Dat vond ik ook mooi ja!quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 12:00 schreef iamredleader het volgende:
Kan nu even niet op youtube kijken, maar uit de film Armageddon, als ze weer geland zijn op aarde, en het zeer uitgedunde groepje astronauten teruglopen naar de mensen, en er vliegen 4 straaljagers over... de muziek is echt *hartverscheurend* mooi.
Je kan zeggen wat je wil maar Deep Impact is dus echt toch 10x beter als Armageddon.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 12:00 schreef iamredleader het volgende:
Kan nu even niet op youtube kijken, maar uit de film Armageddon, als ze weer geland zijn op aarde, en het zeer uitgedunde groepje astronauten teruglopen naar de mensen, en er vliegen 4 straaljagers over... de muziek is echt *hartverscheurend* mooi.
Je kan zeggen wat je wil: ieder z'n smaakquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:03 schreef Wouser het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wil maar Deep Impact is dus echt toch 10x beter als Armageddon.
Nee, was ook in de film. En dat is inderdaad eenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:24 schreef Molluck het volgende:
Als John Coffey op de elekrische stoel zit en hij zegt dat ie geen zak/doek over zijn hoofd wil omdat ie bang is in het donker![]()
(of stond dat nou alleen in het boek?)
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:46 schreef Draz het volgende:
Gladiator.
Laatste scenes met de muziek, en het graanveld.
Mooie scene ja! Sowieso is V For Vendetta een topfilm.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:18 schreef Tha_Erik het volgende:
V for Vendetta, als Evey opgesloten zit en een brief vindt van een eerder gevangengehouden persoon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
quote:Op woensdag 30 juli 2008 11:47 schreef Heatseeker het volgende:
Schindlers list, waarbij halverwege de film dat rode truitje op die berg met lijken ligt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |