Dynabyte, online besteld, vandaag binnen!quote:Op dinsdag 2 september 2008 15:16 schreef disjfa het volgende:
Voor de mensen die de game al binnenhebben. Uit welke winkel hebben jullie hem?
Ik zie dat hij daar nu ook op vooraad isquote:Op dinsdag 2 september 2008 15:35 schreef Mivea het volgende:
[..]
Dynabyte, online besteld, vandaag binnen!
Voor geroosterde wafels hou ik me bekquote:Op dinsdag 2 september 2008 15:34 schreef disjfa het volgende:
Ik vraag aan andere mensen wat zij kunnen mededelen zodat we niet allemaal als blinde honden naar de winkel hoeven te lopen![]()
* disjfa geeft Potjandorie een koekje
[ afbeelding ]
quote:
Oh, dan ren ik ook maar even snel heen en weerquote:Op dinsdag 2 september 2008 16:16 schreef huuphuup het volgende:
mn vriend is nu ook helemaal hyper zn een-cellige wezen aan het uitpluizen uit spore dus![]()
bij bart smit gehaald; die verkopen de gewone edition al, galactic moest je wel reserveren en komt donderdag.
quote:De betaling is succesvol verlopen. Naar aanleiding van uw bestelling ontvangt u op dezelfde of op de volgende werkdag een e-mail met de bevestiging van uw bestelling. Op de dag van transport sturen wij u een e-mail ter bevestiging van verzending van uw bestelling. Mocht u onverhoopt niet aanwezig zijn als de bezorger bij u langs komt, dan wordt er een bericht achtergelaten waarop staat aangegeven hoe te handelen.
Eerste indruk na half uur spelen:quote:Op dinsdag 2 september 2008 17:11 schreef Niara het volgende:
Meh, ik moet nog wachten tot donderdag..
Zouden de mensen die hem al hebben misschien een kleine review willen geven?
Eerste indruk, moeilijkheid etc?
Heb je hem bij Dynabite besteld? Want ik kreeg het zelfde scherm. Want als je voor 21:00 besteld heb je hem morgen binnen (als je met iDeal betaalt)quote:Op dinsdag 2 september 2008 17:21 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Alleen wordt ie morgen pas verstuurd
Bij Dynabyte idd. Ik heb alleen met m'n cc betaald en niet met iDealquote:Op dinsdag 2 september 2008 18:02 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Heb je hem bij Dynabite besteld? Want ik kreeg het zelfde scherm. Want als je voor 21:00 besteld heb je hem morgen binnen (als je met iDeal betaalt)
Dit zegt niets behalve dan dat je XXX-artikelen bestelt bij een online postorderbedrijf!quote:Op dinsdag 2 september 2008 19:35 schreef bjorntju het volgende:
JE DOET MAAR WANT HIJ IS TOCH LEKKER VERZONDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Geachte xxxxxx, Het bestelde artikel met het ordernummer xxxxxx is naar u verzonden.
MUHAHAHAHA
Ik moet wachten tot vrijdag. Vrijdagavond.quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:35 schreef zagevent het volgende:
Damn. Ik wachten tot donderdag.![]()
Maar ga dan wel lekker de galactic edition halen.Heeft iemand die al?
die bedoelde ik dus hahaquote:Op dinsdag 2 september 2008 17:32 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ik wacht gewoon lekker tot vrijdag. Kan eigenlijk ook niet anders, maar ik heb toch zat te doen.
@ Mivea: Ik denk niet dat je na een half uur in de tribal stage zitEerder in de Creature stage.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |