Standaard trekje overgehouden aan seizoen dat we degradeerdequote:Op zaterdag 18 oktober 2008 12:00 schreef Superheld het volgende:
[..]
Waarom zou je dat doen bij een 4-0 voorsprong?
Ja dan krijg je het dat ze het alsnog doen.quote:Nog een speciaal verzoek aan alle supporters: gooi de draagtrays voor de biertjes alsjeblieft niet het veld. NAC heeft hierover klachten ontvangen en bij herhaling kan dit zelfs gevolgen hebben voor de het wedstrijdverloop... De trays zijn bedoeld als service voor de supporter, niet om op het veld te gooien.
Juist in dit soort wedstrijden vind ik Luinge eigenlijk wel een leuke scheids. Dat naait de boel alleen maar verder op.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 22:36 schreef IV_Xample het volgende:
oh oh wat was het een geweldige avond met weer een optimaal fluitende luinge (NOT), maar hij kon het tij niet keren gelukkig
Hè, gelukkig staat het er nu nogquote:
Kreeg je daar serieus een ban voor? Ik moest er juist wel om lachen die opmerking...quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:25 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Ja, sorry dat ik had gevraagd of je camera gehandicapt was.![]()
![]()
Speelde wel mee geloof ik.quote:
Weet ik, maarja selectieve verontwaardiging hier op fok.quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:32 schreef denthemen het volgende:Ik moest er juist wel om lachen die opmerking...
![]()
Waar zegt 'ie dat?quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:46 schreef Zjakkie het volgende:
En de NAC supporters krijgen complimenten van Bennie Wijnstekers
"Ze zeggen iets over het Feyenoord publiek, maar toen NAC het moeilijk had, het hele publiek ging erachter staan!"
Vanmiddag tegen mij, toen ik bij Sparta zatquote:
Neuh, m'n sig is zo mooi zatquote:
Ohh, op zo'n manier. Wel leuk.quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:56 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Vanmiddag tegen mij, toen ik bij Sparta zatIk hoorde overigens pas achteraf dat hij het was
Ik was gisteren dus bij NAC, en vandaag bij Sparta, en hij had hetzelfde weekend gehad, dus we hadden iets om over te praten.
Je bent 12?quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:56 schreef Zjakkie het volgende:
Ik hoorde overigens pas achteraf dat hij het was
Nou, als je dat met 2 vermenigvuldigt en er 1 jaar bij optelt kom je erquote:
quote:Topscorer Amoah wil naar Engeland
Met negen doelpunten in zes wedstrijden is Matthew Amoah de verrassende topscorer van de eredivisie. Maar de Ghanese aanvaller van koploper NAC wil meer. ''Ik heb er altijd van gedroomd om in Engeland te spelen'', zegt hij vandaag in dagblad Sp!ts.
''Als jongetje had ik het altijd over Arsenal. Maar clubs als Everton of Middlesbrough zijn ook prachtig hoor. In de winterstop al weg uit Breda? Als een club een paar miljoen biedt, is de NAC daar misschien ook wel blij mee. Maar het liefst maak ik hier het seizoen gewoon af. Voorlopig staan we bovenaan, en daar ga ik nu eerst van genieten.''
Succes
Amoah zegt zijn huidige succes voor een groot deel te danken aan zijn pasgeboren zoontje Matthew junior. ''Mijn zoontje geeft mij extra power, ik voel me gewoon anders sinds hij er is. Het is niet zo dat ik tijdens de wedstrijd continu aan hem denk, maar ik probeer wel alles voor hém te doen.'' Als zijn vader in zijn huidige tempo doorgaat met scoren, is de kans groot dat Matthew junior opgroeit in Engeland.
Sp!ts
Hij zat bij mij op schoolquote:Op maandag 20 oktober 2008 15:20 schreef Stofje het volgende:
Bij Studio Voetbal gisteren. Die dronken gast eenzaam op de tribune, mooie gast in het echt. Luc
.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 13:08 schreef Stofje het volgende:
Iedereen de kleurplaat van De Rat al gemaakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |