quote:Organisatie werkvakantie trekt boetekleed aan
AMERSFOORT- De christelijke organisatie Livingstone die de werkvakantie organiseerde voor de verkrachte vrouwen verklaart een fout te hebben gemaakt.
"Omdat onze vrijwilligers bezig waren met het bouwen van een weeshuis hadden we contact opgenomen met een woonstichting. Na het drama hebben wij meteen gekeken of de daders uit die hoek kwamen. Tot onze verbazing bleek dat wij de verkeerde mensen naar onze vrijwilligers hebben gestuurd, zij waren namelijk niet van een woonstichting maar van de uitwoonstichting".
quote:
Open dat topic en wij zullen het ook zien!quote:Als er straks een topic komt over het gezin dat tijdens het bergbeklimmen is verongelukt, wat een soortgelijke openingspost bevat...blijft dat dan ook staan?
wtf?!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 14:56 schreef Whatashockr het volgende:
Echt belachelijk. Heb gelijk een topicreport geplaatst.
TS, k hoop dat je ooit nog eens een beetje medeleven kunt opbrengen
Welke slachtoffers? Die vrouwen die op vakantie gaan om lekker nostalgisch met de slaven naar bed te gaan?quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:08 schreef Silven het volgende:
Ik vindt dit topic erg respectloos tegenover de slachtoffers.
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 19:13 schreef Herald het volgende:
Het is nu een maand geleden, heeft er al iemand een ongesteldheid gemist?
Het waren toch christenkipjes?quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 19:13 schreef Herald het volgende:
Het is nu een maand geleden, heeft er al iemand een ongesteldheid gemist?
Ik vindt (quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:08 schreef Silven het volgende:
Ik vindt dit topic erg respectloos tegenover de slachtoffers.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |