Bij deze.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:15 schreef noekje het volgende:
Behoefte om met Huub te praten of over Huub, open maar een nieuw topic.
Dit gezeik gaat hier niet verder.
Looser!quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:21 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Kut, dan moet die van mij dicht
Onbegrijpelijk? Dat gezuig word ik kotsmisselijk van. Je zegt hoge bomen vangen veel wind. Da's ook bullshit als je bedenkt dat steeds dezelfde mensen het proberen te laten stormen. Schijtziek wordt ik van dat achterlijke gepost met leugens en insinuaties. Maar als dat de trent is betekend dit dan ook dat we insinuaties mogen doen betreffende andere users?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:29 schreef APK het volgende:
[..]
Looser!
Ik wil trouwens even duidelijk maken dat ik persoonlijk niet echt iets tegen Huub heb.![]()
Dit is FOK! en hoge bomen vangen veel wind.
Enjoy it, while it lasts.
Onbegrijpelijk dat een aantal users uit hun panty schieten terwijl Heilige Huub het gewoon van zich afschudt.
Nogmaals, neem een voorbeeld aan Huub, voor hem is het 'water under the bridge'.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:38 schreef akveor het volgende:
Onbegrijpelijk? Dat gezuig word ik kotsmisselijk van. Je zegt hoge bomen vangen veel wind. Da's ook bullshit als je bedenkt dat steeds dezelfde mensen het proberen te laten stormen. Schijtziek wordt ik van dat achterlijke gepost met leugens en insinuaties.
Ik las duidelijke irritaties bij zowel Eric en Huub. Ze gaan zelfs weg. Ik vind dat mensen hier op Fok best wel een beetje trots mogen zijn dat Huub en Eric bij ons komen posten. Blijkbaar wordt dat niet gewaardeerd en lijkt elke gelegenheid aangegrepen te worden door een aantal posters hun antipathie te uiten. Kritisch hoort het te zijn. Maar keer op keer worden hij en mensen met symphatie voor Huub geschoffeerd.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:41 schreef APK het volgende:
[..]
Nogmaals, neem een voorbeeld aan Huub, voor hem is het 'water under the bridge'.
Denk aan je hart.
Ik had regelmatig wél wat tegen 'm. Vond het regelmatig een agressief kutkaboutertje, maar gun hem verder irl ook het allerbeste. En verder, inderdaad, hoge bomen en zo.......quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:29 schreef APK het volgende:
[..]
Looser!
Ik wil trouwens even duidelijk maken dat ik persoonlijk niet echt iets tegen Huub heb.![]()
Dit is FOK! en hoge bomen vangen veel wind.
En weer probeer je het mij in mijn schoenen te schuiven. Wat de taktiek van een groepje users hier blijkt te zijn.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:44 schreef Suikeroom het volgende:
akveor je verpest et voor iedereen hou is op met je gezeik.. neem een voorbeeld aan Jaap Stam..
en toch geef ik je altijd uitgebreide antwoorden op je uitgebreide vragen. Is dat dan allemaal water naar de zee dragen ?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:54 schreef akveor het volgende:
[..]
En weer probeer je het mij in mijn schoenen te schuiven. Wat de taktiek van een groepje users hier blijkt te zijn.
Je bent zelf een van de grootste zuigers... asjeblieft zeg.
En daarna komen ze weer terug.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:52 schreef akveor het volgende:
Ik las duidelijke irritaties bij zowel Eric en Huub. Ze gaan zelfs weg.
En openen een topic, die dan weer gesloten wordtquote:
Een beetje vaseline doet wonderenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar ik zit nog steeds een beetje vast op dat pistool,
voel geen enkele dreiging daardoorquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:04 schreef Frasier het volgende:
Huub, hoe zit 't met al die bedreigingen die Natasia aan jouw adres heeft gedaan tijdens De Gouden Kooi? Zoals die zogenaamde duistere vriendjes van haar die jou even in elkaar zouden gaan trappen![]()
![]()
Vroeger had je zo'n reclame van boter ofzo van 2 vijanden die bij elkaar werden gebracht. Misschien is dat wat voor jullie.quote:
je hebt speciale verhuisbedrijven die dat doen, door trappengaten heen, door ramen heen etc etcquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:09 schreef mooiiiiii het volgende:
Huub,wat ik me serieus afvraag is ..Jullie gaan boven de salon wonen.Hoe kan daar ooit een vleugel naar boven worden gebracht?
Voller en Rijkaard, stond toen in de Telegraaf geloof ik. Zie je 't voor je, Huub en Natasia die samen gezellig een ontbijtje doenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:09 schreef schatje het volgende:
[..]
Vroeger had je zo'n reclame van boter ofzo van 2 vijanden die bij elkaar werden gebracht. Misschien is dat wat voor jullie.
Met Rijkaard en Rudy Voller.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:09 schreef schatje het volgende:
Vroeger had je zo'n reclame van boter ofzo van 2 vijanden die bij elkaar werden gebracht. Misschien is dat wat voor jullie.
Die ja, geweldige reclame was datquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:11 schreef Frasier het volgende:
[..]
Voller en Rijkaard, stond toen in de Telegraaf geloof ik. Zie je 't voor je, Huub en Natasia die samen gezellig een ontbijtje doen
ik zag haar toen bij Jensen in het rookhok (onze productie dacht ook niet dat we haar daar zouden tegenkomen) ik zei nog heel naief en blij He natas jij hier? hoe gaat het met je...quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:11 schreef Frasier het volgende:
[..]
Voller en Rijkaard, stond toen in de Telegraaf geloof ik. Zie je 't voor je, Huub en Natasia die samen gezellig een ontbijtje doen
Ik vrees dat ze er geen kuipje meer door verkopen.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:11 schreef Frasier het volgende:
Voller en Rijkaard, stond toen in de Telegraaf geloof ik. Zie je 't voor je, Huub en Natasia die samen gezellig een ontbijtje doen
Kunnen zij echt niet spel en realiteit scheiden?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:14 schreef Huubdgk het volgende:
mevrouw negeerde mij straal en haar vriendje kwam mij toen bedreigen, ik kon alleen maar lachendie twee uitlachen wel te verstaan
soms wel soms niet, zaten daar de laatste keer samen met Rene Froger te wachten, het duurde heel lang voordat we aan de beurt waren...zaten wij met zijn vieren op de bank......stond er op de autoque Rene Froger is weg... ik bedoel jezus christus je laat Rene Froger toch niet anderhalf uur wachten?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:15 schreef rene90 het volgende:
Jensen was ook prachtig met de DGK-bewoners altijd.
Ze trok het geloof ik persoonlijk aan dat haar kinderen steeds bij het spel betrokken werdenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:16 schreef APK het volgende:
[..]
Kunnen zij echt niet spel en realiteit scheiden?
Jammer, ik was Natasia-fan.
Praatjes vullen geen gaatjes blijkt maar weer, en meer dan erom lachen kun je inderdaad niet doen.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:14 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
ik zag haar toen bij Jensen in het rookhok (onze productie dacht ook niet dat we haar daar zouden tegenkomen) ik zei nog heel naief en blij He natas jij hier? hoe gaat het met je...
mevrouw negeerde mij straal en haar vriendje kwam mij toen bedreigen, ik kon alleen maar lachendie twee uitlachen wel te verstaan
Toen ze een keer terug kwam in het huis, en Lieke een klap vol in het gezicht gaf, was toch al wel duidelijk dat ze griezelig is? Ze deed toen al niet meer mee aan het spel.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:14 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
ik zag haar toen bij Jensen in het rookhok (onze productie dacht ook niet dat we haar daar zouden tegenkomen) ik zei nog heel naief en blij He natas jij hier? hoe gaat het met je...
mevrouw negeerde mij straal en haar vriendje kwam mij toen bedreigen, ik kon alleen maar lachendie twee uitlachen wel te verstaan
linda de mol was ook de officiele presentatrice van de Gouden Kooi toch? zij deed de kickoff tenminste,quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:18 schreef spapaars het volgende:
Huub.
Geruchten gaan dat, Wendy van Dijk het programma CBL gaat presenteren.
Weet jij iets hierover te vertellen?
Terecht overigens.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:18 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ze trok het geloof ik persoonlijk aan dat haar kinderen steeds bij het spel betrokken werden
Ja, terwijl ze zelf een veel frissere moraal er op nahield. "Ik mag m'n kindjes niet zien en wat doet God? Opa overleden."quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:18 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ze trok het geloof ik persoonlijk aan dat haar kinderen steeds bij het spel betrokken werden
Wendy van Dijk is sexyquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:18 schreef spapaars het volgende:
Huub.
Geruchten gaan dat, Wendy van Dijk het programma CBL gaat presenteren.
Weet jij iets hierover te vertellen?
Tja dat is wel erg slecht inderdaad, maar ik doelde op wat wij zagen op de buisquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:18 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
soms wel soms niet, zaten daar de laatste keer samen met Rene Froger te wachten, het duurde heel lang voordat we aan de beurt waren...zaten wij met zijn vieren op de bank......stond er op de autoque Rene Froger is weg... ik bedoel jezus christus je laat Rene Froger toch niet anderhalf uur wachten?
dat een opneem schema uitloopt ala, maar daar begonnen ze niet eens op tijd
Het zal die stomme geit van een Bridget wel weer worden.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:20 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
verwacht neit van mij dat ik uitspraken doe over het programma voordat ze officieel naar buiten zijn gebracht...over presentratrices weet ik vooralsnog niets
Je kan haar moeilijk verwijten wat god doet hequote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:21 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja, terwijl ze zelf een veel frissere moraal er op nahield. "Ik mag m'n kindjes nieet zien en wat doet God? Opa overleden."
hahahha,quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:21 schreef schatje het volgende:
[..]
Het zal die stomme geit van een Bridget wel weer worden.
Ik vond die zus griezeliger.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:20 schreef Huubdgk het volgende:
Natasia is echt wel griezelig..die ene nep lach van haar? help!!!!
Natasia was geweldig totdat ze Huub een ooraandoening gratis gaf,bedreigingen uitte ,in Huubs lip beet en Lieke een projectiel op haar hoofd gooide...en vooral het voorlezen aan alle lieve kindertjes van Nederland was drama...quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:16 schreef APK het volgende:
[..]
Kunnen zij echt niet spel en realiteit scheiden?
Jammer, ik was Natasia-fan.
Nee, want ik heb veel respect voor veel van je posts. Ik heb respect voor jou mening maar proef dat andersom niet. Ik gooi Brian, Amanda en Jaap fans niet op 1 hoop. Ik heb veel sympatie voor Huub maar ben niet blind voor zijn nare kantjes. Net zoals veel fans van Huub hier op Fok. Het is irritant dat ik het gevoel heb dat me dat keer op keer verweten word terwijl dat gewoon niet zo is.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
en toch geef ik je altijd uitgebreide antwoorden op je uitgebreide vragen. Is dat dan allemaal water naar de zee dragen ?
Maar het is volgens mij wel duidelijk dat zij nodig was (gebruikt is) om het programma op de kaart te zetten, of heb ik dat mis?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:20 schreef Huubdgk het volgende:
Natasia is echt wel griezelig..die ene nep lach van haar? help!!!!
En 40.000 euro weg.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:21 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja, terwijl ze zelf een veel frissere moraal er op nahield. "Ik mag m'n kindjes niet zien en wat doet God? Opa overleden."
weet nog dat wij een keer met zijn allen aan de buitentafel bij de bbq aan het eten waren en we hadden het over dierensex en allemaal van die ranzige dingen terwijl Natas aan het voorlezen was hahahahaha stuurde dat gesprek expres daarop vond het wel een lachen contrast op de streamsquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:23 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Natasia was geweldig totdat ze Huub een ooraandoening gratis gaf,bedreigingen uitte ,in Huubs lip beet en Lieke een projectiel op haar hoofd gooide...en vooral het voorlezen aan alle lieve kindertjes van Nederland was drama...
ps ..en ze gebruikt teveel maggiblokjes naar mijn idee
Bleh idd.... heb je haar nog wel eens gesproken?quote:
Nee dát nog net niét.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:21 schreef PC eend het volgende:
[..]
Je kan haar moeilijk verwijten wat god doet he
met claire haar neus is het prima, was alleen een bloedneus dus niet echt heel erg zichtbaar de dagen erna gelukkigquote:
Ooraandoening? Dat was toch met het spelen met die stokjes?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:23 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Natasia was geweldig totdat ze Huub een ooraandoening gratis gaf,bedreigingen uitte ,in Huubs lip beet en Lieke een projectiel op haar hoofd gooide...en vooral het voorlezen aan alle lieve kindertjes van Nederland was drama...
ps ..en ze gebruikt teveel maggiblokjes naar mijn idee
Kijk dat is opzich wel weer nette humorquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:25 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
weet nog dat wij een keer met zijn allen aan de buitentafel bij de bbq aan het eten waren en we hadden het over dierensex en allemaal van die ranzige dingen terwijl Natas aan het voorlezen was hahahahaha stuurde dat gesprek expres daarop vond het wel een lachen contrast op de streams![]()
echter heb zelf ook wel eens voorgelezen, dat dan weer wel
Wie zegd dat hier geen gebande "ex" nowlivers "Huub fans" zittenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:24 schreef akveor het volgende:
[..]
Je zou eens moeten lezen op Nowlive dan weet je dat er toch een verschil is met Huub fans hier en op NL zonder iemand tekort te willen doen. Hier zijn we een stuk gematiger denk ik. Hier kun je ons aanvallen op NL had je waarschijnlijk allang een (onterechte) ban gehad.
Maar Huub in da House!
Jij hebt daar nog een mooie paint van, laat zien trut.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:29 schreef noekje het volgende:
Ze heeft ook weleens onder voorleestijd een heel relaas gehouden over hoe ze het liefst seks had met haar rechterbeentje omhoog. Half uur later. ' Sorry, kindertjes van Nederland. Ben het vergeten. Morgen ga ik jullie moppies weer voorlezen.'
Nu betwijfel ik of er idd kindjes waren die daar naar keken.
Ik denk dat menig peuter in Nederland een trauma heeft opgelopen door haar voorlees-sessiesquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:29 schreef noekje het volgende:
Ze heeft ook weleens onder voorleestijd een heel relaas gehouden over hoe ze het liefst seks had met haar rechterbeentje omhoog. Half uur later. ' Sorry, kindertjes van Nederland. Ben het vergeten. Morgen ga ik jullie moppies weer voorlezen.'
Nu betwijfel ik of er idd kindjes waren die daar naar keken.
Mooizoquote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:26 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
met claire haar neus is het prima, was alleen een bloedneus dus niet echt heel erg zichtbaar de dagen erna gelukkig
Krijgen we nog foto's van de opgelopen schaden?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:26 schreef Huubdgk het volgende:
[..]
met claire haar neus is het prima, was alleen een bloedneus dus niet echt heel erg zichtbaar de dagen erna gelukkig
Natasia!quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:29 schreef noekje het volgende:
Ze heeft ook weleens onder voorleestijd een heel relaas gehouden over hoe ze het liefst seks had met haar rechterbeentje omhoog. Half uur later. ' Sorry, kindertjes van Nederland. Ben het vergeten. Morgen ga ik jullie moppies weer voorlezen.'
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:31 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Wie zegd dat hier geen gebande "ex" nowlivers "Huub fans" zitten
Disana heeft daar prachtige verslagen van geschreven. Ik heb ze nooit gelezen, na 1 keer luisteren naar ZDNGMW had ik mijn buik al vol, vooral met dat bidden enzo.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:31 schreef Frasier het volgende:
Ik denk dat menig peuter in Nederland een trauma heeft opgelopen door haar voorlees-sessies
Een van de grappigste momenten van DGK.quote:
Was/is dat niet die kerel van AT5 die elke dag in DWDD zat?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 22:28 schreef schatje het volgende:
Wat was de naam van die kok waar Natasia zo van gruwde? Martin toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |