Wat was ik blij dat ik maar één keer Abba heb gehoord in Zweden.quote:
Dark Knight =quote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:12 schreef HostiMeister het volgende:
Dark Knight draait ... Er draait niets
Mezelf.quote:
Jepsquote:
Beste film die ik dit jaar heb gezien durk ik bijna te beweren.quote:
Ik weet niet wat er nog komt maar het zal moeilijk worden jaquote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:21 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Beste film die ik dit jaar heb gezien durk ik bijna te beweren.
Ik ook, samen met Die Fälscher, Sweeney Todd en Elizabeth: The Golden Agequote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:21 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Beste film die ik dit jaar heb gezien durk ik bijna te beweren.
Wanted maar die komt pas uit op 11 september (In Belgie draait namelijk al)quote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:21 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Beste film die ik dit jaar heb gezien durk ik bijna te beweren.
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:31 schreef Yesse het volgende:wij zitten met het kantoorpand naast de Gamma. En daar is een auto nu achteruit tegen een andere auto aangereden.. Dus de trekhaak zit nu in de andere auto. Die man van de “aangereden” auto zit nu klaar met een schadeformulier wachtend op de auto die zijn auto heeft aangereden.
En hierboven wachten we ook met smart
Woops.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:31 schreef Yesse het volgende:wij zitten met het kantoorpand naast de Gamma. En daar is een auto nu achteruit tegen een andere auto aangereden.. Dus de trekhaak zit nu in de andere auto. Die man van de “aangereden” auto zit nu klaar met een schadeformulier wachtend op de auto die zijn auto heeft aangereden.
En hierboven wachten we ook met smart
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:33 schreef Piles het volgende:
[..]
![]()
![]()
Zet eens een webcamstream ofzo op, kunnen we ook meegenieten
Houd je ook van je werk afquote:
Wantedquote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:32 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Wanted maar die komt pas uit op 11 september (In Belgie draait namelijk al)
Onee, evenaren doen ze hem zeker niet; TDK was vele malen beter, maar ik bedoelde meer dat direct daaronder die drie films kwamenquote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:40 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Wanted
Ja vast, leuke film, lekker wijf, veel actie niet meer niet minder. Heb hem op me pc staan nog niet gekeken, dus kan er geen gefundeerde mening over geven maar Kleine kans dat iemand in die film de acteerprestaties van Heath Ledger in Dark Knight gaat evenaren.
En Bart, om nou Sweeney Todd in dezelfde catagorie te stoppen als Dark Knight vind ik ook ver gaan, was een aardige film, zelfs als je niet van musicals houdt, maar echt goed durf ik hem niet te noemen. Over Elizabeth en Die Falsher zal ik dan maar helemaal niets zeggen.
Ja ik ben een filmsnob, bite me
Ook een vette film jaquote:
Ben ik gister al heen geweestquote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:12 schreef HostiMeister het volgende:
Dark Knight draait ... Er draait niets
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |