vind t ook een beetje eng ja, heb vandaag dus ook maar een slaapzak gekocht, kijken of dat iets uitmaakt.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 19:50 schreef mrien het volgende:
Bla, Lotte is ook al zo beweeglijk, gelukkig nog niet met omdraaien! Dat lijkt me nog wel eng i.v.m de deken enzo
Je krijgt echt zo'nquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 20:45 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Koen aan t lachen![]()
lief gezicht is dat he LL
Gouden tip!quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:37 schreef hestria het volgende:
Overigens haal ik eerst een aantal doekjes eruit voordat ik een poepluier ga verschonen, want anders vliegen de doekjes hier ook door de kamer heen. als ik dan nog doekjes extra nodig heb is kind in ieder geval al redelijk schoon en kan ik het op mijn gemak doen.
Kun je die dan niet gebruiken voor allerhande schoonmaakklusjes? Ik heb bijv. een pak el cheapo doekjes die niet geschikt zijn voor de billetjes, maar waar ik wel andere knoeipartijen mee opruim en Milo's eetstoel etensrestvrij mee maak.quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:05 schreef E.T. het volgende:
Ow, huggies doekjes vind ik ook van die ondingen. Ooit in de aanbieding gekocht bij AH toen ik op knappen stond van Tijn, er ligt nog steeds een pak in de commode
Pics or....quote:Op maandag 4 augustus 2008 14:40 schreef DeLiedje het volgende:
Sasha fijn dat je weer helemaal bent goed gekeurd!
![]()
![]()
![]()
![]()
Mijn kleine meisje STOND net in de box....
Zichzelf opgetrokken aan de spijlen... Ze is nog geen 8 maand!
en toevallig lag mn fototoestel klaar!![]()
quote:Op maandag 4 augustus 2008 15:38 schreef KD-fotografie het volgende:
Welkom terug vaknatiegangers!
iksje, kan ineens heel snel gaan hoor, Demi liep met 11 maanden en daarvoor ook maar af en toe een stapje.
Nadeel is wel dat ze lang bleef wiebelen, kleine van een vriendin van me liep met 1.5 jaar maar die liep echt meteen heel goed!
quote:Op maandag 4 augustus 2008 22:29 schreef Maneki.Neko het volgende:
Floortje meisje wat goed! Wat een ontzettend dotje is het toch
7 uur flesquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 17:16 schreef hestria het volgende:
9:00 fles
12:00 fruit
15:00 fles
18:00 warm
21:00/22:00 papfles
5:00 fles
geen idee of dit een redelijk normaal schema is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |