abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60354506
Niemand gelooft het hier maar tis zo...
ik heb een diagnose!
Ja wel...ik ben een.....HSP (highly sensitive person)
Zoals sommige mensen intelligenter zijn dan anderen, zo zijn sommige mensen gevoeliger dan anderen. Intelligentie is het vermogen wat in de linkerhersenhelft zit. Gevoeligheid is een eigenschap van de rechterhersenhelft. Zoals we een zeer intelligente persoon “Hoogbegaafd” kunnen noemen kunnen we iemand die heel gevoelig is een “Highly Sensitive Person” (HSP) noemen.

Een HSP, Highly Sensitive Person of te wel hooggevoelig persoon, is iemand die gevoeliger is voor indrukken en subtieler nuances waarneemt dan gemiddeld. Elk moment van de dag doen we indrukken op, via onze zintuigen, horen, zien, ruiken, proeven en voelen. Een HSP doet dit dus intenser dan gemiddeld.

Hooggevoeligheid is een karaktereigenschap die positief ingezet kan worden. Bijvoorbeeld door hooggevoeligheid kun je sneller gevaren signaleren, in de gaten hebben dat iemand liegt, kleine nuanceverschillen waarnemen, intenser genieten van kunst of muziek en beter concentreren.

Zoals alle karaktereigenschappen heeft ook hooggevoeligheid valkuilen. Valkuilen kunnen bijvoorbeeld zijn: te hard werken (overwerken), te zorgzaam zijn voor anderen (en te weinig voor jezelf), te perfectionistisch zijn, je overladen voelen door indrukken en bang zijn om fouten te maken.

Hooggevoelige personen maken zich erg druk over hun roeping. Voor hen is het psychische inkomen (kwaliteit en bevrediging van het werk) zeker zo belangrijk als het financiële inkomen. Vaak nemen hooggevoelige personen een baan onder hun niveau in de hoop dat hun werk dan hanteerbaarder voor hen zal zijn. Maar doordat ze de inspiratie en bevrediging op een dieper niveau missen, wordt dergelijk werk op den duur juist vaak een enorme energievreter met alle gevolgen van dien.

De kunst is nu om toch te leren leven in deze maatschappij met het gevoel en met het verstand. Het gaat erom een persoonlijke balans te vinden tussen gevoel en verstand. Hoe leef je met je gevoel in deze wereld zonder dat je daardoor overweldigd wordt en jezelf dus niet verliest? De balans vinden en het vrijmaken van gevoelens die er in het verleden niet mochten zijn. Het leren staan voor wie je bent en wat je voelt. Het accepteren van angst, woede, verdriet en blijdschap.

Het is niet zo dat HSP’s beter zijn dan anderen of dat ze ziek zijn en genezen moeten worden. Het is eenvoudig zo dat ze wat gevoeliger zijn dan gemiddeld en dat is alles. Het gevoel is niet beter dan het analytische verstand. Ze zijn er beiden om elkaar in evenwicht te houden.

Hooggevoelige personen kunnen leren met de overprikkeling om te gaan. Dit betekent emoties, gevoelens en gedachten serieus nemen en afstemmen en het leven in de context plaatsen. Zo is hooggevoeligheid een kwaliteit.

In onze prikkelrijke maatschappij, waarin veel eisen worden gesteld aan het uithoudingsvermogen van mensen, is het voor HSP’s niet eenvoudig. Veel van hen raken doodmoe of opgebrand in hun werk. Dit in de eerste plaats omdat ze zelf te weinig luisteren naar hun beperkingen, en geen zeurpiet willen zijn. Onze samenleving is eenvoudig niet ingericht op mensen met een hoge gevoeligheid, voor wie rustig aan doen soms een noodzaak is. Het moet juist allemaal steeds sneller, en daarin raakt de HPS genadeloos verstrikt soms. Niet zeuren stoer doen

Hooggevoeligheid: een op de vijf mensen heeft er ‘last’ van. Hoewel ‘last’ niet het goede woord is. Want ook al voel je je als HSP vaak onbegrepen, je hebt wel degelijk een grote waarde. Zeker in deze vluchtige ‘doe’ - maatschappij. Mensen die als HSP worden geboren of door een moeilijke jeugd of latere ervaringen een hoge gevoeligheid hebben ontwikkeld, zouden wel wat zelfbewuster mogen zijn, trotser op hun kwetsbaarheid. Want het lijkt wel of de niet HSP’s de krachtige zijn en de HSP’s de zwakken.

Juist HSP’s beschikken over een bijzondere eigen kracht. De kracht van de eigen intuïtie bijvoorbeeld, van meelevendheid en begrip voor anderen. HSP’s zijn in staat verder te kijken dan zichzelf en hun eigen belangen. Op een intuïtieve manier overzien ze de grote lijnen, voorzien ze wat er gaat gebeuren, welke risico’s er zijn, ook op langere termijn.

Eigenschappen waar de maatschappij grote behoefte aan heeft. Helaas leren veel HSP’s het af om hooggevoelig te zijn. Ze krijgen vaak te verstaan: zeur niet zo, doe eens gezellig mee. Want flinkheid wordt nu eenmaal meer gewaardeerd dan kwetsbaarheid. Stoer zijn is beter dan je gevoeligheid tonen.

Doordat hooggevoelige mensen vaak afgerekend worden op hun gevoeligheid, hebben ze een zwak zelfbeeld: ze zijn vaak angstiger, ze zijn verlegen, hebben intensieve dromen, dus kinderen hebben meer bescherming en geruststelling van de ouders nodig. Als moeder of vader daar geen oog voor heeft, of geen tijd, of als hij of zij vindt dat het kind maar flinker moet worden, krijgt het al vroeg te maken met afwijzing. Door afwijzing ontwikkel je een negatief zelfbeeld. Je gaat jezelf ontkennen, en het wordt moeilijk jezelf te geven wat je nodig hebt, bijvoorbeeld rust. Door steeds maar te voldoen aan de wensen en eisen van anderen, vergeet je jezelf. Door vast te lopen in bijv. werk of relatie, leren veel HSP’s erkennen wie ze zijn, met hun beperkingen.

Gelukkig kun je dan alsnog leren voor jezelf op te komen. Dus duidelijk zeggen waar je last van hebt en aangeven onder welke omstandigheden je wél goed functioneert. HSP zijn heeft positieve en negatieve kanten. HSP’s zien meer dan anderen, hebben vaak een sneller inzicht in wat speelt tussen mensen, ze voelen stemmingen aan, en hebben vaak aan een half woord genoeg. Een nadeel is wel dat er allerlei dingen naar binnen denderen bijv. negativiteit, botheid van anderen mensen. Een hooggevoelige raakt daar eerder door van slag. En heeft weer tijd en rust nodig om de dingen te verwerken. Om bij te tanken voor hij door kan gaan.

Zodra de eerste fase van herkennen en opluchting voorbij is komt in plaats daarvan vaak de vraag wat men hiermee nu kan doen. Hoe beter om te gaan met deze eigenschappen, die in het verleden veelal voor problemen hebben gezorgd. Want veel hooggevoeligen willen wel graag geloven dat hun eigenschappen een ‘gave’ en een kracht kunnen zijn, maar ze hebben het nog nauwelijks zo ervaren. Dit is precies waar wij aansluiten.

Een hoop diepgewortelde, ongezonde overtuigingen staan vaak in de weg, om eindelijk in harmonie en vrede te kunnen leven. Meer acceptatie van het anders-zijn, meer waardering voor zichzelf en de eigen manier om met situaties om te gaan, ontstaan niet zomaar. Bij het veranderen van een last in een kwaliteit reiken wij iedereen die om hulp vraagt graag de hand.

Ik voel alle kwetsingen zo intens sterk hier maar daarom ging ik fokken om mijzelf te harden!
Ben ik een emo?
Neuh! Ik ben een gezellie type of personatia...
Maar goed tis wel eens lastig maar anderzijds voel je mensen ook weer haarfijn aan, wel us lullug..als je zegt eh slomo jij jokt...nietus!
WEL!
Nuut!
Jewel...
nou goed zijn er nog meer fokkers die willen bekennen dat ze toch fijngevoeliger zijn dan ze wilden toegeven? Ik heb er geen moeite mee, ben een zeer fijnbesnaard persoon...
Errug lief in rl...heel spontaan, vrolijk, goedgemutst altijd in voor nice peeps..
Echt ik ben een kanjer...maar ja die rest daarbuiten maken er soms zo een zooitje van dat ik soms denk jezus moet ik daar nu leuk tegen doen oid?
Eerst ff op niveau komen en dan praten we verder...
Schoppen onder den gordel is uit den boze bij mij in rl...maar fok is een zeer goede leerschool...!
helemaal geweldig
thnks fok!
You made a litle part of my life more perfect than before...
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354509
Jij weer.
Op woensdag 4 februari 2009 20:58 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik dacht altijd dat jij een extreme kutuser was, maar je bent best grappig :+
pi_60354523
Hoezee!
Ja, die met de ballen in de bek.
pi_60354527
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:12:20 #5
203640 heavenstar
Fluctuat Nec Mergitur!
pi_60354528
tja...fijn voor je...
13 Juni: Bon Jovi
27 Juni: Muse
Liebe ist für alle - auch für mich
pi_60354534
Orgasmeer jij wel eens bij het klikken op 'Invoeren'?
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:13:13 #8
120364 Electrocute
Girls don't poop
pi_60354541
Ik zeg: Teveel tekst voor een hoog sensitief persoon. Dat kan je toch zeker allemaal niet verwerken.
Legally, it's questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
pi_60354558
er zijn r meerdere van jou
Wie ben jezelf?!!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:15:19 #10
207884 Heremeteit
alweer een poort
pi_60354568
Mijn god wat een aanstellerij. Je vindt jezelf wel erg interessant he?
pi_60354569
samenvatting?
pi_60354571
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:13 schreef Electrocute het volgende:
Ik zeg: Teveel tekst voor een hoog sensitief persoon. Dat kan je toch zeker allemaal niet verwerken.
Hmmz ik heb er ook internet adhdee bij!
Dat is iets nieuws...ik kan online zijn met 6 vensters open aandacht bij alle 6...en nog 5 msn vensters in gesprek erbij open...plus psp open en..animatie shop
nou das toch koel!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354576
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:15 schreef Heremeteit het volgende:
Mijn god wat een aanstellerij. Je vindt jezelf wel erg interessant he?
Wat heeft dat er nu mee te maken?
Ik voel me ineens gekwetst en jij projecteerd nu iets geloof k?
Serieus ga doen nu
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:18:56 #14
3185 Adelante
To let it go now
pi_60354609
Mijn god, maar goed dat we momenteel niet in een oorlog zitten, al die mental harries zouden ons land nog geen halve dag kunnen verdedigen.
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:20:18 #15
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_60354619
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:11 schreef zhe-devilll het volgende:
thnks fok!
Ik heb veel te veel last van HSP om dat allemaal te gaan lezen.

Maar graag gedaan
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_60354629
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:18 schreef Adelante het volgende:
Mijn god, maar goed dat we momenteel niet in een oorlog zitten, al die mental harries zouden ons land nog geen halve dag kunnen verdedigen.
Dit ben ik totaal met je eens!
Ik zou het niet kunnen moest al bijna huilen bij dat nieuwsbericht over dat gezin dat in de afgrond viel terwijl die moeder erbij stond te kijken....
omg dan zie ik dat gebeuren voor mijn ogen en dan voel ik
maar nee dat kan ik gelukkig nog niet, die intense pijn van die moeder...
gruwelijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dus ik kijk zo min mogelijk nieuws..kan er niet goed tegen ik voel het..
Als bv iemand bij funniest homevideo valt...krijg ik een soort pijn in mijn kruis...heel maf..
Elke keer weer alsof iemand mij daar eh..?
Pijn doet oid..
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:22:03 #17
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354642
En hoe is dit een klacht?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60354651
daarom kom ik op fok, alsof fok militaire dienst is en ik mijzelf moet harden
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:23:31 #19
207884 Heremeteit
alweer een poort
pi_60354661
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:16 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Wat heeft dat er nu mee te maken?
Ik voel me ineens gekwetst en jij projecteerd nu iets geloof k?
Serieus ga doen nu
Kap nou eens met aandacht trekken en geleuter over gevoelentje dit en emotietje dat. Je bent gewoon niks gewend en aandachtsgeil.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:23:39 #20
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354663
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:22 schreef zhe-devilll het volgende:
daarom kom ik op fok, alsof fok militaire dienst is en ik mijzelf moet harden
Da's handig ja, dat doe ik precies zo. Ik het begin zat het me echt nog dwars als mensen grof tegen me deden maar nu geef ik ze gewoon een sneer terug en ik ben er klaar mee.

Dus wat dat betreft helpt Fok! echt.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60354667
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:22 schreef Strani het volgende:
En hoe is dit een klacht?
Weet je hoe lastig dit is?
Alles aanvoelen, zelfs het negatieve in anderen, hun sferen, hun stijl, hun leugens en dan moet je net doen alsof je het niet begrijpt want als je er iets van zou zeggen worden ze boossssssss
brrrrr
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:24:10 #22
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354669
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:23 schreef Heremeteit het volgende:

[..]

Kap nou eens met aandacht trekken en geleuter over gevoelentje dit en emotietje dat. Je bent gewoon niks gewend en aandachtsgeil.
En wat ben je nu dan aan het geven?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60354679
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:23 schreef Heremeteit het volgende:

[..]

Kap nou eens met aandacht trekken en geleuter over gevoelentje dit en emotietje dat. Je bent gewoon niks gewend en aandachtsgeil.
aandachtsgeil?
Hiervoor heb ik andere fora schat..
ik ben mezelf..hier en daar..heb geen aandacht nodig..
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:25:39 #24
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354690
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:24 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Weet je hoe lastig dit is?
Alles aanvoelen, zelfs het negatieve in anderen, hun sferen, hun stijl, hun leugens en dan moet je net doen alsof je het niet begrijpt want als je er iets van zou zeggen worden ze boossssssss
brrrrr
Dat kan ik me voorstellen. Het is alleen dat je OP niet echt een klacht bevatte.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60354709
He, dat heeft mijn piemel ook!
pi_60354711
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:25 schreef Strani het volgende:

[..]

Dat kan ik me voorstellen. Het is alleen dat je OP niet echt een klacht bevatte.
Dat hangt er vanaf hoe je het bekijkt
soms is het handig
je doorvorst veel mensen, je voorvoelt gevaar sneller...maar leuk?
Neuh... Je ziet teveel wat anderen meestal niet zien, die leven lekker hun gangetje...gaan door, hebben minder gevoelens bij wat ze doen in het leven.
Soms is het mooi, soms ook minder.
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354735
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:27 schreef BertMaalderink het volgende:
He, dat heeft mijn piemel ook!
Hij werkt vast te hard
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:29:14 #28
207884 Heremeteit
alweer een poort
pi_60354741
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:24 schreef Strani het volgende:

[..]

En wat ben je nu dan aan het geven?
Tsja, ik weet het. Wat ik ook zeg, TS zal het voor zichzelf gebruiken als bevestiging. Sommige mensen zijn gewoon te stijfkoppig om zich te laten afstompen.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:30:31 #29
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354754
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:27 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Dat hangt er vanaf hoe je het bekijkt
soms is het handig
je doorvorst veel mensen, je voorvoelt gevaar sneller...maar leuk?
Neuh... Je ziet teveel wat anderen meestal niet zien, die leven lekker hun gangetje...gaan door, hebben minder gevoelens bij wat ze doen in het leven.
Soms is het mooi, soms ook minder.
Ja, dat is waar. Maar voelde je je onbegrepen op Fok! en is dit een beetje als uitleg bedoeld? (serieuze vraag hoor!)
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:30:54 #30
139316 Pieter-utd
Art Vandelay
pi_60354760
Goed topic!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_60354764
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:29 schreef Heremeteit het volgende:

[..]

Tsja, ik weet het. Wat ik ook zeg, TS zal het voor zichzelf gebruiken als bevestiging. Sommige mensen zijn gewoon te stijfkoppig om zich te laten afstompen.

UH die volg ik echt even niet....leg eens uit!
Dat we te gevoelig willen blijven? Doe je niet zoveel aan, kijk als hsp voel je alles intenser..ik ben bv dol op trance, ik vlieg dan mee in die vibraties zalig is dat. Een ander gebruikt hiervoor waarschijnlijk een joint die heb ik niet nodig, tis wel goedkoper.
Maar anderzijds soms ook lastiger, waar jij bij het nieuws je schouders ophaalt, zit ik van slik...ik heb geloof ik een brokje in mij strotje...
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354771
Fakking lange OP
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_60354773
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:30 schreef Strani het volgende:

[..]

Ja, dat is waar. Maar voelde je je onbegrepen op Fok! en is dit een beetje als uitleg bedoeld? (serieuze vraag hoor!)
nee ik ben er zelf pas achter dat zelfs ik in een hokje pas!
Wow! ik vind dat wel geweldig als een soort van excuus zeg maar..
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:33:30 #34
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_60354788
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:31 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Fakking lange OP
Dat dus. Die ga ik dus nooit lezen. Vooral niet rond dit tijdstip met bier op.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:33:41 #35
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354790
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:32 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

nee ik ben er zelf pas achter dat zelfs ik in een hokje pas!
Wow! ik vind dat wel geweldig als een soort van excuus zeg maar..

Het kan zeker helpen om te weten wat je 'mankeert', zolang je je er maar niet achter verschuilt.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60354800
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:33 schreef Strani het volgende:

[..]

Het kan zeker helpen om te weten wat je 'mankeert', zolang je je er maar niet achter verschuilt.
Nou verschuilen? Hmmz neuh zal ik niet zo snel doen maar verdorie man..al die jaren dacht ik waarom waarom waarom???????
Ja nu snap ik zoveel ineens...daarom dus!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:35:44 #37
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60354819
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:34 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Nou verschuilen? Hmmz neuh zal ik niet zo snel doen maar verdorie man..al die jaren dacht ik waarom waarom waarom???????
Ja nu snap ik zoveel ineens...daarom dus!
Dan feliciteer ik je.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:35:55 #38
181362 Paramnesia
f.k.a. Razzberry
pi_60354822
Zal ik het jouw nou eens hooggevoelig geven?
Op al deze posts is de no-homo clausule van toepassing.
The beaver is still fucked up, but fucked up with a yellow-black kind of feeling to it.
Omcircel koosnaam naar keuze: Razzy, Razz, Para, Kaizer Soze, Pablo.
pi_60354827
Ik had een foto verwacht
pi_60354834
tl;dr
en ik ben ook gevoelig
voor lange OPs
pi_60354835
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:35 schreef Paramnesia het volgende:
Zal ik het jouw nou eens hooggevoelig geven?
Wat wou je dan doehoen?
Ik ben ook paranormaal!
Woowwwwwww
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354837
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:36 schreef Pietklaaso het volgende:
Ik had een foto verwacht
De deceptie is groot..
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
pi_60354843
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:37 schreef aerodynamic het volgende:
tl;dr
en ik ben ook gevoelig
voor lange OPs
Lieverd erger je toch nie zo! relax
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:39:52 #44
151036 Gluckskafer
How would it be?
pi_60354868
Was TS niet die moderator?
pi_60354880
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:39 schreef Gluckskafer het volgende:
Was TS niet die moderator?
NOG niet, nog niet!
Hoezo????????
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354893
Samenvatting?
I drink a lot of coffee before I go to sleep. It makes me dream faster.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:43:47 #47
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_60354916
"wie mij neemt, zal mij niet gauw vergeten"
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
pi_60354930
Het internet zit vol met HSP'ertjes, aspergertjes, ninjas, fuck als ik de zelftests en shit zou moeten geloven ben ik er zelf een Tevens val ik binnen ongeveer 6 afdelingen van het autismespectrum.

Samenvatting: niet alles geloven omdat je er interessanter van wordt.
Ga weg
pi_60354941
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:44 schreef Nikmans het volgende:
Het internet zit vol met HSP'ertjes, aspergertjes, ninjas, fuck als ik de zelftests en shit zou moeten geloven ben ik er zelf een Tevens val ik binnen ongeveer 6 afdelingen van het autismespectrum.

Samenvatting: niet alles geloven omdat je er interessanter van wordt.
pff wat nu interessant denk je nu echt dat ik mij interessant voel omdat ik bij toeval dingen lees die
wel heeeeeeeeeeel erg veel op mij van toepassing zijn?
Nee joh...daarvoor ben ik al een te oude muts..
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354942
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:45 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

pff wat nu interessant denk je nu echt dat ik mij interessant voel omdat ik bij toeval dingen lees die
wel heeeeeeeeeeel erg veel op mij van toepassing zijn?
Nee joh...daarvoor ben ik al een te oude muts..
Verandert er iets aan de situatie nu je een mooi labeltje hebt? Je wist toch al dat je hooggevoelig bent?

En waarom in klaagbaak? Ik snap wel dat je jezelf wil harden, maar op deze manier flikker je jezelf wel behoorlijk voor de leeuwen, toch?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:47:34 #51
151036 Gluckskafer
How would it be?
pi_60354961
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:40 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

NOG niet, nog niet!
Hoezo????????
Dat dacht ik.
pi_60354980
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:45 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Verandert er iets aan de situatie nu je een mooi labeltje hebt? Je wist toch al dat je hooggevoelig bent?

En waarom in klaagbaak? Ik snap wel dat je jezelf wil harden, maar op deze manier flikker je jezelf wel behoorlijk voor de leeuwen, toch?
ja maar dat doe ik toch al jaren door fokkerin te zijn?
Heerlijk lekker mezelf harden tegen de harde maatschappij!
HMMMMMMM
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60354981
Waarom zet je het hier dan TS
Ga weg
pi_60354988
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:45 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

pff wat nu interessant denk je nu echt dat ik mij interessant voel omdat ik bij toeval dingen lees die
wel heeeeeeeeeeel erg veel op mij van toepassing zijn?
Nee joh...daarvoor ben ik al een te oude muts..

Hier ging dat om dus
Ga weg
pi_60354993
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:47 schreef Gluckskafer het volgende:

[..]

Dat dacht ik.
nee ik moet eerst nog ff Danny pijpen en dan Remlof daarna pas mag ik moderaten op fok...dus sorry zover was ik nog niet gekomen...zij ook niet
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355003
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:48 schreef Nikmans het volgende:
Waarom zet je het hier dan TS
Omdat ik omdat eh...nou dus..wenie?
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:50:23 #57
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_60355006
samenvatting bitte?
Huilen dan.
pi_60355010
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:50 schreef Isdatzo het volgende:
samenvatting bitte?
Dat is zo!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355014
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:50 schreef Juup© het volgende:
Wat een Onzin

-->Onzin
Egnie!!!!!!!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:51:42 #61
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_60355023
je kan lange lulverhalen schrijven, dát kan je. Klaar.

dus eerst samenvatting en dan praten we verder.
Huilen dan.
pi_60355032
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:50 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Egnie!!!!!!!
Ben jij dronken of zo?
  zaterdag 26 juli 2008 @ 01:53:44 #63
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60355042
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:51 schreef Isdatzo het volgende:
je kan lange lulverhalen schrijven, dát kan je. Klaar.

dus eerst samenvatting en dan praten we verder.
Samenvattingen zijn voor mietjes!
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60355044
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:53 schreef Juup© het volgende:

[..]

Ben jij dronken of zo?
Egnieeeeeeeee!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355069
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:53 schreef Strani het volgende:

[..]

Samenvattingen zijn voor mietjes!
Homoows zijn best errug liev
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355073
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:51 schreef Isdatzo het volgende:
je kan lange lulverhalen schrijven, dát kan je. Klaar.

dus eerst samenvatting en dan praten we verder.
Klara!
Jaaaaaaaaaaaah
ben je klaar?
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355102
Ja wtf Al 5 posts in ONZ dankzij kicks
Hoe kan ik nu een hardcore KLB'er zijn?
Ga weg
  zaterdag 26 juli 2008 @ 02:01:21 #68
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60355143
Zit ik ongemerkt in ONZ te posten! Daar gaat m'n geloofwaardigheid.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  zaterdag 26 juli 2008 @ 02:02:40 #69
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_60355159
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:01 schreef Strani het volgende:
Zit ik ongemerkt in ONZ te posten! Daar gaat m'n geloofwaardigheid.
welke?
Huilen dan.
pi_60355172
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:58 schreef Nikmans het volgende:
Ja wtf Al 5 posts in ONZ dankzij kicks
Hoe kan ik nu een hardcore KLB'er zijn?
euh?
ja maar?
yeah but no but...did you know that kelly suck peter and than
he sucks carl?
So but yeah but no but!
And then his mother came
and she hit him in the head you know but yeah but no but!!!!!!!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 02:04:14 #71
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60355180
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:02 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

welke?
Kende jij me al dan, dat je weet dat ik die niet heb?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60355204
Hoe weet jij eigenlijk dat jij hooggevoeliger dan anderen bent? Of ben je zo hooggevoelig dat je de laaggevoeligheid van je omgeving voelt?

Ik eet trouwens een frikadel

Groetjes,
Bert
pi_60355212
Nu is hij op. Jammiedebammie.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 02:09:52 #74
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60355250
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:06 schreef BertMaalderink het volgende:
Nu is hij op. Jammiedebammie.
Pics or it didn't happen.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60355299
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:09 schreef Strani het volgende:

Pics or it didn't happen.
It didn't happen
pi_60355304
Ik at vla
pi_60355319
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:06 schreef BertMaalderink het volgende:
Hoe weet jij eigenlijk dat jij hooggevoeliger dan anderen bent? Of ben je zo hooggevoelig dat je de laaggevoeligheid van je omgeving voelt?

Ik eet trouwens een frikadel

Groetjes,
Bert
Ik bijt in jou mits zonder uiers en ogen!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355324
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:15 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Ik bijt in jou mits zonder uiers en ogen!
Ik las ik heet frikadel!
lol
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355331
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 02:13 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik at vla
Gij stouterikje!!!!!!!
even wat klapjens op den bibs geven hoor!
PETSSSSSSSSSS PETSSSSS KLETSSSSSSSS
hmmmmm wat istie rood ineens..
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 03:31:32 #80
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_60355845
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_60355863
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 03:31 schreef ElizabethR het volgende:
Alsjeblieft!
Nee dank je ik wordt niet zo graag jouw buurvrouw...
sorry!!!!!
Ik sla over dit keer en oh
doe eens iets aan je gevoel voor humor want die is zo waardeloosssssssssss

goodnight!
yeah but no but!
BUT!!!!!!
en ik hoop echt dat je een flinke negerpaal in die van jou krijgt want oh wat vraag je er toch om...dom type!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355872
ut frusty de la slet type die nooit genoeg heeft van haar gesloten oester
ga ff met je potloodje gummen over je stufje...
You need it rly!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 03:37:38 #83
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_60355884
Ik woon niet in Nederland, dus hebben ze geen Parnassia hier
Dus het idiote idee dat je mijn buurvrouw zou kunnen zijn is absurd.
Verder ben je wel uitermate komisch!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_60355902
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 03:37 schreef ElizabethR het volgende:
Ik woon niet in Nederland, dus hebben ze geen Parnassia hier
Dus het idiote idee dat je mijn buurvrouw zou kunnen zijn is absurd.
Verder ben je wel uitermate komisch!
Nauw nauw dat uit jouw vingers is bijna opwindend te noemen zeg!WAUW

ben even geschokt...
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_60355903
Ik ga er toch ff over slapen....
valt om...trusten fokknurdssssss
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  zaterdag 26 juli 2008 @ 03:45:54 #86
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_60355911
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 03:42 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Nauw nauw dat uit jouw vingers is bijna opwindend te noemen zeg!WAUW

ben even geschokt...
Nauw
Geen dank hoor.

Feit is dat je volgens mij best een intelligent mens bent, maar je gooit jezelf telkens weer te grabbel hier door je absurde manier van posten. En telkens wanneer je iemand helemaal verrot scheldt bevestig je die theorie alleen maar.

Waarom scheldt je eigenlijk alleen maar op zijn allerplatst tegen mensen die het niet helemaal met je eens zijn in plaats van een normale discussie aan te gaan?
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_60355921
Ik hoef die lap tekst niet te lezen om te weten dat je retarded bent
pi_60356516
Hooggevoelig ... heb er ook last van, wilde dat ik het niet had

Trouwens een mooi snertverhaaltje, van welke site heb je dat? Ik weet inmiddels uit ervaring dat het meer nadelen van voordelen heeft. Het enigste wat ik inderdaad zou kunnen noemen is dat je in staat bent anderen aan te voelen, andere te begrijpen, mee te leven, maar geloof me, daar wordt je ook niet rijk en gelukkig van, niet op financieel gebied en niet op sociaal gebied.

Beperkingen daarin tegen zijn er overal, angsten dit, angsten dat, zorgen dit, zorgen dat, diepe emoties dit, diepe emoties dat.

Kortom; Hooggevoeligheid sucks en het kan me gestolen worden. Het is bovendien geen gave wél een last.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2008 09:12:42 ]
pi_60359539
Maar hoe weet je nou dat je hooggevoeliger dan anderen bent??? Dat is hetzelfde als dat ik beweer dat ik intenser geniet van muziek dan andere mensen. Dat kan je helemaal niet weten en het is ook niet meetbaar.

Misschien merk je bij anderen niet dat ze hooggevoelig zijn, omdat ze minder uiten dan jij doet. Maar dat zegt niet over hooggevoeligheid, maar gewoon het feit dat diegene minder labiel, aandachtslurpend en zeikerig is.
pi_60359951
typisch *ik-ben-aandachtsgeil-Topique*
I know, you gonna want me..
  Moderator zaterdag 26 juli 2008 @ 13:52:34 #91
1424 crew  Jimbo
Gråtrunka
pi_60360140
tl;dr
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
pi_60360231
"Zijn wij dus beter dan anderen" , "Juist HSP’s beschikken over een bijzondere eigen kracht" en "Eigenschappen waar de maatschappij grote behoefte aan heeft", sorry maar het komt op mij over als een propaganda praatje voor hoogsensitieven. No offence verder.


Edit: oh wacht dit staat in onzin
"Happiness is not getting more, but wanting less"
  zaterdag 26 juli 2008 @ 14:02:10 #93
168739 Red_85
'echt wel'
pi_60360294
quote:
Op zaterdag 26 juli 2008 01:18 schreef Adelante het volgende:
Mijn god, maar goed dat we momenteel niet in een oorlog zitten, al die mental harries zouden ons land nog geen halve dag kunnen verdedigen.
vroeger waren het de mannen die vochten en het ook niet langer dan een dag uit hielden, dus wat lul je...
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_60362201
Dat is pas een storýý
pi_60362838
Kun je HSP combineren met autisme? want dit klinkt als mij
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
pi_60363302
samenvatting?
pi_60364536
OOOOOOOOOH Neeeeeeeeeeeeee god, terug én met die high sensitive bullshit.
pi_60364609
Ik zit nog steeds te wachten op de dag dat Croupouque hier komt verkondigen dat zhe-devill zn ultieme kloon is.
  zaterdag 26 juli 2008 @ 18:43:27 #99
204660 JanusAnus
Zitten te rieleksen
pi_60364767
Je bent dus gewoon een zeikwijf. Maar fijn hoor, jij kan dus "beter" dingen voelen dan anderen. Of zou het zijn dat je gewoon een aanstellerig mens bent?
pi_60364821
Is dit dus de nieuwe term voor Dramaqueen?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')