quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:31 schreef oh-oh het volgende:
Aw Non, gefeliciteerd!
Ben benieuwd naar baby2, echt leuk.
Tis dat ik niks meer in bakken of hokken wil in huis, chinchillas vind ik echt heel tof.
Ik lag net met een blote poes tussen mn tieten en 8 honden om me heen urenlang te lezen op de bank...
Dan is t wel balen dat ik daar geen foto van kan maken
That sounds slightly gay, my dear!quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:31 schreef oh-oh het volgende:
Ik lag net met een blote poes tussen mn tieten...
Zal wel meevallen. Hij rolde straks ook over de tegels om het nu zelf kwijt te raken. Ik denk ook dat hij gewoon met een foute kan (een gewone kam) is gekamd. Geen wonder dat je er dan niet doorheen komt. Ik heb een speciale borstel voor katten met een flinke ondervacht of lang haar. Dat werkt wel.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:47 schreef Queen_Bee het volgende:
Wat treurig zeg die ChinchillaWaren het nu chinchillas die een hoge kooi moeten hebben zodat ze kunnen klimmen?
En Nok, kun je beter de DA niet even naar de uitslag laten kijken? Of via een foto ofzo. Je weet nooit wat ie misschien wel onder de leden heeft, en straks is t besmettelijk
quote:Ik heb een test gedaan vandaag:
Uitslag
Gezien uw lichamelijke en geestelijke conditie, kunt u verwachten 4 jaar oud te wordenWonderkind dat ik ben.
Ah okay, denk ook wel dat jij dat zelf kunt inschatten. Bij Jazz moet ik ook een stalen kam hebben, we hebben een plastic borstel waar je dus niets aan hebtquote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:59 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Zal wel meevallen. Hij rolde straks ook over de tegels om het nu zelf kwijt te raken. Ik denk ook dat hij gewoon met een foute kan (een gewone kam) is gekamd. Geen wonder dat je er dan niet doorheen komt. Ik heb een speciale borstel voor katten met een flinke ondervacht of lang haar. Dat werkt wel.
De tip van visoliecapsules kan ik proberen. Ik heb er genoeg in huis. Maar dan moet ie wel eerst normaal eten. Echt regelmatig samen met de anderen doet hij dat nog niet. (hij wil wel van mijn bord meeeten en kruipt dan zowaar op schoot). Ik denk dat ik het wel kan fixen. Ik zal wel even bellen naar de DA en vragen hoe zij erover denken en of zij nog tips hebben. Het haar heb ik wel bewaard voor het geval dat.
[..]
Ja, het komt daar vast ook nog wel. Valkenswaard heeft het nu, Hoogeveen dus ook. Omg, het doet gewoon pijn aan mn oren. De keiahrde donder nog niet eens maar die hagel, serieusquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:09 schreef Greys het volgende:
Ow jakkie QB. Ik ben vanavond alleen thuis en volgens buienradar komt er hel en verdoemenis in de lucht deze kant op. Ing had het net in een PM al over hagelstenen als knikkers en dikke onweer. Whelllllllp, ik ben bang voor onweer
Zal de buurman vragen of hij pics heeft gemaaktquote:
Wie is Mo?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:18 schreef Queen_Bee het volgende:
Ik ging net even kijken, Mo gooit met zn touw en Jazz drinkt alsof er niets aan de hand is!
De stomme hond van mn zus die hier twee weken zitquote:
Precies zoeen jaquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:34 schreef oh-oh het volgende:
Ow Nok, das nog gekker dan ik met een blote poes tussen mn tetten hoor![]()
Ik heb afgelopen week echt non stop blote poes grappen lopen maken met Daan die hier was.
Eindeloos kun je daar op doorvarieren, heerlijk![]()
Gebruik je voor Thomasje zo'n slickerborstel??
Die zijn echt superideaal voor klitten en wollige vachten
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 23:22 schreef nokwanda het volgende:
@Greys, hij krabt helemaal niet. daarom dacht ik ook niet gelijk aan insectenbeten.
Maar ik hoorde net dat hij eerst altijd gekamd werd en dat hij het afgelopen jaar nauwelijks gekamd is en dat er ook niet door te komen was.
Dat los ik beetje voor beetje wel op door hem iedere dag eventjes te kannen en zo de klitten beetje voor beetje weg te halen. Over eenmaand ziet hij er vast heel anders uit.
Dat scheelt vast wel een kilootje kat
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 23:25 schreef nokwanda het volgende:
En hij speelt zowaar. Het gaat hier nog heel veel meer lichaamsbeweging krijgen
FatCat is excersising
Misschien dat ie daarom spontaan gay is geworden en op Merlijn duikt.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 23:37 schreef Rimpelhond het volgende:
[..]
dat niet alleen...
Hij krijgt tevens een spoedinwijding in het feminisme
Die dames van jou
pluisbuiktquote:Op zaterdag 26 juli 2008 23:48 schreef nokwanda het volgende:
ja, en hij pluisbuikt op mijn vloerkleed. Ik durf er nog niet aan te zitten in deze opbouwfase
Ja hoor, dat gaat wel lukken, ik ben altijd zo bang dat er iets tussen komt en dan is de teleurstelling zo groot.quote:Op zondag 27 juli 2008 12:01 schreef Ingetje79 het volgende:
Mogguh dames![]()
Hier gisteravond ook noodweer.![]()
Om half 7 zaten we nog heerlijk buiten te lezen (nou ja, ik zat te Fok!ken), ik ging me ff douchen en omkleden ivm BBQ om half 8. En toen werd het donker, ging het onheilspellend waaien en toen kwam er regen, onweer en megahagelstenen uit de lucht vallen. Niet normaal meer, straten blank, bomen omgewaaid en na de bui allemaal kindjes in zwembroekjes de straat op
![]()
Senes! Wat leuk dat je naar K3 gaat. Daar is het dochtertje van onze vrienden ook zo gek op.
Gaan we altijd samen dansen op haar Winny The Pooh speelkleed![]()
![]()
![]()
Denk je dat het zo lang volhoudt om het niet te verrtellen?
quote:Op zondag 27 juli 2008 12:18 schreef Rimpelhond het volgende:
Mega Mindy!!
Zou ze uit willen met met mijn 4 5 jarige zoon?
Die is verliefd op Mega Mindy.......
Vast welquote:Op zondag 27 juli 2008 12:18 schreef Rimpelhond het volgende:
Mega Mindy!!
Zou ze uit willen met met mijn 4 jarige zoon?
Die is verliefd op Mega Mindy.......
Dank je wel Ingquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |