakbij de dierentuin in r'dam hebben we onze "bedrijfs-hang-out"quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:41 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Denk dat we volgend jaar een abonnement nemen, hoef je maar 3x te gaan en dan heb je het er al uit
Ja daaaaaaag, doe dat maar via de PM.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:58 schreef octopussy het volgende:
Bijlezen: not gonna happen![]()
iemand een samenvatting?
Ik ben helemaal geslaagd voor 22 augustusquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:58 schreef octopussy het volgende:
Bijlezen: not gonna happen![]()
iemand een samenvatting?
Ja lachen en foto's zijn een lastige combiquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 13:35 schreef Bluezz het volgende:
Leuke foto's boris! Lachen doet geen pijn hoor(ik sta ook altijd zo op foto's hoor, zo serieus)
De Davy crocket ranch lijkt me erg gaaf slapen
Hier ook, daarom sta ik liever áchter de cameraquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 13:39 schreef borisz het volgende:
Ja lachen en foto's zijn een lastige combi.
Ja die is leuk idd, ziet er tof uit daar.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 16:24 schreef DarkElf het volgende:
Leuke foto's borisz, zeker dat boomslingeren enzo
Hehe, ff relaxen is een goed planquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 17:46 schreef Vork het volgende:
Zo, nu is de hele bende weer m'n huis uit. Tijd voor rust ende ontspanning.
Jij gaat schilderen als je chagrijnig bent?quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 17:28 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja die is leuk idd, ziet er tof uit daar.![]()
Ik ben een beetje chagrijnig de laatste tijd dus ik ben vandaag naar de bouwmarkt geweest en ik heb voor 100 euro verf gehaald; latex (gebroken wit) en voor 't houtwerk lentegroen & lindegroen en chocoladebruin.
Dit is allemaal voor de bovenverdieping van mijn huis. Het is een schuine kap met knieschotten. Het bruin is voor de dikke dakbalken en de 2 kleuren groen voor de knieschotten en het traphekje en raamkozijn enzo.
Grmpf, kom jij dan maar hier langs want dan kan ik meteen beginnenquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 18:33 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Jij gaat schilderen als je chagrijnig bent?![]()
Wanneer kom je langs? Ik ben heel goed in mensen chagrijnig maken.![]()
Was erg leuk ook wel erg zwaar na drie uur en intro en twee parcours afgelegd te hebben voel je het echt. Ik verstapte me een keertje en dan val je, gelukkig ben je dan gezekertd en kon ik me weer op het touw klimmen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 16:24 schreef DarkElf het volgende:
Leuke foto's borisz, zeker dat boomslingeren enzo
Hehehe ik woon daar echt vlak in de buurt, mijn trainingsgebiedquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 19:06 schreef AKnynke het volgende:
Ha, in het oosten van het land na een tijde in het mooie westen gekampeerd te hebben. Wat is het land toch mooi daar! M'n ouders stonden op een camping in Bodegraven, geweldige kleine weggetjes, oer-hollandse landschappen, leuk!
Vanavond lekker eten, morgen naar m'n oma in Leeuwarden. Maandag weer terug naar maastricht om de spullen weer verder in te pakken!
Oh, en ik ga ook niet bijlezen..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |