Of nog erger, gaan SMS'en. Op de snelweg.

En daar mag jij dan naast zitten.
Echt, ik heb al een tyfushekel aan mobiele telefoons omdat die krengen te pas en te onpas afgaan en het blijkbaar heel nodig is om ze ALTIJD en OVERAL op te nemen. Maar in de auto, als je achter het stuur zit, dat is echt de bloody limit.

Gisteren ook weer, ik zat bij een collega in de auto (nieuwe Mini, open dak, dat dan weer wel

) en die pakt ook rustig haar telefoon vlak voor een bocht. Dan zie ik die auto alweer langzaam van de eigen weghelft afdrijven maar zij is gewoon een nummer aan het intoetsen. Vlak voordat ik echt wil gaan schreeuwen, huppetee, beetje bijsturen, niks aan de hand.
Andere collega, precies hetzelfde. Beetje bellen, beetje klojen met je telefoon, 120-130-140 km/u op de snelweg, en die auto voor je maar dichterbij zien komen. Ik kijk naar hem: blik op het schermpje van zijn mobiel. GAST KIJK ANDERS FF VOOR JE!!

"Niks an de hand niks an de hand, ik zag hem wel."
Godverdomme, niks niks aan de hand. Blijf gewoon met je poten van die kuttelefoon als je aan het rijden bent. Idiote gasten altijd met hun belneurose.
Klacht: meerijden met mensen die doen alsof ze twee dingen tegelijk kunnen doen terwijl jij ziet dat het telkens BIJNA misgaat.